Dodaj do ulubionych

Najbogatszy Naczelnik Urzędu Celnego w Przemyślu.

IP: *.cdma.centertel.pl 23.11.13, 17:15
Po analizie zeznań majątkowych wszystkich naczelników w Służbie Celnej z całej Polski, okazało się, że najwięcej zasobów pieniężnych posiada naczelnik z Przemyśla, prawie czterysta tysięcy złotych. Należy również wspomnieć, że jest bardzo oszczędny, potrafił w ciągu roku odłożyć 55 tysięcy złotych.
Edytor zaawansowany
 • Gość: Plopluś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 20:07
  Teraz wiesz dlaczego jest najbogatszy.
 • Gość: przemyślak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.13, 23:57
  Jak mówią Krasnale i Pierdoły najciemniej pod Latarnią, a z tę Biedronką to prawda, jest na każdym przejściu granicznym i w Medyce i w Korczowej.
 • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 24.11.13, 00:25
  żal ci dupę ściska? było się uczyć, może też byłbyś naczelnikiem i zarabiał konkretną kasę, męczydupo
 • Gość: lokis IP: *.przemysl.hypnet.pl 24.11.13, 10:56
  Uczyć się? To dzięki nauce zostaje się naczelnikiem?Żarty sobie robisz. 90% celników ma wyższe wykształcenie.
 • Gość: Praktykujący IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 13:32
  Nie pluj na świętości.Jezus wśród swoich najbliższych uczni też miał celnika.
  Jak myslisz po co.
 • Gość: Naczelnik UC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.13, 13:05
  zdaje się że Pan Naczelnik właśnie zabrał głos w dyskusji. :)
 • Gość: jacek IP: *.cdma.centertel.pl 28.11.13, 08:43
  www.mf.gov.pl/documents/764034/6299934/uc+w+Przemyslu+Gruszecki.pdf
  Jak w tak trudnych czasach odłożyć kilkaset tysięcy i jeszcze nie mieć żadnych długów w bankach? I to z państwowej pensji.
 • matlak2 04.12.13, 14:17
  a najbiedniejszym senatorem w RP jest pewien adwokat, który jako /ponoć wzięta/ papuga klepał biedę za 450 zł dochodu miesięcznie i wybór do Senatu uratował go przed jałmużną z MOPS. Może nas naczelnik powinien zasięgnąć senatorskiej porady, jak na papierze zejść na dziady?
 • matlak2 04.12.13, 14:19
  Gwoli ścisłości, znam zwykłego celnika, którego kuchnia (wyposażenie + wystrój) kosztowała ponad 220 tys. przy zasadniczych poborach 1800 pln
 • Gość: giorgio IP: *.opera-mini.net 04.12.13, 14:48
  No co? Oszczędny jest.....
 • Gość: murzyn IP: *.toya.net.pl 09.12.13, 19:34
  do matlak2: fajnego ma kumpla w twojej osobie ten znajomy celnik. nie wie jaką kanalie wpuszcza do domu co mu taksuje mieszkanie i wypisuje na forum. zajebisty z ciebie kolega.
 • Gość: lhdfh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.13, 22:41
  jaki tam kumpel :) , drzewo ciął do kominka przy okazji jak ziemniaki przywiózł ze swojego gospodarstwa, stał tak w drzwiach, czapke miętosił w rekach i cos mamrotał, ze spragniony to dostał wody ze złotego kranu i tyle
 • Gość: Naczelnik UC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.13, 13:30
  Korupcja w cle jest rzeczywistością, zjawiskiem powszechnym. I wydaje się że jedynymi osobami które jej nie zauważają są osoby które w pierwszej kolejności powinny ją zauważyć. Nieprawdopodobne ale prawdziwe. Celnicy nie zarabiają dużo (oficjalnie) - nawet na stanowiskach kierowniczych. Uzyskanie oszczędności w kwocie prawie pół miliona dla przeciętnego funkcjonariusza (nawet lepiej opłacanych tzw. służb mundurowych) jest wyczynem godnym podziwu. Oczywiście nie można wykluczyć (wręcz nawet trzeba założyć) że są to oszczędności pochodzące z legalnych źródeł. Nam - mieszkańcom przygranicznych miejscowości - trudno jest w to uwierzyć bo widzimy otaczającą nas rzeczywistość i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak wygląda nasza granica wschodnia. Nielegalne bogacenie się celników jest - przynajmniej dla mnie - najmniejszym problemem. Osobiście uważam że większym problemem jest efekt tej korupcji czyli towar który w jej wyniku pojawia się w naszym Kraju. I dobrze by było gdyby były to tylko papierosy. Trzeba pamiętać że Polska leży na tzw. szlaku bałkańskim.
 • Gość: Hela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.13, 18:56
  Naczelnik UC na prezydenta,
  widać, że potrafi dobrze zarządzać kasą i jeszcze dużo zaoszczędzić przy tak niskiej pensji.
  Takiego prezydenta nam potrzeba- małe dochody, niczego nie brakuje i oszczędności będą!!!!!
 • Gość: krzyś IP: *.cdma.centertel.pl 24.12.13, 07:33
  Życzmy p. naczelnikowi z okazji świąt, żeby ciągle rządził donald, bo będzie mógł w 100 procentach sprywatyzować swój urząd.
 • Gość: Artur K IP: *.247.102.46.servers.nopeout.com 27.12.13, 23:22
  rzeka kłamst, naczelnik jest bezkompromisowy, boicie sie go łobuzy haha
 • Gość: kuklinowski IP: *.v4server.com 02.01.14, 20:25
  kmicic ty nie pierdzielel tylko powiedz jak mineły swieta :) - podobno kobita juz nie chce pisac za ciebie?
 • Gość: BABINICZ IP: *.cdma.centertel.pl 09.01.14, 16:01
  Ty nie powinieneś się martwić, przedłużeniem śledztwa ws. cegły?
 • Gość: 111111111 IP: *.tktelekom.pl 13.01.14, 12:44
  Kto mi powie, dlaczego znowu wyczyścili FORUM PRZEMYSKIEJ IZBY CELNEJ w Celnicy pl. Czyżby za dużo prawdy a może chodzi o to, żeby nowy dyrektor nie czytał o swoim naczelniku?
 • Gość: Naczelnik UC IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.14, 09:37
  US i UKSy zwykłym przedsiębiorcom rzucają różnego rodzaju kłody pod nogi utrudniając im działalność. A tu proszę: miliony złotych (a licząc te wszystkie lata to może i nawet setki milionów) strat dla Skarbu Państwa z korupcyjnej działalności naszych zacnych celników.
 • Gość: gosc IP: *.informel.com.pl 14.01.14, 11:50
  Wyczyścili forum ponieważ wszystko co tam się pisze mija się z prawdą to wyssane w palca plotki.Forum to walka jednego byłego zwolnionego funkcjonariusza ze wszystkimi.Tu własnie tworzą się wymyślane rzeczy które mamią opinię publiczną wprowadzając w błąd wszystkich.Dlatego słusznie kasuje się te bzdury.
 • Gość: las IP: *.v4server.com 14.01.14, 16:49
  Wspomniany pisarz to facet ktory w sadzie ukrywa sie za spodnicą swojej kobiety. Jest ofiarą losu którą wywalono z pracy za nierobstwo a teraz biedny pokrzywdzony chce odegrac sie na wszystkich ,nawet na byłych kumplach. Rysiek bedzie ci sie snił po nocach - niezle go ugotowałeś.
 • Gość: mis IP: *.informel.com.pl 14.01.14, 18:10
  Własnie taki z niego związkowiec ,że zamiast bronic zwykłych funkcjonariuszy to chce pogrążyc wszystkich którzy wejdą mu w drogę.Jest już mało wiarygodny dla wszystkich i to co mówi i pisze jest nieprawdą i tyle.
 • Gość: Ponury IP: *.cdma.centertel.pl 14.01.14, 22:13
  Prokuratura Apelacyjna w Rzeszowie ma zupełnie inne zdanie.Niedługo zatrzymają kogoś kto nosił kierownikom z grupy lubaczowskiej.Myślicie,że to przypadek?
 • Gość: lis IP: *.play-internet.pl 15.01.14, 13:29
  Ciekawe skada masz taka wiedzę jak śledztwo jest tajne.nie kłam na forum choć....
 • kopiectatarski 15.01.14, 19:32
  Drogi panie AK, przepędzający dni na pisanie wszędzie gdzie się da postów na naczelnika a w przerwach składający pisma na niego do wszystkich mozliwych urzędów, ministerstw, NIK, prezydenta, policji, prokuratury, AWB, CBa i jeszcze w setki miejsc. od kilku lat walczysz ze swoimi urojeniami, kierując na tego człowieka wszyskie mozliwe kontrole. Dzięki temu jest on najbardziej wszechstronnie skontrolowanym funkcjonariuszem przez wszystkie służby. Gdyby Twoje urojenie i zawiść były prawdziwe, to chociaż jedna z tych kontroli coś by wykazała. a tymczasem nic. i z warszawy i z rzeszowa i przemyśla - żadne służby nic mu nie wykazały. Pan oczywiście uważa w swoich urojeniach, że to dlatego, że cała polska jest skorumpowana. a to czemu jest ekspertem od cla w EU? Bo skorumpował UE? Dochodzi Pan do oblędu. a najgorsze, że ludzie czytają te brednie. Naczelnika kontrole nic nigdy zlego nie wykazaly w odróżnieniu od kontroli, które przeprowadzono w ramach Pana służby, a które wykazały spore uchybienia.... Stracił Pan pracę, środki do życia, NSA to utrzymał, a Panu mało i mało. Do czego Pan dąży ze swoją nienawiścią? Nie całe życie będzie się Pan chować za konkubiną, którą skazują za Pana przestępstwa? Naczelnik jest ekspertem UE, a tam nie ma układów. a jeżeli nawet nie w zasięgu dla funkcjonariusz az prowicnji jaką jest Przemysl. Naczelnik ma duże doświadczenie, wiedzę. Niech Pan nie wini ludzi za swoje nieszczęścia tylko sam siebie i uprzytomni sobie, że pisaniem bzdur i wylewaniem pomyj nic się nie zyska.
  a swoją drogą, to zgłosiłam właśnie ten temat do usunięcia. Dlaczego moderatorzy akceptują, że pisze się kłamstwa? Nazywanie NUC krasnalem, zarzucanie mu jakis urojeń. Przekleństwa? opluwanie z zajadłością jakiś bzdur na specjalistę i eksperta UE Czy to jest zgodne z regulaminem???
  poza tym forum czytaja ludzie, którzy nie znają celnikow i takie bzdury są szkodliwe. Znam iluś celników i jakoś nie widze u nich ani tych domów, ani samochodów. Widze za to na codzień cięzką, fizyczną pracę na zmianach bez uprawnień jak inne służby mundurowe (celnik zarabia 1/2 tego co policjant, wówczas gdy celnik musi mieć wyższe studia, a 90% policjantów zaczyna ze srednim wykształceniem!!! Celnik musi się znać na setkach przepisów i rozporządzeń, w których gubią sie prokuratorzy prowadzący sprawy karne!!!!!). Ustawy i akty wykonawcze są niedopracowane i celnik sam bierze odpowiedzialność za ich stosowanie. O ile bowiem sędzia, czy prokurator ma prawo nie znać prawa i nie ma za to skazań ich za błędy w sztuce, to celników prubuje się skazywać za to, ze wybrali złą interpretację rozporządzenia, ktore nie pasowało do ustawy. W cle po nagonce w 2004 roku zdarzały się oskarżenia za takie głupoty, jakich żadnemu prawnikowi w Polsce nigdy nie stawiano. Potem większośc się uniewinnia akle zostaje stereotyp celnika złodzieja. Poza tym ciekawe tylko czemu każdy celnik boi się granicy jak ognia, skoro mozna tam tak "trzepać kasę' jak piszecie? W praktyce jest się ciągle monitorowanym, podwójnie kontrolowanym, pociąganym do odpowiedzialności za nic. Ludzie czasem po dowiedzeniu się o ich przeniesieniu na granicę rezygnuja z pracy, bo jest to bardzo ciężka, fizyczna praca, która wymaga doskonałej znajomości bardzo trudnych przepisów, które się liczy w tysiacach ustępów czy paragrafów. W dodatku braki kadrowe i wieczne problemy, zeby wziąć urlop, bo tyle jest pracy.
  w zwiazku z powyższym prosze o usunięcie bzdur, jakie się tutaj wyp[isuje
 • Gość: jim IP: *.przemysl.hypnet.pl 15.01.14, 19:54
  Popieram, nie z przyczyn które podajesz ale dlatego że każdy w Przemyslu i nie tylko wie jaka jest prawda. Przecież znamy tych "zacnych funkcjonariuszy" . Uczciwy celnik to jest rzadkość, dlatego spadajcie.
 • Gość: xxxxxxx IP: 79.162.193.* 30.01.14, 09:28
  www.mf.gov.pl/documents/764034/6299332/dyr+ic+Chaba.pdf
  Rzeczywiście ten nowy dyrektor to jakiś uczciwy facet. 10 tysięcy albo więcej to mieli leśni ludzie ze służby za Bracie w Korczowej, szczególnie na wywozie.
 • Gość: lolek IP: 79.162.195.* 10.02.14, 18:58
  Zauważcie, że od kiedy były dyrektor Izby Celnej w Przemyślu został kadrowym Służby Celnej strona celnicy.pl usuwa wszystkie złe opinie a temat Urzędu Celnego w Przemyślu. Czuć wazelinę na kilometr. To wstyd dal Związku Zawodowego Celnicy, który jest właścicielem strony.
 • Gość: gargamel IP: *.cdma.centertel.pl 26.02.14, 15:55
  Dzisiaj został przesądzony los zastępcy dyrektora IC Przemyśl, który kierował czarnymi. Miejmy nadzieję, że nowy szef czarnych nie będzie tolerował psujących się RTG na granicy, które psują się na zawołanie, szczególnie mańkowi z Korczowej. Sprawdzi również skąd szeregowi funkcjonariusze z WZP mają takie domy jak np. kapusta z Wielkiego Oka.
 • Gość: dzinks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.14, 22:13
  kapusta ma bo dobry z niego manager
 • Gość: ,,;;;''''''''''''' IP: *.cdma.centertel.pl 25.03.14, 09:58
  www.portalprzemyski.pl/dyrektor-muzeum-ziemi-przemyskiej-odwolany/
  Latarnia został bez garba. Trudno będzie teraz Latarni robić karierę bez garba. Kojarzony z korupcją, układami i traktowaniem urzędu jak dojnej krowy może zakończyć swoją ,,błyskotliwą'' karierę. Kiedy przełożeni będą uczciwsi od podwładnych? Teraz jest odwrotnie, dorównać Latarni to trzeba być krzyżówką Bagsika z Madoff-em.
 • Gość: Wpis z celników IP: *.cdma.centertel.pl 28.03.14, 14:23
  Przypomnijmy sobie pewny marcowy dzień i służbę w Korczowej, którą prowadził Pan Wicz System wylosował funkcjonariuszkę o pseudonimie Dziewica na autokary. I co robi Pan Wicz? Dziewice wysyła na wywóz a na autokary z ręki kieruje Brudasa. Dlaczego? Dlaczego Brudas cały styczeń był na autokarach i chodzi tam ciągle? Pan Dyrektor powinien spojrzeć w oczy Panu Wiczowi i go o to zapytać. Ciekawe czy będzie miał odwagę odpowiedzieć, że dostaje od Brudasa za służbę na autokarach od 200 do 400 złotych. Powinien również zapytać Pana Wicza co go łączy z naczelnikiem Katanim. W 2012 roku jednych kombinatorów poprzenosili a tu znowu rosną następni.
 • Gość: =-\]['; IP: 93.154.172.* 29.03.14, 20:56
  Nie wiem dlaczego waści tak dybacie na onego. Toż to chłop sam swij. Komu zaszkodził? Nielicznym. Chcielibyście żeby był i alfą i omegą? Nic z tego. Jest to normalny (w cudzysłowiu i rzeczywistości) człek z nadania nadwornego, pełowskiego. Swoim krzywdy nie zrobi, a imć waści koło pióra zadziała. PS. Jest ktoś lepszy od niego w celnictwie polskim, a zwłaszcza przemyskim. Wkrótce się na nim przejedzie. No cóż panie solaryczno-botoksowy dyrektorze. Teraz albo ty, albo karzeł ze Skalnej! Wstydu oszczędź, a gawiedzi onegdaj opowiedz o kumoterstwach swoich!
 • Gość: BRACIE IP: *.cdma.centertel.pl 01.04.14, 15:41
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: duck IP: *.v4server.com 01.04.14, 19:24
  to ty kmicic jeszcze dychasz ? stara popłaciła zaległe rachunki ? pytam bo wiesz jak jest egzekucja komornicza boli i kosztuje :)
 • Gość: do duck IP: *.cdma.centertel.pl 02.04.14, 07:36
  Dopóki tacy złodzieje jak bracie noszą mundury, zawsze na jakimś forum albo w prasie poczytacie o złodziejstwie na wschodzie w SC.
 • Gość: Maniek z Korczowej IP: *.cdma.centertel.pl 09.04.14, 13:10
  Czarodziej RTG, człowiek dzięki któremu Bracie i Ślepy oraz ich grupa mogli wyłudzać Vat w Korczowej nie jest już kierownikiem czarnych.Skarb państwa może odetchnąć.
 • Gość: gość IP: *.przemysl.hypnet.pl 09.04.14, 19:32
  Czyli cos ten nowy dyrektor robi?
 • Gość: jajeczko IP: *.cdma.centertel.pl 20.04.14, 17:01
  Dlaczego nikt Bartkowi nie składa życzeń? To przecież taki dobry szef.
 • Gość: c IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.14, 23:15
  jak to się stało? był kier.oc Przemyśl, po aferze i aresztowaniach celnych został przeniesiony na oc kolejowy-perony, póżniej Korczowa a teraz chyba w nagrodę p.o.dyr.IC
 • Gość: c i inni IP: *.cdma.centertel.pl 24.04.14, 17:16
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: Tir narkotyki IP: *.cdma.centertel.pl 28.04.14, 19:04
  wiadomosci.onet.pl/rzeszow/medyka-celnicy-udaremnili-przemyt-150-kg-heroiny/hh715
  O tego tira trzeba zapytać mańka, on go zna z Korczowej.
 • Gość: LEON IP: 185.18.135.* 28.04.14, 21:33
  pociotki biskupa Mokrzyckiego i innych są mobilni. Krysza czyli parasol strzeże ich. SG, IC, i inne służby są zdominowne przez układ. rodziny składały kasę na przyjęcie do służby i tak to jest że pacjenci ci są nietykalni mając takich politycznych i czarnych protektorów.
 • Gość: Kmicic IP: *.cdma.centertel.pl 06.05.14, 13:39
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: zielony pas IP: *.cdma.centertel.pl 14.05.14, 15:15
  Pomysły pana naczelnika Gruszeckiego na zielone pasy, sprawiły, że do Polski wjechało i prawdopodobnie wjeżdża tysiące kartonów papierosów. To właśnie pan Gruszecki razem ze swoim ulubieńcem panem Walczykiem ówczesnym kierownikiem OC Korczowa wprowadzili procedury dzięki którym papierosy z Ukrainy zalewają Polske. Proszę nie pozwolić aby winę pan Gruszecki zrzucił na innych jak to robi zawsze, to tylko i wyłącznie jego wina. Proszę sprawdzić jakie wysokie nagrody otrzymał pan Walczyk za ,,ulepszenie zielonych pasów''. Lokalna prasa już w 2011 roku pisała do czego tak na prawdę służy zielony pas artykuł poniżej.
  supernowosci24.pl/tajny-pas-przemytnikow/
 • Gość: adek IP: *.play-internet.pl 14.05.14, 17:06
  piszesz bzdury, dzięki zielonym pasom nie muszę stać w kilkudniowej kolejce z przemyciorami a jak udało mi się w końcu wjechać na celnie to rozkręcali mi auto ,pukali po kołach i karoserii i patrzyli na mnie jak na bandytę bo nic nie miałem schowanego a widziałem jak załadowane auta jechały przede mna a celnik tylko porozumiewawczo kiwał im głowa, wiec nie pitol farmazonów bo nie wiesz jak było i jak jest teraz
 • Gość: do adek IP: *.cdma.centertel.pl 15.05.14, 07:45
  Teraz jest tak samo, tylko przemyciory jadą na czarnych bo celnik nic nie może.
 • Gość: klik IP: *.helvawebhost.net 20.05.14, 11:17
  nic dodać, nic ująć
 • Gość: klik 2 IP: *.cdma.centertel.pl 08.06.14, 07:56
  Pan Dyrektor powinien zwrócić uwagę na sposób prowadzenia dyscyplinarek przez naczelnika z Przemyśla. Nie chodzi tu o to żeby nie walczyć z nieprawidłowościami i nie wszczynać dyscyplinarek tylko chodzi o to, żeby robić to wszystkim którzy na to zasłużyli. Jeden z funkcjonariuszy właśnie zmarł, gnębiony i prześladowany przez dyscyplinarki. Inni którzy robili to samo tylko na większa skalę mają się dobrze. Pryszczaty dobry kolega naczelnika załatwił im, żeby naczelnik się ich nie czepiał. Sprawiedliwość jest tylko wtedy sprawiedliwością, kiedy dotyczy wszystkich jednakowo.
 • Gość: lllllllllllllll IP: *.cdma.centertel.pl 12.06.14, 08:15
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: kleo IP: *.cdma.centertel.pl 12.07.14, 11:07
  Nad Podkarpaciem zebrały się czarne chmury. Już mówią głośno w mediach, że chodzi o wielki układ w którym sądownictwo, prokuratura, służby, politycy stworzyli księstwo, które było rządzone na fundamencie powoływania się na wpływy, układy, kolesiostwo i znajomości. Trybem w tym układzie niewątpliwie jest naczelnik, miejmy nadzieję, że w końcu chłopcy z CBA zawitają na Zaciszną.
 • Gość: Budomierz IP: *.cdma.centertel.pl 18.07.14, 06:51
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: Monika J z UC IP: 79.162.192.* 24.07.14, 05:50
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • a.fischer 24.07.14, 10:07
  Zdaję sobie sprawę, że praca w UC jest stresująca ale sugeruję zakończyć już prywatne wycieczki w tym wątku. Nikogo (prócz paru celników) na forum wasze wzajemne żale nie interesują.

 • Gość: nieswój IP: 79.162.192.* 24.07.14, 08:40
  Miejsce twoich naczelników jest w więzieniu. Za cegłę zawiną hołka, młodego i tych co podbijali ale te wsze skorumpowane szmaty z zacisznej też się wezmą.
 • Gość: swój IP: *.ip.oxynet.pl 24.07.14, 08:51
  Jeżeli są winni, to nie mam nic przeciwko temu.
 • Gość: krasnal i kolesie IP: *.cdma.centertel.pl 18.08.14, 06:22
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: scyzoryk IP: *.v4server.com 19.08.14, 18:46
  nowa dyrekcja ze scyzorykowa jest tylko marionetką a sterują nią pewien dyrektor z mf AJ alias Shrek. Wiec nie ciesz sie tak bardzo bo Shrek to nie jest mily koles i takich jak ty ma daleko w du...ie
 • Gość: to ważne IP: *.cdma.centertel.pl 21.08.14, 10:08
  fakty.interia.pl/prasa/news-fakt-ujawnia-gdzie-jan-bury-chowal-zloto,nId,1487898
  Jak wzięli się za tego pana to i zrobią porządek w UC Przemyśl. Jeden z zatrzymanych biznesmenów z Leżańska to sąsiad słynnego Bizona z Korczowej. Bizon odprawił mu wiele cystern z różnymi tanimi cieczami np. sokiem jabłkowym. W rzeczywistości jechało tam paliwo, Bizon się dorobił na tym kroci. Ciekawe czy sąsiad go wyda?
 • Gość: duck? IP: *.mf.gov.pl 22.08.14, 13:35
  www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140821/PRZEMYSL/140829926
 • Gość: Bartek IP: *.cdma.centertel.pl 22.08.14, 16:11
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: zabrudzony IP: *.v4server.com 22.08.14, 19:01
  "bartek" ty masz jeszcze pieniądze ?
  Z tego co wiem, niedługo będziesz jeść tylko koninę bo zimą roboty w lesie nie ma :)
 • Gość: bartłomiej IP: *.cdma.centertel.pl 23.08.14, 08:07
  Mam przeczytaj moje oświadczenie majątkowe.
 • Gość: niedowiarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.14, 10:39
  Czytam w Super Nowościach jak to przemyski UC chce przemyskiej spółce Holted nałożyć karę 800 tys. złotych za nie ich przekręty. Naruszane są procedury a kara lada dzień stanie się wymagalna i zakład pracy może upaść, ludzie stracą pracę i długo jej nie otrzymają zanim sąd sprawę rozpatrzy. Myślę tak sobie, ze narzekamy że ktoś ogłasza embargo na nasze towary a tu proszę, może upaść jeden z nielicznych zakładów pracy w Przemyślu i co, nikt nie może tego w porę zatrzymać, sprawdzić. Naprawdę dziki kraj?
 • Gość: Korczowa IP: *.cdma.centertel.pl 24.08.14, 09:48
  Wieści z granicy
  Usuwanie z forum całych wątków nie pomoże w ukryciu faktu,że obecny kierownik w Korczowej miał w przeszłosci poważne zarzuty o charakterze korupcyjnym związane z odprawami na wywozie.Był nawet zatrzymany przez Policję , miał przeszukania domowe , był też zawieszony w pełnieniu obowiazków słuzbowych na kilka miesięcy. Starzy celni opowiadają nawet więcej: w innej sprawie ( wywóz cukru) i w innym czasie miał tez postępowanie dyscyplinarne w zwiazku z niedopełnieniem obowiazków i podejrzeniem korupcji.
  Duzym nakładem udało mu sie te sprawy wyciszyć i jakos załatwić, to były inne czasy. Obecnie by juz nie pracował. Ciekawe czy przyznał sie do tego kierownictwu obejjmując to stanowisko ?
  ``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Zapomniałeś o Kazimierzu M. którego żona pracuje w skarbówce, też go zatrzymali. To był rok 2002 , car im załatwił i wrócili, bo mogli pociągnąć resztę. Poczekaj niech dostanie nominację a potem opisze jego przeszłość jakaś gazeta. Krasnal lubi takich kierowników z przeszłością łapówkarska, adhd drugi as krasnala.
 • Gość: KRASNAL IP: 79.162.198.* 26.08.14, 06:30

  supernowosci24.pl/polscy-przedsiebiorcy-ukarani-za-przekrety-ukraincow/
  Skoro są dowody na to, że na Ukrainie nie było czosnku tylko materiały budowlane, to znaczy, że polscy celnicy potwierdzali nieprawdę. Z protokołu kontroli odprawy czosnku nr 401000-UKWR-091-5/2013 r wynika jednoznacznie, że od kierownika oddziału w Korczowej Janusza W. po odprawiających celników min. Agata M. dochodziło do niedopełnienia obowiązków służbowych polegających na nie stosowaniu się do poleceń. Celnicy nie otwierali tirów mimo, że byli do tego zobligowani. Dlaczego grucha nie zgłosił tego do prokuratury? Może dlatego, że Agata M. to szwagierka arcybiskupa a Janusz W. to jego koleś. Holted zostanie kozłem ofiarnym.
 • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.14, 08:41
  A gdzie SPRAWIEDLIWOŚĆ i walka o miejsca pracy w Przemyślu,ile kozłów ofiarnych w Polsce ma przestać istnieć i w imię czego?
 • Gość: San IP: *.tktelekom.pl 26.08.14, 09:05
  Piszesz jak zwykle bzdury. Sprawa dotyczy zupełnie innego przejścia granicznego !!!
 • Gość: KRASNAL IP: 79.162.198.* 26.08.14, 09:40
  Chodzi o Hrebenne i Dorohusk. Problem polega na tym, że z jednej strony UC niszczy bezwzględnie firmę a z drugiej w majestacie poważnych naruszeń prawa przez celników przy odprawie czosnku stosuje tylko rozmowę dyscyplinującą. Protokół mówi sam za siebie. Zresztą otrzymają go media to opinia publiczna sama się przekona. Jestem przekonany, żeby w protokole nie było januszka i pijaczki, wymienieni celnicy już dawno mieliby problemy z prokuraturą.
 • Gość: Życie Podkarpackie IP: *.cdma.centertel.pl 27.08.14, 10:27
  www.zycie.pl/informacje/Przemysl/3255,Celnicy-skoncza-nasza-firme.html
 • Gość: Krasnalu IP: *.cdma.centertel.pl 27.08.14, 21:40
  Największemu skorumpowanemu bydlakowi na Podkarpaciu od Kmicica.
  www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0
 • nadsanski14 03.09.14, 14:32
  www.zycie.pl/informacje/Przemysl/3310,Izba-Celna-odpowiada-na-zarzuty.html
 • Gość: BIZON IP: *.cdma.centertel.pl 30.08.14, 08:43
  Nie wszyscy wiedzą, że Bizon za czasów Bracie, mimo dwóch dyscyplinarek dostał nagrodę roczną. Wniosek napisał Bracie a Krasnal się przychylił. Wielu to zdziwi, tym bardziej, że dziesiątki funkcjonariuszy nie dostaje nagród i nie wie dlaczego. W obliczu obecnych faktów można to wyjaśnić. Bizona sąsiad zatrzymany niedawno biznesmen, który wg gazety wręczył sztabkę złota Buremu, miał bardzo dobre stosunki towarzyskie i służbowe z podkarpackim oligarchą. Wszyscy pamiętamy jak Bizon przechwalał się dobrymi układami i możliwościami wpływu na krasnala przez ,,mocnych ludzi,,. Bizon odprawiał sąsiadowi cysterny z jakimiś tanimi cieczami, które w rzeczywistości były paliwem. Biorąc pod uwagę wpadki Bizona i jego jawną działalność rabunkową, możemy być pewni, że on zwyczajnie Krasnala się nie bał i miał wpływ na niego. To kolejny dowód na to, że Krasnal to człowiek, który toleruje korupcję i układy wśród funkcjonariuszy z tz. GARBEM. Takich przykładów jest więcej.
 • Gość: SZRAMA IP: *.cdma.centertel.pl 01.09.14, 18:13
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: Perły Krasnala IP: 79.162.195.* 05.09.14, 09:17
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: ADHD IP: *.cdma.centertel.pl 08.09.14, 07:16
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: nikt IP: *.przemysl.pbw.org.pl 08.09.14, 14:15
  Mało zebrał za zatrudnienie po rodzinie np. Czerniak (pomimo braku wykształcenia ) i Kozio, a jeszcze sąsiada który wyświadczył im przysługę potwierdzenia nieprawdy?pewnie się przeliczył. Nie umiejętność liczenia szkodzi.
 • Gość: BIZON IP: 79.162.198.* 10.09.14, 07:29
  Treść postu jest niedostępna.
 • Gość: On IP: *.adsl.inetia.pl 10.09.14, 23:44
  A jak tam nasz bohater Brudas po kontroli na szlabanie?
 • Gość: no IP: *.cdma.centertel.pl 11.09.14, 12:35
  Wtopa, 11 kartonów. Żona wzięła to na siebie, zeznając, że zapomniała zabrać z auta. Brudas nosił chyba wszystkim kierownikom z grupy lubaczowskiej, więc będą go chcieli wyciągnąć bo jak się rozgada to perły krasnala też pójdą się paść.
 • Gość: kg IP: *.107.115.174.mediahost.pl 11.09.14, 16:12
  kto widział jak brudasa na szlabanie straz graniczna złapała?? czy to prawda, że próbował spierdo..ić??
 • nadsanski14 17.09.14, 08:51
  www.zycie.pl/informacje/Przemysl/3412,Celnik-zatrzymany-na-granicy.html
 • Gość: Oto dom jarka IP: *.adsl.inetia.pl 21.09.14, 19:13
  otodom.pl/nowa-rezydencja-centrum-jaroslawia-id31629355.html
 • Gość: daniel IP: *.cdma.centertel.pl 20.09.14, 13:46
  Piotrek, ty łysy skorumpowany bydlaku, ja ciągle o tobie pamiętam.
 • Gość: Korczowa IP: *.cdma.centertel.pl 26.09.14, 10:53
  Problem z hazardzistą jest bardzo poważny. Ten gość jest zwyczajnie uzależniony od maszyn. Jego uzależnienie przekłada się na postawę w służbie. Pożyczanie u kolegów ze służby, u funkcjonariuszy z SG a nawet podróżnych to nic w porównaniu z wyłudzaniem od Ukraińców kasy.
  Gość siedzi na mandatach i w związku ze zmianą sposobu mandatowania, ten facet zastrasza Ukraińców dużym mandatem a następnie proponuje niski w zamian za 100, 200 złotych. Ukrainiec płaci. Bo co ma zrobić? Ukraińcy chcą go nagrać i puścić w YOU TUBE, więc szykuje się kolejny skandal. Lisek robi identycznie. NUC jak zwykle o swoich podwładnych dowie się z mediów albo YOU TUBE.
 • nadsanski14 01.10.14, 13:13
  Ostatnio sporo zatrzymań celników, niejasności. Jakaś akcja czystkowa trwa?
  www.zycie.pl/informacje/Przemysl/3521,Byli-podejrzani-kierownikami.html
 • Gość: Opałko IP: *.cdma.centertel.pl 01.10.14, 18:40
  Prokuratura nie zdaje sobie sprawy, kogo zatrzymali. Opałko człowiek Lubaczowa, zarówno za rządów cara jak i bracie był ich kompanem w robieniu przekrętów. Dzielił się lojalnie z kierownictwem, zna większość korupcyjnych tajemnic tz. grupy lubaczowskiej. Jego wiedze mogłaby raz na zawsze pozbyć się z szeregów SC takich ludzi jak bracie, ślepy, psychol, grzywka, kobyłka, chempion, bizon, szrama, młody i wielu innych. Miejmy nadzieje, że prokuratura to wykorzysta.
 • Gość: krasnoludek IP: *.cdma.centertel.pl 03.10.14, 12:26
  Protegowany krasnala dostał sankcję i reszta też. Ciekawe kiedy przyjdą po Bartka?
 • Gość: gość IP: *.zycie.pl 03.10.14, 13:38
  www.zycie.pl/informacje/Przemysl/3536,Korupcja-w-Medyce-i-nie-tylko.html
 • Gość: SZRAMA IP: *.cdma.centertel.pl 04.10.14, 07:00
  Wasz kolega OPAŁKO dostał sankcję, będzie miał 90 dni albo dłużej, żeby przypomnieć sobie dokładnie przekręty, które razem robiliście. Noś szczoteczkę do służby, ty możesz być następny. Na prawdę myśleliście, że wam kiedyś odpuszczę, harcerzyku?
 • Gość: BRACIE IP: *.cdma.centertel.pl 10.10.14, 09:57
  Janusz W.(tak niedługo będą o nim pisały gazety)vel BRACIE, ikona przemyskiego cła, perełka krasnala, szef grupy lubaczowskiej, funkcjonariusz który powinien wykładać w szkołach dla funkcjonariuszy CBA, ABW i Policji przedmiot, Jak brać łapówki i nie zostać złapanym. Żywy pomnik indolencji służb. Został zdegradowany do starszego specjalisty i pracuje na pasie w Budomierzu. Januszku jak to się stało? Przecież szlify naczelnikowskie miałeś w zasięgu ręki. Twój pupil GRZYWAKA powiedział krótko, W. jest skończony. Jak byłeś kierownikiem oddziału to wchodził ci bez mydła wiesz gdzie. Może poproś MIRKA, żeby zadzwonił do dyrektora i mu kazał żebyś był np. szefem sprzątaczek albo kierownikiem parkingu. ZAKOCHAŁEM SIĘ W NOWYM DYREKTORZE. Robi porządek z tym złodziejskim bydłem.
 • Gość: leon IP: *.play-internet.pl 10.10.14, 20:47
  Janusz już nie zadzwoni do Mirka, bo mirek k. -ksywa- kara-pyta? swego czasu "kadrowy" w policji, cle czy SG na podkarpaciu ma już ciepło i rzadko. arcy-klecha mokrzycki swoim owieczkom z rodziny też wymościł gniazdka w cle i sg. A że arcyzwierzchnicy w tych instytucjach przy każdej nadarzającej się okazji wchodzili w dupę klechom, mając na uwadze swój byt, nigdy nie odmawiali przysługi w przyjęciu kuzyna,-ki, baratnka,siostrzeńca,-cy i innych pociotków. I taka jest prawda o tym specyficznym klimacie podkarpackim.AMEN.
 • Gość: zadowolony IP: *.cdma.centertel.pl 16.10.14, 13:33
  supernowosci24.pl/naczelnik-przemyskiego-urzedu-celnego-odwolany/
 • Gość: Anna Brytf IP: 185.18.135.* 16.10.14, 22:55
  Przyszła kryska na krasnala.
  Boże jak się cieszę,
  z tych króciutkich wskrzeszeń...
  Wreszcie bedzie normalnie bez tego psychola!
  Boże jesteś Wielki!!!
  PS; Dyrektorze IC Przemyśl; Nie popełnij błędu i nie powierzaj p.o. naczelnika atramentowi. To grozi katastrofą jeszcze większą niż gruchagate! Rozmawialiśmy ostatnio o tym skorumpowanym lubaczowiaku. Toż to jeszcze gorsze ścierwo niż ten pajac na krótkich nogach.
 • Gość: Krasnalu IP: *.cdma.centertel.pl 20.10.14, 11:52
  Jak podaje Prokuratura Apelacyjna w Rzeszowie Fundacji Batorego z dnia 14-10-2014 roku. Postępowanie przygotowawcze AP V Ds. 4/12(Słynna cegła z Korczowej), pozostaje w toku i terminu jego zakończenia nie można w chwili obecnej ustalić.

  Krasnal jest odpowiedzialny za ten proceder na którym skarb państwa wg prokuratury stracił ok. 80 milionów. Krasnala miejsce nie jest na pasie, tylko w Sadzie przed Temidą. Nie może być tak, że kolejny naczelnik który umożliwiał korupcję w ramach kary zastanie odwołany i przeniesiony na ciepłą posadkę. Kilka osób nad tym pracuje, żeby Krasnal się nie wywinął.
 • Gość: Latarnia IP: *.cdma.centertel.pl 25.10.14, 07:54
  Przy Jurku trzeba postawić agentów ABW, CBA, CBŚ. Jego umiejętności korupcyjne są szerokie i wszechstronne. Jego możliwości ewaluowały od czasu kiedy brał żyrandole od Romunów i kasę za grafiki.
 • Gość: Ścierka IP: *.cdma.centertel.pl 04.11.14, 14:24
  Chodzi o ścierkę. Nikt go nie oskarża. Takie są fakty. Nie różni się niczym od tej hołoty z Lubaczowa, robił dokładnie to samo, tylko na mniejszą skalę. Poszperajcie dobrze w pamięci, to może sobie przypomnicie jak osoba wymieniona z nazwiska pracowała z nim w Korczowej. Musicie również pamiętać, że osoby, które pracowały z Robertem w Korczowej z alokacji a już nie pracują, bo się zwolniły, to wymienionego z nazwiska dobrzy koledzy z którymi pracował wiele lat na zachodzie. To oni są źródłem dokładnych informacji, nie tutejsi celnicy, ci mogliby być nieobiektywni, bo są np. podwładnymi. Układ ze sterydem i innymi w Medyce, był tak jasny i czytelny, że stał się wiedzą powszechną. Ci co ich zwinęli, doskonale o tym wiedzą i nie z plotek. Radzę wam nie kompromitujcie się i przestańcie bronić ścierki, bo wszyscy się z was śmieją a jak o nim mówią, że to tchórz, to w razie problemów pociągnie was za sobą. Atakowany będzie każdy od pomocnika zmiany do SSC, kto będzie brał haracze od podwładnych.

  Forum Celnicy PL usuwa wszystko co dotyczy kadry kierowniczej. Dlaczego?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka