Dodaj do ulubionych

Spór o wycenę nieruchomości w Przemyślu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.11, 22:13
Spór o wycenę nieruchomości w Przemyślu - tvp.pl
Edytor zaawansowany
 • Gość: Bazyli IP: *.tktelekom.pl 01.03.11, 20:04
  Na Wilczu ludzie mający chałupy , twierdzą , że rzeczoznawcy wyceniali ich nieruchomości prawidłowo , lecz Urząd Miasta miał jakieś zastrzeżenia , że niby za dużo i wnosił zastrzeżenia,Przez to sprawy sie przedłużają. W Urzedzie tumaczyli się , iż muszą stać na straży publicznych pieniędzy.Nie wiem dlaczego zrzuca się winę na rzecoznawców.
 • Gość: jolo IP: 2.97.3.* 05.03.11, 13:44
  Czy to są ci rzeczoznawcy ktorzy maja sprawy w sądach ?? no to dziekuje za takie biuro przy ratuszowej
 • Gość: O-biektywny ! IP: *.przemysl.hypnet.pl 01.03.11, 20:30
  Obiektywnie mówiąc ,ludzie ci maja rację - że za nisko zostali wycenieni. Jednak Rzeczoznawca wycenia zgodnie z obowiazujacymi stawkami ( bardzo zaniżonymi ) więc podaje taką cenę jaka mu wychodzi.
  Wprawdzie Pani Rzeczoznawca -tj ta Pani co wycenia( chyba z Jaroslawia) nie czyni to tak profesjonalnie jak Profesjonalne jest BIURO WYCEN- POŚREDNICTWA i Rzeczoznawstwa Nieruchomości przy ul. Ratuszowej 10 w Przemyslu nie mniej moge podpowiedzieć, dla zainteresowanych ,że jeżeli uznają iż wycena jest zanizona to mogą i powinni oddać sprawę do Sądu powolując się na Konstytucje RP ,ktora mówi o godziwym odszkodowaniu . Zwracam uwagę na pojęcie "GODZIWE ODSZKODOWANIE" jak to zapisano w Konstytucji tj .takie odszkodowanie ktore satysfakcjonuje osoby pozbawiane mienia nie zaś Urząd Miasta lub jakiegoś widzi mi sie Urzędnika .
  Tak więc nie ma wyjscia należy oddać sprawę do Sądu .
  TYLKO PROFESJONALNE BIURO RZECZOZNAWCÓW przy ul RATUSZOWJ 10 w PRZEMYŚLU może w sposób bezstronny i rzeczowy odnieść się do problemu w doradztwie ,wycenach, posrednictwie oraz innych sprawach z tym zwiazanych dla dobra kazdego petenta- obywatela i klienta oraz Urzedów Państwowych .
  W BIURZE TYM PROMOWANA JEST DEWIZA ŻE :ZGODA BUDUJE - NIE ZGODA RUJNUJE !
  MASZ PROBLEM - ZGŁŚ SIĘ NA UL. RATUSZWĄ 10 w PRZEMYSLU - TAM WIEDZĄ TO POWIEDZĄ - O!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka