Dodaj do ulubionych

okna w przemyślu

IP: *.xcore.pl 19.08.10, 17:52
Reklama producenta okien w klasie A
www.youtube.com/watch?v=eNkr8A2euCA
Edytor zaawansowany
  • Gość: Grzegorz MKN IP: *.xcore.pl 20.08.10, 14:43
    Mam w tym miesiącu zamiar wymienić okna i zastanawiam się właśnie nad tą firmą
    puki co bylem u konkurencji a jutro idę zobaczyć do Vetrexu ciekawe czym mnie
    zaskoczą .
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.11, 10:46
    Vetrex To firma nastawiona na taniego klienta radzę dopłacić kilka procent i kupić okna z wyższej półki Oknoplast ,Ms lub jezierskiego
  • Gość: abba jozef IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.11, 17:54
    Gość portalu: Gość napisał(a):

> Vetrex To firma nastawiona na taniego klienta radzę dopłacić kilka procent i ku
    > pić okna z wyższej półki Oknoplast ,Ms lub jezierskiego

gościu daj se siana
  • Gość: Tomek IP: *.prz.edu.pl 04.05.11, 18:22
    Oknoplast vidok vetrex na profilach veka perfectline na stronie www.oknotest.pl jest ranking firm z mozliwoscią porównania
  • Gość: Obserwator ulic IP: *.przemysl.hypnet.pl 11.05.13, 11:50
    NIGDY okna od firmy DAKO !!!!!!!
  • Gość: Nesseser IP: *.xcore.pl 20.08.10, 14:46
    Ja wymieniłem u mamy w mieszkaniu okna ze spółdzielni w taniej przemyskiej
    firmie , narazie drugi miesiąc mija ale już raz byli panowie na reklamacji
    mowili ze to tylko regulacja ... zobaczymy co bedzie dalej ;)
  • Gość: Mobilenium IP: *.xcore.pl 20.08.10, 17:51
    Pewnie chodzi Ci o Okno-term jeśli sprzedajesz mieszkanie to owszem opłaca Ci
    sie to :P ale nastepnemu właścicielowi nie bardzo :P
  • Gość: Piotr IP: *.146.132.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.10.15, 10:20
    Dziwi mnie ta wypowiedź ja wymieniłem okna w Oknotermie w 2001 roku i do tej pory nie narzekam
  • Gość: Jur@ IP: *.toya.net.pl 20.08.10, 21:43
    a ja myślę, że3 najlepsze są okna z "REM-II".
    Są trochę droższe, ale producent miejscowy,
    zawsze można reklamować - są "pod ręką" :))

Mam z tej firmy już kilkanaście lat moskitiery
    i nie narzekam :)))
  • Gość: chwilowy nie-kum IP: *.range86-164.btcentralplus.com 21.08.10, 00:07
    ... ja rowniez potwierdzam - REM II jest dobry. Wymienialem u
    Rodzicow, wymienialem u siebie wszystkie okna i drzwi balkonowe i
    rzeczywiescie sa przyzwoitej jakosci...
  • Gość: MArcin21 IP: *.xcore.pl 21.08.10, 08:43
    Rem II to okna produkowane na odchudzonych profilach klasy B moze i sluża jak
    ktos szanuje ale nie maja porównania z oknami produkowanymi na niemieckich
    profilach Veka. Hmm jeszcze jak chodzilem do szkoły pamietam ze Rem II wymienial
    tam okna po 3 latach uzytkowania przez dzieci byly do wymiany :( dlatego jak
    ktos szuka okien na cale życie proponuje szukać okien w klasie A
  • Gość: MArcin21 IP: *.xcore.pl 21.08.10, 08:49
    Dlatego ja jednak popieram okna z filmiku Vetrex (miałem tam praktyki ;)
    wcześniej również była tam firma Dako sprowadzaja tam okna od najlepszych
    jakosciowo firm ;) zreszta poogladajcie i zobaczcie czym sie rozni ich okno ;)
  • Gość: armagedon IP: 188.33.224.* 21.08.10, 14:13
    Ciekawe?, interesujące? , wku...ające? REM II stałe zlecenia ma z
    magistratu- Hala, szkoły itd. dziwne?
  • Gość: pysio IP: 213.25.24.* 21.08.10, 14:36
    Ja mam okna z Dako już sześć lat. Bez zarzutu!
  • Gość: MArcin21 IP: *.xcore.pl 21.08.10, 15:03
    Każdy produkt stolarki okiennej klasyfikuje sie w klasach A B lub C od tego w
    jakiej produkt ostanie zaklasyfikowany klasie zalezy miedzy innymi grubość
    ścianek pcv wzmocnienia stalowe w środku rodzaj uszczelek . Okna w klasie A sa o
    20 % silniejsze dla tego proponuje pytać o certyfikat klasy A ! tak okna Dako i
    Vetrex to prawie jedno i to samo jeden przedstawiciel handlowy na Stanisława
    Augusta ;) Pozdrawiam
  • Gość: Andrzej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.10, 06:47
    VIDOK. Nie wiem czy klasy A czy B. Mam okna od nich ,już ładnych
    kilka lat i są bielutkie, szczelne i w ogóle żadnych zastrzeżeń.
    Polecam.
  • Gość: e IP: *.xdsl.centertel.pl 25.02.11, 13:13
    ma układy to ma zlecenia.
  • firma_rem_2 14.05.12, 12:03
    Witam! Pozwolę sobie odnieść się do powyższego komentarza. Firma REM II posiada niemieckie profile najwyższej klasy A z nieprzetworzonego PVC.
    W razie jakichkolwiek problemów z zamontowanym oknem zachęcam do kontaktu z działem reklamacji: (016) 676 01 13
  • Gość: weer IP: *.234.247.58.mediahost.pl 05.11.12, 12:10
    Ale pieprzysz, bo inaczej nie mogę.. Rem II ma niemieckie okna, niemieckie okucia najwyższej jakości. Robiłam u nich cały domek, potem moja koleżanka. Jesteśmy bardzo zadowolone. Myślę, że jesteś po prostu z konkurencji.
  • Gość: MArcin21 IP: *.xcore.pl 22.08.10, 13:54
    z Racji tego że juz sporo sie wypowiedzialem a zwazywszy na to ze znam sie na
    temacie wypowiem sie znowu Jezli chodzi o Vidok to jest to firma z Rzeszowa
    owszem częsc swojej produkcji opiera na profilach Veka wiec ta czesc
    produkowana na Vece jest w klasie A ! jednak nie maja duzego wyboru modeli w tej
    klasie . ale jak na podkarpackie standardy to i tak dobrze bo zadna firma z
    podkarpacia nie produkuje ani jednego modelu okna w klasie A .

Dlatego z racji tego ze sie znam polecić moge Vetrex ;) i dorzucam pare
    informacji które wszysto objaśnią ;)

Opis produktów klasy A
    i37.tinypic.com/zilu1y.jpg
    i36.tinypic.com/2my1anr.jpg
    i35.tinypic.com/30wtbw2.jpg
    i37.tinypic.com/30uz32x.jpg
    strona fabryki Która mieści sie w Gdańsku
    www.vetrex.com.pl/
    Strona przemyskiego autoryzowanego przedstawiciela
    okna-veka.blogspot.com/
    Zanim sie na coś wyda pieniądze warto poczytac
    Pozdrawiam i milej lektury życze

Pozdrawiam i milej lektury .
  • Gość: Maronetka IP: *.xcore.pl 24.08.10, 00:16
    JA kupilam tam jedno okno . i to moje jedyne okienko ma stopniowany uchyl ,
    blokade blednego polozenia klamki ,mikrowentylacje i jestem zadowolona ;) co
    prawda calkiem tanie nie bylo ale warto
  • Gość: Ariela IP: *.xcore.pl 27.08.10, 11:32
    ja wymienilam okna na ul Batorego 3 lata temu drzwi balkonowe i okno w salonie
    reszte wymienialam w Firmie Dako 2 lata temu i sa troche lepsze
  • solist 27.08.10, 13:03
    w końcu się zdecyduj jakiego masz nicka, a nie udawaj tu publiki.
    Jeżeli już się tak reklamujesz to podaj mi cenę okna dwukomorowego:
    RU+R, białe, rozmiar szer. 1800*wys.1600 wraz z pełna obróbką. Oraz
    podaj rodzaj i nazwę profilu.
    --
    Lechowski jest jedynym polskim patriotą. ... Razem z proboszczem
  • Gość: Ariela IP: *.xcore.pl 27.08.10, 14:27
    Mieszkam na Augusta ;) reklamuje Kuzyna ! wiec nie badz takim inwigilatorem ;)
  • Gość: Ariela IP: *.xcore.pl 27.08.10, 14:30
    z tego co sie orientuje to dwukomorowych okien juz nie ma . sprzedawali 3
    komorowe ale to bylo jak ja wymienialam ... a najlepszy profil dostepny na ryku
    to ten co w reklamie Alphaline 90 + nie ma nic lepszego pozdrawiam ;)
  • Gość: MArcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.10, 15:58
    Jeśli chodzi Ci o okno dwu skrzydłowe to takie jak napisałeś 1800x1600 w klasie
    B firma Boram wychodzi 780zł z montarzem a w klasie A Vetrex niemiecki profil
    VEKA Roundline (widoczne na ulotce ktora wkleilem) okucia Roto NT uszczelki
    silikono-kauczukowe pełne wzmocnienia stalone stopniowany uchył i stopniowane
    rozwarcie 1030 zł . Pozdrawiam
  • Gość: klient IP: *.adsl.inetia.pl 27.08.10, 21:02
    Mam okna z dwóch miejsc, REM II i Jagiellońska , mam skalę porównawczą. Panowie
    z REMu juz u mnie byli , badziewne okucia, musiałem reklamowac po pół roku. Z
    jagiellońskiej okna ok, solidne materiały i wykonanie.
  • Gość: Marcin21 IP: *.xcore.pl 16.09.10, 00:07
    Zapraszam do obejrzenia kolejnej reklamy okien ;)
    www.youtube.com/watch?v=L8cWY2Bx1js
    w miarę postępu bedę co jakiś czas dorzucał aktualizacje ze świata okien pcv ;)
  • Gość: MArcin21 IP: *.xcore.pl 16.09.10, 00:42
    Dorzucam jeszcze link do oficjalnego kanału Vetrex
    www.youtube.com/user/tehbud123
  • Gość: REX IP: 213.25.24.* 16.09.10, 01:31
    I tak REM II cie wy...wali... Bo A. PICHUR..POTĘGĄ JEST i BASTA!!!
  • Gość: Marcin21 IP: *.xcore.pl 16.09.10, 08:59
    Dorzucam jeszcze sama Animacje 3d która miedzy innymi obrazuje róznice w klasach stolarki okiennej
    www.youtube.com/watch?v=z87KP-N236s
  • Gość: julka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.10, 11:20
    Szukam firmy, ktora zamontuje nowe okna zewnętrzne pozostawiając szpalety i okna wewnętrzne (stare budownictwo 2 piętro).
    Szukam już trzeci rok wykonawcy.
  • Gość: MArcin21 IP: *.xcore.pl 16.09.10, 22:52
    relacja z rajdu motocyklowego --> Yamaha VETREX TEAM
    www.youtube.com/watch?v=hgHWGgF4akg
  • Gość: MArcin21 IP: *.xcore.pl 04.11.10, 09:23
    ZOBACZ NAJNOWSZY OGÓLNOPOLSKI RANKING OKIEN PCV W POLSCE " PRO QUALITY PVC " . FIRNA VETREX UZYSKUJĄC 53 PUNKTY UZYSKAŁA JAKOŚĆ ROKU , ZOBACZ I PORÓWNAJ WSZYSTKI INTERESUJACE CIE FIRMY Z BRANZY OKIENNEJ !

www.oknotest.pl/1/PRO_QUALITY_PVC/vip/vip-wlasciwosci.php
  • Gość: Lila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.11, 21:21
    To jest ranking z 2009 roku. Kto wie jak jest teraz? Może całkiem inaczej? Może inna firma jest liderem?
  • Gość: Majka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 12:13
    Wczoraj miałam okazję zobaczyć okna Vetrex no i jestem zawiedziona:( po prostu są brzydkie .
  • Gość: abba jozef IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.11, 14:08
    Gość portalu: Majka napisał(a):

> Wczoraj miałam okazję zobaczyć okna Vetrex no i jestem zawiedziona:( po prostu
    > są brzydkie .

To kup sobie ładne
  • Gość: Gabi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.11, 23:29
    Moje opinie o firmie Vetrex są podobne Też liczyłem na więcej
  • Gość: MArcin21 IP: *.xcore.pl 04.11.10, 12:54
    www.oknotest.pl/1/PRO_QUALITY_PVC/vip/ranking-PRO-QUALITY-PVC.php
  • Gość: słuchacz IP: *.toya.net.pl 24.02.11, 21:45
    mam 5 lat okana z REM i szczerze nie polecam więcej bym nie kupił, blok 5 lat boczna grunwaldzkiej okna wstawiano takie same we wszystkich mieszkaniach- z balkonu w mrozu aż po nogach ciągnie więc REM nie polecę.
  • Gość: łoł IP: *.tktelekom.pl 24.02.11, 22:32
    Potwierdzam, REM schodzi z cen kosztem jakosci, odwalaja fuszerkę.
  • Gość: Marek IP: *.prz.edu.pl 05.05.11, 16:42
    szczerze NIE POLECAM okien z REM II !!
  • Gość: He IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 01:28
    Popieram przedmówców. NIE POLECAM REM II. Po pierwsze - jak można się pomylić o zaledwie kilka cm w wymiarach, po drugie profesjonalizm załogi montażowej na poziomie poniżej 0, chyba się uczyli, dlatego poprawiałem sam ze szwagrem, po 3 problemy pojawiają się już po roku użytkowania, dziwne odkręcanie się klamek i zgrzyty, po 4 - NIDY WIĘCEJ REM II !
  • firma_rem_2 14.05.12, 12:08
    Witam Państwa!
    Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi o firmie – REM II: każdy nasz towar podlega okresowi gwarancji (okna 5 lat) podczas którego mają Państwo prawo reklamować usługi czy towar. Po naszej stronie jest naprawienie usterki i instrukcja poprawnego użytkowania i konserwacji okien i drzwi. Telefon do działu reklamacji dostępny na tronie www: (016) 676 01 13 lub osobiście w naszym salonie na ul.Nestora 1 w Przemyślu. Posiadamy w swojej ofercie profile zarówno klasy A i B.
  • Gość: dr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.12, 07:53
    Jeśli chcecie zaoszczędzić sobie nerwów to dostosujcie się do wskazówki z tematu
    .... pozdrawiam
  • Gość: niestety IP: *.toya.net.pl 20.05.12, 20:37
    niestety mam już ponad 7 lat okna z REM i nie był to dobry zakup nie jestem zadowolony.
  • Gość: tombraider IP: *.234.247.58.mediahost.pl 05.11.12, 13:10
    Okna z oknoplast sprzedawane są z 20 % drożej od konkurencji bo jadą na reklamie. Jak już robisz reklamę to przynajmniej zorientuj się w cenach. Rem II a teraz Hensfort, to firma która podjeła ogromną inwestycję wybudowania hali o ponad 6 tyś m2 bo ta którą mieli do tej pory nie nadążała z produkcją. To firma która większośc swoich okien wysyła na całą Europę a szczególnie do Niemiec. Każdy kto choć trochę orientuje się w gospodarce, wie jak ciężkim i wymagającym klientem są Niemcy. Po prostu nie pozwolili by sobie na zamawianie gó...anych okien, o których znawca pisze, że po 5 latach są do wymiany. Moim skromnym zdaniem ( osoby która sama posiada okna tej firmy) te okna są tak samo dobrej jakości jak producentów Oknoplast czy Vidok. Poza tym jeżeli dla klienta jedyną wartością jest cena to niech kupi sobie okna w castoramie. Bo żadna szanująca się firma, ceną nie sprzedaje. Tylko jakością i obsługą.
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 05.11.12, 19:39
    zadzwoniłem jakieś pół roku temu do remII i do oknotermu, chodziło o wymiane 10 okien w firmie, z prośbą żeby przyjechali i wycenili. Jedna firma przyjechała na następny dzień i dała krótki termin i dość dobrą cenę, druga najpierw jęczała przez telefon czy nie mógłbym podać wymiarów przez telefon, potem pojawiła sie po 3 dniach i dała sporo wyższą cenę. Zgadnij poprzedniku kto dostał zamówienie, i dlaczego to nie był REM II :)
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 22.03.13, 13:47
    Nie muszę zgadywać. Oczywiste jest,że kierowałeś się ceną. Sprzedaję stolarkę i na pomiar jeździmy tylko i wyłącznie po uiszczeniu przez klienta pieniążków za jego dokonanie( 50 zł teren miasta, poza 100). Po podpisaniu umowy odliczamy tę kwotę od ceny okien lub drzwi. Mieliśmy dość biegania na castingi, których jedynym kryterium była cena. Teraz przynajmniej mamy satysfakcję,że nikt za darmo nie skorzystał z naszej wiedzy. Wcześniej pomiarowiec produkował sie przy kliencie, doradzał korzystniejsze rozwiązania, a śmietankę spijała konkurencja.
  • 1mark11 05.11.12, 20:05
    Gość portalu: tombraider napisał(a):

> Okna z oknoplast sprzedawane są z 20 % drożej od konkurencji bo jadą na reklami
    > e. Jak już robisz reklamę to przynajmniej zorientuj się w cenach. Rem II a tera
    > z Hensfort, to firma która podjeła ogromną inwestycję wybudowania hali o ponad
    > 6 tyś m2 bo ta którą mieli do tej pory nie nadążała z produkcją. To firma która
    > większośc swoich okien wysyła na całą Europę a szczególnie do Niemiec. Każdy k
    > to choć trochę orientuje się w gospodarce, wie jak ciężkim i wymagającym klient
    > em są Niemcy. Po prostu nie pozwolili by sobie na zamawianie gó...anych okien,
    > o których znawca pisze, że po 5 latach są do wymiany. Moim skromnym zdaniem ( o
    > soby która sama posiada okna tej firmy) te okna są tak samo dobrej jakości jak
    > producentów Oknoplast czy Vidok. Poza tym jeżeli dla klienta jedyną wartością j
    > est cena to niech kupi sobie okna w castoramie. Bo żadna szanująca się firma, c
    > eną nie sprzedaje. Tylko jakością i obsługą.

Nie chcę tu wystawiać laurki Oknoplastowi, ale mam ich okna i jestem bardzo zadowolony z jakości i ceny. Czuję się niejako w obowiązku, aby odpowiedzieć na te zarzuty. Właściwie to sam sobie zaprzeczasz, bo mówisz, że "okna Oknoplast sprzedawane są z 20 % drożej od konkurencji bo jadą na reklamie" a potem przyznajesz, że "żadna szanująca się firma, ceną nie sprzedaje. Tylko jakością i obsługą". Mają drożej od konkurencji bo jadą na reklamie? A co ma piernik do wiatraka, w obecnych czasach każdy się reklamuje, takie są wymogi rynku. A o tym, że odnoszą sukcesy na zachodnich rynkach (nie tylko niemieckim) wie chyba każdy.
  • Gość: gość15 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.12, 07:25
    Nigdy więcej REM II czy Hensfort!!!
    -nieterminowi
    -okna wykonane niechlujnie
    -brudne
    -poobdzierane
    -okucia które miały być najlepsze na świecie okazuje się że pęka i trzeba coś wymieniać
    -okucie nie dociska dobrze okna i wieje
    -klamka nie dochodzi do pozycji pionowej po zamknięciu w 5 na 12 okien w całym domu
    -ogólnie bubel jakich mało na rynku
    Wszystkie te usterki reklamowałem i był człowiek z tej pseudo firmy ale naprawił tak że nadal jest źle. Budowałam cały dom i wiem że czasami coś jakiejś ekipie wyjdzie nie tak jakby chcieli -zawsze byliśmy wyrozumiali ale tutaj z tymi oknami to totalna porażka.
    Zastanówcie się firmo rem czy warto tak chwalić ten wasz wyrób czy przyznać że są to tanie okna i klient będzie miał ciągle problemy z nimi.
    NIE POLECAM REM II!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: sss IP: *.przemysl.hypnet.pl 09.11.12, 19:22
    EURO STYL na batorego! Aluplast!
  • Gość: bazar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.12, 20:50
    a mi się chce wymiotować jak słyszę remii lub hensfort.....beee....
  • Gość: Majka IP: *.adsl.inetia.pl 11.03.13, 10:33
    Witam
    Stanę w obronie firmy REMII, dlatego, że mam ich okna już 3 lata - kupiłam w ich biurze w Rzeszowie i jestem zadowolona zarówno z okien jak i obsługi. Okna solidne, zawiasy antywłamaniowe - ogólnie wszystko OK.
    Wg mnie ferment jaki tutaj jest zasiany to sprawka konkurencji, której REM II odbiera coraz więcej klientów. Łatwo jest oczerniać REM II nie podając konkretów.
    Rozważałam okna z Oknoplastu - wszystko fajnie wyglądało ale cena była niaadekwatna do oferty.
    Pozdrawiam i życzę dużo rozsądku przy edukowaniu się na forach internetowych.

• Gość: qarta IP: 195.205.194.* 11.02.13, 18:57
    Witam.
    Jeśli użytkujecie okna firmy VIDOK spod Rzeszowa od kilku lat, napiszcie jak się Wam sprawują?
  • Gość: alex IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.13, 16:29
    Polski Instytut Techniki Okiennej zbadał Krajowych Producentów Okien ,wyniki są bardzo ale to bardzo zaskakujące firma Vetrex bije wszystich na głowe sprawdzcie sami wiele czytałem zanim wybrałem tą stolarkę teraz to tylko potwierdziło że trafnie wybrałem i poważnie gorąco polecam Wam tą firmę ,cały przebieg badania jest ogólnodostępny wystarczy ich poprosić !!!
  • Gość: marcin35 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.13, 15:29
    mam budowę w okolicy Rzeszowa, kupiłem okna vetrex i będę polecał, na duży plus wykonanie okien oraz fachowa obsługa i montaż firmy z ul. Lubelskiej
  • Gość: Prawdomówny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.13, 22:08
    A ja też planuję budowe domu lecz w Czeczeni .I też polecam te okna bo o lepszych tam nie słyszałem .
  • Gość: finek IP: *.rzeszow.mm.pl 23.04.13, 00:56
    haha, śmieszne bardzo, może lepiej dla wszystkich żebyś się tam wyprowadził, zawsze to jednego półgłówka mniej, a swoją drogą to jakie to badziewne okna sprzedajesz, że musisz się wynosić aż do Czeczeni?
  • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 03.05.13, 16:13
    sam szukam okien do domu, ale po tym jakie jaja znajoma miała z tą firmą omijam ich szerokim łukiem, niekompetencja to bardzo delikatne słowo. Potwierdza to, że znany producent nie gwarantuje nawet poprawnej obsługi przez swojego przedstawiciela, który sprzedaje jego okna.
  • Gość: Przemyslaw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.13, 11:36
    możesz napisać coś więcej ?
  • Gość: Bezrobotny IP: *.opera-mini.net 06.05.13, 07:17
    Witam. Szukam pracy przy montażu okien, drzwi.
    721 070 517
  • Gość: Przemyski IP: *.opera-mini.net 10.05.13, 22:44
    Podejmę pracę przy montażu okien i drzwi.
    721 070 517
  • Gość: Kazik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 00:04
    Szukasz pracy na forum o firmie Vetrex ? Czy montowałeś dla tej firmy i już nie masz zleceń? Czy chesz się zareklamować lub jedno i drugie ?
  • vetrex-przemysl 14.05.13, 21:19
    Bardzo proszę o nie umieszczanie materiałów dot. firmy Vetrex przez osoby do tego nie powołane. Jedyne rzetelne informacje na temat marki i jej produktów znajdują się na stronie producenta www.vetrex.eu .
  • Gość: Przemo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.13, 22:40
    Cenzura internetu to dobry pomysł .Chiny też podają jedynie słuszne strony www .
    Brawo piszmy tylko pozytywy ,wychwalajmy i wydawajmy swoje pieniądze na okna za duże pieniądze na podstawie tylko jedynie słusznej strony internetowej producenta .
    Przypominam Komuna minęła .
  • vetrex-przemysl 19.06.13, 17:07
    Gość portalu: Przemo napisał(a):

> Cenzura internetu to dobry pomysł .Chiny też podają jedynie słuszne strony
    > www .
    > Brawo piszmy tylko pozytywy ,wychwalajmy i wydawajmy swoje pieniądze na okna za
    > duże pieniądze na podstawie tylko jedynie słusznej strony internetowej produce
    > nta .
    > Przypominam Komuna minęła .

Przemo źle zrozumiałeś. Prośba tyczy się osób (czy też osoby) , które zamieszczają materiały reklamowe pod szyldem oficjalnego stanowiska firmy. Mamy tu na myśli (początek dyskusji), użytkownika podającego się za osobę związaną z firmą. Materiały takie są nie rzetelne, cząstkowe i mogą wprowadzać w błąd. Oficjalne stanowisko firmy reprezentuje oficjalna strona internetowa, specjalnie do tego powołana. Tam dostępne są wszystkie informacje i materiały do pobrania.Wszelka dyskusja jak najbardziej wskazana.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.