Lokalna prasa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • "Policjanci z powiatu przeworskiego odnaleźli 22-latka, który nocą, bez kurtki, wyszedł z dyskoteki w Krzeczowicach i chciał pieszo dojść do domu. Do pokonania miał kilkadziesiąt kilometrów." - www.zycie.pl - jestem pod wrażeniem...ale HIT!!!
    • Gość: do zaskoczonego IP: *.tktelekom.pl 21.02.12, 18:58
      O CO ci CHODZI ??
      • Gość: Zaskoczony IP: *.tktelekom.pl 21.02.12, 19:59
        ... o coraz "wyższy" poziom mertytoryczny oraz "atrakcyjność" zamieszczanych na owej stronie informacji... ps. a co miało na celu wymuszone wpisanie przez Ciebie zaimka osobowego małą literą? Pozdrawiam
        • Gość: do zaskoczonego IP: *.tktelekom.pl 21.02.12, 20:33
          chodzi mi o to że TWOJA subiektywna ocena atrakcyjności danej informacji prasowej nie upoważnia do oceny wszystkich zamieszczanych materiałów.W gazetach są i powinny być informacje o bardzo różnych stopniach ważności .Myślę że nie masz racji
          • Gość: Zaskoczony IP: *.tktelekom.pl 21.02.12, 20:56
            Chyba się nie zrozumieliśmy - nie chodziło mi o gazetę a stronę www, na której od jakiegoś czasu (wg mojej subiektywnej oceny) pojawiają się informacje...słabe i to nawet pod względem stylistycznym! Sporo błędów i wszechobecne "?"... No chyba, że to zamierzony chwyt ;)
            • Gość: do zaskoczonego IP: *.tktelekom.pl 21.02.12, 21:17
              a co to za różnica czy to papier czy www-zaprzestaje dyskusji ponieważ widzisz tylko te złe strony.Nie wiem czym się zajmujesz ale nie sądzę żeby wszystko wychodziło CI idealnie .Dobranoc
              • Gość: GKS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.12, 22:13
                Oni się teraz o pracę martwią a nie o poziom merytoryczny i jakość wpisów na stronę.
                • Gość: sawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.12, 00:20
                  tez tak uwazam, jakie hity, jakie sensacje? wszystko odgrzewane jak stare kotlety. Trzeba bylo pisac o Bialorusinie, co zalozyl sie, ze przejdzie w kapciach na 25 st. mrozie do Baranowicz. 20 km. Po 2 km wezwal pogotowie i mu odrabali paluszki u nog, bo juz nie odmarzly. Oczym my w ogole mowimy. ZP nie wysciubia nosa poza powiat i moze zawalic sie Grecja i pol Europy, a oni pisac beda o kaczce przymarzlej do Sanu. Ot, taka misje sobie ubzdurali i tak edukuja miejscowych aborygenow.
                  • Gość: sol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.12, 21:32
                    Takie bzdety tylko ostatnio w prasie
                    • Gość: gosc IP: *.home.net.pl 27.02.12, 11:40
                      Nasze media starają się być bardzo obiektywne. Trudno o obiektywizm, jak się ma napisać o wyczynach pociotków, przyjaciół, kolegów, klientów, ... więc się nie pisze.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.