Dodaj do ulubionych

Charakterystyka popularnych imion męskich

10.09.13, 17:32
Adam: Adam jest nieco zamknięty w sobie. Ale każda kobieta wie, że to cecha prawdziwych mężczyzn. A Adam ma silną osobowość, zawsze też odpowiada za swoje czyny i zobowiązania. Wszystko czego dotknie, jest solidne i trwałe. M.in. dlatego ocenia innych bardzo krytycznie. Gdy bliskie otoczenie nie umie się do niego dostosować, może stać się despotą. Nie ma zdolności dyplomatycznych, ale jest przebiegły i rozważny. Lubi przewodzić i być najlepszym. Można z nim chodzić na wycieczki, bo lubi przyrodę. Przysłowie: „Gdy w dzień Adama i Ewy mróz i pięknie, zima wcześnie pęknie”
Adrian: Flegmatyk. To może irytować dynamiczną kobietę. Z drugiej strony jego flegmatyczne usposobienie powoduje, że jest bezgranicznie cierpliwy i wyrozumiały. Szczególnie dla siebie! Systematyczny i skrupulatny. Jak go przekonasz, by rano gimnastykował się, na pewno będzie robił to codziennie. Przy nim nie zgubisz ani centa, ale też ani centa nie znajdziesz, bo w jego życiu nic nie jest przypadkowe. Jeśli wybierze kobietę, to nie za jej piękne oczy. Będzie musiała być bezpośrednia i naturalna, jak on sam.
Aleksander: Aleksander ma na ogół chwiejny charakter. Nieraz przybiera pozę stanowczą, ale gdy oceni, że ma małe szanse na zwycięstwo, łatwo idzie na kompromis. Robi to z wdziękiem i u śmiechem, tak, że nikt nie zarzuci mu np. tchórzostwa. Naprawdę stać go na wielkie czyny. Rzuci się w pożar, by uratować dziecko, zatrzyma nocą samochód, by udzielić pierwszej pomocy pasażerom rozbitego o drzewo samochodu.
Andrzej: Andrzej jest rzutki, dumny i niezależny. Bywa zarozumiały. Wieczny zwycięzca. Jeśli chce, zdobywa sławę, majątek i każdą kobietę, która mu się spodoba. Dobrze robi tylko to, co lubi. Dlatego lepiej do niczego go nie zmuszać.
Artur: Mało ambitny, mało wytrwały, uczuciowy, choć tego nie okazuje. Oczekuje życia łatwego, wygodnego i przyjemnego. Najchętniej wygrałby w totolotka. Może próbować też hazardu. Jeśli w działaniu napotyka trudności, przestaje działać. Swoje towarzystwo lubi najbardziej. Stać go na wielki wyczyn, ale tylko w sytuacji ekstremalnej.
Bartłomiej: Bartłomiej jest męski. Nie boi się pracy, jest wytrwały, konsekwentny i bardzo odpowiedzialny. Słowem: twardziel. Zawsze osiąga to, co zamierzy. Nawet po trupach. Błyskawicznie podejmuje właściwe decyzje. Jest elastyczny. Dostosowuje się do zmiany sytuacji. W miłości zachłanny, co może być niezwykle miłe dla kobiety, która lubi więcej dawać niż brać. Taka, co też w miłości jest zachłanna, może być zawiedziona Bartłomiejem.
Bartosz: Niezwykle konsekwentny, wytrwały, zdecydowany, solidny. Zawsze można na nim polegać. Posiada niespożytą energię. Czasem spięty, co wynika z niezwykłej koncentracji na wziętych na siebie zadaniach i rozwiązywania problemów osób, które go proszą o pomoc. Kobiety odbierają go, jako niezwykle męskiego, co powoduje, że ma powodzenie. W miłości wierny i oddany. Choć z trudem okazuje swe uczucia.
Błażej: Mężczyzna o delikatnej psychice. Męczy go wiele lęków i obaw. W ciągłym napięciu, zawsze czujny, gotowy do obrony lub ucieczki. W życiu kieruje się głównie emocjami i intuicją. Raczej zamknięty w sobie. Nie lubi być dotykany i całowany. Wyjątek stanowi jedynie jego życiowa partnerka.
Bogdan/Bohdan: Energiczny, przedsiębiorczy. Dla niego białe zawsze jest białe a czarne jest czarne. Wie co według niego jest dobre a co złe. Żyje w zgodzie ze sobą. Potrafi być spontaniczny. Lubi jasne sytuacje i nieskomplikowane życie. Interesują go pogodne kobiety, o szczerej naturze, takie, dla których nie kariera i pieniądze są najważniejsze. Jak znajdzie odpowiednią, jest jej wierny.
Bogusław: Ma stalowe nerwy. Trudno go wyprowadzić z równowagi.Życie traktuje poważnie, ma dystans do ludzi i siebie. Na ogół uśmiechnięty. Lubi dobrze zjeść, dobre towarzystwo, wygodę na co dzień. Unika prac fizycznych. Woli zapłacić za usługi fachowca niż samemu wykonywać prace w gospodarstwie domowym. Nie umie szybko zdobyć kobiecego serca, ale jak już mu się uda do kobiety zbliżyć, jest czułym partnerem i wesołym towarzyszem życia.
Bolesław: Odważny i błyskotliwy. Sprawiedliwy i obiektywny. Posiada chłonny umysł, interesują go szczególnie nowe technologie. Pracowity, dużo wymaga też od innych. Idealny kandydat na męża i ojca.
Borys: Wie czego chce i to osiąga. Trudny w relacjach. Lubi mieć zawsze rację i zawsze postawić na swoim. Nie znosi sprzeciwu. Łatwo wejść z nim w spór lub awanturę. Nie dla kobiet, które oczekują od mężczyzn romantycznych zachowań. W życiu dla niego najważniejsze są sukcesy w pracy. Dom, rodzina, zawsze pozostają w tyle.
Bronisław: Odpowiedzialny, konsekwentny, uczciwy, pracowity.Swojej rodzinie gwarantuje dostatek i bezpieczeństwo. Lubiany i szanowany, ludzie chętnie przebywają w jego towarzystwie. Nie lubi grać pierwszych skrzypiec. Jak znajdzie odpowiednią kobietę, nie zwleka z małżeństwem. Jest tradycjonalistą. Życie w konkubinacie go nie interesuje. Nie nadaje się na partnera kobiety żądnej ciągle nowych wrażeń.
Cezary: Posiada duże możliwości. Aktywny, inteligentny, praktyczny i konsekwentny. Świetna pamięć i erudycja predestynują go do pełnienia ważnych funkcji publicznych. Naturę ma nieskomplikowaną. Kieruje się prostymi zasadami: uczciwość, lojalność, szczerość i przyjacielskość. Co ważne, posiada duże poczucie humoru. W życiu prywatnym, rodzinnym, kieruje się tymi samymi zasadami, co w życiu zawodowym i publicznym. Kobieta u jego boku czuje się nobilitowana i bezpiecznie.
Cyprian: Do celu zmierza najkrótszą drogą. Nie boi się nawet iść po trupach. Bezwzględny. Bardzo aktywny, praktyczny i konsekwentny. Mężczyzna o surowych obyczajach, typ wojskowego. Nie toleruje słabości u siebie ani innych. Trudny w bliskich relacjach. W życiu prywatnym to typ despoty. Kobieta, która go wybierze, musi się liczyć z tym, że będzie mało znaczącą w rodzinie osobą. W zamian ma zapewniony dobrobyt i wysoką pozycję społeczną, wypracowaną przez męża.
Czesław: Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i koleżeński, cieszy się sympatią wszystkich. Również problemy i kłopoty przyjmuje z uśmiechem. Wewnątrz je jednak bardzo przeżywa. To delikatny mężczyzna. Brak mu przebojowości, ale po swojemu, z mozołem, osiąga w życiu to, co zamierzy. Typ mężczyzny, którego musi zdobyć kobieta. Najlepiej, gdy to jest tzw. silna kobieta. Gdy jej się uda, zyska oddanego partnera i przyjaciela.
Damian: Ma w sobie poczucie misji dziejowej. Nie zawsze jednak wie na czym by miała ona polegać. Na ogół sceptycznie nastawiony do cudzych pomysłów. Swoje uważa za najlepsze i tej wersji się trzyma. Niepowodzenia lubi zagłuszać używkami. Jest zagrożony uzależnieniem się od nich. Aktywny w każdej dziedzinie życia. Trudny dla bliskich. Ale nie przeszkadza mu to w znalezieniu kobiety, która ten trudny charakter zechce znosić.
Daniel: Mężczyzna niezwykle kreatywny z analityczną inteligencją. Zrównoważony i opanowany. Negatywne emocje skrywa pod maską uśmiechu i humoru. Flegmatyczny, wyznaje zasadę, że zawsze zdąży, co niekoniecznie jest prawdą i denerwuje innych. Powoli podejmuje decyzje po niezwykle długim zastanawianiu się. Kobietom wydaje się mało męski, ale po bliższym poznaniu zmieniają zdanie. Czasem jego powolność ma bowiem dobre strony.
Dariusz: Uważa się za powołanego do odegrania znaczącej roli w kraju, w którym żyje. Swoje życie zawodowe tak planuje, by dać sobie szansę być kimś wyjątkowym. Dużą wagę przykłada do swojego wykształcenia. Towarzyski, lubi błyszczeć, często do tego wykorzystuje sprzeciwianie się zdaniu innych i atrakcyjne prezentowanie zdania własnego. Na co dzień trochę uciążliwy, domaga się ciągłych pochwał i zachwytów. Zawsze jednak poważnie traktuje dom i rodzinę. Jest za nie w pełni odpowiedzialny.
Edytor zaawansowany
  • mw66 10.09.13, 18:07
    Więcej na onet.pl
    --
    "Jeśli o kimś mówisz żle, zawsze ci uwierzą"
    /Tadeusz Dołęga - Mostowicz/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.