Dodaj do ulubionych

Dobry prezydent to ...

IP: 212.23.103.* 20.10.10, 22:12
Dobry prezydent to taki gość,który śniadanie jada w domu a nie w pałacu ekscelencji.Niech centrum dowodzenia będzie usytuowane w Magistracie a nie w Pałacu .Był już taki prezydent co poszedł w zaparte i nie zezwolił na organizację ogólnopolskiej imprezy.W rezultacie stracił posadę,przyjaciół i szacunek mieszkańców.Zdołowany załamał się i odszedł przedwcześnie na drugą stronę .Główny winowajca i prowodyr nie raczył nawet przyjść na jego pogrzeb.Niczego się jednak nie nauczył.Dalej ingeruje w sprawy zakazane mu z urzędu.Ma pod ręką pajaca na sznurku i urządza sobie teatr lalek.Tylko,że to nikogo nie bawi,z wyjątkiem pajaca.Gorzkiego siwego PAJACA.
Edytor zaawansowany
 • Gość: chwilowy nie-kum IP: *.range86-163.btcentralplus.com 21.10.10, 00:23
  ... to niestety prawda...
 • matlak2 21.10.10, 02:01
  Takie, niestety, sa skutki wpier... się kuriewnych. pijawek [bo ssą samorządową kasę aż miło] w życie miasta. Wniosek - olać w wyborach osoby usiłujące przekonać nas o swoim wysokim ''morale'', przywiązaniu do ''wartości chrześcijańskich'', a przede wszystkim kościołowych lektorów i namolnych klęczonów. Tak to już jest, że im kto głośniej krzyczy o ''wartościach'', tym gorszym jest [już po wyborach] sługusem czarnych. Patrząc z perspektywy zachowania prezydenta, ktory dwa razy w tygodniu melduje się na dywaniku u ''Zefira'', az sie wierzyć się nie chce, że w ciągu 4 lat swojej kadencji prezydent Napolski spotkał się z szefem kurii aż ...dwukrotnie. Inna sprawa, że diecezją rządził wtedy normalniejszy i zdecydowanie mniej zachłanny na samorządową kasę arcybiskup...
 • Gość: Analityk IP: *.toya.net.pl 21.10.10, 07:00
  naturalna selekcja.. proces długotrwały ale jednak postepujący.. kiedys nastapi wyalienowanie mentalności.. a tak bardziej z usmiechem.. zauwazyłem ze wielcy miłośnicy WC jak się cos im powie nt kościoła, jego sku.....yństwa, zasysania kasy, pedofili itd (czyli krytyce) to od razu:
  - odbierają to jako atak na wiarę;
  - zachowanie dziełem szatana;
  - starają się tego nie słuchać , będąc w takim stopniu zindoktrynowanym, że uważają że grzeszą słuchając krytyki koscioła;
  - komentarze nt. procesu beatyfikacyjnego JPII w kontekście jego pontyfikatu odbieraja jako szczególny atak na wiarę;
  - couching blackmenów osiągnał najwyższy poziom tłumienia obiektywizmu

  Tak się zastanawiam, ile czasu potrzeba aby zmienili Ci ludzie myślenie? lub co trzeba zrobić wtej materii aby był sukces...
 • Gość: wyborca IP: 83.1.235.* 21.10.10, 07:47
  masz na to dowody? jakieś zdjęcia ? czy tylko słyszałeś - a może sam na takim śniadaniu byłeś
 • Gość: jeden taki IP: *.toya.net.pl 21.10.10, 09:14
  Może jeszcze menu ci przedstawić?
  Wyborca się znalazł!
 • Gość: wyborca IP: 83.1.236.* 21.10.10, 15:57
  guzik mnie obchodzi kto z kim jada śniadanie, kolację, podwieczorek i obiad.
  Ja się cieszę że: mam nowy chodnik do domu, spory kawałek asfaltu, fajnie oświetloną ulicę, całodobowy sklep spożywczy, sporo kursów autobusowych na trasie dom-centrum miasta, wyremontowaną nawierzchnię na starówce.
  Cieszę się, że moich gości - rodzinę ze śląska mogę przewieźć w lecie koleją krzesełkową i sankami i "szczena" im opada .... i cieszę się że mój 3 letni syn zapytał czy będziemy się obaj uczyli jeździć na nartach .... tak będziemy się uczyli synku
  cieszę się także, że są ludzie, którzy od towarzystwa z którym spożywa się posiłek uzależniają swoje poparcie.
  masz głos masz wybór
 • kosmofan 21.10.10, 18:06
  Kiedy w Przemyślu odbędą się wybory?Już niedługo bo kładą asfalt i chodniki.Dla paru mało inteligentnych frajerów zamontowano parę lamp ulicznych i otwarto całodobowy sklep spożywczy/jedyny w kraju/.Wyciąg narciarski zarabia więcej w lecie niż w zimie/jedyny w Europie/.Autobus miejski wyjeżdża znienacka aby mile zaskoczyć pasażera.Nie uwierzycie w jedno!MIASTO PRZEMYŚL NIE MA DŁUGÓW!!!
 • Gość: wyborca IP: 83.1.236.* 21.10.10, 18:21
  dobry sarkazm nie jest zły - Twój dobry nie był
 • Gość: Indiatoday IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.10.10, 22:11
  podaj definicję dobrego prezydenta. Bo ja takiej nie znam, czyżby chodziło o takiego co dba o mnie a o pozostałych już nie? Zresztą, każdy prezydent to marionetka na usługach innych. I tak naprawde może ale podłubać w nosie, a ty się zachwycasz, oddajesz pokłony, to już bałwochwalswo !!!!!!
 • Gość: mała pysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.10, 22:30
  Nie przesadzaj. Jak Szlęzakowi w Stalowej Woli rada nie chciała się zgodzić na podniesienie opłat za przedszkola, to powiedział, że je zlikwiduje. Zrobiła się afera na całą Polskę, radni wraz z mieszkańcami zaczęli protestować i rada uchwaliła większe opłaty za przedszkola.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka