• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Apteka Słoneczna

• IP: *.alfaks.com 12.12.12, 17:51
    W aptece tej są tańsze leki w porównaniu z innymi aptekami. Kupiłam tam maść dla dziecka o 30 złotych taniej. Dlaczego tak jest ? Pozdrawiam.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gość IP: 85.219.251.* 10.06.13, 18:22
      tu chodzi o pranie brudnych pieniędzy, apteka ma tylko generować koszty...
      krótko mówiąc: złodziejstwo...
      • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 10.06.13, 19:30
        Złodziejstwem jest to co z pacjentami wyrabia przemysl farmaceutyczny z pomocą lekarzy oczywiście.Dają łapówki lekarzom za przepisywanie drogich lekarstw,, dzisiaj pacjennt musi lekarzowi dać w łapę aby przepisał mu tańsze ,refundowane lekarstwa. Apteki są jednymi z najbardziej dochodowych interesów od 89 r. ,obok stacji benzynowych. W tym sku...onym panstwie wszyscy kradna , kogo się da,w tym wypadku wlaściele aptek okradają ludzi chorych.To jest wielkie sku...synstwo. W tej aptece wlaściciel postawił na zysk ze sprzedaży dużej ilości lekarstw,przy okazji wykończy konkurencję a wtedy ceny podniesie. www.fakt.pl/lapowkarski-cennik-sluzby-zdrowia,artykuly,214983,1.html 'Wypisanie lekarstw refundownych w Rzeszowie - 50 zl" , w Przemyslu pewnie drożej. Łotry przemyskie wypisuja lekarstwa wszystkie na 100%. Surwione złodziejstwo.
        • Gość: chora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.13, 19:46
          Nie zgadzam się, nie można generalizować.Ostatnio mam niestety kontakt z lekarzami i zapisano mi drogie leki, refundowane. Dolegliwość też była przykra, ale o nic nie trzeba było prosić, a tym bardziej płacić(to jakieś kuriozum chyba). Nie sądzę, że jestem wyjątkiem.Natomiast kolejki do specjalistów to dopiero historia.
          • Gość: Aptekarz IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.06.13, 07:03
            Nie ma takiej możliwości, aby ta czy inna maść była tańsza o 30 zł! Apteki nie mogą obecnie sprzedawać leków w promocjach, bonifikatach, za 1 zł. itd.
            • Gość: pacjent IP: *.ip.netia.com.pl 24.06.13, 20:55
              Kupowanie w Przemyślu leków, w aptece innej niż "Słoneczna", to po prostu niepotrzebna rozrzutność! W tej aptece jest 30-40% taniej.
              • Gość: Abc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.14, 16:34
                Aptekarze bojkotujmy Farmacol
            • Gość: kekelecze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.14, 09:50
              Niemożliwe, ale prawdziwe. Ostatnio kupiłam tam krople do oczu stosowane przy retinipatii cukrzycowej. Różnica w cenie pomiędzy apteką w przychodni na ul. Sportowej a Apteką Słoneczną wyniosła ok. 20 zł. Może tak inne apteki wezmą przykład i zmniejszą marże.
              • Gość: kama IP: *.play-internet.pl 07.03.14, 10:38
                Żadnej apteki prywatnej nie stać na takie zmniejszanie cen, kiedy same kupują leki po wyższych cenach niż są w sprzedaży w słonecznych. wiele produktów słoneczne sprzedają poniżej ceny zakupu dlatego mają tak tanio, a dlaczego tak sprzedają? bo kupują na specjalnych warunkach, po mega rabatach, z importu itd z siecią nikt nie wygra bo nikogo nie stać na zakup tira danego leku, nie zdąży go nawet sprzedać - a słoneczne stać. Dobrze ktoś wymyślił system firmy słonecznej bo oszczędza na czym (kim) może, a i tak generuje zyski bo wyrobiła sobie opinie taniej apteki. Co z tego, że nie zarobią na Pradaxie skoro pacjent x do tego kupi jeszcze masę suplementów, tanich ale z nawet 200% marżą. Nie dziwię się "normalnym" właścicielom aptek, że wk się na tą sieć.
            • Gość: gość IP: *.gtnet.net.pl 28.05.14, 14:40
              Jak to nie możliwe!!!!!! Możliwe nie mają bonifikat ale apteki słoneczne mogą wszystko my regenerum do rzęs mamy po 25zł, a oni po 9.90!!!! Nikt nie mówi o lekach urzędowych tylko OTC lub na 100%
        • Gość: sdd IP: 217.153.102.* 12.11.13, 11:01
          Bez przesady. Narawde durne niesmaczne gadanie. Pracuje od 10 lat w przedstawicielstwie farmaceutycznym i spotkałam się tylko z jedna osoba która może nie do końca postepowala etycznie. po pierwsze lekarz nie wypisze nic do czego nie jest przekonany ale ma zastrzeżenia, po drugie każdy z dr pyta o ceny, bo jest to wazne dla ich pacjentow i decyduje o wykupieniu przez nich lekow bądź nie. jest grupa pacjentow która chce droższe leki bo cena ich leczy. Naprawde trzeba trochę obiketywizmu przy ocenie
          • Gość: kobieta IP: *.tktelekom.pl 21.03.15, 09:06
            bzudry piszesz kobieto ! moja lekarke musze blagać zeby mi przepisala na refundacje leki, nie wiem chyba czeka na kasę ode mnie ....żenujące chyba zmienię lekarza.
        • Gość: Aptekarka IP: *.gtnet.net.pl 28.05.14, 14:38
          Wiesz tutaj się akurat nie zgodzę. Pracuje w zwykłej aptece prywatnej, na wsi lecz blisko miasta.
          Często może i tak jest że lekarze przepisują drogie leki jednak pacjent stojąc przy okienku zawsze ma prawo do wykupienia sobie tańszego odpowiednika, tego samego leku ale z innej firmy. Co się dzieje gdy taki proponuje? Pacjent odpowiada (zazwyczaj) pytaniami, a czy to to samo, a czy nie gorsze a jaka różnica, a czy można, a nie wiem bo lekarz nic nie mówił i długo by tu wypisywać. Czuję się wtedy jak bym chciała komuś wcisnąć coś gorszego, coś w czym mam jakiś interes (a nie mam wiadomo, że lepiej sprzedać droższy). Co do zarobku marża jest od 10 do 25% ceny leku w hurtowi. Wcale nie zarabiamy więcej niż te apteki które mają coś za 10zł a my mamy za 30zł. Nie wiem skąd sieciówki biorą takie ceny ale też bym chciała mieć takie w aptece. Wiecie ile musimy się natrudzić żeby zamówić coś taniej 2- 5 zł !!!!!! Dzwonimy po przedstawicielach, szukamy różnych grup zakupowych siedzimy godzinami w internecie przeglądając oferty różnych grup zakupowych bo może akurat w innej teraz mają coś 2 zł taniej. Aaaaaaa to że mają taniej to i tak nie jest nasz zarobek bo my obniżamy cenę nie pozostawiamy jej na takim samym poziomie jak była gdy lek był kupiony drożej. Podam przykład : kupujemu w hurtowni lek Gopten 2,0 w hurtowni kosztuje 20,06 NETTO dla apteki (dla pacjenta ok 26zł) , w grupie zakupowej kosztuje 17,73 Netto (dla pacjenta 23,80), jeszcze inna grupa zakupowa ma po 16.80 NETTO (dla pacjenta 22,90) No bardzo się wzbogaciliśmy na tym zakupie!!!! A pójdziesz do słonecznej i oni pewnie maja za 10 zł dla pacjenta!!. Mogła bym pisać i pisać jedyne co powiem to na pewno piorą brudną kasę w tych słonecznych.
          • Gość: Sławek IP: 193.106.244.* 19.09.14, 09:06
            Zainteresowałaś mnie tym praniem pieniędzy, coś mi o tym wiadomo a chciałbym wiedzieć więcej.
      • Gość: zadowolony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.13, 08:18
        A jakie to ma znaczenie czy jest to apteka, pralnia czy suszarnia pieniędzy? Intencje właściciela są bez znaczenia. Najważniejsze, że w tym zapyziałym miasteczku można kupić leki taniej. Taka sytuacja oczywiście musi kogoś boleć, bo w dużym uproszczeniu, co ulica to apteka, albo i dwie. Czyli na chorobie idzie nieźle zarobić.
        • Gość: klientka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.13, 19:14
          Panie Aptekarzu, owszem to jak najbardziej możliwe żeby masć była
          o 30 zł tańsza. Ja miałam perę tygodni temu podobną sytucje, potrzebowałam probiotyk ginekologiczny Lacibios Femina, za który pani w aptece w szpitalu na Monte zaśpiewała ok. 35 zł, podziekowałam i pojechałam do innej apteki a to tylko dletego, że bardzo sie spieszyłam a na Foha nnie było mi po drodze- cena podobna też ponad 30 zł. W końcu i tak wylądowałam w aptece Słonecznej, za lek zapłaciłam 9,90 zł !!! bylam zszokowana bo az tak dużej różnicy cenowej się nie spodziewałam. Jakie straszne zdzierstwo jest zwłaszcza w aptekach ludzi którzy mają monopol w tym mieście, bo to do jednego człowieka należy wiekszośc aptek w Przemyślu. Najbardziej przykre jest to, że żeruje na ludziach chorych, często starszych, którzy na leki wydaja większosc swojej emerytury . Teraz już po najdrobniejszą rzecz jadę do Słonecznej nawet jesli miałabym odstać w kolejce. Pozdrawiam:)
          • Gość: Baba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.13, 22:23
            w Przemyslu za lek na osteoporoze Bonwiva placilam w dwoch aptekach po 119 zlotych.
            Wczoraj w Rzeszowie w aptece przy ul.Fredry zaplacilam za opakowanie 39 zlotych
            Bez komentarza.
          • Gość: kat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.13, 22:19
            moi drodzy
            otwiera ten główno dowodzący aptekę SŁONECZNĄ blisko innych aptek żeby je wykończyć tak obniża ceny o 100% czyli zysku zero byle by ściągnąć klientów... bonviva kosztuje 70 zł po hurtowniach a w słonecznej 35 zł :)

przyciągnie ludzi wykończy wszystko a potem będziecie płacić 100 % zysku

dziękuje
            • Gość: Do kata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 11:49
              Skoro wiesz że bonviva w hurtowni kosztuje 70 zł to uważasz ,że ceny w aptekach przemyskich o 119 do 169 zł są w porządku.
              Toż to kurestwo ze strony aptekarzy ,i żerowanie na chorych.
              Bardzo dobrze,chcieli żreć wielką łygą teraz nawet na małą im nie starczy.
              Granda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: gość IP: *.107.118.126.mediahost.pl 12.07.13, 21:01
            Proszę nie pisać głupot o jakimś zdzierstwie i żerowaniu na pacjentach,jeśli nie ma Pani o tym pojęcia.Zawsze były różnice pomiędzy aptekami ale nie ma możliwości żeby nie było jakiejś innej intencji w tak dużych różnicach 35 zł > 9,9.
            Amber Gold też miało najlepsze w kraju oprocentowanie,po za tym My Polacy tak mamy głupota i naiwność w genach,pozdrawiam
          • Gość: AŚKA IP: *.leon.com.pl 01.12.14, 18:54
            Kochana nie jesteśmy złodziejami ceny z hurtowni lacibios to 26 netto norma , słoneczna jedzie na minusowej marży-masakra -muszę zmienić zawód dłużej nie dam rady!!!!!!!!!!!!!
            • 01.12.14, 21:38
              Gość portalu: AŚKA napisał(a):

> Kochana nie jesteśmy złodziejami ceny z hurtowni lacibios to 26 netto norma , s
              > łoneczna jedzie na minusowej marży-masakra -

Naprawdę??? A to ciekawe. Skoro ten lek w hurcie wg ciebie kosztuje 26 netto, czyli ponad 31 zł brutto, to jak to jest możliwe Tekst linka???

Czyżby wszystkie te apteki dopłacały do sprzedaży jak to sugerujesz Słonecznej???

> muszę zmienić zawód dłużej nie dam rady!!!!!!!!!!!!!

Bycie zawodowym kłamcą faktycznie musi być trudne,
      • Gość: zBYSZEK IP: *.net.voice-net.pl 29.12.14, 18:00
        Pranie??? Mnie interesuje cena leku, a praniem niech się zajmują odpowiednie służby
    • Gość: chory IP: *.toya.net.pl 25.06.13, 09:40
      proszę podać adres tej apteki
      • Gość: życzliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.13, 10:15
        Na ul.Focha, naprzeciw Schroniska Braci Albertów, w budynku przychodni
    • Gość: asdf IP: *.toya.net.pl 25.06.13, 09:56
      Pojawił się strach w oczach wszystkich przemyskich farmaceutów .Wreszcie :D
      • Gość: farmaceuta IP: *.olimplan.pl 09.07.13, 00:47
        Witaj.
        Strach to jest bo mam do spłaty kredyt 1200 zl miesięcznie i na utrzymaniu żonę i 2 dzieci (żona musi się 1 zajmować). Słoneczne to nie jest normalna konkurencja. Wiele leków sprzedają w cenie poniżej naszej ceny zakupu po to, żeby wyniszczyć konkurencję. Przykład - essentiale Forte było w Miechowie po 8.99, gdy cena zakupu w największych pakietach (w tysiącach sztuk) oscyluje w okolicach 13-15zł (a gdzie nasza marża?).
        Po drugie-Słoneczne żyją ze stażystów, więc jest to minimalizowanie kosztów kosztem dużo gorszej obsługi ograniczającej się do podawania pudełek.
        Po trzecie-personel ma nakaz sprzedawania tego, co akurat jest na specjalnej liście, a nie tego co masz na recepcie. Apteki są na ciągłym podsłuchu i podglądzie, co niestety kończy się częstymi reprymendami i zwolnieniami.
        Po czwarte-kołchoz
        Po piąte i kolejne - pobuszuj w sieci, a otworzą Ci się oczy.....

A tak przy okazji, wiesz z kim kwiecień, a raczej jego matka, nie była w stanie wygrać? Z Kościołem kat. - zarżnęli jej aptekę na Gertrudy w Krakowie czynszem:)
        Pozdrowienia
        • Gość: liska IP: *.play-internet.pl 03.11.13, 13:15
          Zgadzam się z każdym Twoim słowem, jak ktoś to przeżył to też potwierdzi. Słoneczne to firma, kasa kasa i kasa, a nie pracownik, nie pacjent. Najgorsze jest to, że ludzie myślą, że tak nam dobrze... że tyle zarabiamy... a prawda jest taka, że mniej niż w Biedronce, przykre. Ani adekwatnej płacy, ani szacunku, nie dziwię się że ludzie sami odchodzą. Nic przyjemnego pracować w obozie pracy :( nikomu nie polecam.
        • Gość: farmaceutka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.14, 12:12
          100% prawdy!
          Ale pacjenci i tak za takim dziadostwem jak Lacibios Femina, o którym była wcześniej mowa będą stać w kilometrowej kolejce. (Ciekawe czy Pani pomogło chociaż.) Gdyby sie nie uparła na ten konkretny "super" wyrób medyczny, u mnie na wsi zaproponowałabym jej taniej coś 100% lepszego :) Ten naród nigdy nie zrozumie jak kreowane są ceny leków i suplementów diety w aptekach, próżny więc trud nawracać ciemną masę. Niech jedzą chińskie podróbki i modlą się, żeby jak ich to nie uleczy, chociaż nie zabiło :) Niech jeżdżą, stoją w kolejce i nabijają kieszeń sieciówkom, niech omijają szerokim łukiem małe apteki, które doprowadzą rychło do upadku. A wtedy niech idą spróbować pożyczyć lek w sieciówce bez recepty albo często i bez pieniędzy, tzw do pierwszego. Niech idą stać w tej kilometrowej kolejce z maleńkim płaczącym, chorym dzieckiem na ręku. O dwóch laskach niech stoją. Tam im sprzedadzą wtedy leki. Juz nie tak tanio jak dziś, o nie. A pani w fartuszku z zerową wiedza fachową doradzi to co jest aktualnie do wypchnięcia z magazynu. I ze źle wypisana receptą odeśle do poprawki do przychodni na drugim końcu miasta. Oj zatęsknią za znajoma pania magister z osiedlowej apteki, która zawsze pomogła, poradziła, jak trzeba to i do domu leki przyniosła :)
          • Gość: ja IP: *.interkonekt.pl 24.09.14, 14:03
            masz racje w 100-tu %
        • Gość: mojnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.15, 16:45
          Nie wiem o jaka siec aptek slonecznych chodzi. Jezeli o te krakowskie, to dla mnie to jest biznesik a la szef w czarnej beemwicy, pako z kwadratowym karczychem ze standardami zza wschodniej granicy.
    • Gość: kat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.13, 22:30
      Witam dlatego tam jest taniej bo właściciel Wojciech K ma spory kapitał pieniężny i może sobie pozwolić na obniżenie tak cen by nie mieć żadnego zysku przez jakiś czas i wykończyć wszystkie apteki do okoła BOO TAM TANIEJ psychika ludzi już do niej się pozytywnie nastawia.. chodź ceny powoli rosną to ludzie przychodzą nie latają już z tymi karteczkami i wypytują o ceny... efekt placebo czy cooo tam taniej i koniec

ale w niedługim czasie ceny się powoli powolutku podwyższają mnimalnie niezauważalnie stopniowo.......

a później monolog sieciówka słonecznych
      i ceny wybitne

bonviva po hurtowniach powyżej 70 zł
      a w słonecznej 35 zł hurraaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale przecież na czymś sobie musi firma kase zbić
      • Gość: Baba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.13, 18:00
        Bonvive kupuje za 39 złotych w Rzeszowie przy ulicy Fredry,przy przychodni.
        Dlaczego tam jest taka tania ,a w przemyskich aptekach 119 złotych,apteka rzeszowska nie ma nic wspólnego z panem K.
        • Gość: Gość IP: *.107.118.126.mediahost.pl 11.11.13, 23:58
          W odpowiedzi podejrzewam ze cena jest zaniżona do ceny będącej w pobliżu na pl. Wolności apteki słonecznej. :) będąca własnością pana K. wiec cudów nie ma
        • Gość: Angelika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.14, 13:27
          a w aptekach Namex w Warszawie bonviva kosztuje 34,95 :-)
        • Gość: xc IP: 195.116.10.* 15.05.14, 21:20
          Bo nie wszystkie apteki wiedzą że firma produkująca Bonvivę ma program refundujący połowę jej kosztów zakupu w hurcie... Kwiecień niczego nie daje za darmo, on po prostu niszczy konkurencję..
      • 12.11.13, 00:28
        Doskonale kat opisałeś przykład działania Piotrusia Pana w Przemyślu - wchodzimy na osiedle z niskimi cenami, wybijamy konkurencje i dalej zarzynamy cenami mieszkańcow. W sprawie taniej apteki jest zadyma bo konkurencja chytra, a w sprawie "piotrka" cisza jak makiem zasiał. Leki powinny być jak najtańsze bo najwięcej na lekarstwa wydają emeryci i renciści czyli najsłabiej uposażona grupa w Polsce. A konkurencja niech się wali na ryj
        • Gość: el IP: *.202.voltronik.pl 25.11.13, 14:29
          Pan K. to juz nie nie Przemyśl,zeszów ale i Kraków Tarnów Brzesko a nawet Pomorze-coś jest nie tak
    • Gość: mP IP: *.toya.net.pl 25.11.13, 14:52
      Leki w tej aptece pochodzą z chin i są w polsce przepakowywane do polskich opakowań.
    • Gość: CCCC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.14, 16:34
      Ciebie chyba Chińczyk zrobił i piszesz bzdury .Trzeba cie przepakowac do kontenera i wyslac na statek do Chin.
      • Gość: mia IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.14, 15:29
        Z tymi Chinami to niestety prawda. A wlasciwie pol prawda. Leki podrobione produkowane sa w Szwajcarii, stamtad wysylane do Chin a z Chin ida do nas. Sam pan wlasciciel chodzi z ochroniarzami a biedne panie farmaceutki boja sie odezwac. (pracuje w hurtowni konkurencyjnej)
        • Gość: poacjentka IP: *.toya.net.pl 19.01.14, 12:05
          proszę nie kupować w ciemno w słonecznej i sprawdzać ceny. Okazuje się że wiele leków obecnie ma ceny powyżej tych dostępnych innych aptekach - tanie jest to co "na promocji" .
    • Gość: megaZdziwiony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.14, 17:00
      Witam. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest możliwe że w aptece "Słoneczna" lek Pradaxa (lek przeciwzakrzepowy, 60 tab.) kosztuje 99.90zł., na Monte Cassino (w Szpitalu) 250zł., a na 3go Maja 450zł.? Kupując matce ten lek doznałem SZOKU (!!!). Mówiła mi o takich różnicach ale patrzyłem się na to z przymrużeniem oka. Gdybym go osobiście nie kupował to w życiu (!!!) bym w to nie uwierzył.
      • Gość: megaZdziwiony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.14, 15:25
        Że temat mnie zainteresował to sprawdziłem ile Pradaxa kosztuje w Gdańsku - 119zł.
        • Gość: zz IP: *.internetia.net.pl 22.07.14, 16:33
          w katowicach w glownej kolo dworca pradaxa jest za 69,99 zł
      • Gość: JBT IP: *.is.net.pl 28.02.14, 15:31
        a w aptece DOZ w Tarnowie Pradaxa kosztuje 79 zł !!( już od dawna jest taka cena!)
      • Gość: arnica IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.15, 12:46
        cóż , niezapominajka ma najdrożej jak widać!!!
      • Gość: farmaceuta IP: *.centertel.pl 28.10.15, 00:40
        odpowiem krótko :
        Pradaxe możesz zakupić pojedynczo przez hurtownie i wtedy bulisz wysokie ceny , natomiast gdy dzwonisz do firmy i poprzez przedstawiciela kupujesz pakiet to mozesz dostac nawet 50% rabatu , wiem co pisze bo swego czasu tak zamawiałem ten lek. Jezeli osoba ma kilkanascie aptek to moze sobie pozwolic na kupno kilkunastu takich pakietów i rabat juz jest inny
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.14, 17:33
      Trzeba bojkotować Farmacol! Innej rady nie ma
      • 07.02.14, 00:38
        A skąd jest ten cały Pan Wojciech K właściciel apteki słonecznej ??
    • Gość: aga IP: *.opera-mini.net 16.02.14, 18:46
      Prawda jest taka ze leki sprzedawane w aptekach slonecznych nie sa oryginalne lecz sa to zwyczajne podrobki, stad taka roznica w cenie. Apteki sloneczne powstaly po to zeby zniszczyc zwykle apteki.
      • Gość: Klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 11:41
        Aga kochanie nie pieprz bzdur,już dawno gdyby tak było konkurencja dobrała by mu się do dupy.
        Poprostu bierze olbrzymie ilości w hurtowniach i ma duży upust,może obniżać ceny.
        A ogólnie narzuty w innych aptekach to kurestwo,aptekarze chcą się nachapać ,wycisnąć ludzi jak cytrynę,bo wiadomo leki musi się kupić.
        I jeszcze miła wiadomość dla chorych niebawem otwarcie nowej Słonecznej w Przemyślu przy ulicy Jagielońskiej w miejscu gdzie był sklep papierniczy przy skręcie na Mniszą.
        Powodzenia i dużych utargów życzą klienci.
        • Gość: farmaceutka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.14, 18:43
          Kwiecień z aptek słonecznych jest ściśle powiązany z hurtownią Farmacol. Farmaceuci uważajcie na Farmacol
      • 21.02.14, 10:48
        Inne apteki w polsce z tej sieciówki pracują na te w przemyślu. A te w przemyślu jadą na minusie żeby wykończyć konkurencję. Jak konkurencja się zminimalizuje to podniosą ceny i będą robić na apteki w innych miastach które będą jechać na minusie i wykańczać konkurencję.
        Oto wielka tajemnica ceny a aptekach słonecznych.
        Ament. ;)
        • Gość: gg78 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.14, 11:46
          boisz się bo masz wysoką marżę.
          amentttttt.
          • Gość: Baba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.14, 12:49
            Hej tam przemyscy aptekarze ,nie macie litości w zdzieraniu marży,to macie konkurencję.
            Mało obchodzi przecietnego Kowalskiego jakim sposobem pan ze Słonecznej obniża marżę.
            Jest taniej a wielu ludzi w tym mieście żyje skromnie.
            W przyszłym tygodniu otwarcie nowej Słonecznej na Jagielońskiej róg Mniszej.

Hura!!!!!!!!!!
            • Gość: Chory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.14, 09:18
              Byłem wczoraj w "Aptece słonecznej". Za dwa opakowania NEUROLIPON-MIP zapłaciłem 95 zł.
              Wcześniej w innej aptece płacilem za 1 opakowanie 84zł.
              Opłaciło się.
              Co prawda stałem ok. pół godziny w kolejce, ale za 70zł opłaciło się :).
              Już nie dam zarobić innej aptece!
              • Gość: Stary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.14, 22:23
                No i dobrze spotykamy się na Jagielońskiej,będzie mniej stania,bo część klientów przeniesie się na Jagielońską.
                • Gość: tub IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.14, 12:17
                  Druga strona medalu: Po fachową poradę raczej do apteki typu Słoneczna się nie wybiorę.
                  Wolę wybrać się do apteki gdzie informacji udzieli mi kompetentny magister, a nie osoba, która w sieciówkach ma z góry narzuconą sprzedaż konkretnych preparatów i być może już za tydzień lub miesiąc nie będzie pracować. Można sobie wybrać - słabiutko pod względem merytorycznym i bez grama empatii ale za to super tanio, lub trochę drożej lecz przynajmniej fachowo jak na opiekę farmaceutyczną przystało.
                  • Gość: ceny spadają IP: 213.25.24.* 27.02.14, 08:16
                    ... Ty tub co to znaczy "opieka farmaceutyczna"??? ha ha ha ha ha
                    • Gość: Konia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.14, 16:14
                      Matko kochana nie wiesz co znaczy opieka farmaceutyczna?
                      Przychodzi stary dziadek albo babka i zawracają głowę farmaceucie,a to że stolec za twardy a to w głowie się kręci i takie różne duperele co zrobić żeby 100 lat żyć.
                      A sprytny pan aptekarz pcha im co się da,żeby jak najwięcej zarobić.
                      No i kredyty aptekarz spłacić musi,No i nowe BMW kupić.
                      • Gość: jarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.14, 15:31
                        Wreszcie jest ktoś kto zmusi wszystkich do obniżenia cen leków super
                      • Gość: Aptekarka IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.14, 17:14
                        Widać,że masz pojęcia o czym mówisz. Definicja opieki farmaceutycznej: rozmowa pacjenta z aptekarzem, zakończona zakupem wybranego leku, to doradztwo fachowe, nie opieka. Żeby doradztwo można było nazwać opieką farmaceutyczną, farmaceuta musi sporządzić pisemną informację o wszystkich wydanych lekach i przyczynie ich zakupu. Ta dokumentacja jest na stałe przechowywana w aptece i dostępna do wglądu pacjenta oraz jego lekarzy prowadzących. Są w niej zawarte podstawowe informacje dotyczące wieku, wagi, ogólnego stanu zdrowia (zwłaszcza w zakresie występowania chorób przewlekłych), kopie wyników badań laboratoryjnych oraz wszystkich leków przyjmowanych przez pacjenta. Umożliwia to późniejsze prześledzenie historii choroby, a także potwierdzenie, że pacjent leczy się regularnie.Tak wygląda w dużym skrócie opieka farmaceutyczna (źródło-Portal Farmaceutyczno-Medyczny).
                        Poza tym jeżeli wielkość człowieka mierzyć stosunkiem do starszych ludzi-to współczuję Twoim rodzicom na starość.
                        I w końcu po trzecie-nie obrażaj i nie pluj jadem,bo nie jesteś w internecie bezimienny. Tym bardziej,że nie masz podstawowej wiedzy w temacie.
              • Gość: Shaqal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.14, 18:49
                Ty bucu ..
                Nie dawaj zarobić innej aptece masz racje
                Jesteś Bogiem
                Kupiłeś zajebiste leki,które Ci pomogą taniej
                Wow !!!
                Nie ważne,ze z Chin...
                Ważne,ze oszczedziles!!!
                Prosze poradzić nam wszystkim jak to się robi...być takim fajnym gościem
                Hej hej
                • Gość: pacjent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.14, 21:32
                  Bucem to ty jesteś aptekarzu żałosny,trzeba się będzie przyzwyczaić do skromności.
                  A swoją drogą kto za was bedzie spłacał te wielkie kredyty.
                  Tatuś z mamusią pewnie.
                  • Gość: dziadzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.14, 19:54
                    No i co z ta nową apteką,co ma być przy Jagielońskiej.
                    Bedzie czy to tylko blef?
    • Gość: Gość IP: 185.18.135.* 07.03.14, 11:20
      Będzie,będzie, urzędasy tak sprawy zatwierdzają.
      Na pewno kilka aptek pójdzie pod klucz, nadzór farmaceutyczny z Lublina trzepie kilka aptek jednej rodziny w Przemyślu, i teraz na wniosek GIF dojdzie jeszcze Urząd kontroli skarbowej! Za dużo przekrętów robili i w końcu wpadli! A wszystko zaczęło się od hurtowni, więc na bank cofna koncesję na sprzedaż leków.
      • Gość: dziadek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.14, 15:57
        Pani starsza z klanu sie nie przejmuje,poleca na fejsie wszystkim zawistnikom maść na ściskanie d.....
        Ty Gościu się nie martw klany to potęga!!!!!!!!!!!
    • Gość: ????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.14, 21:52
      Oczywiście"farmaceutko" trzeba zwalczać Farmacol i tanie leki. Ludzie powinni bulić i tyle, po co chorują! Leki maja być drogie i tylko drogie apteki ludzie lubią.
      • Gość: Dziunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.14, 17:18
        No i co z tą słoneczną na Jagielońskiej ?
        Będzie?
        • Gość: max IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.14, 07:18
          będzie będzie meble już stoją :)
          • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.14, 19:09
            meble już stoją od prawie 2 miesięcy...
            • Gość: Emeryt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.14, 11:44
              Pewnie nasza przemyska brać aptekarska,swoimi mackami blokuje u znajomych w urzędach otwarcie Słonecznej.
              Wydaję miesięcznie 300 zł na leki w Słonecznej,w innej najtańszej w Przemyślu musiałbym wydać 386zł.
              Dla emeryta to duża różnica.
              Apteko Słoneczna zacznij istnieć bo mieszkam na Mniszej i czekam na ciebie.
              • Gość: pacjent IP: *.toya.net.pl 19.03.14, 12:38
                Głupiś - jak potrafisz na forum napisać to potrafiłbyś zamówić leki w aptece internetowej.
                Za 300 zł to będziesz miał taniej niż w słonecznej z gratisowa dostawa do domu na drugi dzień.
                Niestety głupole wolą stać w kolejce po półgodziny, stoją nawet po leki na receptę ze zniżką czyli tzw.refundowane, gdzie ich cena ustawowo regulowana przez NFZ jest w każdej aptece taka sama.
              • Gość: Loko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.14, 09:16
                je*nij się w łeb
    • Gość: Loko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.14, 09:15
      Bo sprzedają poniżej ceny zakupu aby zniszczyć konkurencję. Jak to zrobią to ceny wrócą do normy nie martw się!
    • Gość: zena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.14, 18:56
      Jeżeli aptekarze uważacie, że słoneczna robi dumping cenowy i wykańcza konkurencje to dlaczego nie powiadomicie o tym stosownych organów i służb ?
      Przecież to nic nie kosztuje. Zróbcie tam zakupy weźcie paragon, dołączcie ksero waszej faktury zakupu (nawet bez nagłówka) i powiadomcie albo urząd ochrony konkurencji, albo organy skarbowe lub inne i muszą one się tym zająć tylko trzeba je powiadomić.
      Jeżeli twierdzicie, że to pralnia brudnych pieniędzy to tym bardziej się dziwię, że nic nie robicie w tym kierunku, aby taki proceder ukrócić, ale widzę, że wolicie tylko narzekać. To jest wasz wybór
      • Gość: Rafi IP: *.silesialan.eu 28.04.14, 21:18
        Wiecie może co ze słoneczną w Będzinie? jest już szyld ale nie wiadomo kiedy otwarcie nie moge się doczekać niskich cen :))
        • Gość: kinia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.14, 09:52
          Otwarcie na Jagielońskiej w tę sobotę.
          Brawo!!!!!!!!!!!!
          • Gość: tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.14, 10:12
            Słoneczna już wkrótce będzie czuć oddech konkurencji w postaci apteki Niezapominajka www.apteka-niezapominajka.pl/apteki_niezapominajka.html. Apteka Arnika z 3 Maja zmienia właściciela i staje się właśnie jedną z wielu Niezapominajek.
            • Gość: chory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.14, 11:29
              Jak będzie konkurencyjna cenowo do "Słonecznej", to jestem za!

www.apteka-niezapominajka.pl/apteka/Przemysl-3maja-21
              • Gość: max IP: *.adsl.inetia.pl 30.04.14, 19:08
                Niezapominajka wcale nie ma takich rewelacyjnych cen :) Byłem dzisiaj u dermatologa i przepisał mi maść i szampon teraz patrzę na ceny w esklepie Niezapominajki i wychodzi drożej niż w ogródku obok więc żadna rewelacja
                • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.14, 11:43
                  Kupuję dziecku Emolium, w Słonecznej ,jest najtaniej w Przemyslu.
                • Gość: klient IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.06.14, 19:40
                  Coś w tym jest, bo na 3go Maja dostali nakaz zlikwidowania Apteki, tak samo jak Apteka w Rynku w Przemyślu, Na Lwowskiej, we Fredropolu, oarz w Żurawicy, to te apteki klanu Ciecko, młodzi narobili przekrętów, siedzi tam CBŚ oraz prokuratura! Ktoś się w końcu za nich zabrał. Ludzie dostali wypowiedzenia z pracy już ponad miesiąc temu.
                  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.06.14, 21:24
                    Ah , nie zaponę jak Pani Kasia do mnie przychodziła na nocki, doktorka, było cudownie, pamiętasz Kasiu, to ja twój Arti, zapraszam ciągle i nadal na nocki na Borelka!
            • Gość: gość IP: *.107.118.126.mediahost.pl 04.05.14, 21:48
              Nie będzie konkurencją bo to podobno ta sama firma tylko w innym opakowaniu
      • Gość: gość IP: *.gtnet.net.pl 28.05.14, 15:07
        słoneczna skasujcie
        Odpowiedz
        Gość: zena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.14, 18:56
        Jeżeli aptekarze uważacie, że słoneczna robi dumping cenowy i wykańcza konkurencje to dlaczego nie powiadomicie o tym stosownych organów i służb ?
        Przecież to nic nie kosztuje. Zróbcie tam zakupy weźcie paragon, dołączcie ksero waszej faktury zakupu (nawet bez nagłówka) i powiadomcie albo urząd ochrony konkurencji, albo organy skarbowe lub inne i muszą one się tym zająć tylko trzeba je powiadomić.
        Jeżeli twierdzicie, że to pralnia brudnych pieniędzy to tym bardziej się dziwię, że nic nie robicie w tym kierunku, aby taki proceder ukrócić, ale widzę, że wolicie tylko narzekać. To jest wasz wybór

Jesteś śmieszny myślisz że to coś da!!! Przecież to mafia z nimi nie wygrasz, zgłoś próbuj?? Jakie masz dowody?? Paragon też mi coś. Wolimy narzekać !! Nasz wybór. Jakimi ty hasłami rzucasz?? Walka z wiatrakami, nie wygrasz, albo znajdą potem Twoje zwłoki. Pffff ŻAL!!!!!!!
    • Gość: ciekawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.14, 08:53
      Czy ktoś wie dlaczego apteka Słoneczna reklamowana na Jagiellońskiej wciąż nie otwiera podwoi. Chciałabym wreszcie robić zakupy w centrum miasta a nie na Focha.
      • Gość: taa IP: *.toya.net.pl 09.05.14, 09:20
        może kompletują skład aby w centrum miasta nie zatrudniać na czarno.
      • Gość: aq IP: *.tktelekom.pl 14.05.14, 17:49
        nigdy tam nie otworzy bo to przekręt !!
      • Gość: Majk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.14, 00:01
        Mam tylko nadzieję że w końcu ukrócą ten nielegalny eksport leków z Polski bo ciągle mam problemy z dostaniem insuliny Novorapid

www.pfm.pl/artykuly/nielegalny-eksport/234
        biznes.interia.pl/wiadomosci/news/kontrolerzy-skarbowi-wykryli-nielegalny-handel-lekami,1971673,4199
        www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/844187,Nielegalny-eksport-lekow-CBA-zajrzy-do-aptek
        • Gość: diabetyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.14, 09:12
          Jeszcze w żadnej aptece w Przemyślu nigdy nie miałem problemu z kupnem tej insuliny.
          Nie wiem, jak jest w kraju
          • Gość: gość IP: *.gtnet.net.pl 28.05.14, 15:01
            KUUUURRR.....W...AAAAAAAAA jak wy mnie denerwujecie pisząc tym że ten co ma drogo to ma dużą marżę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracuje w aptece i kur wiem jaką mam marżę, myślicie że ta słoneczna to ma na tej waszej PRADAXIE za 39zł marżę jaka do kur....w ...y??? 25% a ja jak mam Pradaxe za 119 zł to mam marżę 50% no chyba was BÓG opuścił. Chciała bym mieć 25% a mam 15% i kutwa mam ten lek za 119 bo takie drogi jest w hurtowni!!!! I zamówie takich opakowań 5 a taka słoneczna 50000 !!! Albo sprowdzi z impostu przepakują w polsce i macie podróbke za 39zł i się leczcie!!!! TĘPAKI!
            • Gość: chory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.14, 10:25
              Myślałby ktoś, że "gość" z taką KULTURĄ SŁOWA mógłby pracować w aptece! Akurat! Bałbym się robić tam zakupy.
            • Gość: AŚKA IP: *.leon.com.pl 01.12.14, 19:14
              100 % POPIERAM -ZADZWOŃ SŁONKO
    • Gość: spokojny IP: *.toya.net.pl 28.05.14, 17:24
      nie napinaj się bo Ci żyłka pęknie, a w Słonecznej i tak będę kupował
      • Gość: stsn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.14, 10:51
        w dniu 02 06 2014 syn kupował dla mnie lekarstwa w aptece "SLONECZNA" Tarnow Lwowska mial dwie recepty na jednej lekarz popelnil bląd co sie moze zdarzyć dotyczy leku OMSAL napisał 100% a dla ubezpieczonych jest na ryczałt zaplacil ok 75 zł miast 9,60 za 3 opakowania 65 zl dla skarbu panstwa do apteki mam pretensje ze syn nie został poinformowany o pomylce lekarza ,wydajacy lek mial dwie recepty i widział ze kupujący jest ubezpieczony gdyż większość lekow jest refundowana , ja emeryt przy pomocy zony bez 65 zł moge zyc mnie chodzi oto by tego typu przypadek mozna wyeliminować bylo jasne ze jestem ubezpieczony i ze jest pomylka recepte mozna bylo przepisac...prosze o informacje gdzie skladac skargi ,bylem w aptece zapytalem dlaczego nie poinformowano syna o pomylce młodziutka pani oswiadczyla mi ze "lek wypisano na 100% (czego sie domyslilem w czesniej i nie szedlem ze skarga na lekarza tylko z zapytaniem o nie poinformowaniu) i
        nie wszystkie leki sa refundowane" ...odkrycie ze hoj ...pytalem nie o wszystkie tylko o ten jeden! wydzwaniam by sie zapytac gdzie zlozyc skarge tylo poczta g. sie odzywa tak w obu aptekach Curie i Lwowska.
        • Gość: mikolaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.14, 23:05
          Raczej nic nie wskorasz...ale jesli już to do Inspektoratu farmaceutycznego w urzedzie na Mickiewicza. ..ale w tym przypadku raczej nic nie uzyskasz...
        • Gość: OLA IP: 80.54.117.* 18.06.14, 20:18
          Nie ma Pan żadnych podstaw do skargi na aptekę,jeżeli lekarz napisał 100 lub X. natomiast informuję ze ceny urzedowe leków (dla uproszczenia te które mogą mieć zniżkę na receptę)są jednakowe w kazdej aptece od Tatr do Bałtyku. Zmieniają sie co dwa miesiące. Informuje iz działanie lekarza nie musiało wynikać z pomyłki lecz swiadomego działania poniewaz np nie miał Pan potwierdzenia od specjalisty o chorobie przewlekłej i to on powinien o tym poinformować.
          Ubezpieczenie nie upoważnia Pana do nabycia wszystkich leków ze zniżką.
        • Gość: Elina IP: *.xdsl.centertel.pl 28.06.14, 12:34
          ale na kogo chce pan składać skargę skad w aptece mają wiedzieć czy panu akurat zniżka na ten lek przysługuje jeśli lekarz zaznaczył 100% czy x to tak lek jest wydawany a apteka nie musi wnikać w przyczynę takiego wypisania leku , niech pan ma pretense do lekarza.
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.14, 10:39
      Oprócz banków, parabanków i szmateksów w mieście królują apteki. Czemu? Bo to biznes. Każdy chce jakoś zarobić na siebie i rodzinę. I jak w każdym biznesie stosowane są różne sztuczki by przyciągnąć klienta, to zrozumiałe i akceptowane pod warunkiem, że są z korzyścią dla klienta. Nie wiem czemu akurat tak bardzo się rozwinął wątek o jakiejś tam aptece, uważam, że dzięki właścicielom aptek, którzy sobie podsrywają na forum. Nieładnie. Bo mnie akurat to wisi, czy tu jest drożej czy taniej czy ten lepiej obsługuje i się uśmiecha czy nie. Wchodzę i kupuję i w dup.ie mam jaka to apteka. Taka sama jak każdy sklep, więc nie róbcie z apteki świątyni. Zamiast pieprzyć na forum zajmijcie się pracą, nie macie nic do roboty w aptece?
      • Gość: Lolek IP: 89.231.3.* 29.05.14, 11:40
        Powiem Wam tyle moi drodzy...apteki słoneczne będą na rynku jeszcze jakiś czas (może do dwóch-trzech lat) , a potem...no cóż zostaną sprzedane , a mechanizmy, kulisy, jak po co i dlaczego tak funkcjonuje jest dobrze znany dla osób dobrze znających realia biznesu...
        • Gość: Arturro IP: *.107.115.253.mediahost.pl 30.06.14, 23:06
          Zwyczajnie daj się uśpić.
          • 22.05.15, 18:40
            Na szczęście złodziej Komor i Tuskowo i całe P O przerypią wybory w maju i na jesieni i ruszy się coś wreszcie we władzach.Przykład jak wiadomo idzie z Góry. Zobaczycie jakich też ruchów nabiorą Ci z Nadzoru F-którzy do tej pory niby kontrolują apteki- a gdzie choćby kontrola obecności magistra farmacji na zmianie-jak wiadomo pusty przepis-wystarczyłoby tylko tego wymagać -a 1/3 aptek byłaby do zamknięcia.
    • Gość: Niuniu IP: 185.18.135.* 08.07.14, 19:45
      Czekam z niecierpliwością ;)
      • Gość: Konia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 22:04
        Już niedługo będziesz czekał,nowa Słoneczna otwiera się niebawem na Slowackiego tam gdzie kiedyś Tomaszewska miała sklep.
        • Gość: gosc IP: 185.18.135.* 10.07.14, 10:30
          A po co nam tyle Aptek w Przemyślu? Miasto Aptek, Kościołów , Banków, Para Banków itp.
          • Gość: nostradamus IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.14, 18:26
            Po to, by wziąć pożyczkę w parabanku na leki, kupić je w aptece i pomodlić się przed smiercią w kościele.

Wróżę jeszcze świetlaną przyszłość dla domów (spokojnej) starości.
          • Gość: Obserwatorka IP: *.107.115.253.mediahost.pl 10.07.14, 19:47
            Za dużo w tym mieście aptek i dentystów. Jak zabraknie kasy dla emerytów to i jedni i drudzy pojadą na wczasy do włoch. pod warszawą.
            • 10.07.14, 21:57
              A mojej kochanej pani doktorce z a-denta zaginął był piesek marki york. i jak ktoś go zwróci to ona zwróci kasę unijną za budowę domku stomamieszkalnego do nfz. Mokra 5 jak mniemam po ogłoszeniach w żyći.. ups życiu.Buduj i masz. Unia daje,to trza brać.
              • Gość: gosc IP: *.is.net.pl 17.07.14, 21:31
                powiem tak, patrzcie na daty ważności tych leków ze słonecznej, byłam , kupiłam bo super tanio i tzw dupa, wazny jeszcze kilka dni. gdybym stosowałe stale to ok zdążę zjeść, ale to ma być dorażnie czyli zanim zjem to wcześniej sie przeterminuje, niestety w tym wypadku tanio znaczy drogo. musze kupic ponownie. jesli o mnie chodzi to więcej tam nie pójdę, za długo czekam w kolejce aby kupic prawie przeterminowany lek!
                • Gość: xxx IP: *.is.net.pl 18.07.14, 12:15
                  Aż sprawdze i napisze, dziś sie tam wybieram stać w kolejce
                  • Gość: klient_Slonecznej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 12:39
                    xxx IP: *.is.net.pl
                    posty pod tym samym IP.
                    Piszesz sam do siebie?
                • Gość: gość BB IP: *.play-internet.pl 29.07.14, 19:49
                  No cóż zanim leki słoneczne dojada z Chin do Polski to to trochę długo trwa. Stąd krótkie terminy.
                  • 13.09.14, 12:35
                    TY PEWNIE OD CHOĆKÓW ?
        • Gość: klientka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 12:38
          Konia, a co to znaczy niedługo, bo czekam na aptekę w byłym sklepie p. Tomaszewskiej, bardzo by mi to odpowiadało i nie tylko mnie.
          • 22.05.15, 18:45
            Jak wiadomo Komor i P O przerypią wybory w maju i na jesieni i wreszcie zmieni nam się władza a wraz z nią miejmy nadzieję sytuacja na rynku farm. Przykład idzie z góry-czyli jaki?-kraść ile wlezie! Tak działają nieuczciwe sieciówki. A zobaczycie też jak Nadzór nabierze ruchów-może wreszcie zaczną egzekwować przepis o konieczności obecności magistra na zmianie-jak dla mnie 1/3 aptek z tego powodu byłaby dziś do zamknięcia w Polsce
            • Gość: Gość IP: 185.18.135.* 26.05.15, 10:07
              Wystarczy tylko w godzinach popołudniowych tj między 16 a 20 przejść się po Aptekach i spr czy są MGR. A w nocnych Aptekach to nigdy nie ma.
    • Gość: Zest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.15, 09:31
      Polecam wam dtsklep
    • Gość: Jakub IP: 185.18.135.* 18.07.15, 13:15
      Apteka całodobowa na ul Borelowskiego na dzień 18 lip 2015 Singulair 4mg 28tabletek - cena 35,85 a w Słonecznej ponad 10zł. NIGDY WIĘCEJ! Jestem w stanie zrozumieć jakąś różnicę w cenie ale ok 300% ?
      • Gość: Zorro IP: 91.240.130.* 05.08.15, 18:39
        Jaki jest mechanizm uzyskiwania takich cen przykład: sieć kupuje 1000 czegoś, za to należny się od producenta 20% rabatu niezależnego od hurtowni (czyli Farmacol nic tu nie dokłada) jak juz dostana fakturę od producenta na te 20%, to Sł. zwraca do F 800. Oczywiście za pełną wiedzą F. Pytanie kto kupi te 800, a no wszyscy inni w tzw promocji, czyli F da jakies 1-2% rabatu i wypchnie to pozostałym aptekom. A Sł mają tak 200 szt==20% ilości zakupionej + 20% rabatu od 1000 szt, czyli cena jest przez pół, jakby zwrócili 900, to cena by była przez 4. i pyta Pan jak długo to potrwa, tak długo jak inni będą kupować te 800. W grę wchodzi tylko totalny bojkot F, wtedy im się to nie opłaci. Tyle, że nie jest to proste, bo jak widzą, że ktoś się chce wyślizgać, to przychodzą i straszą, że jak tak, to F będzie musiała otworzyć na przeciwko jeszcze jedną Sł lub Niezap. Oczywiście to blef, ale skuteczny. Więc ja bym się nie dał i kazał bym im spadać na drzewo. Dodam, że taki sam numer robią z groszówkami, czyli towar w pełnej cenie zwracają a groszówki sobie zostawiają, to tu marża może być i milion%, bo to ciężko nawet policzyć. Tyle w temacie, ale trzeba się powoli wyślizgiwać, bo nie ma innego sposobu, bo to ekonomicznie się musi opłacać, jak przestanie, to proceder ustanie. nie mówię, że zejść do zera, ale już do 30-40% tego co było to już zaboli, można brać tylko urz, a resztę zlać. I oczywiście nie ma gwarancji, że inna hurtownie nie wpadnie na taki sam pomysł, dlatego trzeba się orientować w temacie, żeby czegoś nie przeoczyć.
        • Gość: ot co IP: *.tktelekom.pl 06.08.15, 15:27
          Ok. 100 % racji, pozostaje tylko wcielić w życie!! Od już..
        • Gość: farmaceuta IP: *.centertel.pl 28.10.15, 01:01
          kolega zapomniał napisac o zakupach pakietowych - trzeba popracowac w innych sieciach jako kierownik by wiedziec , ze ich zamówienia pakietowe mają czasami ceny o 30% niższe w zakupie - a to tez zalezy od tego jaka firma , pakiet , ilosc i pracownika w marketingu . Jak firma ma mozliwosc sprzedania kilku tysiecy opakowań lub nie to co ? - liczy sie kasa a nie samarytanizm
    • Gość: gosc IP: 185.18.135.* 21.07.15, 18:34
      Ja mam cukrzycę i nadciśnienie i chociaż mieszkam na Jagiellonskiej to insuliny i paski i leki na ciśnienie kupuje przy Kamiennym Moscie bo ceny sa identyczne a nie stoje w kolejkach
      • Gość: info IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.15, 22:40
        ceny leków refundowanych są jednakowe we wszystkich aptekach
      • Gość: farmaceuta IP: *.centertel.pl 28.10.15, 00:54
        droga klientko
        CENY LEKÓW URZEDOWYCH zgodnie z ustawą wszedzie sa takie same od 01.01.2013 roku , kiedy to wprowadzono sztywne ceny urzedowe i juz nie było insuliny po 1 groszu.
        Tak wiec APTEKI SŁONECZNE mogą konkurowac tylko preparatami 100 % , nierefundowanymi .
        Ijeszcze jedno - nikt nie może zabronic sprzedazy mi preparatu bez marzy .
    • Gość: lol IP: 195.117.119.* 10.08.15, 15:26
      O co biega z Apteka Słoneczna a Apteka "Słoneczna" na Słowackiego 13 w Przemyślu? Różnica tylko w " " oraz nazwiskach? To ta sama sieć ? Czy tylko podszywają się pod prawdziwą Aptekę Słoneczną?
    • Gość: Prawnik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.08.15, 19:16
      Akcjonariusze spólki jawnej Apteka Słonecza, informujemy , że nie Mamy nic wspólnego z Apteką "Słoneczna" w Przemyślu na ulicy Słowackiego 13 w Przemyślu. Ktoś pod naszą nazwą nr KRS 0000307817 zaczął od dnia 31.05.2015 roku , posługiwac sie mylną nazwą w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, odciągnięciem Klientów , Pacjentów , Naszym kosztem. W chwili obecnej zostały podjęte wszelkie Prawne korki aby ten proceder wyjaśnić.

Zarząd Spółki Jawnej. Apteka Słoneczna F. Focha 31 oraz Jagiellońska 12 w Przemyslu.
      • Gość: uważny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.15, 22:02
        Coś za dużo tych wielkich liter.
      • Gość: łukasz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.15, 08:43
        aaa, czyli nie ci sami??? to dobrze, może nie będą handlować lekami , które "spadły z tira"...?
      • Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.16, 09:23
        No i co z tymi"podjętymi krokami?" Przynajmniej leki maja pewne.
    • 01.01.16, 14:48
      Byłam przez chwilę zatrudniona , ale wystarczająco , aby się zorientować . Kombinacje cenowe sa bardzo proste . Stawiają na leki deficytowe np. xarelto , pradaxa , trajenta , które w dobie deficytu proponują w cenach poniżej marży , aby przyciągnąć klienta , ale wydaja tylko tym pacjentom , którzy robia u nich inne zakupy . To raz . zamawiają w dużych ilościach , do wielu aptek więc mogą pozwolić sobie na obniżanie cen . Mają też b. prosta politykę cenową , a ponadt " Madson " to własna produkcja bardzo tanich suplementów , ale nie zbadanej jakości . Na szczęście Warszawa na Krakowiakach już się trochę poznała i farmaceuci mimo proponowanego wysokiego wynagrodzenia nie chcą się tam zatrudniać , bo z personelem obchodzą się przedmiotowo . Chociażby to że nie mają pomocy aptecznej ani sprzątaczki . Sprząta nie tylko magister , ale i kierownik apteki . Szczerze odradzam firmę , która bezczelnie i przebojem pozbywa się konkurencji i nie szanuje człowieka .
    • 03.01.16, 21:37
      Działają niezgodnie z prawem . Wydają leki niezgodnie z receptą , a czasami bez recepty . Wydają też najtańsze zamienniki o niepotwierdzonej przyswajalności . Zamawiają opakowania zbiorcze i dzielą je , co też nie jest zgodne z prawem.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.