Dodaj do ulubionych

Takich Lechowskich, Pysiów i..

IP: *.toya.net.pl 04.04.10, 00:04
innych niewiast jest w Polsce wielu.. skutki?
biznes.onet.pl/polska-juz-nie-bedzie-brama-dalekiego-wschodu,18571,3203598,1,prasa-detal

a to tylko chodzi o zarabianie pieniędzy..
w Berlinie Bandera lata wszystkim koło h...a
Katyń? to samo
tam myśla jak zarabiać pieniadze..
i poprawiać parametry ekonomiczne..
Edytor zaawansowany
  • Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 04.04.10, 01:31
    Szwaby, to durny, bezbożny i tchórzliwy naród, wystarczył jeden polski czołg i
    pies, żeby pokazać im ich miejsce, później wzorem czołgu i psa pokazali Szwabom
    ich miejsce prezydenci Kaczyńscy. S.rał pies jakieś lotnisko - wielka sztuka
    wyrównać kawałek ziemi i zalać betonem! Niech spróbują wybudować bazylikę, taką
    jak w Licheniu! No! Szkopskie debile poszły po linii najmniejszego oporu,
    wiadomo - jaki naród, taki papież. Dobry Bóg zesłał nam na szczęście zbrodnie
    katyńską, więc zamiast bawić się w budowę jakichś nikomu niepotrzebnych lotnisk,
    My Naród Polski wybudujemy pomnik katyński, 22 tysiące figur oficerów, wszystko
    naturalnej wielkości! Żal, tylko, wielki żal, że tak mało tych oficerów zginęło,
    szkoda, że nie milion, albo dwa, wtedy byśmy dosrali Kitajcom, którzy się chwalą
    tą armią z terakoty. Właśnie gdzieś przeczytałem, że jakiś debil wymyślił, żeby
    cały naród polski uznać za święty i nawet chyba już zgłoszono to Watykanie i
    proces został wszczęty. Dzięki temu możemy zakasować nie tylko świat, ale i
    Uniwersum. Trzeba tylko obliczyć ilu Polaków żyło, żyje i będzie żyło na świecie
    i od jakiego czasu liczyć. Będzie tam też figura Bieruta, Jaruzela, Kiszczaka i
    miło będzie popatrzeć, jak Lechowski z Fanką i Pysiem modlą się do tych
    świętych, będę tam też i ja i miło będzie popatrzeć, jak "patryjoci" klęczą u
    moich stóp o obcałowują moje betonowe członki prosząc o wstawiennictwo w niebie.
    Lechowski, Fanka i Pysio też będą mieli swoje figurki, ale ja się do nich modlić
    nie będę, bo nie praktykuję. I po ch... nam jakieś lotniska?
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 04.04.10, 07:54
    Ty jo zapomnialeś że twój kumpel z jaczejki banderowskiej i ukrainiec miał
    pomysł na budowę ofiar ze śniegu i drzewa i puszczanie ich Sanem. polskie debile
    nie mieli jednak zrozumienia dla waszych genialnych pomysłów. I to nie gdzieś
    przeczytałeś lecz wyraziłeś poparcie dla tego dzieła które miało sie stać
    wiekopomnym. Ciebie juz dopadła demencja starcza? Dobry bóg zesłał jednak pysia,
    fankę i kilku innych i nie dopuscili by jobrave ze swoją mykołowatą sotnią
    został zarządcą na prawach świętego muża i domagał sie hołdów za swoje pomysły.
    Wy naród banderowców możecie tylko żałować że nie zdążyliście ponieść większych
    strat w walce z durnym światem. Mnozycie ofiary w Pawłokomie innych miejscach
    ale ciągle wam mało i wasi banderowscy historycy stają na głowie aby tych ofiar
    było miliony. Chyba wzorem stachanowca powinno ich byc 500% narodu.Do tego
    dzieła zaprzągnięto najtęższe umysły z jo na czele. Zadanie mają niełatwe bo
    należy udowodnić że z banderowskich łap nikt nie zginął ale samych banderowców
    zginęły miliony.Należy budować pomniki ofiarom. nazywać ulice nazwiskami ofiar
    polskiego rozpasania i przede wszystkim zmienić historię. Polacy powrzeszczą a
    potem nikt nie będzie wiedział jak było naprawdę. Należy do polski wprowadzić
    V-tą kolumnę banderowską i skaperować do niej łasych na materialne dobra
    niby-polaków I wpieprzać się wszędzie gdzie tylko się da z banderowską
    propagandą. Trzeba też znależć idiotę który uchodzi za polaka i najlepiej jakby
    był dziennikarzem i umiał pisać a do tego musi mieć wyjatkowo wredny charakter i
    nienawidzieć wszystkiego co polskie. Tego głupka należy wykorzystać do pisania
    bełkotu mającego na celu robienie wody z mózgu i aby działał sprawnie należy go
    chwalić i nazywać panem.
    Nieważne są wartości! Liczy się tylko kasa! Takie hasła muszą wyznawać
    skaptowani do współpracy Polacy.
  • Gość: pysio napisał(a) IP: 83.2.157.* 04.04.10, 10:03
    Autor: Gość: pysio IP: 213.25.24.* 18.03.10, 08:09
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,108087934,108870253,Re_zamiaucz_u_
    mnie_.html

Wy ukraińcy jesteście mocni gdy trzeba kogoś obsmarować,
    zochydzic, dorobic mordę i w ogóle zmieszać z błotem. To wasza cecha
    narodowa. Posuwacie sie do insynuacji, pomówień i zawsze gotowi do
    złożenia fałszywego świadectwa.
  • mat120 04.04.10, 14:53
    Gość portalu: jobrave napisał(a):
    I po ch... nam jakieś lotniska?

I po ch.. nam rura, której nie będą mogli dziurawić mykołowaci?

• Gość: drinek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 00:24
    Gość portalu: jobrave napisał(a): Będzie tam też figura Bieruta, Jaruzela,
    Kiszczaka i
    > miło będzie popatrzeć, jak Lechowski z Fanką i Pysiem modlą się do tych
    > świętych, będę tam też i ja i miło będzie popatrzeć, jak "patryjoci" klęczą u
    > moich stóp o obcałowują moje betonowe członki prosząc o wstawiennictwo w niebie
    > .
    > Lechowski, Fanka i Pysio też będą mieli swoje figurki, ale ja się do nich modli
    > ć
    > nie będę, bo nie praktykuję. I po ch... nam jakieś lotniska?

wzwód permanentny
  • mat120 04.04.10, 04:47
    Przed Trybunał Stanu powinni trafić polscy politycy, którzy uniemożliwili w
    swoim czasie budowę drugiej nitki rurociągu jamalskiego omijającego Ukrainę.
    Rurociąg pójdzie pod dnem Bałtyku a Polska straci krocie z tytułu opłat za
    tranzyt gazu.

www.psz.pl/Stanislaw-Dabrowski-Polska-wobec-projektu-Gazociagu-Polnocnego
    Na polskiej scenie politycznej panował konsensus, co do szkodliwości Gazociągu
    Północnego dla pozycji Polski w regionie. Polska straciła potencjalne wpływy z
    tranzytu gazu, oraz pomniejszyło się jej polityczne znaczenie, jako istotnego
    państwa tranzytowego. Działania polskiego rządu, niezależnie od opcji
    politycznej, należy ocenić jako nieskuteczne. Rezygnacja z propozycji rosyjskich
    wybudowania gazociągu Jamał II, z opcją pominięcia Ukrainy zaowocowała
    przyspieszeniem realizacji projektu Gazociągu Północnego, który pomijając
    Polskę, jest z pewnością dla niej dużo bardziej niekorzystny, niż pominięcie
    samej Ukrainy.

W tym kontekście jakże rzeczowo brzmi rozsądny głos europosła Zalewskiego:

Dość pomarańczowej klaustrofobii:
    Polska powinna budować koncepcję współpracy pragmatycznej, warunkowej,
    wielotorowej i obliczonej na długoletnią perspektywę. To dawno już zrozumieli
    Niemcy, Austriacy, Czesi, Holendrzy, Belgowie. W naszych bilateralnych relacjach
    z Ukrainą najważniejsza powinna być współpraca gospodarcza i wspieranie polskich
    inwestycji nad Dnieprem. Kwestie te zostały jednak przesłonięte przez frazesy o
    konieczności zacieśniania strategicznego partnerstwa i "przeciąganiu" Ukrainy na
    Zachód oraz kuszenie perspektywą euroatlantycką. Wpływ na to miała także
    sprawność Kijowa, który przez niemal dwie dekady w debacie o przyszłości Ukrainy
    i w relacjach z Polską meandrował, wykorzystując swoje geopolityczne położenie
    miedzy Rosją a Europą.

Więcej...
    wyborcza.pl/1,75515,7455009,Dosc_pomaranczowej_klaustrofobii.html#ixzz0k5zP10gy
  • Gość: czereśniak IP: 83.2.157.* 04.04.10, 13:34
    mat120 napisał:

> Przed Trybunał Stanu powinni trafić polscy politycy, którzy uniemożliwili w
    > swoim czasie budowę

nie pierwsza to i nie ostatnia zmarnowana szansa przez przedstawicieli Narodu
    Idiotów
  • Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 04.04.10, 14:24
    A wysłuchał Ty Lechowski i inni pseudo, fankokatolicy, co wasz abp. Michalik
    powiedział w swojej homilii wczoraj? Pewnie nie. to poczytajcie:
    "...bo katolicka Polska, to Polska, która próbuje być wierna Chrystusowi, która
    szanuje ludzi innego wyznania i bezwyznaniowych, w której jest miejsce dla
    wszystkich narodów, a musi być miejsce dla tych biedaków, którzy przyjdą z
    zewnątrz- - mówił abp Michalik.

"Katolicka Polska, to nie jest Polska szowinistyczna".

Zaznaczył, ze "katolicka Polska, to nie jest Polska szowinistyczna". - To jest
    Polska uniwersalna, która umie przebaczać Niemcom, i Rosjanom, i sąsiadom, i tym
    którzy przykrość nam na co dzień wyrządzają. To jest ta wiara katolicka, której
    się nie bójmy - podkreślił. Hierarcha w swojej homilii zaznaczył, że obecnie
    "idzie walka o to czy można dopuścić wiarę do głosu w życiu społecznym". - Próba
    zepchnięcia wiary tylko do prywatności jest fałszywa. Jest ograniczeniem. Nie
    jest katolickim spojrzeniem, nie jest chrześcijańskim spojrzeniem, bo
    chrześcijaństwo ma być zaczynem prawdy, łaski, bożej interwencji, bożego
    elementu w świecie - podkreślił. W homilii zaznaczył, że "wiarę trzeba traktować
    jako drogę do nieskończoności bożej, która obejmuje całą rzeczywistość
    człowieka, jego umysłu, rzeczywistość ziemską, w której żyje, ale i
    rzeczywistość niebieską, do której każdy z nas zmierza".
    I co, jak tam wasze "katolickie" spojrzenie? Dało wam wreszcie coś to
    Zmartwychwstanie, poza tym, że znów nawpierd.alaliście się kiełbasy i pisanek i
    wódki napili?
  • Gość: jur@ IP: *.toya.net.pl 04.04.10, 14:43
    To jest chwyt poniżej pasa. Tak się z katolikami polskimi nie rozmawia!
  • Gość: gośc IP: 83.2.157.* 04.04.10, 14:50
    Prawdziwi katolicy, może jeszcze patriotyczni i narodowo usposobieni na forum
    Wyborczej, o zgrozo! tradycja umiera :(
  • mat120 04.04.10, 15:01
    I co, jak tam wasze "katolickie" spojrzenie? Dało wam wreszcie coś to
    Zmartwychwstanie, poza tym, że znów nawpierd.alaliście się kiełbasy i pisanek i
    wódki napili?

Ubrał się ...... w ornat i na mszę ogonem dzwoni.:))
  • mat120 04.04.10, 14:51
    Zapewniam Cię, że ani mój ani Twój Naród nie są narodami idiotów jakimi
    chciałyby je widzieć "elyty" zwane inaczej użytecznymi idiotami, piszącymi z
    Toronto czy z Londynu.
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 04.04.10, 15:02
    Jo.. dopier.. super!!! Gratuluję!!! niestety.. ale dla takich jak w
    tytule tego wątku to jest ponad ich mozliwości percepcyjne druku..
    jak wyciagniesz fajnego króliczka z cylinderka to od razu pomyje -
    "poniżej pasa".. ale bądź twardy tak jak ja..aaa śpi? czy ma w
    brązowym salonie wątrek?
  • Gość: Jur@ IP: *.toya.net.pl 04.04.10, 15:08
    Coś z twoją analizą (analityk)słaboooooooo :)
    Tylko się tak nazwałeś - a jesteś DUPA nie ANALITYK.
    Odp...l sie od moich przykrótkich odpowiedzi
  • mat120 04.04.10, 15:11
    Te Analityk, może zamiast mędrkować i wypominać Pysiowi, Lechowskiemu czy Fance
    brak lotniska pod Przemyślem sam je razem z Jobrave zbuduj.:)
    Potraficie...

• lechowski51 04.04.10, 15:26
    Postepowe kretynstwo!.Co wam towarzysze jobrave i analityk pamiec o Katyniu czy
    wiernosc wierze przodkow przeszkadza budowac wielkosc panstwa polskiego?.Ty
    antypolski cham moze zestawiac Katyn naprzeciwko budowy lotniska.Z drugiej
    strony pamietam co sie dzialo jak kiedys J.Kaczynski mowil i podjal dzialania
    dla budowy wielkiego lotniska w Warszawie.Postepowy salon kpil z
    wielkomocarstwowych zapedow "malego hitlerka Kaczynskiego".A pozniej przyjaciel
    Merkel i ulubieniec ewropejskich salonow Donald zrezygnowal z tego projektu.
    --
    Niemoralnym jest ten który żyje na koszt ogółu-prof.Rybarski
  • Gość: podolak IP: 92.244.58.* 04.04.10, 16:00
    Gość portalu: Analityk napisał(a):
    jak wyciągniesz fajnego króliczka z cylinderka to od razu pomyje -
    "poniżej pasa".. ale bądź twardy tak jak ja...

Nie wierzę, żebyście mieli fajne, twarde króliczki...:):))

• Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 04.04.10, 17:33
    Ja jako, jako autentyczny Polak, o niepodważalnie polskim pochodzeniu, którego
    rodzina nie tylko ucierpiała od ukraińskich nacjonalistów i przeszła przez
    sowieckie łagry, której lecz również jej członkowie walczyli w szeregach AK i
    NSZ, nie muszę się uwiarygadniać poprzez tanie poszczekiwanie na Ukraińców i
    codzienne rozpływanie się nad Katyniem, tak jak to robią niepewni swojego
    pochodzenia:Lechowski, Fanka Pysio i Mat. Najtańsza i najprostsza wersja
    patriotyzmu reprezentowana przez was, a polegająca na poniżaniu innych narodów i
    czynienia z polskiego jakiejś nieskazitelnej nacji, nie odpowiada mi, bo jest
    kłamliwa i szkodliwa dla Polski. O tym, że wasze intencje są złe i nie mają nic
    wspólnego z patriotyzmem, świadczy jeden z postów Lechowskiego, gdzie nabija się
    o on z mojego artykułu, w którym opisałem UPA i jej zbrodnie, co jednoznacznie
    określa moje poglądy. Widocznie Mat masz jakiś problem ze swoim pochodzeniem,
    widocznie nie jesteś go końca pewny, skoro tak bardzo chcesz uchodzić za Polaka,
    może Ty jakiś Matwiejenko, Matwijczuk, albo Matejuk jesteś, może jakąś babkę
    albo dziadka chrzczonych w cerkwi masz? To nic złego, jeśli nie brali udziału w
    zbrodniach, to nic złego. Ja tu, w przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem
    anonimowy i każdy może sobie zasięgnąć języka na mój temat - Przemyśl jest mały
    - nie muszę się uwiarygadniać w taki sposób jak Ty, Lechowski, Fanka, czy Pysio.
    Poza tym jestem normalny - jeśli miałbym do wyboru lotnisko i pomnik katyński z
    22. tys. figur, to wybrałbym lotnisko, które bardziej przysłuży się mojemu
    krajowi niż najwiekszy pomnik na swiecie, czy największy kościół, kto tak nie
    uważa, jest tragicznym idiotą. A to, że Nord Stream pójdzie przez Bałtyk, a nie
    przez Polskę, jest zasługą rzadzących niegdyś "patryjotów" , którzy nie zgodzili
    się na to, by rurociąg szedł przez Polską, bo przez to "uzależnimy się od
    Rosji". Nie ma co szukać winnych poza granicami, bo akurat są u nas. I to nie
    Ukraińcy, żydzi, szwaby, czy Ruscy, lecz najprawdziwsi Polacy (podobno).
  • mat120 04.04.10, 18:53
    Żebym mógł uznać Cię za "prawdziwego" Polaka musiałbyś przedstawić certyfikat
    wydany przez Mykołę, że Twojej babce nie przytrafiła się jakaś brzemienna w
    skutki przygoda z rezunem. Inaczej nie uwierzę.:) Musiałbyś też przestawić
    zaświadczenia od NKWD i SB UPA, że Twoi przodkowie w sowieckim łagrze nie
    pełnili służby strażniczej a ci będący "bandytami" w AK i NSZ nie mordowali
    hurtem ukraińskich dzieci i kobiet w tzw. "konflikcie" polsko-ukraińskim. Wtedy
    Ci uwierzę.
    Szkoda, że nie jesteś w stanie zrozumieć naszych intencji i nieustannie
    konfabulujesz przypisując nam poniżanie innych narodów
    i przedstawianie polskiej nacji jako nieskazitelnej. Trzeba być głuchym i ślepym
    by tak sądzić. Nie będę Ci tego tłumaczył bo byłoby to poniżej mojej godności.
    Twój niewątpliwy intelekt powinien sam sobie z tym poradzić.
    Sam nie mam problemów z pochodzeniem bo nie uważam go, w przeciwieństwie do
    Ciebie, za coś co pozwala mi się czuć z tego powodu lepszym od Żydów, Niemców
    czy Ukraińców czy murzynów.
    I ja nie jestem anonimowym, wystarczy, że zapytasz Mykoły.
    Normalny to byłbyś gdybyś stwierdził, że nienormalni są ci "patryoci" w rodzaju
    Buzka, Kwasa, Steinhoffa, którzy świadomie czy też nie zrezygnowali z korzyści
    wynikających z przebiegu drugiej nitki rurociągu jamalskiego przez Polskę bo
    postawiali Rosji warunek, że musi on również przebiegać przez Ukrainę - o my ją
    lubimy i jest to zgodne naukami pewnego masona z Paryża(!).
    Zastanów się co czynisz! Jakże można się oburzać, że Rosjanie wypierają się
    zbrodni katyńskiej skoro polscy użyteczni idioci
    o Wołyń obwiniają sowietów.
    Rana wołyńska długo się jeszcze nie zagoi. I to nie z tego powodu, że jesteśmy
    pamiętliwi ale dlatego że część Ukraińców uważa naszych katów za swoich
    bohaterów i próbuje wprowadzić ich na europejskie salony. Na to zgody nie
    będzie choćby ci Ukraińcy nie wiem jak czuli się poniżani a Tobie wydawało się,
    że jest to równoznaczne przypisywaniem nieskazitelności Polakom.
  • jobrave 04.04.10, 20:03
    To jest właśnie metoda "patryjotów", kto im nie basuje, ten jest banderowcem, a
    wszystko co by temu przeczyło jest sfałszowane, wy po prostu "wiecie lepiej".
    Śledząc te wątki od początku nie zauważyłem, żeby ktokolwiek, czy to z Polaków,
    czy domniemanych banderowców kwestionował zbrodnie wołyńską, oraz inne zbrodnie
    ukraińskich nacjonalistów. Wszelkie próby dyskusji na temat tego, jak mogło
    dojść do tak tragicznych wydarzeń pomiędzy narodami, które przez setki lat żyły
    ze sobą tak blisko, jak to tylko możliwe, spaliły na panewce, dzięki
    prowokatorom i idiotom, którzy inaczej myślącym Polakom odmawiają prawa bycia
    Polakami. Zawsze twierdziłem, że Polaków nie należy przepraszać, bo ciągle im
    tych przeprosin będzie za mało, że ciągle coś będzie nie tak. Pani Siemaszko np.
    nie podoba się, że Banderze odebrano tytuł bohatera narodowego Ukrainy, ponieważ
    nie był obywatelem tego państwa. A co, był? I na tym sprawa powinna się
    zakończyć, bo Bandera był obywatelem polskim. Rząd Ukrainy nie mają prawo
    mieszać się do tego, co robią u siebie obywatele polscy. Na to, że część
    Ukraińców sławi Banderę nie mamy wpływu, bo nawet jeśli się im, jakimś cudem
    zabroni, to będą go sobie czcili prywatnie i żebyś nie wiem ile gardłował na
    forum, to i tak tego nie zmienisz. Podobnie zresztą jest z niemieckimi, czy
    polskim neohitlerowcami. Notoryczne wklejanie linków
    katyńsko-wołyńsko-syberyjskich na tym forum, nie jest żadnym krzewieniem prawdy
    o zbrodniach, bo tę prawdę wszyscy znają, lecz przejawem ograniczenia
    umysłowego, zarówno Twojego, jak i Twojej oszołomionej kampanii, nie potraficie
    po prostu nic innego poza klepaniem czegoś, co już dawno zostało ujawnione,
    powiedziane, wydrukowane itp. Nie wnosicie nic nowego, z forum miejskiego
    próbujecie za wszelką cenę zrobić miejsce rozróby i skompromitować ludzi, którzy
    nie pozwalają sobie wmówić, że istnieje realne zagrożenie ze strony UPA, której
    nie ma i ze strony Bandery, którego dawno temu załatwiło KGB. Przypominacie
    radiomaryjnych idiotów, którzy twierdzą, że Polską rządzą obce siły, że żydzi
    zwalczają polski katolicyzm. Waszym zdaniem ważniejsze są pomniki, obchody,
    rocznice, niż autostrady, lotniska, mieszkania, powszechny dobrobyt. Wasze
    zachowanie wskazuje na to, że macie problemy z własna tożsamością narodową, stąd
    ta nadgorliwość. Nie komentuję Twoich rewelacji na temat puszczania się mojej
    Babci z rezunami, czy tego, że ktoś z mojej rodziny był wartownikiem w łagrze -
    pisząc coś takiego, sam sobie wystawiasz świadectwo, ale widać z tego jak
    wybiórcze masz podejście do ofiar UPA. W związku z tym nie ściemniaj, że chodzi
    Ci o pamięć, o prawdę, bo właśnie znów sobie zaprzeczyłeś.
  • Gość: VERSUS IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.10, 20:45
    Jobrave, jak zwykle 100% racji , natomiast z tym tutaj to trafiłeś
    ich w samo sedno:
    jobrave 04.04.10, 20:03 cyt.: „ ...Waszym zdaniem ważniejsze są
    pomniki, obchody,
    rocznice, niż autostrady, lotniska, mieszkania, powszechny
    dobrobyt....”.
    Poco im jakieś lotnisko, skoro lepiej wybudować Świątynię
    Opatrzności Bożej. Gierek wybudował 1000 szkół a oni 1000 pomników
    JP II. IV RP z liczbą ludzkich figur wybudowanych wciągu 20
    lat zawstydzi dynastię Qin.
  • mat120 05.04.10, 08:21
    Ale przecież to nie kto inny tylko Ty nie pasujących Ci nazywasz banderowcami.
    Np. Lechowskiego. Nikt Ci też nie odmawia bycia Polakiem bo niby dlaczego. Bądź
    sobie Polakiem, Żydem, Ukraińcem... Kim chcesz.
    Nie posługuj się tylko chwytami poniżej pasa sugerując, że brak "czystości
    rasowej" powoduje u nas chęć dowartościowania się.:)
    Nikt z nas nie jest przeciw budowie lotnisk itp. Wręcz przeciwnie, krytykujemy
    m.in. idiotyczną politykę włażenia za frajer ościennym państwom w cztery litery
    czego dobitnym przykładem jest karygodna sprawa drugiej nitki rurociągu
    jamalskiego, pozostawienia samym sobie Polaków na wschodzie itp.
    Ty jednak wbrew faktom chcesz widzieć co innego, nieustannie posługując się przy
    tym insynuacjami.
    Nasze prawo krytykować odradzający się za Bugiem a i w Polsce ukraiński
    nacjonalizm, który tak krwawo zapisał się w historii Polski, a który za
    nieodległą granicą zyskał państwowy mecenat. Jeśli Ciebie to nie niepokoi to
    potwierdzasz tezę, że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi. Nikt Ci w tej
    głupocie przeszkadzał nie będzie - mamy przecież demokrację i to Twój wolny wybór.
    Zastanawiam się czy problemów z tożsamością narodową przypadkiem Ty nie masz
    podkreślając swoją "autentyczną" polskość, chociaż nikt Cię o to nie prosił i
    nie sądzę żeby dla kogoś było to ważne.
    Stąd też wątpliwość co do Twojej czystości rasowej zbudowana na tej samej
    przesłance co Twoje wątpliwości odnośnie pochodzenia naszych przodków. Taka
    Twoja autorska konstrukcja, którą wcześniej sam wystawiłeś sobie świadectwo.
  • fanka_online 05.04.10, 08:49
    Cierpliwość w podejmowaniu prób nawiązania rzeczowej dyskusji, godna podziwu
    Mat. Obawiam się jednak, że daremna i jej efektem może być jedynie kolejny post
    pełen insynuacji i obelg.
  • Gość: jk IP: 83.2.157.* 05.04.10, 09:23
    mat120 napisał:
    > Nasze prawo krytykować odradzający się za Bugiem a i w Polsce ukraiński
    > nacjonalizm, który tak krwawo zapisał się w historii Polski, a który za
    > nieodległą granicą zyskał państwowy mecenat. Jeśli Ciebie to nie niepokoi to
    > potwierdzasz tezę, że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi.

Kolebką ukraińskiego nacjonalizmu była zdaje się Polska, można wręcz powiedzieć
    Macierz była sama sobie ojcem i akuszerką. Jaki był mecenat państwowy
    Najjaśniejszej też nie trzeba nikomu wyjaśniać. Potwierdzeniem Tezy nie musisz
    się przejmować od dawna jest wszystkim dobrze znana. Krytykę najlepiej zacząć od
    samych siebie.
  • mat120 05.04.10, 10:22
    Gość portalu: jk napisał(a):
    Potwierdzeniem Tezy nie musisz > się przejmować od dawna jest wszystkim dobrze
    znana.

Jeśli ktoś chce za wszelką cenę być głupcem nie można mu w tym przeszkodzić.
    Można jednak zapobiegać rozprzestrzenianiu się choroby.
  • Gość: jk IP: 83.2.157.* 05.04.10, 14:57
    że niby jak, ślepy z kulawym będą leczyć takich samych po drugiej stronie,
    lekarzu lecz się sam ...
  • Gość: podolak IP: 92.244.58.* 05.04.10, 12:37
    jobrave napisał:

Wszelkie próby dyskusji na temat tego, jak mogło dojść do tak tragicznych
    wydarzeń pomiędzy narodami, które przez setki lat żyły
    ze sobą tak blisko, jak to tylko możliwe, spaliły na panewce, dzięki
    prowokatorom i idiotom, którzy inaczej myślącym Polakom odmawiają prawa bycia
    Polakami.

A tu masz Jobrave normalnych, myślących podobnie jak Ty Ukraińców.
    Z nimi się na pewno dogadasz.

www.youtube.com/watch?v=xeHywJFjFHU&feature=player_embedded#at=67
  • fanka_online 05.04.10, 12:51
    No tak...de ja vu. Mykoła prowokator, PUK się przekrzykuje i tylko londyńskiego
    supportu zabrakło w Kijowie.
    Hasełka te same...współczuję tym z Ukraińców, którzy byli świadkami
    skandalicznego zachowania oszołomów.
  • fanka_online 05.04.10, 12:56
    Zastanawia mnie jeszcze obecność tej młodej, niegłupiej chyba kobiety....czyżby
    dała się omotać jednemu z pospolitych krzykaczy?
    Jeśli tak, obawiam się że mocno się rozczaruje...
  • Gość: bla bla IP: 83.2.157.* 05.04.10, 15:14
    www.youtube.com/watch?v=UIVNQRZwRO0
    może była kiedyś w Kielcach ;)
  • Gość: bla bla IP: 83.2.157.* 05.04.10, 15:18
    fanka_online napisała:
    > Hasełka te same...współczuję tym z Ukraińców, którzy byli świadkami

www.youtube.com/watch?v=mM_wgv_v4vI
    psy rozpoznają głos szatana ;)
  • Gość: bla bla IP: 83.2.157.* 05.04.10, 15:09
    Gość portalu: podolak napisał(a):
    > A tu masz Jobrave normalnych, myślących podobnie jak Ty Ukraińców.
    > Z nimi się na pewno dogadasz.
    rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=xeHywJFjFHU&feature=player_embedded#at=67

jeszcze tak niedawno w podobny sposób prawdziwi wąsaci i szczerbaci patrioci
    rozmawiali z J.T. Grossem, pora było przywyknąć, a nie dziwić się teraz ?
  • valmont80 05.04.10, 17:42
    mat120 napisał:

> Żebym mógł uznać Cię za "prawdziwego" Polaka musiałbyś przedstawić certyfikat
    > wydany przez Mykołę, że Twojej babce nie przytrafiła się jakaś brzemienna w
    > skutki przygoda z rezunem. Inaczej nie uwierzę.:) Musiałbyś też przestawić
    > zaświadczenia od NKWD i SB UPA, że Twoi przodkowie w sowieckim łagrze nie
    > pełnili służby strażniczej a ci będący "bandytami" w AK i NSZ nie mordowali
    > hurtem ukraińskich dzieci i kobiet w tzw. "konflikcie" polsko-ukraińskim. Wtedy
    > Ci uwierzę.

Czyli mam rozumieć, że ja również mam przedstawić podobne zaświadczenie? A Ty
    Mat120 to przepraszam bardzo kim jesteś, bo się nie przedstawiłeś i dla mnie
    każda osoba która się nie przedstawia jest czystą fikcją, ponieważ założenie
    konta na forum trwa trzy minuty. Kto Tobie wystawi certyfikat autentyczności,
    może to Ty jesteś Mykola, bo on ostatnio zamilkł, a Ty się zrobiłeś nadaktywny!
    Dlaczego ja i Jobrave mogliśmy się przedstawić na forum, a Wy tego nie robicie!
    Jeżeli chcesz walczyć z neobanderowcami i masz wiesz co... to nie bądź wirtualny
    tak anonimowo to żadna walka, jesteś tylko kolejnym trollem. Twój żart był
    bardzo niestosowny i obraził nie tylko ofiary, ale również i ich rodziny!

> Szkoda, że nie jesteś w stanie zrozumieć naszych intencji i nieustannie
    > konfabulujesz przypisując nam poniżanie innych narodów
    > i przedstawianie polskiej nacji jako nieskazitelnej. Trzeba być głuchym i ślepy
    > m
    > by tak sądzić.

Ja również nie jestem już w stanie zrozumieć Waszych intencji, ponieważ pisanie,
    np. że Wszyscy Ukraińcy to flejtuch itp. powoduje, że niczym się nie różnicie od
    ukraińskich nacjonalistów. Obrażanie ludzi po drugiej stronie granicy jest
    karygodne i ten kto ma naprawdę w sercu Jezusa, a nie tylko na ustach nie może
    się z tym zgodzić i nie może milczeć! Trzeba panować nad sobą, albo nic nie
    pisać, ja mam piekielne wyrzuty sumienia, bo raz napisałam że Pysio ma rację i
    nie wiem jak teraz spojrzę w oczy mojemu koledze Ukraińcowi, osobie dobrej i
    bardzo ciepłej. Trzeba panować nad sobą, a jak nie potraficie to zróbcie tak jak
    ja wczoraj, napijcie się i spędźcie miło czas z rodziną.

Nie będę Ci tego tłumaczył bo byłoby to poniżej mojej godności.
    > Twój niewątpliwy intelekt powinien sam sobie z tym poradzić.
    > Sam nie mam problemów z pochodzeniem bo nie uważam go, w przeciwieństwie do
    > Ciebie, za coś co pozwala mi się czuć z tego powodu lepszym od Żydów, Niemców
    > czy Ukraińców czy murzynów.

Co do pomówień Jobrave o branie pieniędzy za działalność na forum, to myślę że
    jest to bzdura. On jest takim samym zdrajcą, jak i ja, więc jeżeli ktoś jeszcze
    raz zasugeruje coś podobnego będzie miał ze mną do czynienia, a ja jestem bardzo
    upierdliwa Jobrave zaświadczy. Spiskowe teorie na temat tego czy Jobrave bierze
    kasę i jest zdrajcą wynikają chyba z niezrozumienia go, ale niektórym może
    łatwiej tak napisać. Tak sobie pomyślałam, że jak Jobrave jest zdrajcą, to ja
    jestem w takim razie tancerką go go Zapałowskiego jak już ktoś wcześniej
    sugerował, a Fanka swoją forumową działalność sprawuje w zamian za odpusty!
    Przepraszam, że zaśmiecam Analitykowi swoimi bzdurkami wątek, ale pewne rzeczy
    trzeba wyjaśnić, może wtedy na forum zrobi się lepsza atmosfera.
  • mat120 05.04.10, 19:44
    valmont80 napisała:

A Ty > Mat120 to przepraszam bardzo kim jesteś, bo się nie
    przedstawiłeś i dla mnie > każda osoba która się nie przedstawia
    jest czystą fikcją, ponieważ założenie > konta na forum trwa trzy
    minuty.

A Ty Valmont80 kim jesteś, że muszę Ci się przedstawiać? Dotąd nie
    miałem okazji Cię poznać bo zdaje się, że całkiem niedawno założyłaś
    konto. Mimo to nie uważam Cię za fikcję.

valmont80 napisała:
    Kto Tobie wystawi certyfikat autentyczności, > może to Ty jesteś
    Mykola, bo on ostatnio zamilkł, a Ty się zrobiłeś nadaktywny!

Certyfikat wystawi mi Jobrave, "autentyczny Polak o niepodważalnie
    polskim pochodzeniu". Tym, jak sam podkreśla odróżnia się ode mnie i
    paru innych osób. Sądzę, że Ciebie uznaje za czystą rasowo więc
    certyfikat nie powinien być Ci potrzebny.

valmont80 napisała:
    Twój żart był > bardzo niestosowny i obraził nie tylko ofiary, ale
    również i ich rodziny!

Mój żart był równie stosowny jak żarty pewnego londyńczyka.
    O jakich ofiarach i rodzinach mówisz? Doprawdy nie rozumiem.

valmont80 napisała:
    Ja również nie jestem już w stanie zrozumieć Waszych intencji,
    ponieważ pisanie np. że Wszyscy Ukraińcy to flejtuch itp.
    powoduje, że niczym się nie różnicie od > ukraińskich nacjonalistów

Jeśli to zdanie skierowane do mnie to od razu wyjasniam, że
    metoda "na Jobrave" czyli wkładanie mi w usta słów nigdy nie
    wypowiedzianych absolutnie na mnie nie działa. Spróbuj może inaczej..

valmont80 napisała:
    Obrażanie ludzi po drugiej stronie granicy jest > karygodne i ten
    kto ma naprawdę w sercu Jezusa, a nie tylko na ustach nie może
    > się z tym zgodzić i nie może milczeć! Trzeba panować nad sobą,
    albo nic nie > pisać, ja mam piekielne wyrzuty sumienia, bo raz
    napisałam że Pysio ma rację i > nie wiem jak teraz spojrzę w oczy
    mojemu koledze Ukraińcowi, osobie dobrej i > bardzo ciepłej. Trzeba
    panować nad sobą, a jak nie potraficie to zróbcie tak jak ja
    wczoraj, napijcie się i spędźcie miło czas z rodziną.

Nie sądzę, żebym kogoś obraził ale chętnie się napiję i Tobie radzę,
    podobnie jak wczoraj i dziś opróżnić kolejną butelkę.

valmont80 napisała:
    Co do pomówień Jobrave o branie pieniędzy za działalność na forum,
    to myślę że > jest to bzdura. On jest takim samym zdrajcą, jak i ja,
    więc jeżeli ktoś jeszcze > raz zasugeruje coś podobnego będzie miał
    ze mną do czynienia, a ja jestem bardzo upierdliwa Jobrave
    zaświadczy.

Nie interesują mnie motywy forumowej działalności Jobrave ani to czy
    bierze za to pieniądze czy nie. To jego sprawa, ani moja ani Twoja.
    Nie interesuje mnie też to czy jest zdrajcą, Judaszem czy może Panem
    Bogiem. Podobnie zresztą jak to czy Ty jesteś Matką Boską czy też
    Marią Magdaleną.
    W to, że Jobrave wystawi Ci stosowne zaświadczenie - nie wątpię>:)
    (zdaje się, że już to zrobił),:)

• bialo-czerwony-1 06.04.10, 06:22
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,98458527,98623325,Re_Rajd_im_Bandery_przejedzie_przez_Polske.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,105051480,105418704,Prawie_jak_chlopski_filozof_.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,105051480,105319025,Re_Potepienie_ludobojstwa.html
  • bialo-czerwony-1 06.04.10, 21:38
    www.youtube.com/watch?v=lcWVL4B-4pI
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,108305022,108340725,Re_mykolowaty.html
    Byłaś pod wpływem czy jesteś? Hahaha
  • Gość: przem IP: 83.2.157.* 04.04.10, 21:42

> tak jak to robią niepewni swojego
    > pochodzenia:Lechowski, Fanka Pysio i Mat.

Takie spostrzeżenie, niezależnie od własnych poglądów nasuwa się nie tylko
    tobie. Nie wdając się w niepotrzebną wyliczankę, powiem tylko tyle, że ta
    katarynka cienko piszczy.
  • Gość: hahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.10, 22:33
    maszynka do świergotania padła już dawno
    nawet mękoła uciekł
  • Gość: bla bla IP: 83.2.157.* 05.04.10, 07:38
    ale został sos własny, duszony
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 04.04.10, 17:35
    Podolak.. Tz Figlarzu!!!
  • Gość: armagedon IP: 109.243.28.* 05.04.10, 10:14
    Kurwa!!!Opluwacie się wzajemnie jakimiś miernymi"wypocinami". Jeden
    drugiemu chce dopierdolić. Idżcie chłopaki na wódkę, dajcie sobie po
    pysku i będzie dobrze.Alleluja i do przodu. A mat120 ma rację z
    Jamałem II i z mamieniem naszych polityków przez sprytnych
    ukraińskich biznesmenów- polityków. Pomarańczowa tzw. rewolucja to
    był czysty przewrót pałacowo- biznesowy. Ludzi- naród zawsze tam
    mieli w dupie i za nic, jak to na Wschodzie - swołocz.
  • fanka_online 05.04.10, 10:36
    ...który pomimo związków prywatnych z wiadomymi osobnikami, wykazał dość
    zdrowego rozsądku, aby zareagować właściwie.
    Szkoda, że nie zrobiłeś tego wcześniej,....pozdrawiam:)
  • lechowski51 05.04.10, 10:18
    Mialem kiedys przyjaciela ktory dowiedzial sie przed`smiercia matki ze pochodzi
    ze zwiazku z Rusinem....no i sie zaczelo!.Zaczal nienawidziec ojca,wszedzie
    doszukiwal sie polskiego nacjonalizmu i omalo nie zaczal sie uczyc
    ukrainskiego.Mysle ze z podobnym syndromem zyje nasz londynski redaktor.
    --
  • Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 05.04.10, 14:44
    Dobrze, że ktoś wkleił filmik z tej konferencji, bo z enuncjacji w polsich
    mediach można było odnieść wrażenie, że miliony nacjonalistów ukraińskich
    wtargnęły do Ineterfaxu i wydłubało oczy ks. Isakowiczowi, a nastepnie
    przerżnęło piłą. Tymczasem było tam kilku, czy kilkunastu ukraińskich
    Lechowskich, Fanek i Pysiów, którzy sobie pokrzyczeli, żeby p[oslki ksiądz nie
    rozkazywał Ukraińcom, co mają robić w swoim własnym kraju, że hańba, że Bandera
    jest bohaterem i żeby chamy wynosiły się z Ukrainy. Dla mnie i dla innych
    normalnych ludzi jest to hałaśliwy margines, któremu im więcej uwagi się
    poświęca, tym lepiej dla niego. Gdyby nie Polacy, nikt nie słyszałby o
    Steinbach. Podobnie jest z Tiahnybokiem i jego kanapową Swobodą. Polacy
    wyciągają takich ludzi z politycznego niebytu czyniąc z marginalnych incydentów
    apokaliptyczne zagrożenie. Tymczasem ja od początku powtarzałem, że nie ma
    żadnego zagrożenia ze strony ukraińskich nacjonalistów, że nawet na Ukrainie
    Zachodniej, zarówno ta partia, jak i inne ugrupowania nacjonalistyczne mają
    śladowe poparcie, stwierdziłem też, że robiąc im publicity, wyolbrzymiając
    zagrożenia, unikając wspierania tych sił, które są przeciwne nacjonalizmowi,
    wspieracie ukrainskie ruchy nacjonalistyczne robiąc im w ten sposób reklamę.
    Ja rozumiem Fankę, Lechowskiego, Pysia i innych Ukraińców, których rodzice, oraz
    oni sami, doświadczyli różnego rodzaju represji ze strony PRL, potrafię to
    zrozumieć, że w owych czasach bezpieczniej było udawać Polaków, ale teraz już
    nie musicie - w niepodległej Polsce macie takie same prawa, jak my Polacy, macie
    własne media, macie swój związek, swoje szkoły, swoje kościoły, możecie się
    ujawnić i żaden normalny Polak, np. taki jak ja, nie będzie wam z tego tytułu
    czynił żadnych przykrości. A do Lechowskiego zwracam się, żeby przeprosił
    rodziny ofiar zbrodni ukraińskich nacjonalistów, które wyśmiał, a które opisałem
    w artykułach pt. "Historia UPA mrozi krew w żyłach", oraz "UPA mordowała bez
    litości"
    polishexpress.polacy.co.uk/art,historia_upa_mrozi_krew_w_zylach,4274.html
    polishexpress.polacy.co.uk/art,upa_mordowala_bez_litosci,4300.html
    I proszę mi wskazać, w którym miejscu - w linkowanych tekstach - widać moje
    "probanderowskie" sympatie? Chyba już przesadzacie z tym udawaniem Polaków.

• Gość: miłoszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 14:52

Który skrzywdziłeś człowieka prostego
    Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
    Gromadę błaznów koło siebie mając
    Na pomieszanie dobrego i złego,
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 05.04.10, 14:17
    Szanowne Forumowiczki i Forumowicze
    Wiem że jest wolność słowa.. ale w tym wątku chciałem pokazać jak
    pewne cechy wpływaja na myślenie biznesowe. A tu co?
    do obrzygania wątek ukraiński, te same osoby bez pomysłu pierd.. o
    tym samym; zamiast kontruktywnie wyrazić coś co otworzy pozytywne
    myślenie to "słychać" pierdo....lenie o roszczeniach różnej natury.
  • Gość: hahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 14:29
    taaaaa chciałeś pokazać coś czego nie masz
  • Gość: jaszczur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 14:36

Kochani Bracia,
    widzimy tutaj przykład złych proporcji,
    oto szkielet jaszczura piętrzy się przed nami -

Drodzy Przyjaciele,
    na lewo ogon w jedną nieskończoność,
    na prawo szyja w drugą -

Szanowni Towarzysze,
    pośrodku cztery łapy, co ugrzęzły w mule
    pod pagórkiem tułowia -

Łaskawi Obywatele,
    przyroda się nie myli, ale lubi żarty:
    proszę zwrócić uwagę na tę śmieszną główkę -

Panie, Panowie,
    taka główka niczego nie mogła przewidzieć
    i dlatego jest główką wymarłego gada -

Czcigodni Zgromadzeni,
    za mało mózgu, za duży apetyt,
    więcej głupiego snu niz mądrej trwogi -

Dostojni Goście,
    pod tym względem jesteśmy w dużo lepszej formie,
    życie jest piękne i ziemia jest nasza -

Wyborni Delegaci,
    niebo gwiaździste nad myślącą trzciną,
    prawo moralne w niej -

Prześwietna Komisjo,
    udało się raz
    i może tylko pod tym jednym słońcem -

Naczelna Rado,
    jakie zręczne ręce,
    jakie wymowne usta,
    ile głowy na karku -

Najwyższa Instancjo,
    cóż za odpowiedzialność na miejsce ogona -

Wisława Szymborska - Szkielet jaszczura

• Gość: armagedon IP: 94.254.233.* 05.04.10, 14:42
    Faniu "toże" pozdrawiam. zastanawia mnie tylko to, z kim jestem
    powiązany prywatnie?
  • Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 05.04.10, 15:48
    Fanka ma obsesję, wszędzie widzi bandero - esbeków i "walczących z krzyżami".
    Pół biedy, gdyby z pomówieniami ograniczała się do spreparowanych przez siebie
    wątków, ale niestety rozpowiada po całym Przemyślu różne głupoty, opowiada o
    różnych tajemniczych powiązaniach banderowców z b.ubecją. Banderowcy i ubecja
    spiskują przeciwko niej, a "ojcem chrzestnym" jest niejaki Mykoła. Ten wg.
    Fanki, szef banderowsko - ubeckiej sotni, chce wraz z dyrektorem szkoły, któremu
    Fanka przypisuje bliskie pokrwieństwo ze znanym działaczem ukraińskim (podobne
    nazwiska), oraz członkami tej sotni, czyli mną, oraz innymi
    "ubeko-banderowcami", czyli tymi, którzy mają inne zdanie, niż wyżej wymieniona,
    wyeliminować ją z miejsca z pracy. Fanka wierzy, że poprzez nadmierne
    eksponowanie swojej polskości, jak również przez rzucanie zarówno na forum jak i
    poza, kłamliwych podejrzeń, szkalowanie, zyska sobie przychylność wpływowych
    osób i zrobi karierę w oświacie. W swoim pędzie do zaszczytów wspomniana osoba
    nie waha się używać nawet prywatnej korespondencji, którą preparuje i rozsyła do
    różnych osób. Niektóre z tych działań kwalifikują się nie tylko do procesów
    cywilnych, lecz naruszają również przepisy prawa karnego. Niestety Szanowna
    Pani, trzeba się będzie z tego wytłumaczyć, a wtedy być może wyjdzie, kto
    naprawdę jest byłym esbekiem.
    edzie
  • Gość: kuliega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 16:16
    Jaśku ta ty już ni pij tegu zajzajeru
  • Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 05.04.10, 16:42
    A cu ja mogy zrobić jak ja si już przyzwyczaił.
  • Gość: kuliega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.10, 16:55
    ta ty sy kup jaki fajny ćmagi a na kobity nie brechaj jak jaki burmyło i
    udfastryguj si od nij bo jak ci przyzoli to bedziesz jojczyć
  • Gość: VERSUS IP: *.adsl.inetia.pl 05.04.10, 17:34
    Kuliego, fakty są takie, że Fanka sama szuka zaczepek z Jobrave.
    Odnośnie jej teorii nt. Bandero-sbeków to dziwi mnie, że ona nie
    dostrzega tego, że jej umiłowany Prezydent Kaczyński czule całował
    i obściskiwał się z naczelnym ukraińskim nacjonalistą, miłośnikiem
    Bandery – Prezydentem Juszczenką (pseudonim pryszczaty). Jeżeli w
    jej chorej wyobraźni banderowcy znajdują si w jednej szufladce z
    Sbkami to w konsekwencji winna przyznać, że Kaczyński z całego serca
    popierał miłośnika Bandery i Sbeków. Dokonując wyboru głowy
    państwa w jesieni, winna pamiętać o tym.
  • valmont80 05.04.10, 17:44
    Przepraszam, że dwa razy ten sam post, ale wskoczyło nie tam gdzie miało:)
    mat120 napisał:

> Żebym mógł uznać Cię za "prawdziwego" Polaka musiałbyś przedstawić certyfikat
    > wydany przez Mykołę, że Twojej babce nie przytrafiła się jakaś brzemienna w
    > skutki przygoda z rezunem. Inaczej nie uwierzę.:) Musiałbyś też przestawić
    > zaświadczenia od NKWD i SB UPA, że Twoi przodkowie w sowieckim łagrze nie
    > pełnili służby strażniczej a ci będący "bandytami" w AK i NSZ nie mordowali
    > hurtem ukraińskich dzieci i kobiet w tzw. "konflikcie" polsko-ukraińskim. Wtedy
    > Ci uwierzę.

Czyli mam rozumieć, że ja również mam przedstawić podobne zaświadczenie? A Ty
    Mat120 to przepraszam bardzo kim jesteś, bo się nie przedstawiłeś i dla mnie
    każda osoba która się nie przedstawia jest czystą fikcją, ponieważ założenie
    konta na forum trwa trzy minuty. Kto Tobie wystawi certyfikat autentyczności,
    może to Ty jesteś Mykola, bo on ostatnio zamilkł, a Ty się zrobiłeś nadaktywny!
    Dlaczego ja i Jobrave mogliśmy się przedstawić na forum, a Wy tego nie robicie!
    Jeżeli chcesz walczyć z neobanderowcami i masz wiesz co... to nie bądź wirtualny
    tak anonimowo to żadna walka, jesteś tylko kolejnym trollem. Twój żart był
    bardzo niestosowny i obraził nie tylko ofiary, ale również i ich rodziny!

> Szkoda, że nie jesteś w stanie zrozumieć naszych intencji i nieustannie
    > konfabulujesz przypisując nam poniżanie innych narodów
    > i przedstawianie polskiej nacji jako nieskazitelnej. Trzeba być głuchym i ślepy
    > m
    > by tak sądzić.

Ja również nie jestem już w stanie zrozumieć Waszych intencji, ponieważ pisanie,
    np. że Wszyscy Ukraińcy to flejtuch itp. powoduje, że niczym się nie różnicie od
    ukraińskich nacjonalistów. Obrażanie ludzi po drugiej stronie granicy jest
    karygodne i ten kto ma naprawdę w sercu Jezusa, a nie tylko na ustach nie może
    się z tym zgodzić i nie może milczeć! Trzeba panować nad sobą, albo nic nie
    pisać, ja mam piekielne wyrzuty sumienia, bo raz napisałam że Pysio ma rację i
    nie wiem jak teraz spojrzę w oczy mojemu koledze Ukraińcowi, osobie dobrej i
    bardzo ciepłej. Trzeba panować nad sobą, a jak nie potraficie to zróbcie tak jak
    ja wczoraj, napijcie się i spędźcie miło czas z rodziną.

Nie będę Ci tego tłumaczył bo byłoby to poniżej mojej godności.
    > Twój niewątpliwy intelekt powinien sam sobie z tym poradzić.
    > Sam nie mam problemów z pochodzeniem bo nie uważam go, w przeciwieństwie do
    > Ciebie, za coś co pozwala mi się czuć z tego powodu lepszym od Żydów, Niemców
    > czy Ukraińców czy murzynów.

Co do pomówień Jobrave o branie pieniędzy za działalność na forum, to myślę że
    jest to bzdura. On jest takim samym zdrajcą, jak i ja, więc jeżeli ktoś jeszcze
    raz zasugeruje coś podobnego będzie miał ze mną do czynienia, a ja jestem bardzo
    upierdliwa Jobrave zaświadczy. Spiskowe teorie na temat tego czy Jobrave bierze
    kasę i jest zdrajcą wynikają chyba z niezrozumienia go, ale niektórym może
    łatwiej tak napisać. Tak sobie pomyślałam, że jak Jobrave jest zdrajcą, to ja
    jestem w takim razie tancerką go go Zapałowskiego jak już ktoś wcześniej
    sugerował, a Fanka swoją forumową działalność sprawuje w zamian za odpusty!
    Przepraszam, że zaśmiecam Analitykowi swoimi bzdurkami wątek, ale pewne rzeczy
    trzeba wyjaśnić, może wtedy na forum zrobi się lepsza atmosfera.
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 05.04.10, 18:09
    Dzięki valmont80 za powiew rozsądku.. odniosłem wrażenie że nie jest
    to próba zaśmiecania wątku lecz zadziałanie porządkowe - zgadzam się
    lecz wydaje się, że pewne osoby mają spojrzenie tzw. stały element
    gry czyli:
    cokolwiek sia w sumie to czego Ty szukasz na tej sympati?
    nie napisze to od razu ukraińcy wzór cnót isakowicz i takie tam ble
    ble
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 05.04.10, 18:14
    Dzięki valmont80 za powiew rozsądku.. odniosłem wrażenie że nie jest
    to próba zaśmiecania wątku lecz zadziałanie porządkowe - zgadzam się
    lecz wydaje się, że pewne osoby mają spojrzenie tzw. stały element
    gry czyli:
    cokolwiek się nie napisze to od razu ukraińcy wzór cnót isakowicz i
    takie tam ble; sorki wkleiło mi się coś we wcześniejszej wypowiedzi
    nie mającego związku.

• Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 05.04.10, 19:26
    Dzięki Fance i Lechowskiemu przemyskie forum stało się miejscem agitacji,
    prywatnych porachunków, miejscem, gdzie za pomocą kilku antyukraińskich
    wytrychów słownych można sobie zdobyć poklask u forumowej gawiedzi, przemyskie
    forum stało się również kącikiem porzuconych laseczek,a ściślej jednej. Forum
    miejskie nie jest miejscem do załatwiania spraw o charakterze międzynarodowym,
    nie jest też forum historycznym, do tego służą inne fora, których jest bez liku
    i jeśli czuje potrzebę, niech tam wylewa swoje szczere, czy nieszczere żale.
    Oczywiście siłą rzeczy nie może się obyć na tym forum bez tematów ukraińskich,
    jeśli mają one wymiar lokalny, czy regionalny, ale w tej kwestii wszystko
    zostało już powiedziane po kilkaset razy. Żadnego normalnego człowieka nie mogło
    nie tknąć, niespotykane gdzie indziej, mnożenie "wątków ukraińskich". Jest ich
    bez mała dwadzieścia, a kolejne zapewne w drodze. Wyrzucam sobie, że biorę w
    nich udział, że wycofując się z nich znów wracałem. Ale nie mogłem strawić
    rzucania fałszywych przez forumowych pseudopatriotów, mieszania z błotem
    niewinnych ludzi, wyzywania od zdrajców, banderowców, komuchów nawet tych,
    którzy nieśmiało prosili o więcej rozsądku, czy prtestowali przeciwko
    krzywdzącym uogólnieniom. Przy okazji na jaw wyszła ignorancja, nieznajomość
    nawet własnej historii, przejawiająca się w kompromitujących wypowiedziach
    "patryjotycznie" usposobionych psychopatów. Nie będę cytował steku bzdur, w
    wypisywaniu których celuje niejaki Pysio, ale chciałem zauważyć, że większość
    jego pisemnych wydzielin i wydalin, to wręcz podrecznikowe przypadki poniżania
    innych ze względu na pochodzenie i wyznanie, podobnie rzecz się ma z Fanką,
    która pod podobnymi względami przekracza nie tylko granice dobrego smaku, lecz
    również prawa. Wielokrotnie prosiłem, któreś z "patryjotycznej trójcy", by
    podała, choć jeden przykład, choć jeden cytat, z czyjejkolwiek wypowiedzi, z
    której wynikałoby "szerzenie ideologii banderowskiej", lub "usprawiedliwiania
    zbrodni", że ktoś twierdził, że ich nie było, lub były słuszne. Ani razu taka
    wypowiedź z niczyjej strony nie padła!
    Jestem zwolennikiem pojednania Polaków i Ukraińców, zwolennikiem tego, żeby
    normalnie żyli obok siebie i żeby również rozmawiali o sprawach trudnych.
    Skrócenie dystansu o wiele łatwiej wpłynie na wzajemne zrozumienie i ostateczne
    załatwianie kwestii historycznych po myśli obu stron. Przemyśl miał i jeszcze ma
    szansę stać się miejscem, w którym relacje pomiędzy tymi dwoma narodami mogą być
    wzorowe, nie zapominajmy przy tym, że ci ludzie są tu siebie, a tak jak Polacy
    na Ukrainie i uprzejme "wypie.rdalać na Ukrainę" świadczy o nieznajomości
    historii, zarówno tej niedawnej, jak i tej starszej.
    Nie oznacza to, że na każdego przedstawiciela narodu ukraińskiego należy
    chuchać, dmuchać i każdemu przytakiwać. Mamy swoje niewątpliwe racje i trzymajmy
    się ich twardo, ale bądźmy też otwarci na racje innych, Polacy nie mają monopolu
    na prawdę, nie wszystko co powiemy musi być z nią zgodne.
    Valmont 80 - po raz kolejny "chapeau bas", jestem naprawdę pełen szacunku za
    dawanie przykładu jak można dyskutować z ludźmi o innych poglądach oszczędzając
    im epitetów w postaci "bandytów", "zdrajców", banderowskich świń", kretyńskich
    dowcipów o "bunkrach technicznych" "ostrzeniu siekier".
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 05.04.10, 19:41
    Brawo Jo.. dzięki za kolejny głos rozsądku.. czy warto się
    zastanawiać nad motywami postępowania wymienionych w tytule tego
    wątku?
    Uważam, że Przemyśl nasze piekne miasto z tradycjami
    narodowościowymi może zaistnieć na scenie miedzynarodowej w
    pozytywnym znaczeniu. Wykorzystajmy to, że tu na miejscu był
    tygielek wielu kultur: polskiej, żydowskiej, ukraińskiej. Kiedyś
    pisałem w jednym z wątków że muzyka potrafi połączyć. Dyrektor
    Szkoły Muzycznej w Przemyślu ma pomysł na wybudowanie dużej sali
    koncertowej, tak aby się zmieścił pełny skład orkiestry
    symfonicznej. To może byc baza do stworzenia projektu festiwalu
    muzycznego, sztuki.. Czy stać Lechowskiego, Pysia czy Fankę na
    pozytywne myślenie i stworzenia forum dyskusyjnego i krzewieniu
    kultury ?
    Czy z ich klawiatur bedzię płynąć jad nienawiści, jad niespełnienia
    się, jad pokrzywdzenia przez ch.. wie kogo?
    Przemyśl ma szansę na odbudowę swojej pozycji; w poblizu bedzie
    przez 2 lata budowana autostrada.. to mozna wykorzystać.. jak się
    skończy budowa to jakiś zmaterializowanuy pomysł może zostać i
    rozsławiac nasze miasto..
    Kiedyś napisałem aby utworzyć miejsca upamiętnień UPA i oprowadzać
    wycieczki ukraińskie, zrobic monopo i trzepać kasę. Stworzenie
    takiego szlaku ma jedna zaletę - może byc stworzone przez lokalnych
    działaczy a nie przez element napływowy..
    itd itd
  • Gość: Land Rover IP: *.perr.cable.virginmedia.com 06.04.10, 05:08
    Do bardzo trafnej i celnej analizy Jobrave trzeba dorzucić wątek, powiedzmy,
    ekonomiczny. Gdyby nie Ukraińcy i ich życzliwość, Przemyśl do dziś byłby
    zapyziałym, prowincjonalnym, biednym miasteczkiem
    . Dlaczego - oto
    powtórka z historii:

lata 70 - ''otwarcie'' ekipy Gierka umożliwia Polakom podróżowanie po
    świecie (po zachodnim z ograniczeniami). Miliony rodaków jeżdżą za granicę.
    Przemyślanie ruszają na turystyczno-handlowe ''przebitki'', głównie na Węgry,
    ale też w kierunku Bałkanów (Rumunia,Bułgaria, Turcja, Grecja, Jugosławia).
    Ogromna większość ''turystów'' jedzie przez Ukrainę, a dzięki pomocy i
    życzliwości (fakt, w większości nie bezinteresownej) Ukraińców zamienia
    atrakcyjne dla nich towary na waluty zachodnie, złoto i artykuły, które
    ''zarobią'' dewizy w kolejnych państwach. W drodze powrotnej do domu, dżinsowe
    atrakcje np. z Turcji zamienione na Ukrainie na ruble, służą do kolejnych
    inwestycji: w waluty, złoto itp. Po powrocie do domu obrotni rodacy inwestują -
    w domy, działki budowlane, atrakcyjne dobra itp. Powstają całe osiedla domków
    jednorodzinnych: ''greckie'', ''tureckie'' itd.
    lata 80-te - kontynuacja wypadów ''przebitkowych'', które pozwalają też
    złagodzić niedobory wynikające ze stanu wojennego
    lata 90- te; w Przemyślu, głównie dzięki wizytom obywateli
    Ukrainy,powstaje potężny, trzeci pod względem obrotów (po stadionie X-lecia i
    Tuszynie k. Łodzi)bazar w Polsce, na który każdego dnia trafia średnio ...2-2,5
    mln dolarów (bywały poniedziałki, w których tylko w bazarowych kantorach
    wymieniano ponad 3 mln dolców). Za tak potężne pieniądze Ukraińcy kupują
    atrakcyjne dla nich towary,a zadowoleni sprzedawcy kłaniają im się w pas,
    popisując przy okazji bardzo dobrą znajomością języka klientów. Bazar generuje
    nowe miejsca pracy, dając godne życie tysiącom mieszkańców miasta. Dzięki
    dochodom z bazaru powstają setki nowych domów, sklepów, hurtowni, barów i innych
    biznesów. Rodzą się wielomilionowe fortuny i ''elity'', mające ogromny wpływ na
    bieg życia w mieście po dzień dzisiejszy. Dalszy ciąg historii już znamy;
    ''padaczka'' na bazarze itd.itd.
    ----
    rok 1994 - Festiwal Kultury Ukraińskiej w Przemyślu. Nieciekawa atmosfera,
    dochodzi do kilku nieprzyjemnych ekscesów, w tym próby podpalenia budynku (z
    pomocą koktajli Mołotowa), w którym śpią festiwalowi goście. Pewien młody
    człowiek przekonuje mnie do swojego ''patriotyzmu'': - I co, k..., mamy tym
    skur...
    [Ukraińcom]pozwolić, aby tak swobodnie chodzili sobie po naszym
    mieście, śmiali się i śpiewali? Prawdziwy Polak nie może sobie na to pozwolić
    ... - ''przekonuje'' mnie młodzian. Ponieważ tak się złożyło, że go znałem,
    pytam: - Macie z ojcem dwie albo już trzy budy na bazarze, Dlaczego sprzedajecie
    Ukraińcom, dlaczego rozmawiacie z nimi po ukraińsku? Czy prawdziwy Polak-
    patriota tak powinien postępować?
    - A co to ma wspólnego, biznes jest biznes! - odpowiada oburzony młodzian.
    ----
    I to by było na tyle na temat ''patriotyzmu'' kilku uczestników tego forum,
    którzy nie usną, aby co dnia nie dopier... jakimś antyukraińskim wątkiem. Tak
    dla zasady, jak na ''prawdziwego Polaka", Mesjasza narodów przystało.

• Gość: pysio IP: 213.25.24.* 06.04.10, 07:35
    Czytając powyższe posty doszedłem do takiego wniosku; Są ludzie którzy potrafią
    czytać i pisać i tacy sa uznawani za inteligencję. Pół inteligenta cechuje
    umiejętność na ogół tylko pisania. To że ktos potrafi pisać nie znaczy że jest
    mądry i może coś przekazać pozytywnego innym.Wszyscy pro banderowsko \ dla pół
    inteligentów do wiadomości; banderowiec to niekoniecznie ukrainiec\ nastawieni \
    nie znaczy że to ukraińcy\ to na ogół umią pisać a może tylko potrafią.Na
    potwierdzenie tej tezy jest zdjęcie jobrave w ciemnych okularach za którymi
    pragnie ukryć swoją niewyobrażalaną tęsknotę za inteligencją widoczną w
    spojrzeniu. Merytorycznie nie da się z tym dyskutować bo to istny bełkot który
    na potwierdzenie swoich tez raz im zaprzecza a w następnym zdaniu jest
    przywoływany jako potwiedzenie w zależności do czego ma służyć. Przykład;
    ukraińcy to świetny naród a pysio jest ukraińcem!!! Tak na zdrowy rozum to nie
    ma z kim podyskutować ze strony pro banderowców \nie mylić z ukraińcami\ bo oni
    aż nadto dobrze wiedzą że dyskusja merytoryczna jest dla nich zabójcza. Starają
    się tak przedstawiać zmanipulowane fakty aby wydawało się że można z nimi
    dyskutować na równych prawach. Moim zdaniem to wyjątkowi głupcy którzy nie biorą
    pod uwagę ogromu krzywd wyrządzonych przez banderowców\nie mylić\ i odległośći w
    dacie. Jak mawiał pewien chiński uczony; na głupotę nie ma lekarstwa!
  • fanka_online 06.04.10, 08:15
    Czytając wpisy w tym, prześmiesznym wątku można odnieść wrażenie, że to tęsknota
    za prawdomównością i uczciwością, Pysio;)
    Mistyfikacje, jakie tworzą ci ludzie są tak śmieszne, że już nawet nie oburzają
    i zastanawiam się jedynie jak oni sami mogą żyć na granicy rzeczywistości i
    wytworów własnej wyobraźni;)
    Efekt prania mózgu czy też świadome i celowe działanie na szkodę urojonych
    wrogów...nieistotne, ale i smutne zarazem, bo ludzie, którzy niegdyś pisali w
    tym miejscu ciekawe, wartościowe teksty, stali się nagle uosobieniem niezdrowej
    nienawiści, a ich posty powinny być opatrzone uwagą "nie otwierać, bo nie warto
    tracić czasu na bzdury". Kompromitacja.
  • Gość: Iksu IP: *.anonymouse.org 06.04.10, 08:26
    wiesz co pysiu? jobrave w przeciwienstwie do ciebie ma jaja, napisal kiedys kim
    jest i nie wstydzi sie swoich pogladow. a ty jestes nadal anonimem, a wymadrzasz
    sie...
  • fanka_online 06.04.10, 08:52
    Nie ośmieszaj się więcej niż dotychczas, proszę;)
  • mat120 06.04.10, 23:35
    Gość portalu: Land Rover napisał(a):
    I to by było na tyle na temat ''patriotyzmu'' kilku uczestników tego forum,
    którzy nie usną, aby co dnia nie dopier... jakimś antyukraińskim wątkiem. Tak
    dla zasady, jak na ''prawdziwego Polaka", Mesjasza narodów przystało.

To już jakaś chorobliwa fobia:)) Wszystko mu się z Mesjaszem kojarzy...:)
  • Gość: hysio IP: 83.2.157.* 06.04.10, 09:51
    mnie_.html

• valmont80 06.04.10, 12:32
    fanka_online napisała:
    A może
    > akceptujesz też jego manię zbierania forumowych haków, konsultowania ich ze
    > znajomymi Pakistańczykami i następnie rozsyłanie jako "ekspertyz psychiatry" na
    > priv, wszelkim innym forumowiczom?
    >
    > Radzę przejrzeć na oczy i do miłego poklikania;)

Czekałam, aż będzie po świętach:) Mam pytanie, dlaczego na forum i nie tylko, ujawniłaś naszą prywatną rozmowę, cel uświęca środki? Lubisz mieć publiczność, więc Ci ją zapewnię. Parę tygodni temu napisał do mnie Jobrave nie prosił mnie o dyskrecję, sama mu dałam słowo. I je złamałam, mówiąc o tym Fance, a także podając niektóre szczegóły rozmowy. Sprawiedliwość jednak nie jest ślepa dałam komuś w twarz i sama otrzymałam policzek. Spotkała mnie zasłużona kara :) Jeszcze tego samego wieczoru Fanka napisała do Jobrave i podała mu szczegóły naszej rozmowy. Fanka załatwiasz na forum swoje prywatne sprawy, a kto Ci nie odpowiada zostaje posądzony o zdradę, albo jest ofiarą psychomanipulacji:):) tak ale chyba Twojej:) Moje zdanie na temat ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów z OUN-UPA jest takie jakie było na początku, czyli o tej zbrodni nie można zapomnieć, pamięć ma przyszłe pokolenia ustrzec przed błędami jakie zostały popełnione kiedyś. Nigdy nie zgodzę się na to ani nikt z moich bliskich, żeby przez Polskę przejechał Rajd Bandery, lub żeby ktoś wybielał zbrodnie nacjonalistów. Zawsze będę pamiętać o rodzinie która zginęła z ich rąk! Natomiast nie mam zamiaru tolerować osób, które te zbrodnie wykorzystują do załatwiania swoich prywatnych spraw i zrobię z takimi osobami dokładnie to co napisał kiedyś Wampir, bez najmniejszych wyrzutów sumienia taką osobę przeczołgam! Jeszcze raz tu powtórzę, Jobrave od nikogo za nic kasy nie bierze, można rzec, że odszczekuję wszystko, lub prawie wszystko co o nim napisałam i już wiem o co mu chodzi. Przemyśl jest małym miastem, za Jobrave ręczy osoba która tematem mordów OUN-UPA zajmuje się od lat i potwierdziła mi dokładnie to samo co pisał mi na temat np. swojej rodziny Jobrave. Natomiast jeżeli Jobrave będzie nadal uogólniał dostanie ode mnie ponownie niejednego klapsa, tak jak wcześniej. Na te trudne tematy można pisać tak, żeby nie obrażać nikogo, wiem że emocje czasami dają o sobie znać, ale bardzo Was proszę panujmy nad sobą. Pysiu i Lechowski bardzo lubię czytać Wasze posty, ale bardzo Was proszę nie uogólniajcie, wtedy będzie się czytać Wasze posty jeszcze lepiej! :) Biało-czerwony nie linkuj mnie jak Fanka ks. Tadeusza, bo ja dokładnie wiem co wcześniej pisałam, nie ufaj również nikomu i nie wdawaj się w prywatne znajomości z osobami z forum, pozdrawiam Cię serdecznie i się nie martw nikt mi nie zrobił prania mózgu, a na pewno nie Jobrave jak to niektórzy sugerują i mnie tym samym obrażają!
    Pozdrawiam Wszystkich Anna Ogonowska
  • lechowski51 06.04.10, 16:03
    Na swiecie szaro,ponuro i deszczowo.Tak tez jak widze zaczyna dziac sie i na tym
    forum.Nie chce byc strona konfliktow personalnych,bo nie to jest istota naszej
    tutaj obecnosci.Bede wyrazal opinie a nie sady i pomowienia,ktorymi wyroznia sie
    londynski dzienikarz a sumienie tego forum.
    Nie znam nikogo z Was w realu,znam tylko to na ile sami siebie tutaj
    wyrazacie.Nie wiem co "odszczekujesz" valmont z tego co napisalas?.Nie wiem co
    Ci powiedzial prywatnie jobrave-wiem co tutaj pisze i jak pisze.Po tym co
    pisze,wiem tez jakie ma intencje,bo "po czynach ich poznacie" a nie prywatnych
    zapewnieniach.
    Pisalem o niektorych zdazeniach z mojego zycia.Nie pisalem jak chce jobrave aby
    budowac sobie "forumowy image".Mam w nosie co o mnie mysli jakis
    jobrave,interesuje mnie jak mnie widza moje dzieci,rodzenstwo,przyjaciele...
    Mozna moim zdaniem sie roznic i szanowac a nie rozdeptywac jak to czyni tutaj
    obronca mykoly a chloszczacy kazdego kto nie przyjmuje jego kretynskich
    przeprosin.Dla dobrego poczucia megalomana jobrave nie bede zmienial swoich
    pogladow.Przyzylem uczciwie iles tam zycia i nie zamierzam tlumaczyc sie
    forumowemu sledczemu czy bylem i jak dlugo w Londynie czy NY.
    Zobaczylem swiat od Balkalu po Arizone nie po to aby byc podziwiany przez
    jakiegos polonijnego dziennikarza.Jezdzde po swiecie bo mnie to jeszcze
    fascynuje,bo im wiecej go poznaje doceniam geniusz Stworcy,ktory go stworzyl
    piekny w swej roznorodnosci.Nie zgadzam soe z postepowcami takim jak jobrave
    ktorzy ten swiat chca zglajsztowac,nie zgadzam sie jak kpia z mojej polskosci i
    tradycji,jak kpia z wiary moich dziadow.I niewazne valmont jakie ukryte cele mu
    przyswiecaja!.
    --
  • Gość: dark IP: 77.236.0.* 06.04.10, 16:06
    Myślę, że kpina z dziadów ma sens.
  • valmont80 06.04.10, 16:49
    lechowski51 napisał:

> Na swiecie szaro,ponuro i deszczowo.Tak tez jak widze zaczyna dziac sie i na ty
    > m
    > forum.

W NY też pada? Na forum to tylko mżawka, na większą burzę się nie zapowiada! :)

Nie chce byc strona konfliktow personalnych,bo nie to jest istota naszej
    > tutaj obecnosci.

Żeby wszyscy tak do tego podchodzili, ale niektórzy załatwiają swoje sprawy, wykorzystując do tego celu niestety naiwność innych:(

Bede wyrazal opinie a nie sady i pomowienia,ktorymi wyroznia si
    > e
    > londynski dzienikarz a sumienie tego forum.
    > Nie znam nikogo z Was w realu,znam tylko to na ile sami siebie tutaj
    > wyrazacie.Nie wiem co "odszczekujesz" valmont z tego co napisalas?.

Nigdy Jobrave nie był dla mnie sumieniem tego forum, nie mógł być bo ja nim jestem :):) Oczywiście żartuję, natomiast jeżeli chodzi o to odszczekanie, to kiedyś w porywie złości zapytałam Jobrave kto mu za to płaci, no i się zaczęło!!! Tak samo jak prosiłam Jobrave żeby się ładnie zwracał do Was, tak i Was proszę o to samo. Po co się wdajesz w pyskówki jak wiesz, że to i tak nic nie zmieni:)

Nie wiem co
    > Ci powiedzial prywatnie jobrave-wiem co tutaj pisze i jak pisze.Po tym co
    > pisze,wiem tez jakie ma intencje,bo "po czynach ich poznacie" a nie prywatnych
    > zapewnieniach.

Jobrave ma taki dziwny sposób wyprowadzania innych z równowagi i robienia nazłość, nie wszystko jest takie jak Ci się wydaje. Może drażni go upór, może drażni go nieumiejętność przyjmowania kontrargumentów. Nie wiem! Nie znam go osobiście, poznałam inną osobę i to mi na razie wystarczy na długi okres czasu. :)

> Pisalem o niektorych zdazeniach z mojego zycia.Nie pisalem jak chce jobrave ab
    > y
    > budowac sobie "forumowy image".Mam w nosie co o mnie mysli jakis
    > jobrave,interesuje mnie jak mnie widza moje dzieci,rodzenstwo,przyjaciele...

I bardzo słusznie!

> Mozna moim zdaniem sie roznic i szanowac a nie rozdeptywac jak to czyni tutaj
    > obronca mykoly a chloszczacy kazdego kto nie przyjmuje jego kretynskich
    > przeprosin.

Jobrave na pewno sobie przemyśli to co napisałeś, Wy obaj przestańcie się "rozdeptywać", bo do niczego konstruktywnego to nie prowadzi.

Dla dobrego poczucia megalomana jobrave nie bede zmienial swoich
    > pogladow.Przyzylem uczciwie iles tam zycia i nie zamierzam tlumaczyc sie
    > forumowemu sledczemu czy bylem i jak dlugo w Londynie czy NY.

I nie zmieniaj, a Ty Jobrave przestań się bawić w detektywa:), bo po to mamy ABW! Mi już robili zdjęcia, więc Wam z całą pewnością też :):)

> Zobaczylem swiat od Balkalu po Arizone nie po to aby byc podziwiany przez
    > jakiegos polonijnego dziennikarza.Jezdzde po swiecie bo mnie to jeszcze
    > fascynuje,bo im wiecej go poznaje doceniam geniusz Stworcy,ktory go stworzyl
    > piekny w swej roznorodnosci.

Zazdroszczę wszystkim podróżnikom, ja się panicznie boję latać, trzy lata temu miałam lecieć na 4 miesiące do USA i spanikowałam na lotnisku.www.youtube.com/watch?v=U-sjcaA4H-Q
    Zrobiłam coś podobnego, przez co stałam się na długie miesiące obiektem niewybrednych szyderstw i kpin.

Nie zgadzam soe z postepowcami takim jak jobrave
    > ktorzy ten swiat chca zglajsztowac,nie zgadzam sie jak kpia z mojej polskosci i
    > tradycji,jak kpia z wiary moich dziadow.I niewazne valmont jakie ukryte cele mu
    > przyswiecaja!.

Nikt nie karze Ci się zgadzać, wystarczy że będziemy się wszyscy do siebie zwracać z szacunkiem, podkreślam WSZYSCY!!!
  • wampir-wampir 06.04.10, 17:14
    valmont80 napisała:

> Nigdy Jobrave nie był dla mnie sumieniem tego forum, nie mógł być
    bo ja nim jes
    > tem :):)

Tylko uważaj, nie pomyl pięter ;-)))
    www.youtube.com/watch?v=Kwo6WwAbwws&feature=related

--
    pl.youtube.com/watch?v=JuSZEBuDUC4
    *
    Bardzo chętnie odpowiadam na pytanie, kto jest moim idolem i
    dlaczego Empi :D
  • valmont80 06.04.10, 17:54
    :)
  • Gość: Analityk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.10, 16:19
    Dziękuję Ci valmont80 za słowa dobrej krytyki lecz nie zmieni to przyjętych
    postaw; w zyciu trzeba mieć pozytywny cel aby konkurować na rynku; przykro mi,
    że forum stało się scena poniekąd gladiatorów; czemu to ma służyc? wytwarzając
    bardzo kontrowersyjne wątki celuję w wskazaniu na inne niż zaściankowe myślenie.
    Uważam, że stosując wulgaryzmy, sarkazm w wypowiedziach bardzo smacznie można
    ukierunkować dyskusję. Może niektóre osoby i tak już mi podoklejały różne łatki
    ale zaznaczam z każdej łatki jestem dumny. Gorzej byłoby gdyby padło
    stwierdzenie Analityk to nawet ch..m nie jest..
    Więc troszkę podsumowując, zachęcam do dalszej wymiany poglądów i życzę prawie
    wszystkim dalszych kontruktywnych wypowiedzi w moich i nie tylko wątkach.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 06.04.10, 19:41
    Dyskusja może byc merytoryczna pod warunkiem że interlokutorzy szermują
    argumentami a nie konfabulują i manipulują faktami. Odnoszę niejasne wrażenie że
    większość domaga się dyskusji na nierównych prawach. Jo ze swoja bandą może
    stosować chamskie metody a my musimy zamknąć pyski lub się z nimi zgodzić.
    Zawsze staram się rozmawiać rzeczowo ale jeśli ktoś odbiega od sedna to staram
    mu się to uświadomić stosując z kolei podobne metody. Niech mi ktoś powie
    jeszcze, jesli się czuje na siłach jak odpowiadać na stwierdzenia które w swoim
    założeniu i brzmieniu są idiotyczne, przeczą zdrowemu rozsądkowi lub uznane
    przez ogół jako niemoralne. Już dawno temu pisałem że teza serwowana przez pro
    banderowców jest nie do obrony i jako taka nie nadaje się do merytorycznej
    dyskusji i oto efekt. bez wiary w powodzenie apeluję; dajmy se siana!!!
  • Gość: pysio napisał(a) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.10, 20:47
    mnie_.html

• Gość: armagedon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.10, 08:30
    Posiłkując się bla,bla,bla niejakiego prof. Rybarskiego, który
    mówiąc i pisząc "to" miał pewnie na myśli naszych "czarnych" ja
    armagedon mówię wam: Nie moralnym jest ten, który tak "pierdoli"
    i "warcholi" na tym wątku. Amen. Alleluja i do przodu i coś tam, coś
    tam...
  • lechowski51 07.04.10, 12:21
    Mowiac o "pierdoleniu i warcholeniu miales na mysli swojego kumpla....ktory nie
    zalatwia na tym forum swoich prywatnych interesow.

Dzięki Fance i Lechowskiemu przemyskie forum stało się miejscem agitacji,
    prywatnych porachunków, miejscem, gdzie za pomocą kilku antyukraińskich
    wytrychów słownych można sobie zdobyć poklask u forumowej gawiedzi, przemyskie
    forum stało się również kącikiem porzuconych laseczek,a ściślej jednej.
    --
  • fanka_online 07.04.10, 13:45
    Jeden z moich znajomych czytając ten watek, ze śmiechem stwierdził, że sprawia
    wrażenie zapisu z czatu towarzyskiego, a wzorem czasów Peerelu, wszelkie
    niepowodzenia gospodarcze w kraju, przypisane są trzem osobom, wskazanym do
    zlinczowania. Metody znane dorosłym forumowiczom z poprzedniej epoki.
    Ciemna strona przemyskiego forum, na którym każda nikczemność jest dozwolona.
    Na koniec więc, przekornie i nieprawomyślnie....cytat z zabronionego tutaj ks
    Zaleskiego.
    "Ale przez histerię i okrzyki nie zmieni się prawdy
    historycznej."
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 15:45
    Cechą ukraińców jest niebywała upierdliwość.
    To mozna dołączyć do złotych myśli pysia.
  • Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 07.04.10, 15:55
    Gość portalu: pysio napisał(a):

> Cechą ukraińców jest niebywała upierdliwość.
    > To mozna dołączyć do złotych myśli pysia.
    Czyli jesteś Ukraińcem (?)
  • Gość: jobrave IP: *.range81-154.btcentralplus.com 07.04.10, 15:49
    Kolejna manipulacja, Fanka cytuje ks. Isakowicza- Zaleskiego "Ale przez histerię
    i okrzyki nie zmieni się prawdy historycznej". Zderzając ten cytat z
    wypowiedziami osób, które nie należą do jej obozu, chce wykazać, że to one chcą
    "zmienić prawdę historyczną", one, czyli ja, Analityk, Landrover, Historyk,
    Mykoła i jeszcze kilka innych, które nie identyfikują się z endeckim
    światopoglądem. Tymczasem nikt, podkreślam - nikt, nie kwestionował prawdy o
    Wołyniu i innych zbrodniach UPA. Niestety owa "trójca" robi wszystko, by osoby
    które próbują dojść do przyczyn, czegoś, tak niepojętego, jak ów krwawy przejaw
    nienawiści, postawić pod ścianą, jako zdrajców narodu polskiego, kolaborantów,
    banderowców, neobanderowców, "relatywistów moralnych" itp. Wszelkie próby
    dojścia do tego, dlaczego, w niektórych środowiskach ukriańskich Bandera, OUN i
    UPA nadal cieszą się mirem również spotkały się z wariackim, hałaśliwym atakiem.
    Czy tak trudno wyobrazić sobie, że istnieją ludzie, którzy próbują dojść do
    przyczyn różnych zjawisk? To chyba normalne.
    Dyskusja nt. Jaruzelskiego i stanu wojennego. Wystarczy sobie objerzeć film
    dokumentalny "Gry wojenne", w którym zarówno Zbigniew Brzeziński, jak i ówcześni
    szefowie CIA mówią wprost, że u granic PRL stały wojska sowieckie w pełnej
    gotowości bojowej, podobnie było w sowieckich bazach wojskowych. Człowiek
    rozsądny zadaje sobie pytanie: sprawdzić, czy wkroczą i wystawic naród na pastwę
    krasnoarmiejców i kto wie,może nawet doprowadzic do jakiegos "małego Katynia",
    czy ratować naród? I człowiek rozsądny odpowiada sobie: ratować naród. I ja się
    z tym zgadzam mając świadomość jakie byłyby by skutki innej decyzji. Gdybym był
    debilem, to oczywiści optowałbym za sowiecką inwazją. W swoich poglądach nie
    jestem odosobniony - tak uważa co drugi Polak. Czy to oznacza, że co drugi Polak
    jest "komuchem" lub byłym esbekiem?
    W ub. roku na przemyskim forum pojawił się niejaki Lechowski, typ szemranego
    endeka, próbował trollować na trzech innych lokalnych forach, ale szybko poznano
    się na nim i szybko wypadł na margines, nie pomogło mu nawet występowanie pod
    kilkoma nickami. Pojawił się na forum przemyskim, tu znalazł Fankę liżącą rany
    po nieudanym romansie, kobietę cierpiącą na przerost ambicji połączony z żądzą
    zemsty, wraz z Lechowski i zwichrowanym umysłowo Pysiem szybko stworzyli "wrogów
    narodu polskiego", "wrogów Kościoła katolickiego" itp. Fanka posunęła się nawet
    do tego, że również poza forum podjęła akcję mającą na celu kompromitowanie
    wszystkich, którzy nie popierają jej bezkrytycznie i podczas towarzyskich
    spotkań uczestnikom tego forum (tym z obozu przeciwnego) zaczęła przypinać różne
    łatki. Według tych pomowień zdecydowana większość uczestników przemyskiego
    forum, to byli esbecy, neobanderowcy i ich kolaboranci, a wodzem tej całej bandy
    jest Mykoła, który tak naprawdę jest dziennikarzem "Naszego słowa" - ukraińskiej
    gazety wychodzącej w Polsce i bratem dyrektora jednej ze szkół średnich
    (polskiej) w Przemyślu. Spisek ten ma na celu opanowanie Przemyśla przez bandy
    UPA, wraz z bandą byłych esbeków i "komuchów". Próbują opanować przemyskie
    forum, ale prawdziwi Polacy na to nie pozwolą. Jest jednak pewien problem, otóż
    ja nie nie jestem, ani kolaborantem, ani neobanderowcem, ani byłym esbekiem, ani
    komuchem, ani nawet Ukraińcem, ja tylko nie zgadzam się z durniami i świniami,
    ale chyba mam do tego prawo? Na tym forum dyskutuje sporo osób, które znam
    prywatnie i mogę ręczyć, że nic wspólnego z tym co przypisuje im Fanka, nie
    mają. To o atakach personalnych, których rzekomo Fanka się nie dopuszcza. Nie
    dopuszcza się ich również Lechowski, któremu radziłbym przejrzeć własne posty od
    początku, jakimi słowami mnie określał w zw. moją dawną pracą Gazecie Wyborczej
    i co mi personalnie przypisywał, czyniąc to po dziś dzień. Niestety, ale dłużny
    nie mogłem i nie mogę mu pozostawać. Podobnie jest z Pysiem, specjaliście od
    "dekalogu UPA", "antropologu", "historyku -praktyku", "socjologu", "psychologu",
    człowiekiem totalnie pogubionym, by nie powiedzieć dosadniej, on już kompletnie
    nie wie, o co w tych dyskusjach chodzi, do tego jeszcze twierdzi, że jestem
    jakimś "dworskim, rządowym, pisującym w państowej gazecie dziennikarzyną". Piszę
    o sobie, ale tak jak bym pisał o innych, bo większość zarzutów formułowanych
    przez opisywaną trójkę, dotyczy innych forumowiczów, którzy nie dołączyli do
    tego trzyosobowego chóru, wspomaganego do czasu do czasu jakiś "pysiopodobnie"
    pogubionym "Biało - czerwonym", czy osobnikiem o ksywie "e". Stuknijcie się w łby.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 16:13
    ales się rozpisał jo. Tylko ze nic z tego nie wynika bo to same twoje własne
    wymysły i niczego nie wnoszą do pojednania.
    Jeśli jestes tak krytyczny do naszego sposbu walki z nacjonalizmem z pod znaku
    bandery to moze ty napiszesz jak widzisz to pojednanie. Tylko z góry uprzedzam
    że włazidupstwo pomysłu mykoły nie wchodzi w rachubę. On pisze ze ukraińcy dążą
    do pojednania? Jak to okazują. Budują pomniki banderze i innym oprawcom narodu
    polskiego. Wydają mapy z granicą na Wiśle. Zwalczają wszystko co ma zwiazek z
    Polską.
    Mamy go nasladować? Budować gnojom pomniki, przesunąć granicę, wyrzec sie
    polskości i wzorem twoim wysmarować wazeliną by się łatwiej właziło? A moze
    uznać że jedyne mordy w czasie zdarzenia banderowskiego to mord w pawłokomie?
    Napisz jak ty to widzisz bo mykoła sam wie że żadania neo banderowców są tak
    idiotyczne że pomomo kilku moich prosb nigdy nie napisał słówka na ten temat. O
    tobie można to samo powiedzieć! Zmówiliście się czy co?
  • fanka_online 07.04.10, 16:16
    "Fanka posunęła się nawet
    > do tego, że również poza forum podjęła akcję mającą na celu kompromitowanie
    > wszystkich, którzy nie popierają jej bezkrytycznie i podczas towarzyskich
    > spotkań uczestnikom tego forum (tym z obozu przeciwnego) zaczęła przypinać różn
    > e
    > łatki. Według tych pomowień zdecydowana większość uczestników przemyskiego
    > forum, to byli esbecy, neobanderowcy i ich kolaboranci, a wodzem tej całej band
    > y
    > jest Mykoła, który tak naprawdę jest dziennikarzem "Naszego słowa" - ukraińskie
    > j
    > gazety wychodzącej w Polsce i bratem dyrektora jednej ze szkół średnich
    > (polskiej) w Przemyślu. Spisek ten ma na celu opanowanie Przemyśla przez bandy
    > UPA, wraz z bandą byłych esbeków i "komuchów". Próbują opanować przemyskie
    > forum, ale prawdziwi Polacy na to nie pozwolą."

Masz dowody na swoje słowa i jesteś gotów przedstwić je w sadzie?
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 07.04.10, 16:32
    Nie tylko zeznania.
  • Gość: kuliega IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 18:49
    Durnowaty ty hryćku a ja myślał że ty cwajkiepełe aliwo. Ta ty sy te pinde weź
    du Londynu a jej chabal ci jeszcze wdziakuje grajcary.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 16:38
    Fanka jo w swoim zacietrzewieniu napisał parę słów prawdy. Naucz się czytać
    między wierszami bo ja tą sztukę mam opanowaną z czasów komuny. On sobie zdaje
    sprawę jak grożni są neo banderowcy i chcąc zapewnić sobie ich przychylność /
    nie wiadomo z jakiego powodu/ pisze w stylu panu bogu świeczkę i diabłu ogarek.
    Tylko ze on jest przekonany o niebywałej głupocie wszystkich po za nim i jest
    pewny że się nie da go rozszyfrować.Przecież o tych esbekach to czysta prawda!
    Musiał to przemycić w jakiś sposób ale dlaczego tak po tchórzowsku
  • fanka_online 07.04.10, 16:45
    Wiedzę, że jednak nie masz żadnych dowodów.
    Zeznania?! Jesteś śledczym czy prokuratorem?
    Bądź precyzyjny. Chciałeś powiedzieć, że masz świadka.
    Więc, zastanów się najpierw czy i na ile wiarygodny.

Re: Potepienie ludobojstwa
    Autor: valmont80☺ 07.01.10, 12:24
    Dodaj do ulubionych Skasujcie
    Odpowiedz cytując Odpowiedz
    Co za bzdury wypisujesz i na czyje polecenie??? Piszesz zupełnie w
    stylu Pana Bohdana Huka z "Naszego słowa", przerzucasz winę na
    innych, a ja mówię oddaj mi życie mojej zamordowanej niewinnej
    rodziny a jak nie potrafisz to zamilcz i daj mi w spokoju cieszyć
    się, chociaż tym, że w końcu sobie ktoś o nich przypomniał i
    upamiętnił ich męczeńską śmierć.
    Światowy Związek Kresowian zbiera podpisy:
    www.kresowianie.com/UserFiles/file/lista_poparcia_dla_inicjatywy_obywatelskiej.pdf

Re: mykołowaty
    Autor: valmont80☺ 07.03.10, 11:12
    Upppssss czyli moje tłumaczenia teraz, że byłam pod wpływem na nic się zdadzą.
    Wiara w czyjąś dobrą wolę czasami ogłupia.

Myślisz, że to co twój świadek mówi, bredzi "pod wpływem" będzie miało dla sądu
    jakieś znaczenie? Więc graj dalej.
    Powiem ci jedno.... twój koronny świadek, którego najwyraźniej przesłuchiwałeś,
    skoro dysponujesz jego ZEZNANIAMI, podczas wspomnianej rozmowy BYŁ POD DUŻYM
    WPŁYWEM, co jestem gotowa potwierdzić pod przysięgą w sądzie i każdej innej
    instytucji wymiaru sprawiedliwości.
  • valmont80 07.04.10, 17:35
    Fanka dałaś się podpuścić, a za to, że mnie wplątałaś w tak chamski sposób w
    Wasze sprawy, poniesiesz karę. Moje słowa nie będą miały znaczenia dla sądu, co
    Ty sugerujesz?! I to na forum naszego miasta, że niby co, że raz zażartowałam,
    że jestem pod wpływem (post wyrwany z kontekstu) i jestem przez to
    niewiarygodnym świadkiem, bo co, bo niby jestem alkoholiczką, tak to
    zrozumiałam?! Jeżeli jeszcze raz pojawią się podobne insynuacje podam Cię do
    sądu, ponieważ ja na forum się podpisuję, a Ty jesteś zwykłym zakompleksionym
    tchórzem i bardzo lubisz Wszystkimi manipulować. I tak jak piszesz, moje słowa
    znaczenia nie będą miały, ale Twoja korespondencja do mnie, w której pomawiasz
    ludzi i piszesz bardzo dużo, już tak! I to Wszystko przez Twoją głupotę,
    zaciekłość, chamstwo i wykorzystywanie ludzi do własnych gierek!
    Serdecznie pozdrawiam Anna Ogonowska
    P.s. Pewnie swoim zwyczajem, mój post wytniesz :)
  • Gość: Murof IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.10, 18:29
    Oj, nie wolno straszyć Fani :) Ją chroni pewien biskup, patron
    ulicy na której mieszka, nikt nie może Jej podskoczyć, a kto jest
    Jej nieprzychylny poniesie karę ognia wiecznego. Trzeba wziąć
    sobie do serca tę przestrogę. Nie ma żartów Pani Joanno. A tak
    poza tym, jest wiosna, Marzannę już utopiono, kto żyw niech się
    cieszy życiem. :)
  • Gość: .zenek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 16:31
    A o co masz pretensje,fanka z on liną ,i tak nie zmienisz tego co ma
    na między ...... i pozostali, ci fszyscy mądrzy na forum są bardzo
    dojrzali, a ty Jobrawe zawsze wierny iddeedii ,pozostaje ci tylko
    wspomnienie jak to za dawnych czasów jachali na czołgach jacyś
    ludzie,a ty machałeś im na wiwat
  • lechowski51 07.04.10, 17:37
    Bylo milo na przemyskim forum az tu nagle zjawil sie prowokator endecki
    lechowski!Zamiast wiec intelektualnych,pelnych subtelnosci i milosci wynurzen
    jobrave,mykoly,analityka czy landrovera zaczely sie pojawiac pelne nienawisci
    oskarzenia wobec Ukraincow no i oszczerstwa wobec Jaruzelskiego.
    Biedny analityk czy landrover przy pomocy dzielnego jobrave probowali usilnie
    powrocic do dawnych rozmow o tym jak "czarni" rozkradaja nasza Ojczyzne ale
    przemyski ciemnogrod nic tylko wrzeszczal dalej na banderowcow.
    Probowal mykola jednac przemyslan idac wsrod wrzeszczacych ukrainofobow z
    galazka oliwna i pokojowym przeslaniem aby zapomniec o zbrodniach Pilsudskiego i
    bandytow z AK ale lechowski z pysiem a tez modlaca sie do Niebios
    fanka,podburzyli przemyski lud...i ten zamiast pojednania nie zgodzil sie aby
    molodcy przyjechali do Przemysla co prawda tylko na rowerach.
    I znow skandal i miedzynarodowa rozroba.Na szczescie mielismy na londynskich
    salonach jobrave ktory wybral sie do Muzeum Bandery i zazegnal wojne
    przemysko-lwowska,obiecujac ze na drugi rok razem z darino beda ich witac w
    Birczy a faszystowski Przemysl dzieki koneksjom jobrave w GW zostanie ukarany
    jak kiedys warcholski Radom.
    Teraz znow jobrave razem z analitykiem i landroverem beda mogli bez przeszkod
    uswiadamiac przemyski ciemnogrod ze post w Wielki Piatek to sredniowieczny
    przesad a jobrave przysle nawet fotografie z Londynu,jak w ten dzien wpieprza
    razem ze swoim pakistanskim sasiadem z pokoju kebaba i zapija koszerna Wyborowa.
    --
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 18:07
    Wiecie co? Ja zgłupiałem do reszty. Przecież ja nie uczestniczę w żadnych
    intrygach i to chyba widać po moich postach! Wiem że ukraińcy to bardzo, ale to
    bardzo mściwy narodek a szczególnie jego odmiana pro banderowska. Stać ich na
    każde świństwo. Zresztą jest tu jeden taki co przypomina moje słowa co parę
    wpisów. I co nie są prorocze? Oni w myśl dekalogu ukraińskiego nacjonalisty
    muszą robić świństwa bo zostaną uznani przez swoich za zdrajców! To co sie pisze
    na forum nie nadaje sie dla temidy a ich straszenie sądami które rozpoczął jo
    musiał by prowadzić jakiś pro banderowski sędzia bo polski odrzuci je od razu.
    Ta ich prowokacja ma pokazać jak długie mają łapska i zamknąć buzię oponentom.
    To tylko straszenie ale zaczyna przybierać realne kształty. Perfidia neo
    banderowców nie zna granic i z tym sie każdy zgodzi. Ja sam bym chętnie robił za
    męczennika byle nadać sprawie rozgłos i położyć tamę banderowskiemu i
    nacjnalistycznemu rozpasaniu. Jeśli jakiś neo banderowiec chce mnie podać do
    sądu to proszę o adres a ja się z nim skontaktuję.
  • jobrave 07.04.10, 18:54
    Widzę, że Fanka chce jeszcze wmieszać swoją niedawną przyjaciółkę. Wystarczyło,
    że wyraziłem się z uznaniem o Valmont i już dziewczyna awansowała do
    "niewłaściwego" grona, już jest "be". Jestem pewien, że niebawem Fanka włączy
    Valmont do "banderowskiego" spisku, bo przecież, kto nie z Fanką, to
    "banderowiec". Pyta Fanka o dowody? Są tu, na tym forum, to w zupełności
    wystarczy. Nie musi się bać, że ktoś oprócz niej ujawnia i preparuje prywatną
    korespondencję, są jeszcze ludzie, których chęć zemsty nie jest w stanie ześwinić.
  • valmont80 07.04.10, 19:11
    No co Ty, ja jestem gotowa się ześwinić, dla dobra nas Wszystkich! :):)
    Przecież muszę być wcielonym złem, rezunką tańczącą na grobie pomordowanej rodziny, alkoholiczką, a kto wiem może za jakiś czas nawet narkomanką sprzedającą się za działkę Wszystkim neobanderowcom w Przemyślu.
    Fanka pozwól, że przedstawię się jeszcze raz :)
    www.youtube.com/watch?v=YVYPaAx0l5Q
  • lechowski51 07.04.10, 19:49
    Ciebie juz nic nie jest w stanie zeswinic!.Londynski gentelmen co wykorzystuje
    na publicznym forum prywatne rozmowy.Ty nie nalezysz do banderowskiego grona a
    do grona malych ludzi.
    --
  • valmont80 07.04.10, 20:09
    Akurat w tym przypadku Jobrave nie zawinił i nawet bym się nie spodziewała, że
    stanie w mojej obronie. Zawiniła Fanka, która nie odpowiedziała na moje pytanie
    i dodatkowo jeszcze na forum pomówiła mnie o skłonność do uzależnień i to na
    podstawie dwóch towarzyskich spotkań, na których piłyśmy dokładnie tyle samo!
    Nieładnie. Przykro mi Lechowski, że musicie to czytać, ale jak mnie ktoś wciąga
    w swoje sprawy, które załatwia na forum publicznym, nie mam innego wyjścia jak
    tylko włączyć się do dyskusji!
  • bialo-czerwony-1 07.04.10, 21:11
    A co na to twój mąż i dzieci damo?
  • Gość: jakdamysiebawimy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 22:07
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,108305022,108340725,Re_mykolowaty.html
  • valmont80 07.04.10, 22:18
    Na co? Na Twoje zachowanie? Jest dokładnie tego samego zdania co ja, na tym
    polega bycie udanym małżeństwem. A od moich dzieci się ... biało-czerwony-1 kim
    jesteś, bo poza tym, że potrafisz wklejać linki i czasami sklecisz dwa zdania
    nic o Tobie nie wiemy?!
  • Gość: jakdamysiebawimy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 22:43

• bialo-czerwony-1 07.04.10, 23:56
    zaniedbujesz obowiązki damo
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 20:04
    Wreszcie znalazł się pretender samozwaniec!!!
  • Gość: Longman IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.10, 18:40
    Faniu, radzę ci, zebyś nie powoływała sią na księży, bo
    to "sztemp", jak mówią w mieście. Zacznij mysleć i wyciągaj sama
    wnioski, wiem że cie na to stać.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 19:17
    Fanka nie bój się ich straszenia a ty jobrawe nie strasz bo się zesrasz. Oni w
    sadzie musieli by zadenuncjować całą siatkę banderowką a to zgodnie z dekalogiem
    jest zdrada! Przecież tu jak na dłoni widać jak są powiązani. Wszyscy piszą
    jednakowo jak po jakimś szkoleniu. Rzeczowych argumentów nie mają tylko bełkot
    który jest w stanie rozszyfrować nawet najgłupszy prokurator. A prowokację czuć
    na milę! Pkt. 6-ty dekalogu mówi wyrażnie; o sprawie nie mów z kim można ale z
    kim trzeba. Sądy są ostatnią rzeczą z którą trzeba rozmawiać! Wyatarczy pokazać
    dekalog i już mamy to co w dekalogu święte. Prowokacja, zemsta,bezwzgledna
    walka, brak wahania przed dokonaniem największej zbrodni, nienawiść, podstęp i
    ujarzmianie cudzoziemców. To wszystko są słowa zawarte w dekalogu. ze strony neo
    banderowców ani jeden punkt dekalogu nie jest złamany. Walka z nacjonalizmem neo
    banderowskim to zaszczyt i chwała a nie ciąganie się po sądach. Zawsze pytałem
    co oni jeszcze wymyślą. Na tą bzdurę zabrakło mi jednak wyobrażni.
  • Gość: Longman IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.10, 20:05
    Słusznie, masz całkowitą rację, to tylko bełkot, ktoś jest
    szkolony, brak rzeczowych argumentów, prowokacja, zemsta,
    nienawiść. Trzeba mieć wielką wyobraźnię, ale jej ci zabrakło,
    więc nie rozumiem.
  • Gość: Wasyl IP: *.vectro.com 07.04.10, 20:11
    dlugo ci zajelo nauczenie sie tego dekalogu na pamiec? w kolko o nim powtarzasz,
    czyzbys nic wiecej nie mial do powiedzenia? na tyle cie tylko stac?
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 21:03
    z moich obserwacji wynika ze dekalog ukraińskiego nacjonalisty jest
    przestrzegany w najdrobniejszych szczegółach. My Polacy mamy swój dekalog
    dobrego chrześcijanina i często go łamiemy. Jest to fenomen z zakresu psyche. co
    powoduje że nacjonaliści tak się go trzymają jak pijany płotu. Jak zauważyłeś
    mnie interesuje czarna strona charakteru człowieka. Dlaczego to co złe jest tak
    skrupulatnie wypełniane a to co stanowi o jasnej stronie człowieka nie bardzo?
    Jest jeszcze jedno; dlaczego ten dekalog przeciągnął na ciemną stronę wydawałoby
    się na pierwszy rzut oka porządnych ludzi. Da się zrozumieć tych co od dziecka
    byli wychowywani w duchu nienawiści i pogardy dla innych ale co jest
    atrakcyjnego dla neofitów? Jak można uważać się za człowieka wyznając mord,
    grabieże i gwałty jako motto życiowe? Pytań jest o wiele więcej a probanderowcy
    co i rusz odkrywają nowe pokłady wiedzy o sobie. Poznanie wroga to połowa
    zwycięstwa. Jeśli choć połowa z tego co o sobie piszą banderowcy jest prawdą to
    mamy dużo do myślenia i zastanawiania sie nad przyszłościa.
  • Gość: Wiesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 21:13
    mnie_.html

• Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 21:19
    Dzięki wiesławie że przypominasz tym bucom jacy są naprawdę. W twojej osobie
    jak widzę zyskałem dobrego orędownika prawdy o tym narodzie.
  • Gość: Wiesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 21:24
    będą to przypominał aż ci bucu życie zbrzydnie na tym forum :)
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 21:34
    Czyżbyś miał na myśli bydło banderowskie?
  • Gość: Wiesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 22:26
    pysio jako nienawidzący sam siebie banderowiec :)
  • Gość: kres IP: 79.139.106.* 07.04.10, 21:58
    przykre to wszystko, ludzie reprezentujący chocby średni poziom
    powinni wiedzieć że nie należy przekraczać pewnej granicy, bowiem
    po jej przekroczeniu może być tylko gorzej.Ta granica już dawno
    została przekroczona .
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 07.04.10, 21:33
    I znów coś Ci się Lechosiu poyebało w tej radiomaryjnej makówce. Może jednak
    twój syn słusznie sugeruje, żebyś wrócił tam skąd uciekłeś. Podobno pan doktor
    obiecał ci wyłączność na huśtawkę.
  • polak_katoliklive 07.04.10, 22:06
    nie klam ty jbrawy bu pan Lechoski nurmalnie spukojni wyszyd jak pilengniarki
    spali my razym wyszli bu Pan Lechoski to muj najlepszy kuljega
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 07.04.10, 22:20
    Czy ty kres uważasz ze jakieś granice dla gnojów banderowskich istnieją?
    Przecież to cyborgi wychowane na dekalogu ukraińskiego nacjonalisty! Trzeba ich
    zmusić by pokazali jakies swoje dno bo to denna kultura prawdopodobnie bez dna
    moralnego!
  • Gość: Wiesław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 22:28
    pysio tak się nakręcił, że napierdziela jak polska kronika filmowa w
    latach 50 tych
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 07.04.10, 23:23
    Może wreszcie wymień Pysio tych banderowskich gnojów, którzy urzędują na tym
    forum, podaj linki do wątków i które oni założyli, albo podaj przynajmniej
    jeden, jeden cytat, który ma charakter "banderowski" tzn. sławi ukraiński
    nacjonalizm, kwestionuje zbrodnie itp. Zrobisz, to kur.wa wreszcie, czy tak
    będziesz do końca życia pajacował,jak twój kolega z łóżka obok - Lechowski?
  • Gość: iii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.10, 23:29
    Autor: Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 07.04.10, 21:41
    Było inaczej i jest inaczej GŁUPI POPIERDOLONY CHUJU.
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 07.04.10, 23:39
    Autor: Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 07.04.10, 21:41
    Było inaczej i jest inaczej GŁUPI POPIERDOLONY CHUJU.
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 07.04.10, 23:41
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 07.04.10, 23:52
    Jo źle prawisz.. jak lechowski i spółka (to jest przenośnia Fanka)
    wyjebie się w powietrze to zacznie się postepowe myślenie..
  • bialo-czerwony-1 08.04.10, 00:00
    jak się autor wyje..bie
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 08.04.10, 00:09
    Co za cenna uwaga.. dzięki po stokroć.. Fanka lechowski i pysio: nie
    czytajcie to są żarty biało-czerwonego
  • jobrave 08.04.10, 00:20
    Analityk, czy twój numer kom. kończy się na 577, jeśli masz nowy zapodaj na
    maila? a biało - czerwony już prawie w kosmosie, na razie wyyebało mu biel,
    czyli mózg.
  • mat120 08.04.10, 22:47
    Ty Analityk masz dar postępowego myślenia.:) Najbardziej z tego "daru" podoba mi
    się propozycja zarabianiu na zbudowanych upowskich upamiętnieniach wokół
    Przemyśla.:)
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 08.04.10, 00:27
    nie; podaj Jo e-mail to Ci podam ale na skype Ci napiszę zaraz
  • jobrave 08.04.10, 00:48
    jobrave@gazeta.pl, a skype mam dwa ale ten na którym jestem stale, to
    imię.nazwisko ale bez Ł, tylko "L".
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 08.04.10, 00:43
    Masz Jo tez info w naszej klasie
  • jobrave 08.04.10, 01:03
    ok dzieki
  • Gość: e IP: *.xdsl.centertel.pl 08.04.10, 01:42
    To są skutki rządów takich analityków jak ty.
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 08.04.10, 03:18
    Zanim twój adwokat spotka się ze mną niech najpierw przejrzy sobie twoje
    wypowiedzi, niektóre z nich wyczerpują znamiona czynów zagrożonych przez kodeks
    karny i powinny być ścigane z urzędu. A w ogóle są jeszcze inne dowody
    materialne. W razie potrzeby służę adresem doręczeń.
  • Gość: mała pysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.10, 07:10
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,91303583,91357836,Re_Wodz_Zenkowi.html
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 08.04.10, 07:59
    Ten nocny dyżur jakoś mało owocny! Po za tym że kilku osobnikom spodobała sie
    wynaturzona kultura banderowska - nihil novi sub sole. Mam do jo takie pytanie;
    Jeśli nie ma tu prezentowania pogladów neo banderowskich to czego ty w zasadzie
    tak ofiarnie bronisz? Miałeś nocny dyżur i zamiast poswięcić go na odpowiedż na
    czym ma polegać pojednanie zgrywasz super kulturalnego pana o zwichnięciu
    banderowskim.
  • od_mala_pysia 08.04.10, 20:21
    Oj nieładnie podszywać się pod małą pysię!

Re: A czegu wy tak pyski puzamykali?
  • Gość: Wiesław IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.10, 08:35
    "Ale czy warto? chyba nie warto, a może warto ? ..." tak pisał Stachura. W
    pewnym wieku zaczynają bić hormony do tego stopnia, że osobowość człowieka
    zmienia się w taki sposób, że nawet bliscy go nie poznają. Od dawna nurtuje mnie
    myśl, czy warto więc takim osobom dać nauczkę, bo argumentów dostarczyli aż
    nadto na forum, zachowały się także i te wycięte. Myślę, że pogorszyłby się ich
    stan psychiczny gdyby musieli stanąć przed innymi i tłumaczyć się ze swego
    zachowania. Doznaliby porażki do tego stopnia, że bez lekarza nie daliby sobie
    rady. Czy warto więc kopać człowieka, który ma problemy sam ze sobą? Jak widzę
    na forum, pomimo ukrywania się pod pseudonimami i tak są oni znani z imienia i
    nazwiska a nawet adresu, więc od dawna cokolwiek napiszą nie jest to
    przypisywane anonimowej osobie, lecz konkretnej. Myślę, że osoby te doskonale o
    tym wiedzą a próbując się bronić swego imienia stosują atak, bo tak najłatwiej.
    Niestety, za późno, dobre imię można łatwo stracić, jeżeli nie panuje się nad
    tym co się pisze.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 08.04.10, 08:42
    Coś wiesiu ta twoja wypowież nie bardzo spójna. Naprzód o anonimowości a potem
    że są znani. to dlaczego niby mieli by mieć problemy z wytłumaczeniem swoich
    poglądów. Chyba że masz na myśli problemy niezgodne z dekalogiem? Albo zgodne z
    dekalogiem? Dwa ostatnie zdania to moje motto zyciowe.
  • lechowski51 08.04.10, 09:51
    jobrave pisze;
    Zanim twój adwokat spotka się ze mną niech najpierw przejrzy sobie twoje
    wypowiedzi, niektóre z nich wyczerpują znamiona czynów zagrożonych przez kodeks
    karny i powinny być ścigane z urzędu. A w ogóle są jeszcze inne dowody
    materialne. W razie potrzeby służę adresem doręczeń.

Jestes marnym gnojkiem,bez zasad i honoru ktory publicznie zneca sie nad
    kobieta.Zamiast Kodeksu Karnego przeczytaj wpierw Kodeks Boziewicza.
    --
  • valmont80 08.04.10, 10:02
    To co pisał Jobrave przez kilka miesięcy to pestka w porównaniu z tym co
    odważyła się napisać Fanka :):) Ale już ktoś niestety Lechowski wyciął, a
    szkoda!!! To by najlepiej świadczyło o tej osobie :):) Widzisz Lechowski kto
    rano wstaje temu Pan Bóg daje! :)
  • bialo-czerwony-1 08.04.10, 10:08
    Re: Sprzedawczyki !
    Autor: valmont80☺ 25.09.09, 09:13
    Mnie też wyrzucili i jeszcze na dodatek moje posty usunęli :)
    Rozpacz była ogromna przepłakałam całą noc i pół dnia :) Dobrze, że
    przynajmniej tutaj mogę sobie apelować do woli :)
    APELUJĘ DO RZĄDU UKRAINY O ODDANIE MI I MOJEJ RODZINIE ZIEMI I
    MAJATKU POD LWOWEM ORAZ KAMIENICY W CENTRUM LWOWA!!! ZGADZAM SIĘ NA
    WYPAŁACENIE ODPOWIEDNIEGO EKWIWALNETU ZA UTRACONY MAJĄTEK. MAM
    NADZIEJĘ, ŻE Z CZASEM RZĄD NA UKRAINIE PRZYJMIE ZACHODNI
    CYWILIZOWANY MODEL SPRAWOWANIA WŁADZY NIE OPARTY NA CHORYM
    NACIONALIŹMIE I GLORYFIKACJI MORDERCÓW, WTEDY MOŻE UKRAINA BĘDZIE
    POWAŻNIE TRAKTOWANA PRZEZ UE I SWOICH WSCHODNICH SĄSIADÓW ROSJĘ. JAK
    NARAZIE WIDZĘ, ŻE SZYBCIEJ DO UE PRZYSTĄPI TURCJA ZUPEŁNIE ODMIENNA
    KULTUROWO OD RESZTY EUROPY, NIŻ UKRAINA ZACOFANA GOSPODARCZO I
    NIEUMIEJĄCA RZETELNIE OCENIĆ SWOICH DOKONAŃ HISTORYCZNYCH I
    TERAŹNIEJSZYCH
    A dzieci nakarmiłaś netomaniaczko?
  • valmont80 08.04.10, 10:36
    Widzę, że bialo-czerwoną Fanką już całkiem coś nie tak :(
  • bialo-czerwony-1 08.04.10, 10:40
  • valmont80 08.04.10, 10:47
    Fanka naprawdę obsesja na moim punkcie, bardzo mnie cieszy, bo przynajmniej widzę jak Ci na mnie zależy:), ale wiesz w Przemyślu są naprawdę wspaniali specjaliści, zgłoś się! Zresztą nie tylko w Przemyślu, w Rzeszowie również! Fanka weź tabletki!
  • lechowski51 08.04.10, 10:50
    Jakies istne cuda valmont zaczynaja sie dziac na tym forum!.Dotad sledczy
    jobrave zarzucal fance ze jest cenzorem tego forum.Teraz zaczyna wycinac sama
    swoje posty?!.Nie wiem co napisala niestety.Z tego co pisala do tej pory a co
    pismaczyl jobrave i jego jobractwo to roznica jest taka jak pomiedzy drogami w
    Samborze i Przemyslu.
    --
  • valmont80 08.04.10, 11:04
    Tak Lechowski cuda, Fanka pomawia mnie, wyciąga moje prywatne sprawy na forum,
    robiąc to w najbardziej obrzydliwy i zakłamany sposób, doskonale wiedząc, że
    jest inaczej. Wszyscy z tego forum którzy mieli okazję poznać ją osobiście,
    bardzo się na tym przejechali. Fanka obraziła mnie okrutnie, jako osoba dobrze
    wychowana z porządnej rodziny nie odpowiem jej tym samym, to wbrew moim zasadom.
    Tak, Fanka wycina sama swoje posty, najpierw pisze a gdy sama zobaczy, że
    przesadziła to później chwyta za nożyczki. Strasznie to przykre, że osoba której
    zaufałam tak mnie krzywdzi, jednak ja potrafię wybaczyć i w duchu to robię, może
    się opamięta i przestanie krzywdzić wszystkich wkoło!
  • lechowski51 08.04.10, 16:48
    Byc moze umknely mi pomowienia fanki wobec Ciebie.Ja na tym forum bylem juz
    "uhonorowany" przez jobrave jako sbek,Ukrainiec,kapus,mitoman itd.I co?.Mam sie
    z gnojkiem wloczyc po sadach?.Z tego co piszesz znacie sie prywatnie z
    fanka,wiec zalatwcie swoje nieporozumienia przy kawie lub winie.
    Jako elegancka Dama wznies ponad urazy bo chamstwa na tym forum i pierdolenia
    jobrave jest wystarczajaco duzo.
    --
  • jobrave 08.04.10, 17:04
    Podaj Lechosiu swoje dane, a każdy będzie mógł sprawdzić kim
    naprawdę jesteś. Dopóki tego nie zrobisz twoje wydaliny są funta
    kłaków niewarte. Ponadto pierwszy zacząłeś mnie obrażać, więc nie
    dziw się, że spotykasz się z odporem.
  • fanka_online 08.04.10, 17:18
    ....dla ciebie za ten post.
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,109604922,109755819,Re_Takich_Lechowskich_Pysiow_i_.html
    Zarówno Ty jak i Pysio wielokrotnie występowaliście tutaj w mojej obronie i
    jestem Wam obu za to bardzo wdzięczna.
    Dzięki:)

A ta rozhisteryzowana pani powyżej nie ma najmniejszych powodów czuć się
    obrażona usuniętym ( nie wiem na czyj wniosek) postem, ponieważ był adresowany
    do Analityka i zawierał wiadomość od mojego adwokata dla pana Jb. Tyle odnośnie
    jego treści, a osoby usiłujące wciągać mnie w swoje chore, forumowe gierki i
    pyskówki oraz fingować prowokacje informuję, że nie jestem zainteresowana.
    Relacje międzyludzkie opieram na szczerości, zaufaniu i wzajemnym wzbogacaniu.
    Źle oceniłam swego czasu Jb, później Kota...ostatni forumowy kredyt zaufania
    udzieliłam pani V. Mój błąd, moja strata.
    Wnioski pozostawiam postronnym forumowiczom, których kusi perspektywa spotkania
    w realu, przy piwie.

A co do piwa , jeszcze małe PS do pana Jb;
    Ty napisałeś "chętnie bym się z tobą upił", a ja "A..., wyjątkowo mam dziś wolny
    wieczór....co powiesz na piwko?;)"
    Oboje popełniliśmy błąd, bo okazało się, że z tą osobą niebezpiecznie jest pić
    nawet wodę ze studni.
  • Gość: Upupa epops IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.04.10, 17:26
    "Och Ziuta", tak śpiewał kiedyś Irek Dudek, i doskonale to pasuje
    to sytuacji jaką nakreślił ktoś na forum. Przyznać się muszę, że
    ja tyle nie wypiję ... mam taką słabą głowę i już wybrałem. A
    propo nie cierpię szuwarów.
  • lechowski51 08.04.10, 17:55
    jobrave pisze;
    Podaj Lechosiu swoje dane, a każdy będzie mógł sprawdzić kim
    naprawdę jesteś. Dopóki tego nie zrobisz twoje wydaliny są funta
    kłaków niewarte. Ponadto pierwszy zacząłeś mnie obrażać, więc nie
    dziw się, że spotykasz się z odporem.

Musisz zrozumiec wreszcie ze jest to publiczne forum gdzie bywaja ludzie
    niezaleznie kim sa,jaka maja profesje i wyksztalcenie i tez niezaleznie jakie
    maja poglady polityczne i system wartosci.W realnym swiecie takim ludziom jak Ty
    nie podaje reki i nie bywam w ich towarzystwie.Rozni nas wszystko!.
    Nie ja pierwszy zaczalem Cie obrazac a ja pierwszy odwazylem sie poddac w
    watpliwosc gloszone przez Ciebie racje.Kiedys gdy szmaciles sie w Gazecie
    Wyborczej kazdego takiego jak ja zalatwialiscie jednym tekstem.Dzisiaj Twoj idol
    Michnik wloczy sie z kolejnymi politykami i dziennikarzami po sadach,bo cyngle
    nieszczace kiedys ludzi-dzisiaj sa bezskuteczne.To bezsilnosc powoduje ze
    zamiast polemizowac-"pierdolisz",ze zamiast uzywac argumentow bawisz sie w
    opluwanie.
    ...a to ze nie zachowujesz kultury nawet wobec kobiety,czyni Cie zwyklym
    gnojkiem spod piwnej budki.
    --
  • wampir-wampir 08.04.10, 18:15
    Masz rację Lechowski, to jest publiczne forum, gdzie bywają różni
    ludzie o różnych życiorysach. Ty tu kiedyś napisałeś o swoich
    związkach z SW, a ja w 1991 w Przemyślu przy okazji kampanii
    prezydenckiej miałem przyjemność poznać Hanię i Kornela i zjeść z
    nimi obiad w towarzystwie jaszcze kilku osób. Ja miałem wtedy 19
    lat, a reszta była mniej więcej w moim wieku, z wyjątkiem Roberta
    oczywiście, on jest starszy. Z tego co piszesz o sobie na tym forum
    wynika, że i Ty jesteś starszy. Oczywiście powodów takiego składu
    osobowego tamtego spotkania mogło być milion. Ja się nigdy nie
    zainteresowałem historią przemyskiej SW na tyle, by teraz twierdzić,
    że to był jeden facet, ale czytywałem onegdaj Jego posty na tym
    forum. Może kiedyś wpadnie i napisze jak to było. Jemu uwierzę.
    --
    pl.youtube.com/watch?v=JuSZEBuDUC4
    *
    Bardzo chętnie odpowiadam na pytanie, kto jest moim idolem i
    dlaczego Empi :D
  • valmont80 08.04.10, 20:27
    fanka_online napisała:

> Zarówno Ty jak i Pysio wielokrotnie występowaliście tutaj w mojej obronie i
    > jestem Wam obu za to bardzo wdzięczna.
    > Dzięki:)

Bo tylko oni się na Tobie jeszcze nie poznali :) Fanka kto Cię wyszkolił, tak modelowo wchodzisz innym w t..łek, oczywiście tylko jak masz w tym jakiś interes :):) Brawo, brawo, brawo!!!!

>
    > A ta rozhisteryzowana pani powyżej nie ma najmniejszych powodów czuć się
    > obrażona usuniętym ( nie wiem na czyj wniosek) postem, ponieważ był adresowany
    > do Analityka i zawierał wiadomość od mojego adwokata dla pana Jb.

Fanka no co Ty, zdecyduj się albo jestem pijaczką, albo histeryczką, a może pijaczką histeryczką :):) To jak w takim razie nazwać Ciebie?! Przypominam Ci, że to Ty infiltrowałaś esbecko-banderowską siatkę szpiegowską na forum, widząc wszędzie wrogów!!! I jak to nazwać jak nie histerią :)

> Relacje międzyludzkie opieram na szczerości, zaufaniu i wzajemnym wzbogacaniu.

Ha!Ha!Ha!

> Źle oceniłam swego czasu Jb, później Kota...ostatni forumowy kredyt zaufania
    > udzieliłam pani V. Mój błąd, moja strata.

Wszyscy źli, tylko Bogini tego forum cacy :) I Wszyscy z przypiętymi łatkami, pierwszy neobanderowiec, drugi były esbek i erotoman i w końcu ja, za młoda na bycie esbekiem, więc ciach niech będzie pijaczką, a nie jeszcze jej dowalę tak po chrześcijańsku bez jadu, ciach niech będzie histeryczką:):):) Oj Fanka weź tabletki i poszukaj dobrego specjalisty!

> Wnioski pozostawiam postronnym forumowiczom, których kusi perspektywa spotkania
    > w realu, przy piwie.

Ludzie broń Boże!!! Z Fanką nigdy, to się zawsze źle kończy!

>
    > A co do piwa , jeszcze małe PS do pana Jb;
    > Ty napisałeś "chętnie bym się z tobą upił", a ja "A..., wyjątkowo mam dziś woln
    > y
    > wieczór....co powiesz na piwko?;)"
    > Oboje popełniliśmy błąd, bo okazało się, że z tą osobą niebezpiecznie jest pić
    > nawet wodę ze studni.

Fanka mieszasz, nigdy nie miałam przyjemności pić z Jobrave, ale Ty pewnie sobie coś ubzdurałaś, jak zwykle! I plotka leci w świat, bo Twój język lata jak łopata. Fanka odczep się, bo ja Ci wrogiem nie jestem i nawet Tobie jestem skłonna wiele wybaczyć.
    www.youtube.com/watch?v=gPKolDp3N8w
  • Gość: wołyniak2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.10, 21:41
    Czytam posty i czuję się zniesmaczony wywłóczeniem prywatnych spraw na forum.
    Wniosek płynie tylko jeden, z Przemyślakiem niebezpiecznie umówić się na kawę,
    nie warto pogadać przy piwie, strach przy tzw. połówce pogaworzyć. Strach, bo
    nie wiadomo jakim echem ten fakt odbije się na forum, kto kogo obszczeka i co
    nawymyśla, kto komu prokuratorem będzie groził.
    Bez tej osobistej jazdy (uprawianej, jak to zwykle bywa przez płeć piękną) forum
    było (i myślę, że będzie) bardzo interesujące.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 08.04.10, 21:48
    Bardzo mi przykro że banderowcom udało się was skłócić. Oni są mistrzami
    prowokacji i intrygowania. Pisałem że gro kapusiów w Przemyślu to są ludzie
    pochodzenia ukraińskiego. Mają doświadczenie w tych sprawach i potrafią sączyć
    jad udając ludzi szczerych i przyjacielskich a w rzeczywistości są podstępni i
    konsekwentni w dążeniu do celu.jeśli dobrze się wczytać w posty to widać jak
    perfidnie zaplanowali intrygę aby podważyć monolit anty banderowców. Cały czas
    myślałem że ta chamska sztuczka im się nie uda że to wyświechtane numery ale ich
    akcja jak sami piszą była prowadzono dwutorowo; na forum i poprzez telefonowanie
    do siebie chyba w celu uzgodnienia szczegółów. Pamiętajcie że ta organizacja ma
    ohydne cele i to co oni wypisują musi być weryfikowane i nie dawać się
    podpuszczać. Oni wyznają zasadę że cel uświęca środki i będą nadal ryli ile
    wlezie a my na ich prymitywne prowokacje musimy odpowiedzieć siłą spokoju!
  • mat120 08.04.10, 21:46
    lechowski51 napisał:
    Z tego co piszesz znacie się prywatnie z fanka,wiec załatwcie swoje
    nieporozumienia przy kawie lub winie.
    Jako elegancka Dama wznieś ponad urazy bo chamstwa na tym forum i pierdolenia
    jobrave jest wystarczająco dużo.

Myślę, że byłoby to najrozsądniejsze rozwiązanie. A światowiec Jobrave powinien
    się natychmiast udać do starego osła po naukę dobrego wychowania.
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 09.04.10, 00:49
    Pomyliłeś mnie z Lechowskim, to on jest światowcem, poczytaj jego
    "globtrotuarowe" gawędy znad Bajkału i z Arizony, ktorych tu nie szczędzi. Jeśli
    chodzi, o mnie, to nie czuję się światowcem z tego powodu, że mieszkam w
    Londynie - dziś kazdy na to może sobie pozwolić. Co do dobrego wychowania -
    wszedłem do szamba, to nic dziwnego, że sie trochę ubrudziłem. Natomiast Tobie
    Lechowskiemu gratuluję niegannych manier - widać to po Twojej i Lechowskiego
    wypowiedzi, którą sam zacytowałeś.
  • Gość: Dedal1 IP: 79.139.112.* 09.04.10, 01:18
    Janusz, odpuść, na prawdę nie warto - nie tu!
  • fanka_online 09.04.10, 04:33
    lechowski51 napisał: Jestes marnym gnojkiem,bez zasad i honoru ktory publicznie
    zneca sie nad kobieta.Zamiast Kodeksu Karnego przeczytaj wpierw Kodeks Boziewicza.

Słusznie Mykoła, nie warto być gnojkiem bez zasad i honoru, który znęca się nad
    kobietą na publicznym forum.
    Zastanów się tylko, na ile ty sam za to odpowiadasz.

On zrobił absolutnie wszystko, aby zniszczyć moje dobre imię w tym mieście, ale
    jednocześnie zniszczył swoje własne, a byłam dla niego tylko obcą kobietą, która
    nigdy nic złego mu nie zrobiła.
    Czym tobie zawinił?
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 09.04.10, 05:24
    Cóż ja mogę rzec, ano chyba tylko to, że pomimo swojego wieku nadal jestem głupi
    życiowo. Dałem się nabrać Niuni, a póżniejszej Fance, ot miłe złego początki.
    Cieszyłem się, że na forum pojawiła się kolejna inteligentna osoba i do tego z
    poczuciem humoru. Istotnie, nieraz traciłem panowanie nad sobą, ale byłem
    przekonany, że to spory li tylko ideologiczne, a nie jakaś paskudna gra, no ale
    kiedy na zarówno na forum, jak i poza forum, zaczęto szargać dobre imię, jak i
    innych osób zrezygnowałem z galanterii, co jednak uważam za decyzję słuszniejszą
    niż obmawianie i pomawianie. Z jednej strony jest mi wstyd czuję niesmak do
    samego siebie z powodu wyciągnięcia na światło dzienne pewnych spraw i sprawek,
    które dotknęły mnie i kilku - równie jak ja - Bogu ducha winnych ludzi, ale z
    drugiej strony nie mogłem nadal tolerować podłych, co tu dużo mówić - intryg. No
    i właśnie tego nie rozumiałem - czego chce ode mnie i nie tylko ode mnie ta obca
    kobieta, której nic, a nic nie zrobiłem, skąd te nagłe ataki, ta nagła
    metamorfoza? Myślałem, że to napad jakiejś choroby, a okazało się, że perfidna
    gra, nie wiem również o co chodzi Lechowskiemu, nie wiem w co gra ten facet i
    właściwie nie chcę już wiedzieć, o Pysiu nie ma sensu zbytnio rozprawiać, bo on
    już wszedzie widzi banderowców, oby tylko w nie zobaczył ich np. w swoim
    wnuczku. Mam nadzieję, że ten obłęd banderowsko - eks-ubecko - komuchowski się
    wreszcie skończy, że Lechowski z Pysiem wrócą na PUK ( bo to nie jest PUK), a
    Fanka przestanie szukać "haków etnicznych" i innych, na osoby, które w jej
    imaginacji, hamują jej karierę - proszę ją sobie robić, ale nie kosztem pomówień
    i durnowatych aluzji. Na koniec - Dedal1, którego znam od lat nie jest Mykołą i
    nigdy nim nie był, a to, że początek IP jest identyczny, o niczym nie świadczy.
    Facet o nicku Chwilowy Nie-Kum, alias Nie-Kum, ma identyczne IP jak ja, ale nie
    ma nic wspólnego ze mną, poza tym, że korzysta z usług tego samego operatora.
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 09.04.10, 05:24
    Cóż ja mogę rzec, ano chyba tylko to, że pomimo swojego wieku nadal jestem głupi
    życiowo. Dałem się nabrać Niuni, a póżniejszej Fance, ot miłe złego początki.
    Cieszyłem się, że na forum pojawiła się kolejna inteligentna osoba i do tego z
    poczuciem humoru. Istotnie, nieraz traciłem panowanie nad sobą, ale byłem
    przekonany, że to spory li tylko ideologiczne, a nie jakaś paskudna gra, no ale
    kiedy na zarówno na forum, jak i poza forum, zaczęto szargać dobre imię, jak i
    innych osób zrezygnowałem z galanterii, co jednak uważam za decyzję słuszniejszą
    niż obmawianie i pomawianie. Z jednej strony jest mi wstyd czuję niesmak do
    samego siebie z powodu wyciągnięcia na światło dzienne pewnych spraw i sprawek,
    które dotknęły mnie i kilku - równie jak ja - Bogu ducha winnych ludzi, ale z
    drugiej strony nie mogłem nadal tolerować podłych, co tu dużo mówić - intryg. No
    i właśnie tego nie rozumiałem - czego chce ode mnie i nie tylko ode mnie ta obca
    kobieta, której nic, a nic nie zrobiłem, skąd te nagłe ataki, ta nagła
    metamorfoza? Myślałem, że to napad jakiejś choroby, a okazało się, że perfidna
    gra, nie wiem również o co chodzi Lechowskiemu, nie wiem w co gra ten facet i
    właściwie nie chcę już wiedzieć, o Pysiu nie ma sensu zbytnio rozprawiać, bo on
    już wszedzie widzi banderowców, oby tylko w nie zobaczył ich np. w swoim
    wnuczku. Mam nadzieję, że ten obłęd banderowsko - eks-ubecko - komuchowski się
    wreszcie skończy, że Lechowski z Pysiem wrócą na PUK ( bo to nie jest PUK), a
    Fanka przestanie szukać "haków etnicznych" i innych, na osoby, które w jej
    imaginacji, hamują jej karierę - proszę ją sobie robić, ale nie kosztem pomówień
    i durnowatych aluzji. Na koniec - Dedal1, którego znam od lat nie jest Mykołą i
    nigdy nim nie był, a to, że początek IP jest identyczny, o niczym nie świadczy.
    Facet o nicku Chwilowy Nie-Kum, alias Nie-Kum, ma identyczne IP jak ja, ale nie
    ma nic wspólnego ze mną, poza tym, że korzysta z usług tego samego operatora.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 09.04.10, 06:48
    Jo bardzo dobrze że zrozumiałeś wreszcie z jakimi typami się zadałeś ale nie
    obwiniaj za to świata tylko zwróć uwagę że sam tego chciałeś. Nie chcę kopać
    leżącego dla tego nie będę widział wszędzie banderowców i na koniec przysłowie;
    Kto z kim przestaje takim się staje.
  • Gość: fanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.10, 13:55
    mnie_.html

• Gość: pysio IP: 213.25.24.* 09.04.10, 17:49
    To podszywanie się pod fankę to wysublimowany ukraiński żart? Potwierdza tylko
    to co napisane powyżej o ukraińcach!
  • Gość: fanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.10, 19:13
    mnie_.html

• Gość: Analityk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.10, 18:15
    A co za Świętojebliwość ( a moze i niedobzykana)postanowiła usunąć moją
    wypowiedź? czy tak mocno zapiekła w brązowy salonik? tak bardzo że cenzorskie
    zapędy się obudziły?
    Czy ja komuś usuwam wypowiedzi?
    nawet jak ktoś mnie obraża tu lub poza to jestem ponad.. na tym polega wolnośc
    wypowiedzi.. podobno niektórzy walczyli o to.. i co kur..wa moralnośc kalego się
    budzi?
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 09.04.10, 19:11
    A o czym to było? Może twoja rycerska głowa dalej prowadzi wojenkę?
    Może spróbuj bez wyrazów!
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 09.04.10, 21:22
    Dziękuję za piękne umoralniające teksty.. jesteście cudowni..
    uwielbiam jak ktoś mi zwraca uwagę.. pracuję nad nowym tematem
    wątku.. będzie to coś w stylu:
    Ranking chamstwa i wzorcowej etyki na przemyskim forum...
    z przyblokowanym głupota stolcem będe oczekiwać SUPERMORALIZATORKI
    ( po dobzykaniu bo przed subiektywizm się wplecie) i
    SUPERMOLIRALIZATORA, którzy w objęciach intelektualnych będa
    delektować ejakulatolem przemyśleń..
  • Gość: errata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.10, 23:17
    ejakulatorem*
  • Gość: jobrave IP: *.range86-132.btcentralplus.com 09.04.10, 23:25
    Na pewno nic nie przeoczyłeś (aś)?
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 10.04.10, 06:59
    Piękny pomysł analityku! Ty mentorem? Szykuje się uczta intelektualna której na
    pewno nie przeoczę. Ale mam prośbę; załóż nowy wątek i niech ci się wszystko nie
    kojarzy.
  • bialo-czerwony-1 11.04.10, 00:16
    hahaha
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 08:57
    Utworzyłem nowy wątek "I co teraz będzie?" a tam co? miast dyskusji
    na bardzo delikatny temat to Lechowski popiera poprzez aklamację
    pedofilię wśród księży, Ty Pysio udajesz ślepego poprzez aklamację
    popierasz Lechowskiego.. popatrz jakie sliczne domino.. jeszcze parę
    forumowicz -ów i -ek można przykleić; a dodam że Lechowski napisał
    ze trza się modlić.. za ofiary katastrofy ale nie ofiary
    pedofilii .. czy w ten sposób jeden z główniejszych moralizatoreów
    podkreśla swoje preferencje?
  • lechowski51 11.04.10, 11:27
    O czym chcesz dyskutowac?.Dla mnie i dla wszystkich przyzwoitych ludzi
    pedofilstwo jest odrazajace,bez wzgledu czy jest to zboczeniec w sultanie czy
    bez.Tak samo ochydne jest dla mnie jak pedal wali swojego kolesia w smierdzaca
    dupe a potem wychodzi na ulice i krzyczy-Kochamy sie inaczej,uznajcie to w
    majestacie prawa,dajcie na do adopcji dzieci.
    Roznica miedzy nami polega na tym ze Ty sie tymi zbokami epatujesz i zakladasz
    nowe watki.Zamiast mnozyc kolejne przyklady ksiezy,rabinow czy pastorow ktorzy
    sie zezwierzecili,napisz o tysiacach zakonnic i zakonnikow ktorzy w
    Afryce,Ameryce Pld prowadza setki sierocincow,szkol i szpitali.Przestan poprostu
    babrac sie w brudzie,bo sam sie tym gownem pobrudzisz.
    --
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 11.04.10, 11:41
    Jak na razie żadnego super moralizatora nie widzę. Widzę żałosną chęć
    udowodnienia tezy z którą w ogólnych zarysach wszyscy się zgadzają ale jest tam
    haczyk dość naiwny że to dotyczy tylko jednej grupy. Jeśli jakiś facio ma odchył
    to bez względu na przynależność do tej czy innej grupy ma odchył i nic na to nie
    poradzisz analityku!
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 12:37
    Spokojnie Panie Lechowski.. nie tak szybko.. wiaderko pomyj znajdę i
    na misjonarzy tak wychwalanych przez Ciebie..
    Pierwszy drobny przykładzik ( na reszte poczekasz) mój kolega był
    misjonarzem w jednym zakonów misyjnych; w Ameryce Południowej
    spędził 10 lat w tym 6 chodził w sutannie; dodatkowow nabawił się
    tam gównianej choroby kości, gdzie po prostu kości mu gniły ale na
    szczęscie sie wyleczył; będąc w Peru w seminarium duchownym, na 5
    roku - w roku świeceń kapłańskich rektor zaprosił go romantyczne
    spotkanie w trakcie którego dostał propozycję wejścia w układ
    brązowosalonowy pod rygorem uzyskania święceń. I jak sądzisz co
    kolega zrobił? miał zadzwonić do Pana Lechowskiego aby go wziął tego
    rektora na kolano i sprał bądź udostepnił własne obszary?
    Kolega rzucił sukienkę i wypisał się z tej drużyny.. Pochodzi na
    naszych terenów, do kraju przyjeżdża niezbyt często.. pracuje w
    organizacjach charytatywnych.. ale bez sukienki.. i nawet nie chce
    się patrzeć w tym kierunku..
  • fanka_online 11.04.10, 12:45
    I słusznie zrobił, bo "sukienka" nie była dla niego. Człowiek małej wiary
    załamuje się po jednej, dwuznacznej rozmowie z nikczemnikiem...

• valmont80 11.04.10, 12:49
    Zastanów się nad tym co napisałaś! To jeden z Twoich najwstrętniejszych postów!
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 12:58
    W ekstremalnej sytuacji czesto podejmuje sie zaskakujące; kolega
    przez próbą bzyknięcia zrzucił sukienkę - za bardzo cenił siebie; sa
    osoby że po bzyknięciu zachowują się bardziej zaskakujaco niż mój
    kolega - chodzą w sukience do dziś... czasem ubierają w kwiatki..
  • fanka_online 11.04.10, 13:03
    Są też osoby, które pomimo doświadczenia wielu autentycznych nieszczęść i
    ciosów, jakie na nich spadają w ciągu swojego życia, potrafią zachować zdrowy
    dystans do ludzi, również tych podłych, z jakimi los skrzyżował ich drogi,
    zachować naturalną wrażliwość i szacunek do samego siebie.

Nikt nie zdepcze Twojej własnej godności, jeśli nie zdepczesz go sam/sama.
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 13:09
    Potok łez jak zielony groszek cieknie po mojej twarzy.. a na godność
    trzeba sobie zapracować przede wszystkim obiektywizmem i
    szlachetnością... a to już trudniej...
  • fanka_online 11.04.10, 13:15
    Z całą pewnością niełatwo....nic co dobre, piękne, szlachetne na tym świecie nie
    przychodzi łatwo, ale to przecież truizm;)

Nie warto jednak pomnażać własnej rozpaczy, doprowadzając do niej innych,
    urojonych wrogów..... Zawsze warto być człowiekiem.
    www.youtube.com/watch?v=u60uNYENM90
    Piosenkę przypominam dla tych, co już zeszli na psy.
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 14:18
    Dzięki ci moralizatorko, za twe cudowne słowa.. dzięki tobie mam
    szansę na nowe spojrzenie na rzeczywistość; gdzie człowieczeństwo
    jest chlebem powszednim; dzięki twojej pozycji klęczącej ( którą
    wykorzystujesz nie tylko do modlitwy ale też i wtedy jak jest
    sposobność) rzucasz mnie na kolana rozpaczy; muzykę uwielbiam ale
    Rysiek był na haju jak to spiewał więc prznajmniej ja zakładam filtr
    a Ty nie musisz.. dzięki temu twoje człowieczeństwo ma poziom
    niewidoczny gołym okiem.. uwielbiam być krytykowany do momentu gdy
    już ktoś napisze, że Analityk to nawet chu..jem nie jest.. a i wtedy
    się zastanawiam kto to powiedział lub napisał...
  • fanka_online 11.04.10, 17:14
    Ach, te fatalne przyzwyczajenia...śpiewanie hymnów zwykłym ludziom, którym
    wystarczy szacunek.
    Dzielenie się własną wiedzą i doświadczeniem nie ma nic wspólnego z
    moralizowaniem, a pozycja klęcząca ma wiele zastosowań...jednak proponuję
    powstrzymać wodze wyobraźni, która skutkuje obleśnymi wstawkami w każdym niemal
    poście.

Szkoda, że w typowy dla siebie sposób zakończyłeś ciekawą dyskusję n/t trudnych
    wyborów, tzw sytuacji bez wyjścia i mocy wewnętrznej człowieka głębokiej wiary.
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 18:10
    Klęcze wtedy gdy zachodzi konieczność, niekoniecznie nazywana
    obleśną.. a czasem napisać trzeba po to.. aby napisać
  • valmont80 11.04.10, 13:14
    Przepraszam bardzo, a co to ma wspólnego z tym co opisał Analityk? Twój
    przedostatni post sugerował, że gdyby kolega Analityka bardziej wierzył to dałby
    się bzyknąć w zamian za święcenia. Natomiast Twój ostatni post już zaprzecza
    temu pierwszemu. Piszesz:"(...)zachować naturalną wrażliwość i szacunek do
    samego siebie". Dla mnie, to by nie było możliwe gdybym się dała bzyknąć za
    "coś", ale może masz inne podejście do sprawy i to inaczej widzisz. :)
  • Gość: dark IP: 77.236.0.* 11.04.10, 13:28
    Osiągnęłaś wyżyny, moje uszanowanie !
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 11.04.10, 15:33
    Gdyby nie ukierunkowany temat to może bym podyskutował. A tak muszę powiedzieć
    że pedofilia, sodomia czy pederastia to cechy wrodzone i nie dające się
    wyleczyć. Szczęśliwy ten kto nie jest nimi dotknięty.
    Jestem pełen podziwu dla twego kumpla analityku!
  • Gość: jobrave IP: *.range86-146.btcentralplus.com 11.04.10, 20:54
    W tej chwili już nawet ja mam poczucie, że wydarzyło się coś więcej niż tylko
    katastrofa, w której zginęło najwięcej dygnitarzy w jednej chwili. Myślę, że
    każdy z nas, bez wyjątku, tak naprawdę ma dobre intencje, ale nie zawsze wyraża
    je we właściwy sposób. Boję się banałów i patosu, ale i jedno i drugie jest nie
    do uniknięcia. Przemyślmy sobie wszyscy to, co do tej pory wydarzyło się między
    nami i wybaczmy sobie nawzajem, to co działo się w przeszłości. Ci ludzie,
    którzy zginęli, też toczyli ze sobą spory i śmierć ich pogodziła, na nas nie
    musi, nas może pogodzić życie. Namawiam siebie i innych, bez wyjątku. Może być
    tylko piękniej.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 11.04.10, 21:24
    Piękny apel! Mnożą się ostatnio apele. Jeśli o mnie chodzi to każdy rozsądny
    apel do mnie trafia a ten akurat taki jest. Ja ze swej strony deklaruję że nigdy
    ostrzej nie potraktuję forumowicza niż on mnie. Mam dobrą pamięć lecz krótką i
    myślę ze już zapomniałem i nawet nie wiem za bardzo o co chodzi. Do miłego
    czytania naszych postów!
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 21:29
    Owszem masz rację Jobrave.. wydarzenie z wczoraj ma znaczenie
    refleksyjne o czym bardzo sympatycznie zakomunikowałeś.. czuć
    optymizm w Twojej wypowiedzi.. też jestem optymistą lecz.... i tu
    własnie zaczyna iskrzenie.. wczoraj zaduma.. dziś refleksja..a jutro?
    będzie pamięc o tym zdarzeniu ale będzie też powrót do
    codzienności.. media będą podsycać pamięc o tym tragicznym zdarzeniu
    do pogrzebu.. a potem? po prostu powrót pełna para do parszywej
    codzienności, gdzie jeden drugiemu chetnie wbiłby dzidę w plecy
    (zalecam łażenie plecami do ściany aby uniknąc takich
    niespodzianek)..
    A w polityce.. to przykre zdarzenie rozwiązało wiele problemów
    natury politycznej.. za miesiąc to juz będzie gorąca walka
    polityczna i obrzucanie się błotem.. stratedzy będą myślec jak
    wykorzystać w białych rękawiczkach to tragiczne zdarzenie...
    utworzyłem wątek z treścią umrał król niech zyje król - cel był
    jeden jaka będzie reakcja - wiem że za miesiąc ten wątek odżyje w
    tej formie lub innej ale odżyje i bedzie odzwierciedleniem parszywej
    codzienności..wyjaśnie dlaczego parszywej- dziś otoczka
    chrzescijańska zdarzenia ma wymiar taki że jest wręcz
    przekolorowana - za miesiąc bedzie zapomnienie.. więc jaka powinna
    być optymalna postawa?
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 21:53
    I co Jobrave.. nie musieliswmy długo czekać.. w kościele w katedrze
    był show nienawiści czyli szybciej wracamy do parszywej codzienności
    niż mi się wydawało.. zaznaczam, że opieram wskazaną opinię na
    sąsiednim wątku - informacje wyglądaja na wiarygodne..
  • Gość: jobrave IP: *.range86-146.btcentralplus.com 11.04.10, 22:08
    Wiem, wiem niestety - wszystko na sprzedaż, ale możemy temu nie ulegać, każdy z
    nas ma własny rozum i na tyle go ma, żeby samodzielnie ocenić to, co się dzieje.
    Nie to jest istotne, czy zginęli ludzie wybitni, czy nie, ja mam na ten temat
    swoje zdanie, ktoś inny swoje, każdy przeżywa tę tragedię na swój swój sposób. I
    niech tak zostanie. Prawdopodobnie będzie tak jak mówisz - zacznie się niebawem
    wzajemne skakanie do oczu, pojawią się oskarżenia, że to Ruscy tak specjalnie,
    że to wina Tuska, bo samolotu prezydentowi nie kupił i musiał ruskim latać, że
    to Katyń II, ale ja jestem przekonany, że nawet najwięksi rusofobowie,
    najbardziej zatwardziali zwolennicy Radia Maryja, narodowcy itp. nie dadzą się
    już zwieść. Zbyt wiele się wydarzyło, zbyt wiele czegoś, co przeczy
    pielęgnowanym streotypom. Wierzę w pewien zbiorowy rozsądek, który Polacy
    potrafili zachować, dzięki czemu przetrwali jak naród, że nie dadzą się nabrać.
    Myślę, że ludzie zdali sobie wreszcie sprawę z tego, że to nasze wspólne
    państwo, że można - mając różne poglądy - trzymać się razem, że potrafią już
    odróżnić mamienie od prawdy.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 11.04.10, 22:29
    niestety panowie to prawda i nie ma kraju na świecie gdzie by takiej okazji nie
    starano się wygrać na własną korzyść. Polityk to szczególny osobnik i za głupotę
    ma jeśli nie wykorzysta okazji. Będziemy na pewno świadkami pięknego żarcia się
    i opluwania przez różnych karierowiczów. Mam nadzieję że któraś strona przegnie
    pałę i zostaniemy z jedną partią jak za dobrych czasów komuny.
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 11.04.10, 22:39
    Poprzedni ustrój spowodował spustoszenie w polskiej mentalności,
    skutkiem czego jest negatywny stosunek do Rosji.. mało kto dostrzega
    aspekty kulturowe państwowości rosyjskiej; fakt i tego nie da się
    zmienić Rosja zawsze!!! miała zapędy imperialistyczne licząc
    poczatek kilkaset lat temu; nieważne jaki ustrój czy carat czy czas
    ZSRR; Polska z tego tytułu nie odnosiła korzyści wręcz straty; to
    sie nie zmieni zapędy będa istnieć i tragiczne zdarzenie z wczoraj
    na pewno tego zmieni moze jedynie zmienić sie chwilowo amplituda.
    Zabici w Katyniu są ofiarami zawieruchy wojennej - zwyrodnienia były
    są i będą negatywną cechą każdych działań wojennych. Z tego co
    słyszałem z opowieści starszych mieszkańców miasta (już niezyjących)
    w okresie wojny nawet w Przemyślu był wyświetlany film, gdzie niby
    sprawcami egzekucji byli Niemcy ale nie rzecz w tym.. Zmierzam do
    tego używając przenośni - raz pochowanych zwłok nie wygrzebuje się.
    Głos rozsądku niech weźmie górę..
  • jobrave 12.04.10, 00:20
    Tu budujący fragment z Izwiestii, z forum
    Polak

ответить ответить цитировать цитировать ссылка ссылка
    Новичок

forum.izvestia.ru/?thread=393127#Post393127
    Сообщение №68

Спасибо вам за ваши добрые и теплые слова.
    Очень приятно удивил меня с президентом Медведевым и премьер-министр Путин.
    А вы - простые люди России Вы помните о нас и отдает себе отчет в огромной
    трагедии, которая поразила нас. Спасибо и Вам за теплые слова.
    Большое спасибо вам друзья.
    (Перевод в Google переводчик)
    12 апреля 2010 1:42 Раев Андрей Николаевич

Долгожитель

forum.izvestia.ru/?thread=393129#Post393129
    Сообщение №69
    В ответ на сообщение TOMASZ от 11 апреля 2010 23:55

TOMASZ писал 11 апреля 2010 23:55

Dear RUSSIANS Dear Mr. President Miedwiediew, Dear Mr. Putin,
    Thank You very much for all what was done yesterday, We polish are shocked
    because of tragedy but also positive shocked because of everything what Mr.
    Miedwiediew and Mr. Putin done, I saw that it was much more than only political
    protocol and believe that since yesterday we will make much more to keep realy
    good and friendly relationship. President Kaczyński as a President was not my
    favourite, but he was a human being and polish citizen the same like his wife
    and others victims. We should look at them today not like a politicians but
    normal people - fathers, mothers,husbands,wifes,sons ,doughters etc etc.
    Our history was,and still is very complicated, since hundreds years, but we are
    still and we will be neighbours for the next thousend years. Our tragedy of
    yesterday morning will make our frendship better and stronger I hope nd I wish
    it YOU RUSSIANS and US POLISH.
    THANK YOU TOO ALL RUSSIAN NATION I know that RUSSIANS and POLISH are now toghether.

TOMASZ Poznań

Дорогой Томаш, мы скорбим вместе с вами. Те, кто не скорбит - не русские, и у
    нас с вами больше общего, чем с ними.
    12 апреля 2010 1:57 Polak

Новичок

forum.izvestia.ru/?thread=393134#Post393134
    Сообщение №70
    В ответ на сообщение Куй Моржов2 от 11 апреля 2010 13:40

Куй Моржов2 писал 11 апреля 2010 13:40

Я тоже боюсь что Россию опять обвинят во всех смертных грехах. Лех Валенса прямо
    говорит "У нас ВНОВь вырвали элиту нашей страны" очевидно имея в виду что первый
    раз вырвали расстреляв поляков в Катыни, а теперь вот, опять Россия виновата.
    Нью-Йорк Таймс публикует стат&#
  • bialo-czerwony-1 12.04.10, 00:28
    gdzie bucu wklejasz
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 12.04.10, 06:46
    Jo mógłbyś to przetłumaczyć? bo ja ani w ząb tego nie rozumiem a ukraińskiego
    to praktycznie nie znam.
  • Gość: Analityk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.04.10, 07:38
    Pysio nie jest to moja wina że uległeś indoktrynacji
    antykomunistycznej. Język rosyjski jest językiem urzędowym
    obowiązujacym w ONZ więc weź korepetycje i się naucz. To jest
    naprawdę proste i nie wysilaj się z komentarzami w tym kierunku.A
    biało-czerwony, czy coś Cie zapiekło? boli Cię jezyk rosyjski -nie
    czytaj jak nie chcesz i głupio nie komentuj. Wróć sie do zdania co
    napisałem Pysiowi.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 12.04.10, 08:06
    dziwię się tobie że ty się dziwisz mnie że nie znam ruskiego. Po prostu nie
    znam! Gdy się go uczyłem to naprawdę odległa historia a nauczyciel nie był
    wymagający. zresztą nie jestem w żadnym calu poliglotą i to ja się dziwię że
    ktoś na polskim forum pisze w obcych językach. Nie wiem czy to chęć
    zaimponowania czy snobizm?
  • Gość: jobrave IP: *.range86-146.btcentralplus.com 12.04.10, 10:22
    Też bym pewnie dzisiaj miał kłopoty z rozszyfrowaniem "bukiew", czy
    angielskiego,gdybym z powodów zawodowych nie musiał używac tych języków. Ale nie
    w tym rzecz, żeby się popisywać, chciałem tylko pokazać, że na łamach
    najbardziej rosyjskich gazet pojawiają się Polacy, którzy dziękują Rosjanom za
    ich postawę wobec tragedii, nazywają ich braćmi, a Rosjanie nie pozostają dłużni
    i wyrażają nadzieję, że nasze wzajemne relacje będą już tylko dobre - to tak z
    grubsza. Jeden rosyjskich forumowiczów ma pretensje do Wałęsy, o jego słowa, że
    to Katyń II i że Rosja znów jest winna.
  • Gość: xyz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.10, 10:34
    forum.gazeta.pl/forum/w,165,109854807,109898240,Re_Rosjanie_Polacy_wybaczcie_.html
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 12.04.10, 11:12
    Dzieki za streszczenie jo.
  • Gość: jobrave IP: *.range86-146.btcentralplus.com 12.04.10, 12:22
    Tu jest taki "szybki" przegląd prasy brytyjskiej z niedzieli, który robie dla
    gazety, a teraz robię poniedziałkowy, który wrzucę później. Niektóre dość
    ciekawa,szczególnie ocena Kaczyńskiego przez "The Sunday Times" (u dołu).
    „The Sunday Telegraph” pisze, że pojawiają się pytania, dlaczego tyle ważnych
    osobistości znalazło się na pokładzie jednego samolotu i dlaczego wykorzystano
    tak starego Tupolewa.

„The Observer” podkreśla, że polska delegacja była w drodze do Katynia, gdzie
    miała upamiętnić 70. rocznicę masakry Polaków podczas II wojny światowej, a czas
    i miejsce katastrofy może z łatwością stać się pożywką dla teorii spiskowych.
    Publicysta brytyjskiego "Guardiana" Denis McShane zwraca uwagę, że nigdy
    wcześniej we współczesnej historii Europy nie doszło do tak nagłej śmierci elity
    jednego kraju. "Polacy będą musieli odpowiedzieć na pytanie dlaczego prezydent
    wraz z delegacją złożoną z najważniejszych osób w kraju lecieli na uroczystości
    20-letnim tupolewem" - pisze McShane.

Niektóre gazety stawiają nawet pytanie, czy winy za wypadek nie ponosi sam
    prezydent, który mógł nalegać na pilota, by lądował mimo dużej mgły.

„Kaczyński (…) był antykomunistycznym aktywistą ze skłonnościami do obrażania
    Kremla. Miał jasne powody, by wierzyć, że nie jest w Rosji mile widziany. Polscy
    obserwatorzy twierdzą, że mógł zinterpretować polecenie zawrócenia do Moskwy
    jako próbę sabotażu jego wielkiego dnia w Katyniu, gdzie miał uczestniczyć w
    mszy i wygłosić przemówienie – pisze „The Sunday Times”.

Gazeta przypomina również incydent podczas wizyty w Gruzji, kiedy prezydent
    Kaczyński miał rzekomo zdenerwować się na pilota, który odmówił lądowania w
    Tbilisi z powodu złych warunków. „To samo mogło wydarzyć się nad Smoleńskiem,
    twierdzą eksperci lotnictwa. Sugerują, że mógł on naciskać na pilota, żeby
    podjął co najmniej dwie próby lądowania – czytamy.

Niedzielne wydanie „Timesa” pisze również o tym, że na polskich forach
    internetowych zaroiło się od teorii spiskowych. „Niektorzy Polacy dostrzegają
    związek między śmiercią Kaczyńskiego i Władysława Sikorskiego, przywódcy, który
    poniósł smierć w tajemniczej katastrofie samolotu na Gibraltarze w 1943 roku,
    gdy zaczął zagłębiać się w wydarzenia w Katyniu” - dodaje gazeta.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 12.04.10, 16:28
    Prasa zachodnia słynie z tego że nie ma pojęcia jakie realia mamy w Polsce. Za
    lot odpowiada tylko i wyłącznie główny pilot i w czasie lotu nikt nie ma prawa
    wydawać mu poleceń związanych z lotem samolotu. Z czarnej skrzynki wynika że
    wieża radziła mu nie lądować. On postanowił inaczej i nie wcelował w lotnisko.
    Po prostu zabrakło szczęścia i wyobrażni.
  • Gość: jobrave IP: *.range86-146.btcentralplus.com 12.04.10, 17:10
    Pysio, ja bez żadnych podtekstów i intencji podałem tylko, co piszą w różnych
    mediach angielskich, tylko to. Jeśli zaś chodzi o ktastrofę, to wszystko
    wskazuje na polskie "jakoś to będzie". I jakoś było, tyle, że tym razem
    tragicznie. Wczoraj w tv jakiś facet z PiS mówił, że panu prezydentowi chodziło
    o to, żeby ludzie w Katyniu nie czekali na niego zbyt długo.
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 12.04.10, 18:09
    też biorę pod uwagę sugestie płynące od władzy ale o tym być może nie dowiemy
    się nigdy.
  • mat120 18.04.10, 13:57
    dla Amerykanów
    Analityków jest w Polsce wielu. Skutki:

"Polskie władze oddały prawa do wydobycia gazu łupkowego amerykańskim koncernom
    i to znacznie poniżej cen obowiązujących na świecie. Tymczasem rosyjski Gazprom
    z ogromnymi obawami przygląda się planom eksploatacji tych złóż nad Wisłą.

Już sam fakt, że licencje na wydobycie gazu łupkowego polski rząd odstąpił
    zagranicznym firmom, zakrawa na kuriozum w skali światowej. Wielu analityków
    wskazuje bowiem, że państwo uzależnione od dostaw tego surowca z jednego
    kierunku (tak jak Polska od Rosji) powinno własnoręcznie sprawować pełną
    kontrolę nad tak cennymi złożami, znajdującymi się na własnym terytorium. Tym
    bardziej, że w kraju działa wiele przedsiębiorstw, które dysponują odpowiednimi
    technologiami, zapleczem logistycznym i kadrowym, zdolnym do samodzielnego
    wydobycia. Dlaczego więc licencje na wydobycie znalazły się w rękach takich firm
    jak, Exxon, Chevron, Conoco oraz BNK Petroleum czy San Leon Energy? W sumie w
    rękach amerykańskich firm jest w tej chwili najwięcej, bo aż ponad 30 licencji
    na odwierty. Amerykanie już rozpoczęli prace. PGNiG i Orlen dopiero mają takie
    plany."

biznes.onet.pl/zloza-lupkowe-w-prezencie-dla-amerykanow,18567,3210204,1,prasa-detal
    Po ch.. nam te złoża..?

• Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 18.04.10, 15:13
    Ktoś zapewne sobie wybuduje pałac na Majorce - decyzja prawie trafna
    z oddaniem złóż..
    ale jesli to związane z PiS, to będą mieli z czego żyć; 1/2
    bliźniaka bedzie miała zapewniony byt polityczny.. zawsze jakiś
    klechowski go poprze..
  • mat120 18.04.10, 15:35
    Gość portalu: Analityk napisał(a):
    ale jeśli to związane z PiS,

Polską AD 2010 rządzi PIS? Nie wiedziałem....

• Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 18.04.10, 15:40
    PiS czy PO to jest praktycznie to samo z niewielka kosmetyką..za
    Małego Premiera to PiS obsadził swoimi ludźmi wiele strategicznych
    punktów przemysłu wydobywczego więc sądzę, że za bardzo sie nie
    pomyliłem..
  • Gość: kres IP: 79.139.106.* 18.04.10, 15:45
    jeśli masz dowody że to ktos z pis-u podpisał umowy z yankesami to
    je przedstaw .
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 18.04.10, 16:00
    Złodzieja jak złapiesz za rekę to Ci powie ze to nie jego ręka..
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 18.04.10, 16:05
    Nie wiedzieć czemu ale z szeroko rozumianym pojęciem przemysłu
    wydobywczego kojarze: Adama Tarachę, Piotra Naimskiego i jeszcze
    paru innych ludzi związanych lub powiązanych z PiS; BBN tez miał u
    siebie wstązki.. więc bezpodstawnie tego nie napisałem..
  • Gość: kres IP: 79.139.106.* 18.04.10, 16:42
    mimo wszystko uważam że gdyby to pis-owcy odpowiadali za taki stan
    rzeczy to PO nie zostawiło by na nich suchej nitki.Co do jednego się
    zgadzamy:tylko ryba w Sanie nie bierze
  • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 18.04.10, 16:55
    Kres; kwestia odpowiedzialności za określony stan rzeczy jest u nas
    w kraju wysoce niewygodnym zagadnieniem. Dotychczas udało sie to w
    Ministerstwie Finansów, gdzie dyrektorzy Urzedów Kontroli Skarbowej
    (na pewno) być moze dyrektorzy urzedów skarbowych maja przy
    obejmowaniu swoich obowiązków obowiązek podpisania odpowiedzialności
    materialnej przedstawiając w ramach poreczenia majątek osopbisty
    (jesli taki jest). Zostało to wprowadzone za czasów rządów Milera
    aby uniknąc przeprowadzania przez pracowników skarbowych kontroli
    dla wyniku czyli w efekcie końcowym decyzja o domiarze podatkowym a
    potem niech się dzieje wola boża. Przy takim trybie postepowania
    wiele podmiotów gospodarczych miało kłopoty spowodowane nie do końca
    przemyslanymi kontrolami. Od tego czasu czyli od okolic 2002-2003
    nastapiła zmiana. W pozostałych obszarach administracji państwa z
    tego co mi wiadomo nie ma odpowiedzialności materialnej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka