Dodaj do ulubionych

"Orange " oszukuje klijentów

IP: *.toya.net.pl 13.03.11, 18:35

Otrzymałem taką wiadomość tekstową: Wyślij smsa o treści "Orange" a trzymasz wiadomość. Za sms-a zapłacisz tyle co za zwykłego. Wysłałem, w odpowiedzi otrzymałem informację że będą mi wysyłać co dziennie sms za który JA będę płacił 5 zł . myślałem że to żart.
Przy płaceniu rachunku nie było mi wesoło.Myślę że takimi praktykami powinien zainteresować się prokurator. Przeciętny klient jest bezradny , a zanim uda mu się to przerwać firma "Orange" zedrze z niego kupę kasy.
Edytor zaawansowany
  • Gość: pe IP: *.przemysl.hypnet.pl 14.03.11, 07:47
    To samo kolega miał w erze.
  • Gość: pysio IP: *.alfaks.com 14.03.11, 10:16
    Niedawno w tv była audycja o przekrętach w telefonii komórkowej. To nie firma oszukuje ale hakerzy. Oni potrafią nawet zrobić taką sztuczkę że twój telefon będzie automatycznie wysyłał sms-a za jakąś kwotę. Wszystko się bierze stąd że odpowiedziałeś na jakąś ofertę obiecującą ci złote góry. Potrafią w ten sposób naciągnąć nawet na kilka tysięcy pl.
  • Gość: Przemyślanin IP: *.toya.net.pl 14.03.11, 15:00
    To nie hakerzy napisałem do firmy "Orange" i nie wyparli się tego.
  • Gość: Konrad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.11, 15:12
    Masz rację, to nie hakarzy tylko legalnie działajace firmy. Najlepsza rada, nie wysyłaj ŻADNYCH sms (pusty, nie pusty, darmoy lub nie), napiszesz aby się wyjebali, to też system zaliczy ci,żeś się do konkursu zapisałeś.
    Jak dzwoni konsultant do Ciebie, rzucają słuchawką zanim cokolwiek powie.
    I uważnie czytaj, co Ci wysyłają w ofertach, bo teraz jest często tak, że jak nie zareagujesz negatwynie, to w domyśle, reagujesz pozytywnie. Takie złodziejskie prawo.
  • Gość: ppp IP: *.multimo.pl 14.03.11, 18:09
    najlepiej nie otwierac takich sms od razu kasować a w wiekszości telefonach jest obcja że mozna blokowac połaczenia od danych numerów tel
  • Gość: pfff IP: *.multimo.pl 14.03.11, 18:18
    @ppp

...ty "mundry" a co to jest "obcja"? :D
  • Gość: spokojnyy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.11, 11:16
    a URZĄD Ochrony Konkurencji i KONSUMENTA spokojnie PRACUJE i ogląda własne kieszenie...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka