Dodaj do ulubionych

Zdradzeni o świcie

10.05.11, 18:08
sport.tvp.pl/pilka-nozna/puchar-polski/aktualnosci/zatrzymania-kiboli-po-burdach-w-bydgoszczy/4478436
Pan Prezes przygotowuje ostry protest w sprawie pogwałcenia prawa do spokojnego snu tych młodych patriotów.
Edytor zaawansowany
  • zdradzony_o_swicie 10.05.11, 18:17
    Ta jacy tam oni zdradzeni, im si baby nie puścili dziś rano, a mnie znowu, o ja nieszczęśliwy!
  • Gość: newsfromrz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.11, 14:52
    nie tylko ty. bogaty absztyfikant też skomle. ona każdego zdradza z jo
    fatum
  • matula-tutka 11.05.11, 16:22
    wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9578771,PiS__To_rzad_wywolal_zamieszki_na_stadionie_w_Bydgoszczy.html
    Zaczynam się bać. Ten Tusk jest zdolny do wszystkiego. Mąż zapowiedział że ilekroć będę przechodziła koło jakiegoś urzędu to mam ubierać pas cnoty. Choć myślę że na starsze matrony jak ja Tusk nie będzie się rzucał. Ale strzeżonego Allach strzeże.
  • lechowski51 11.05.11, 17:12
    ...a w WSI-24 napierniczali o "bandytach" przez pare dni
    www.sports.pl/Pilka-nozna/Zatrzymani-kibice-wypuszczeni-Z-jednym-wyjatkiem,artykul,107330,1,968.html
    --
    Po jesiennych wyborach które wygra PO, posłowie tej partii przygotują ustawę odbierającą dzieci rodziców których oboje popierają Prawo i Sprawiedliwość. W wypadku gdy tylko jeden rodzic sympatyzuje z PiS, rodzina znajdzie się pod opieką kuratora sądowego. W sumie to dobry pomysł. Wyborcza już przyklasnęła, Michnik gotowy wziąć dwójkę dzieci na wychowanie. Tomasz Raczek z partnerem chcą trzy dziewczynki, Elton Dżon z mężem wezmą jedno pisowskie dziecka ale zastrzegają, że to musi być chłopczyk.
    ....znalezione w sieci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka