Dodaj do ulubionych

kto korzystał z zasiłku na zagospodarowanie?

26.08.05, 21:32
No właśnie. Jak powinien wyglądać wniosek do dyrekcji? Czy trzeba podawać
podstawę prawną (KN rozdz. 7, art.61, par. 1)? W jakim czasie po złożeniu
wniosku dostaje się kasę? Proszę o wszelkie doświadczenia na ten temat.
Z góry dziękuję. Basia
Edytor zaawansowany
  • leliwina 01.09.05, 14:55
    nikt? serio???
    dajcie znać! proszeeee :)
  • moboj 01.09.05, 22:14
    ja właśnie zamierzam złożyć taki wniosek, bo właśnie zostałam nauczycielem
    kontraktowym. po prostu pisze we wniosku "proszę o przyznanie dodatku na
    zagospodarowanie" i tyle.
    --
    www.kobitkowo.pl
    serdecznie zapraszamy na forum:)
  • leliwina 03.09.05, 14:59
    dzięki! ja też zamierzam złożyć.
    Ale wiesz,że jeśli w miejscu składania podania nie przepracujesz 3 lat, to
    musisz zwrócić kasę? A ja mam umowe na rok...
    Ale pieniądze mi potrzebne.
    Co o tym myślisz? Pozdrawiam, Basia
  • moboj 03.09.05, 17:07
    ja właśnie dostałam umowę na czas nieokreślony, bo dostałam kontraktowego. a
    kasę będziesz musiała oddać tylko jeśli sama zrezygnujesz z tej pracy. jeśli
    Ciebie zwolnią to nie ponosisz żadnych konsekwencji.
    --
    www.kobitkowo.pl
    serdecznie zapraszamy na forum:)
  • misia777 25.07.06, 20:37
    Czyli zasilek na zagospodarowanie moze otrzymac tylko nauczyciel kontraktowy? Ja rozpoczne dopiero staz na kontraktowego, wiec pewnie w tym roku nie mam na co liczyc?
  • asia23bb 26.07.06, 23:23
    O zasilek na zagospodarowanie mozna ubiegac sie po roku przepracowanym w szkole,
    pod warunkiem, ze jest to pierwsza praca (na umowe o prace). Wydaje mi sie
    jednak, ze dyrekcja nie ma obowiazku go dac. I faktycznie trzeba by go oddac,
    jesli sie nie przepracuje bodajze 2 lat w tej szkole. A jak szybko sie go
    dostaje od zlozenia wniosku? No coz, to chyba zalezy tylko od pan w
    ksiegowosci:) Wniosek moze byc napisany prosto, bez przepisow.
    Powodzenia
  • misia777 27.07.06, 20:34
    A ja jeszcze zapytam sie, czy jesli odbywalam 5- miesieczny staz absolwencki, na ktory skierowana bylam przez Urzad Pracy zaraz po ukonczeniu studiow (staz nie w szkole) to czy on bedzie uznany jako pierwsza umowa o prace i tym samym nie pozwoli mi na otrzymanie zasilku na zagospodarowanie?
  • asia23bb 27.07.06, 21:40
    hmm, nie jestem pewna. Mialas umowe o prace?
    Poszukaj w przepisach, wszystko tam jest wyszczegolnione.
  • misia777 01.08.06, 19:53
    wlasnie ze umowy o prace nie mialam. Na koniec zamiast swiadectwa pracy otrzymalam zaswiadczenie o odbytym stazu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.