• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Czy dzisiaj jest niedziela handlowa? Dodaj do ulubionych

• IP: *.toya.net.pl 24.03.13, 07:25
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Nieszpory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.13, 08:58
      Dzisiaj jest Niedziela Palmowa
      • Gość: aaaaa IP: *.toya.net.pl 24.03.13, 11:19
        no tak ale, zawsze niedziela przed świetami jest też handlową co oznacza że wszystkie sklepy powinny być otwarte
    • Gość: nnnnnnnnew IP: *.toya.net.pl 24.03.13, 15:09
      kazda niedziela jest handlowa
      i dobrze
      • Gość: ala IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.03.13, 17:55
        nie wiem czy tak dobrze jakby ci przyszło w każda niedzielę być w pracy to wtedy pogadalibyśmy, a jak pracujesz w budżetowce to nie mamy o czym rozmawiać, bo dla mnie każda niedziela jest handlowa tak jak każdy dzień tygodnia, bo przez takich jak wy my musimy naginać i się sztucznie usmiechać, u zas......prywaciaży.
        • Gość: Waldemar IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.13, 13:21
          Dzięki "takich jak my" masz pracę, inni nawet i takiej nie mają. Weź pod uwagę, że gdyby niedziele były wolne, to zarabiała byś mniej niż obecnie, coś za coś. Zresztą nie jesteś jedyna - kierowcy autobusów, maszyniści, konduktorzy, pracownicy aptek, pielęgniarki, służby mundurowe itp. itd.
          • Gość: kiepski IP: *.toya.net.pl 25.03.13, 15:21
            walduś ty moje dziecko tatuś Ci zawsze powtarzał Ty jesteś genialny
            • Gość: Waldemar IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.13, 18:35
              Na pewno nie twoje, ale dziękuję :P
          • Gość: ala IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.03.13, 18:13
            idioto ja nawet pracuję w poniedziałek wielkanocny i tak mam poniżej najniższej krajowej , bo zasrani prywaciaże już nie wiedzą jak nas wykorzystać ,bo niema normalnej pracy tylko wycierają sobie du... nami bo im się należy , a nam nie.Zatrudnią cię na czarno i robią z tobą co chcą. Na pewno i ty do takich należysz, ale to wam się niedługo skończy.
            • Gość: Waldemar IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.13, 19:08
              Po pierwsze nie idioto ! Czyżby mamusia nie nauczyła kultury?
              Po drugie - jak ci się nie podoba, to się zwolnij i tyle, pozwalasz się wykorzystywać i jeszcze narzekasz. Rzuć robotę i poszukaj pracy gdzieś indziej lub wyjedź za granicę, jakiś problem?
              Po trzecie - pracujesz w wielkanocny poniedziałek? Hmm, kelnerka albo barmanka :)
              • Gość: kiepski IP: *.toya.net.pl 27.03.13, 19:43
                walduś ty moje dziecko ,tatuś Ci zawsze powtarzał Ty jesteś genialny
                idiota
              • Gość: ala IP: *.przemysl.hypnet.pl 31.03.13, 22:43
                nie jestem ani kelnerką , ani barmanką, jak chcesz wiedzieć to w handlu. Jeśli nie pójdę do pracy w święta to mogą mnie wyrzucić, a o zwolnieniu nie ma mowy bo i tak zatrudniają na czarno, aby mieć kim manipulować w święta.Co to za kraj żeby wbryw własnej woli wyjeżdżać za granicę,jak wszyscy wyjadą to kto będzie robił na takich jak ty.
                • Gość: Waldemar IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.13, 12:40
                  Szkoda, że nie napisałaś gdzie pracujesz, wiedziałbym jakiego sklepu unikać.
                  Współczuje klientom, którzy mają z tobą do czynienia....
                  • Gość: ala IP: *.przemysl.hypnet.pl 04.04.13, 11:41
                    wybierz się w święta na zakupy i zobaczysz który jedyny punkt handlowy jest otwarty.
                    • Gość: jjjjjjjjjjjjjj IP: *.tktelekom.pl 04.04.13, 13:37
                      czyli sklep żabka
                      • Gość: ala IP: *.przemysl.hypnet.pl 04.04.13, 22:03
                        nie żabka
    • Gość: mała-miss IP: *.tktelekom.pl 26.03.13, 11:40
      dzis jest wtorek handlowy
      • Gość: mała-miss IP: *.tktelekom.pl 26.03.13, 11:43
        i jeszcze dodam , że jest taki "kryzys"w Polsce, że w Koszyczku na Glazera zabrakło koszyków. tyle ludzi! rekolekcje się jakieś skończyły czy co?
        gdzie ta bieda????
    • Gość: Ulka IP: 208.68.37.* 04.04.13, 12:15
      Tak jest, wielebna-matka handluje bździnami
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.