Komunikat EZG 'Działdowszczyzna" Dodaj do ulubionych


Szanowni Mieszkańcy
Ekologiczny Związek Gmin,,Działdowszczyzna’ informuje, że w dniu 6 marca 2013 r. podjął Uchwały zmieniające Uchwałę nr IX /52/2012 Zgromadzenia Ekologicznego Związku Gmin "Działdowszczyzna" z dnia 11 grudnia 2012 r. w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty oraz Uchwałę Nr X/62/2013 Zgromadzenia Ekologicznego Związku Gmin "Działdowszczyzna" z dnia 8 stycznia 2013 r. w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości. Zmiany dotyczą zróżnicowania stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla mieszkańców miast i wsi oraz wprowadzono ulgi dla nieruchomości zamieszkałych powyżej 4 osób.
W związku z powyższym do chwili opublikowania w Dzienniku Urzędowym nowych Uchwał obowiązują Uchwały Zgromadzenia Związku opublikowane w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko - Mazurskiego z dnia 22 stycznia 2013 poz.380-384.
Właściciele nieruchomości miejskich, które zamieszkują 4 osoby bądź mniej, mogą korzystać z opublikowanej deklaracji, gdyż stawka w wysokości 10 zł nie ulegnie zmianie. Mieszkańcom wsi, którym zróżnicowano stawkę oraz miast, w których nieruchomości zamieszkuje powyżej 4 osób proponujemy złożenie deklaracji w terminie do 25 kwietnia 2013 r.. Termin ten wynika z uprawomocnienia się podjętych uchwał z dnia 6 marca 2013r.

Z poważaniem,

Przewodniczący Zarządu Związku

mgr inż. Kazimierz Kordecki
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.