Dodaj do ulubionych

Urząd zwiększa zatrudnienie?

IP: *.rev.rootvps.pl 27.08.11, 21:00
W kilku wydziałach i biurze zwiększono z urzędu liczbę etatów o jedną osobę. Czyżby urząd zamierzał zwiększyć zatrudnienie? A może tworzy etaty dla osób, które już tam pracują, bo jakoś ciężko mi zrozumieć, dlaczego w wykazie telefonów urzędu jest więcej osób w poszczególnym wydziale niż wynosi liczba "urzędowych" etatów. Czyżby to były osoby pracujące na czas określony, a może będące na stażu? Tylko w jednym wydziale nie zmieniła się "urzędowa" liczba pracowników, za to przybyło nowe stanowisko dla ważnej osoby. Kto je obejmie? Zbysiu czy Marysia? Oj Wojtek, Wojtek, nie mieszaj już w tym tyglu, zajmij się lepiej pracą, bo jak kogoś awansujesz to w krótkim czasie doznajesz porażki. Nie masz rozeznania co do ludzi, no chyba że, co jest prawdopodobne, sądzisz według siebie, to masz takie efekty.
Obserwuj wątek
    • Gość: hania Re: Urząd zwiększa zatrudnienie? IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.08.11, 23:24
      a moze popatrzmy na zatrudnienie wydziału kultury! Przecież to jest banda nieudaczników którzy nie są w stanie zapisać umowy żeby nawet dzisiejszy dosc badziewski zespół rozpoczął koncert o omówionej godzinie........ każdy się przecież śmiał z MIASTA bo to nie jest gwiazda, a nawet jakby była to można się spóźnić 15 minut a nie ten błazen z urzędu w długich włosach ot tak zapowiada zespół bez słowa przeprosin rzygac mi sie chce i tyle przemysl you sux!
        • Gość: przemas Re: Urząd zwiększa zatrudnienie? IP: *.toya.net.pl 29.08.11, 22:39
          Nie wiem dlaczego lansujesz na forum teorię o spóźnieniu Proletaryatu? Cały Finał był od początku zaplanowany na godziny od 16 do 23 i nie było obsuwy czasowej (bo zakończenie kilkugodzinnej imprezy z wieloma zespołami TRZY minuty po czasie chyba trudno nazwać rażącym spóźnieniem). Czyli wszystko chodziło jak w zegarku, co nikomu się jeszcze nigdy nie udało na żadnym kilkuzespołowym plenerze czy festiwalu, a jednak. Zespoły wchodziły i schodziły ze sceny o określonym czasie z zaledwie kilkuminutowymi przerwami. Co do poziomu wypowiedzi tutaj wielu osób sięnei odniosę, ale to przewijające się w kilku wypowiedziach zakłamanie chciałem wyjaśnić.
    • Gość: Kolega z powiatu Re: Urząd zwiększa zatrudnienie? IP: *.pl 30.08.11, 08:55
      Musisz wiedzieć, że te awanse wyglądają nieciekawie, w magistracie awansują owszem, ale po to by się łatwiej pozbyć tych niechcianych i trędowatych. Niestety magistrat cierpi na brak „lojalnej” kadry, bo nikt nie chce z taką władzą współpracować. Wpadli więc na pomysł awansów bez gadania, a komu się nie podoba awans ma jedno wyjście, poszukiwanie pracy. A przenoszenie ludzi z wydziału do wydziału bez ich zgody, to co, też jest fajne? Bo wiadomo niech no który się sprzeciwi to wyleci, a pracy nei ma w tym mieście. Tylko po co ta gadka, jacy oni przyjaźni, moralni, etyczni. Bufonada i dwulicowość.

Lechu, trzymaj się tam, ja bym jednak z tymi osobnikami nie współpracował. Bo ta władza to jakaś paranoja, jak się o tym wszystkim dowiedziałem od koleżanki z Twej pracy. A jak zobaczyłem mordeczkę tego, któremu miałbyś podlegać, to nie dziwię się, że ludzie na jego widok uciekają klnąc ostro pod jego adresem. Co to za palant?
      • Gość: Stary Re: Urząd zwiększa zatrudnienie? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.08.11, 17:08
        Chłopie, coś tam słyszałes ale nie do końca. Zgoda, gdy mowa o braku ludzi, bo ja tylko raz coś tam załatwiałem to mnie odrzuciło i się przemeldowałem dwa lata temu do innej gminy. W tym waszym urzedzie jest tam kilku takich chorych na władzę i kochają rządzić, oni są tak przekonani że sie do tego nadają, że nawet chwala się cudzymi sukcesami. A teraz jak PO pokochało nagle beton komuniastyczny, to sie ożywili i podnieśli głowy, a są puści jak beczka po kapuście. A czy was nie zastanawia to że od końca ubiegłego roku do dziś jakoś nie pokazali niczego ciekawego i się plącza? Sa nieudolni, a znam ich z różnych imprez, potrafią tylko gadać i pić, o tego nie można im zarzucić, chłopaki potrafią dać czadu, ale omijam ich z daleka, bo szukają frajerów, jak im potrzeba coś załatwić, bo nie potrafią gadać z innymi i wydaje im się, że wszystko się im należy, pogonią ich w najbliśzych wyborach. troszkę dziś łyknąłem, ale uczciwie mówie,
      • Gość: Manfred Re: Urząd zwiększa zatrudnienie? IP: *.pl 03.09.11, 13:57
        Jak tu? Cristo z Helmutym kultury oswobadzaja z dodatków i bedzi tera tylku kultura, turystów wepnom do sportu. Wiadomo, ci co chodza z kijami bez nart albo z plycakami majom więcej wspólnego ze sportym. A promocja będzie miała inszy kształt. Na razi mocno pracujom i obyślajom strategii. Za tu Jaśku tera udpocznie i bedzi miał więcej czasu na dobór zespołów na Wincentiadę. Podobno na wystąpić Kazik Staszewski i Behemot. Ali to pewni tylko taki przymiarki na razi som.
      • Gość: Hrabia Monte Re: Urząd zwiększa zatrudnienie? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.11, 08:16
        Jak się nie ma bać, skoro rządzi PO a nie jego formacja kółka wzajemnej adoracji. I to PO w najgorszym wydaniu, lepiej było już za PiS. Wystarczy zapytać ludzi z urzędu. Część oczywiście bez względu na formację wchodzi bez wazeliny władzy, ale to ludzi słabi, można im wybaczyć i zawsze będą chwalić każdego. Pozostali myślą inaczej, choć większość to tchórze dający się gnoić. Ale to ich sprawa, może to lubią?
        • fanka_online Re: Uhm 05.09.11, 08:48
          A wasz ulubiony miłośnik kotów nie potrzebuje przypadkiem adwokata? Rozumiem, że wąska specjalizacja ogranicza, ale zawsze można go dobrze ożenić, a potem jeszcze korzystniej rozwieść;)
          Aha, i koniecznie zabierz ze sobą waszego wsiowego oszołoma, ciapciaka pseudo L51 wraz z dyżurnymi prowokatorami "e", "ika"..... i parę innych nicków.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka