Dodaj do ulubionych

Płace szefów spółek miejskich!!!

IP: *.toya.net.pl 29.01.13, 07:25
Edytor zaawansowany
 • Gość: czytelnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 12:30
  na stronie Urzędu Miasta Przemyśla są umieszczone oświadczenia o uzyskanych dochodach w danym roku osób zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych spółek miejskich oraz zakładów podległych pod UM, bardzo ciekawa lektura, jeśli porówna się wykazane dochody do odpowiedzialności za sprawowaną funkcję, wynagrodzenie jest wprostproporcjonalne do widocznego dla każdego z mieszkańców stanu odpowiedzialności za istniejący bałagan, inaczej mówiąc im większy bałagan tym większe dochody.
 • Gość: Patriota lokalny IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.13, 13:09
  Proponuje wprowadzenie odpowiedzialności za podejmowane decyzje . Kary za zmarnotrawione miejskie pieniądze np( Pawilon na stoku 3 miliony , Kompleks basenów na murawie czuwaju 3 miliony )
 • Gość: Patriota lokalny IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.13, 13:11
  Przepraszam za nazwę pawilon to przecież jest najnowocześniejszy schron betonowy pomnik potęgi miasta .
 • Gość: czytelnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 13:15
  Oświadczenia majątkowe o dochodach za 2012 rok - www.przemysl.pl/bip/prawo/oswiadczenia_majatkowe/1164/
  podczas lektury nie denerwuj się bo możesz przypłacić to zdrowiem, pomyśl "Kto to" i za ile wynagradzany
 • Gość: czytelnik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.13, 13:25
  cisza w temacie, zapewne wszyscy czytelnicy tego forum z ołówkiem w ręku analizują wykazane dochody przez prominentów spółek i zakładów miejskich, i nie mają nic do powiedzenia w temacie, bo cóż tu gadać , widząc te poczynania trzeba zapłakać na losem tych osób , taka olbrzymia odpowiedzialność a tak nikłe wynagrodzenie.
 • Gość: Potek IP: *.ipredator.se 29.01.13, 13:31
  Witam wszystkich uprzejmie.
  Myślę, że należy znacznie podnieść uposażenia specjalistom wymienionym w wątku.
  Powinno się należycie smarować dobrze funkcjonujący mechanizm. Kierujący spółkami miejskimi w przytłaczajacej większości, to wysokiej klasy bezpartyjni fachowcy, o ogromnym doświadczeniu i dorobku zawodowym. Należy troskiliwe chronić tych koryfeuszy myśli ekonomicznej, prawniczej i gospodarczej. Są oni doskonałym przykładem rzetelnej pracy, lokalnego patryiotyzmu, a wręcz miłości do swojego miasta. Ludzie Ci, w większości urodzili się w Przemyślu, tutaj są ich korzenie i tutaj są ulokowane ich uczucia. Odnieśli oni niesamowite sukcesy we własnych biznesach, maja na swych kontach doniosłe osiągnięcia naukowe. Gdy osiągnęli już wszystko w tych dziedzinach, postawnowili przejść na zaszczytną i (omal że) bezinteresowną służbę dla społeczństwa i miasta. Chwała im za to. Nie możemy im pozwolić umrzeć z głodu. Potężne koncerny międzynarodowe tylko czekają, aby przejąć tych wybitnych fachowców i specjalistów angażując ich w swoich przedstawicielstwach w Londynie czy Singapurze.
  Wzywam wszystkich - nie dajmy im odejść, nie dajmy zniszczyć naszego miasta !!!
 • Gość: LEON IP: *.fmi.uni-sofia.bg 29.01.13, 15:27
  A nie było by łatwej powyrzucać to towarzystwo na zbity ryj. Połowa na kuroniówki, a połowa do prokuratury ?
  Straszna mi kompanija: ćwierćinteligenci i cwaniaki. Wielu z nich nie potrafiło upilnować własnego biznesu za 100 tys. złotych, ale zarządzać publicznymi milionami potrafią jak mało kto.
 • Gość: Yanosik IP: *.toya.net.pl 29.01.13, 15:31
  Oświadczenia majątkowe były inspiracją do utworzenia sondy; teraz trzeba grubo pojechać :
  POSIR Przemyśl - wszystkim na stanowiskach kierowniczych obniżyć połowę Szefie Firmy Robi & Corporation; a jak chcesz wiedzieć dlaczego to skontroluj jak pracują!!!
  patriota Lokalny cedzi słowa o schronie betonowym na wyciągu i remoncie "basenu" olimpijskiego na czuwaju. Może coś w tym jest.. A co zrobił POSIR aby dokończyć inwestycję?
  na razie wiemy że pobiera regularnie pensję to jest ogromny wkład w inwestycję!!!
 • Gość: Towarzysz Winnicki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.13, 15:51
  Ja na te sprawę patrzę tak. Władza musi zatrudniać coraz więcej urzędników, bo ma w tym swój cel. To nie przerost administracji, nie dajcie się zwieść. To świadczy o działaniach mających na celu zwrócenie uwagi na swoje działania. Im więcej urzędników, im więcej wydziałów, oddziałów, referatów, biur itp. tym lepsza jest władza. Dlaczego? Jeżeli do wymiany zamka u drzwi zatrudnię jednego ślusarza, to świadczy o tym, że sprawa jest błaha, ale jak zatrudnię dwóch lub trzech, to sprawa nabiera większej rangi. I tak jest z władzą, więcej urzędników, ważniejsze sprawy musi rozpatrzyć urząd, bo tak chce być postrzegany. Nie może władza uszczuplać swoich kadr, bo byłaby postrzegana jako mierna, niewiele znacząca no i uboga. A tak nie jest. Władza ma dużo kasy w kasie, więc nie będzie robić z siebie biedaka. I tak trzymaj władzo, słuszną masz linię.
 • Gość: Yanosik IP: *.toya.net.pl 30.01.13, 13:39
  czytelnik; bo szefowie czują się tak zaszczuci przez forum, że za chwilę sami, z własnej i nieprzymuszonej woli, mając dobro miasta, samorządu i dobro obywateli zgłoszą się i stwierdzą suwerennie , że za dużo zarabiają i chcą obniżki a nie podwyżki płac; w zamian za to zgadzają się na podwyżkę w wymaganiach od pracodawcy, mając życzenie jako samodzielna decyzja.
 • Gość: x IP: *.tktelekom.pl 30.01.13, 14:45
  Niby podane oświadczenia, jednak w dwóch przeglądarkach żaden z plików nie otwiera się! Informatyku miejski, do dzieła, nie śpij!
 • Gość: Patriota lokalny IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.13, 16:07
  Tu nie o płace chodzi ale o profesjonalizm i nie marnotrawienie środków
 • Gość: Patriota lokalny IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.13, 16:08
  Niech zarabiają ale niech ich praca przynosi miastu wymierne korzyści finansowe .Jak by co chodzi o dochód
 • Gość: leon IP: *.play-internet.pl 31.01.13, 22:30
  POSiR jest sztandarową patologią. 2 dyrektorów z tego jeden niejaki O. jak koło roweru udaje,że pracuje. poza tym studia podyplomowe,kursy i wyjazdy zagraniczne swego czasu na koszt ogólnie miasta. Tak panowie, tak to było. pamiętacie? bo my pamiętamy.
 • Gość: Bywalec IP: *.toya.net.pl 31.01.13, 23:24
  Pan o którym mowa podobno rozdaje karnety bezpłatne.. czy to prawda?
 • Gość: Patriota lokalny IP: *.adsl.inetia.pl 01.02.13, 10:31
  Proszę nie obrażać naszych wielkich budowniczych wychodzi z państwa małość dzięki nim mamy wspaniałe obiekty na światowym poziomie Boisko z aqua parkiem Basen olimpijski hale Pachnącą do dziś końskimi odchodami z czasów Ck , no i betonowy bunkier w stylu budowniczych Korei Północnej.A firma pod ich kierownictwem przynosi krociowe zyski . Podobno już działają i opracowują strategie budowy dwóch Wychodków. Architekci już robią plany będzie drogo trudno ale za to będą w nich okna Najlepsze na świecie tak jak i we wszystkich obiektach w mieście
 • Gość: Yanosik IP: *.toya.net.pl 01.02.13, 14:46
  W związku z tym, że żyjemy w kraju, gdzie kk, wiara wyraźnie odznacza się w zyciu publicznym.. więc, uprawnionym będzie popularne zawołanie z czasów świętej inkwizycji nie potępionej przez kk: na stos prezesów!!! czarownicy od czarowania swoich dochodów - bo ciężko na nie nie pracują: i admin może mi skoczyć z wykasowaniem tego wpisu; toć po chrześcijańsku zawołałem..
 • bolko-przemyski 02.02.13, 21:53
  Wybrańcy mieszkańców lubią mówić, że idą do samorządu dla dobra miasta, a nie dla pieniędzy. Można to w bardzo prosty sposób sprawdzić. Wystarczy złożyć obywatelski projekt uchwały i umożliwić radnym zajęcie stanowiska w sprawie obniżenia wynagrodzenie prezydentowi, a także obniżenia diet radnym. Dekadę temu rada miejska "nie pozwoliła" pobierać prezydentowi niższego wynagrodzenia, choć ten w kampanii wyborczej chciał zarabiać mniej niż jego konkurent. Dziesięć lat temu podobno sprawę jeszcze komplikowała ustawa. Lata minęły i chyba nie ma już większych wątpliwości jak to zrobić - prawo.rp.pl/artykul/830308.html?p=1
 • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.13, 21:12
  Hiszpańscy radni będą pracowali za darmo - .polskieradio.pl
 • Gość: Lokalny patriota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.13, 18:26
  Jak za darmo Tak dla miasta żeby zapisać się w annałach .Nasi politycy też by pracowali za darmo bo to wybitni filantropi ale im pod grozbą kary i ekskomuniki każą tę forsę brać i oni nie mają wyjścia .Bo przecież to majętni ludzie wielcy darczyńcy na każdym kroku piszą to dali na to to sponsorowali to i tamto to ufundowali dzieciom wczasy i nagrody w konkursach a wszystko z własnych kieszeń ich nazwiska widnieją w każdej akcji charytatywnej .Oni chcieli swoje diety przekazać na domy dziecka i stypendia dla wybitnie zdolnych ale im zabroniono zaszantażowano i straszono piekłem to bidulki z ciężkim sercem wzięli i za komisje też cóż mogli zrobić .Ale oni chcieli tylko im nie pozwolili .I oni by chcieli dac z własnych kieszeni na to wszystko bo to sponsorzy z krwi i kości tylko oni się wstydzą który pierwszy
 • solist 18.02.13, 07:27
  Niech pracują jako radni i zarabiają bo powinni, ale dlaczego głosowania są tajne? Tak się ci radni boją żeby ktoś nie wytykał ich później palcami? Zapytasz później radnego dlaczego głosował za np. złodziejskim zagarnięciem kasy mieszkańców z tyt. opłaty śmieciowej, a on powie, że głosował przeciw uchwale. I tak można każdego zapytać i każdy powie to samo - Ja byłem przeciw!
  Dodam tylko, że sprawdzone w praktyce!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka