Dodaj do ulubionych

Nowa Prawica - kto ich kandydatem na prezydenta

IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.14, 16:45
Kogo wystawią chłopaki od Korwina? Ma tam ktoś takie ambicje?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Obserwatorka IP: *.107.115.253.mediahost.pl 10.07.14, 20:41
    Oczywiście uzgodnione że Wojciecha. Naszego.
  • Gość: Plopluś IP: *.toya.net.pl 11.07.14, 10:16
    Tadausz Sosnowski - idealny kandytat na prezydenta.
  • Gość: aad IP: *.free.aero2.net.pl 11.07.14, 10:51
    pewnie wielu chciałoby się dostać do stołeczka. Co to w ogóle jest ta nowa prawica? nowi chcą się do koryta dostać??? nie widzę tam ani jednego poważnego gościa! nawet jednego mandatu radnego nie powinni otrzymać.
  • darino 11.07.14, 11:47
    Prezydent miasta działa w ramach obowiązującego prawa, więc nie oczekujcie, wybierając przedstawiciela Nowej Prawicy, jakichś fajerwerków ...
  • Gość: Ola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.14, 12:28
    Ja bede głosował na KNP wiem ze jest na forum kilka klakierów politycznych które sie wiecznie sprzeczaja, jednak ja szukam kogos nowego w polityce. PO PIS REGIA rzadza miastem od lat i nic sie an lepsze nie zmienia, tym Panstwu juz dziekujemy, liczby wałów szkoda wyliczać niech młodzi przejma stery kierowania krajem, popatrzcie na srednia wieku radnych, połowa to emeryci i tak sobie siedza i kreca lody a młodzi jada do Rzeszowa
  • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 11.07.14, 14:16
    Olu a jak KNP wystawi Sosnowskiego to też na nich zagłosujesz? Niech ktokolwiek, choćby i PiS wystawi człowieka który da szansę na skończenie marazmu i autentyczny rozwój miasta to zagłosuję, jak nie to zostaje tylko Asterix
    Polecam wczorajszy artykuł o kurczeniu się miast w Polsce, i akapit: Najbardziej kurczą się miasta bez przemysłu
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.14, 16:11
    Takie zachowania też ujrzymy w nadsańskim grodzie? - klik
  • Gość: pp IP: 161.242.225.* 11.07.14, 17:59
    Niestety korwin zachowuje się jak typowy polityk, który po wieeeeelu porażkach dorwał się w końcu do koryta i nie ma pojęcia co ze sobą zrobić. Ot i tyle wyszło z jego szumnych zapowiedzi ...
  • Gość: kultura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.14, 19:54

opinie.newsweek.pl/korwin-spoliczkowal-boniego-chamstwo-w-polityce-newsweek-pl,artykuly,343451,1.html
  • Gość: darek IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.14, 15:05
    Boni to komunistyczny kapuś i kłamczuch - przypomnijcie sobie chociażby sprawę ACTA - i, mimo, że nie jestem zwolennikiem Korwina tak jak i wszystkich polityków, to Korwin postąpił z honorem. Obiecał dać w mordę kłamczuchowi i to też zrobił. Ave Maria!
  • Gość: rozsądny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.14, 16:35
    "Ola",a nie uważasz, że należy wybierać MĄDRYCH a nie wyłącznie młodych? Młodość - to nie powinno być jedyne kryterium wyboru. Doświadczenie jest niezwykle cenne + mądrość, to jest dobre kryterium na odpowiedzialne stanowiska. Oczywiście nie zostało sprecyzowane określenie "młody", ile ma mieć lat, 20-23-25 ?
  • Gość: Land Rover IP: *.19-1.cable.virginm.net 11.07.14, 18:07
    Sądząc po zachowaniu się wodza w cyrkowej muszce, najlepszym kandydatem byłby pewnie słynny "Kysy", ale wyprowadził się z Przemyśla. Na szczęście, jest Asterix w zanadrzu.
  • 2seth 11.07.14, 19:28
    Jeśli "elyta euro-parlamentarna" zachowuje się jak skończony cham i nie potrafi odróżnić zachowań z czasów sarmackich ( bicie po pysku ) od czasów dzisiejszych , to kit w oko jemu i tej jego obscenicznej muszce ( nie obrażając much i muszek).
  • 2seth 11.07.14, 19:32
    Ambicje po siekierze. Cham zawsze chamem będzie. Nawet "pod muchą".
    wyborcza.pl/1,75968,16311200,Korwinowi_wydaje_sie__ze_jest_gentlemanem__To_typowe.html
    Gość portalu: wektor napisał(a):

> Kogo wystawią chłopaki od Korwina? Ma tam ktoś takie ambicje?
  • Gość: Gość IP: *.107.115.253.mediahost.pl 11.07.14, 20:01
    Przyroda nie lubi próżni. Jeden idiota Andrzej L. się powiesił ( albo go powiesili ) to nastał czas na drugiego. Jeden wysypywał zboże , drugi bije po pysku. A gdyby tak trafił na mnie , to ja zwyczajny Polak tak bym mu przypier...ł w ryja , że by mu ta muszka wlazła w to żółte uzębienie tchórzofretki.
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 12.07.14, 06:08
    Ten cały boni to wyjątkowa menda i oblech!!! Gdybym miał to szczęście że go spotkałem, to też bym mu przy...wił!!!
  • tofciu 12.07.14, 09:04
    Ooooo!
    Widzę, że odzywają się pierwotne instynkty.
    To co? Zaczynamy chodzić z szablami i toporami po ulicy?
    Nie podoba mi się jakiś lekarz - cięcie. Adwokat? - cięcie.
    Sędzia? cięcie.
    Trochę trzeźwości "pysio":)
  • Gość: pp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.14, 09:08
    Każdemu może odpier.olić po zwycięstwie poprzedzanym ogromną ilością porażek wszelakich :-) Z drugiej strony opozycja może po prostu wprowadzać nowe formy "dyskusji", adekwatne do swojego skundlonego poziomu :-)
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.07.14, 10:49
    Jeden jedyny Pysio jest normalny,pozostali tacy jak to państwo. Czyż nie trafia do was że JKM nie spoliczkował normalnego człowieka tylko skundlonego kapusia? Czyż człowiek dobrowolnie donąszący,kapuś nie wyzbywa się człowieczenstwa? Czyż nie powinien w stosownym czasie a za taki uważam okres po odczytaniu przez JKM listy kapusiów w sejmie, przyznać się do błędu i przeprosić? A co zrobił? Zwyzywał od oszołomów i debili porządnego człowieka! Na co zasługiwał ten skundlony szmaciarz? Nawet na spoliczkowanie nie zasłużył bowiem możliwość żądania satysfakcji przysługuje tylko człowiekowi honoru. JKM był dla tego kundla łaskawy, powinien go wybatożyć. I takie coś reprezentuje Polskę i Polakow w parlamencie europejskim.Wstyd. Jakie 25 wolności tacy reprezentanci.
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 13:33
    Gość portalu: gonzales napisał(a):

> Jeden jedyny Pysio jest normalny,pozostali tacy jak to państwo.

Ty też?
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.07.14, 14:02
    Posłuchaj Maxa Cypisie :wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kolejna-akcja-maxa-kolonko-chce-dymisji-donalda-tuska/4yk0r
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 14:51
    Kiedyś dodałem jego "newsa" na temat Przemyśla - KLIK

Poziom tabloidu!
  • Gość: . IP: *.dynamic.chello.pl 12.07.14, 13:59
    Przecież JKM też podpisał lojalkę w stanie wojennym. Kto mu teraz da w pysk? Jaruś? Czy może Palikot?
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.07.14, 14:38
    I w tej lojalce zobowiązał się do kapowania?
    pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Korwin-Mikke
  • lechowski51 12.07.14, 15:07
    Jak Owsiak straszył każdego,kto kapusią Wałęsę nazwie Bolkiem,to da mu z "baśki" nie słyszałem aby Salon jak teraz wył z oburzenia.Jak damski bokser napieprzał dziennikarkę Stankiewicz,równiez nie słyszałem z POstepowych mendiow potepienia.A teraz masz!.Dostał kapuś plaskacza i od razu konferencje prasowe oraz wzywanie do jego izolowania.
    Masz Dyndało czego chciałeś!
    --
     www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
    "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
    fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
  • Gość: darek IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.14, 15:26
    Boni to kłamliwa menda, ktoś z was ma jakieś wątpliwości? Czy bylektoś, jak Boni, powinien wam zajmować tyle czasu? Ta menda kłamliwa chciała związać naszą wolność poprzez ACTA a wy tej mendy bronicie?
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 15:59
    Gość portalu: darek napisał(a):

> Boni to kłamliwa menda, ktoś z was ma jakieś wątpliwości? Czy bylektoś, jak Bon
    > i, powinien wam zajmować tyle czasu? Ta menda kłamliwa chciała związać naszą wo
    > lność poprzez ACTA a wy tej mendy bronicie?

BZDURA!!!

"15 grudnia 2011 r., dzięki staraniom polskiej prezydencji, Rada UE podjęła decyzję o podpisaniu umowy handlowej dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrobionymi (Anti-Counterfeiting Trade Agreement – ACTA). Proces ten był jednym z priorytetów Ministerstwa Gospodarki realizowanych podczas przewodnictwa Polski w Radzie UE.

(...)Wiodącą rolę w procesie uzgodnienia mozliwości wyrażenia zgody Rady na podpisanie umowy ACTA odegrał Komitet ds. Polityki Handlowej UE (TPC). Pracom TPC w II półroczu 2011 r. przewodniczyli przedstawiciele Departamentu Polityki Handlowej Ministerstwa Gospodarki."
    Unia wzmacnia egzekwowanie praw własności intelektualnej - mg.gov.pl
  • Gość: darek IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.14, 19:47
    Nie za bardzo bzdura ponieważ ACTA wprowadzano po cichu tylnymi drzwiami poprzez Zdrojewskiego i dzięki Boniemu
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 22:17
    Gość portalu: darek napisał(a):

> Nie za bardzo bzdura ponieważ ACTA wprowadzano po cichu tylnymi drzwiami poprze
    > z Zdrojewskiego i dzięki Boniemu

"W Polsce zaniepokojenie przebiegiem prac nad ACTA wyrażały wielokrotnie m.in. Internet Society Polska (już w 2009 roku występując do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, do Ministerstwa Gospodarki i do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z wnioskami o udostępnienie informacji publicznej na temat posiadanych dokumentów związanych z negocjacjami umowy[62]), Fundacja Nowoczesna Polska i Fundacja Panoptykon[63]. Razem z innymi organizacjami pozarządowymi wystosowały list do premiera Donalda Tuska z prośbą o zaniechanie działań na rzecz porozumienia i publikację istniejącej dokumentacji[64]. Na spotkaniu 19 stycznia 2012 r. w kancelarii premiera przedstawiciele rządu zakomunikowali, że uchwała w sprawie umowy została przyjęta, bez dyskusji z zainteresowanymi stronami. Tematu nie podniesiono na żadnym posiedzeniu Rady Ministrów, dokument wysłano do konsultacji poszczególnym ministerstwom w trybie obiegowym dwa dni przed końcem poprzedniej kadencji. Opinię publiczną poinformował o tym fakcie Piotr Waglowski w prowadzonym przez siebie serwisie[65], bezpośrednio po spotkaniu "grupy Dialog" z przedstawicielami rządu. Następnego dnia sprawę nagłośniła prasa ogólnopolska
    (...) 19 stycznia 2012 minister administracji i cyfryzacji Michał Boni zwrócił się z prośbą do premiera Donalda Tuska o dyskusję na temat podpisania porozumienia w związku z wątpliwościami jakie zgłosiła m.in. grupa Dialog – forum wymiany opinii rządu z organizacjami społecznymi" - wikipedia.org

"Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji (MAC) – utworzony 21 listopada 2011 roku, z mocą obowiązującą od 18 listopada 2011 roku[2]." - wikipedia.org

Rząd przyjął to co ktoś wynegocjował.
    Ministerstwo Gospodarki chwaliło się umową ACTA - tvn24.pl

Jaki wpływ na kształt umowy negocjowanej od kilku lat mógł mieć Boni, skoro Cyfryzację w nazwie ministerstwa dodano mu dwa miesiące (minus dni wolne od pracy, święta, nowy rok) przed ogłoszeniem przyjęcia przez rząd ACTA?

Kowal zawinił, a Cygana powiesili?
  • Gość: darek IP: *.adsl.inetia.pl 13.07.14, 01:51
    Kowal i Cygan zawinił, a na pewno dostał w gębę, nie za darmo. Co do ACTA to doskonale pamiętam kłamstwa Boniego na ten temat, pamiętam też jak się za swoje kłamstwa kalał
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 02:29
    Kowal i Cygan dotyczyło ACTA, a nie policzkowania.

Skoro doskonale pamiętasz, a wymieniamy poglądy przez internet w którym sporo można znaleźć, to może sprawdzisz czy przypadkiem nie przepraszał za to czego nie zrobił rząd i za stanowisko jakie rządząca krajem koalicja zajęła w sprawie ACTA. Jest różnica pomiędzy tym czy się przeprasza za swoje błędy, czy przeprasza się w imieniu grupy, która popełniła błędy,
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 15:38
    Czyli według Ciebie:
    Podpisanie deklaracji lojalności i niestosowanie się do niej - bohaterstwo?
    Podpisanie deklaracji współpracy i nie podjęcie jej - zdrada?

Może zanim zacznie się pisać o kimś per "kapuś", "donosiciel", "kundel", "skundlony szmaciarz", "takie coś", warto trochę poczytać?

Prof. Friszke: Dokumenty nie wskazują, by Boni był agentem - tvn24.pl

Cieszy Cię, że Boni dostał w twarz za to co kiedyś powiedział o Korwinie.
    Co będzie jak Ty dostaniesz w twarz od kogoś za to co o nim powiedziałeś?
  • lechowski51 12.07.14, 16:19
    Jak ktos nie rozróżnia podpisania "lojalki" od deklaracji o współpracy z SB,to wogóle nie powinien zabierać głosu.
    Widziałem np "lojalke" mojego kolegi z opozycji a aktach IPN o treści-Nie działałem i nie będę działał na szkodę Polski i narodu polskiego.
    Natomiast kapus Boni musiał podpisać Zobowiazanie do współpracy z SB,przyjąć konfidencki pseudonim Tajnego Współpracownika,tutaj Znak.No i oczywiście zobowiazywał sie donosić i zachować to w tajemnicy.
    Kapuś Boni,przyznał sie po latach,jak Tusk zaproponowałmu rządowe stanowisko i musiał złożyc oświadczenie lustracyjne.
    --
     www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1
    "Jeśli się nie zdarzy jakieś trzęsienie ziemi, to nadal będę głosował na PO."– powiedział Daniel Olbrychski. "Potrzebna jest troska, by PiS nie wróciło do władzy"
    fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/10348285_750724528311851_2597354279099322385_n.jpg 
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 16:36
    Jeżeli podpisujesz i zobowiązujesz się do czegokolwiek, a następnie się z tego nie wywiązujesz, to jakie ma znaczenie co podpisałeś?

• Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.07.14, 16:34
    Tak się składa że pamiętam tamte czasy i te sprawy dotykały mnie osobiście. Wiem czym było podpisanie lojalki a czym kapusiowanie. Zanim zalinkujesz to sam przeczytaj, najlepiej dokładnie,zapoznałes z wynikami sondy pod artykułem-54 % jest zdania że Boni nie powinien być ministrem. Zapytam tylko czy Boni wg. ciebie miał prawo zwyzywać od oszołomow i idiotow JKM po przeczytaniu przez niego listy Macierewicza? Ja uważam że nie i dlatego JKM miał prawo go spoliczkować. Inna sprawa, czy znasz jakiegokolwiek kapusia z rządu ,sejmu, samorządu który by nie zanegował faktu współpracy? Wszyscy nie podjęli współpracy, tak samo to prawda jak wygrane cotygodniowe w totka Wałęsy. Wszystkie ich teczki są puste,brak dowodow na współpracę, ciekawe że tylko teczki osób nic nie znaczących są pełne danych.
    Fakt nie przeprowadzenia w naszym kraju dekomunizacji,nie podania nazwisk wszystkich f-szy SB i ich współpracowników, nie wprowadzenia zakazu dla nich zajmowania stanowisk politycznych jest przekleństwem naszego kraju.
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 17:07
    Co ma do tego sonda?
    Myślałem, że odniesiesz się do wypowiedzi Kornela Morawieckiego, która też tam jest. Więcej pamięta z tamtych czasów niż Ty i te sprawy dotykały go bardziej niż Ciebie. Jego to co zrobił Boni tak bardzo nie boli jak Ciebie, choć z nim współpracował. Nie zastanawiasz się dlaczego tak jest?

Odkąd JKM pojawił się na scenie politycznej wiele osób uważa go za człowieka niezrównoważonego. Nie jeden mówił o tym publicznie. Teraz będzie policzkował każdego kto głośno powie coś, co widać gołym okiem?

Jak Korwin-Mikke negocjuje w Brukseli. Zapadła cisza. Więc powiedziałem, że trzeba wziąć jakiegoś Żyda - wiadomosci.gazeta.pl

Pierwsze wystąpienie Korwin-Mikkego w Parlamencie Europejskim: Stres, kłopoty z mikrofonem i pierwsze pójdą siedzieć - natemat.pl

Negocjacje skończyły się fiaskiem, spicz wyszedł marnie. Po raz kolejny trzeba było zrobić szum wokół siebie, bo nic innego nie wychodzi, a Boni nie odda?
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 12.07.14, 23:02
    "Dodał, że gdyby wszyscy przyznali się do współpracy od razu po Okrągłym Stole, Polska wyglądałaby dzisiaj inaczej. - Szkoda, że nie zrobił tego wtedy, ale dobrze, że dzisiaj - powiedział Morawiecki " to jest dla mnie istotne,to włąsnie powiedział i to właśnie napisałem.
    Oczywiście nie mogę się przyrównać do Morawieckiego . Ale nie wiesz Cypisie jakie uczucia mną targały w tamtym czasie, nie wiesz co czułem jak się dowiedziałem jak mój dobry kolega ,można rzec przyjaciel okazał się kapusiem.
    Szkoda że z takim zawzięciem walczysz w niesłusznej sprawie.szkoda że dołączasz do osób uważających JKM za człowieka nie zrównoważonego,mimo że czekał 22 lata .Zrobił to co musiał zrobić. A my musimy potrafić rozróżnić kto stoi po stronie dobra a kto po stronie zła.
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 01:55
    Poczytaj co na ten temat powiedział Frasyniuk - KLIK

Jaki sens ma przenoszenie Twoich uczuć związanych z zachowaniem Twojego kolegi na sprawę Boniego i uczestniczenie w słownym linczowaniu go po raz kolejny?
    Ile razy można kogoś karać za to samo?

Dla mnie słuszną sprawą nie jest policzkowanie kogoś za to co powiedział. Szczególnie gdy chodzi o debatę publiczną w której biorą udział politycy. W taki sposób nie wyznacza się granicy pomiędzy tym co dobre, a co złe, kto dobry, kto zły. Zawsze znajdzie się ktoś, kto potrafi uderzyć mocniej i przestaną się liczyć inne argumenty niż siła pięści. Jeszcze dać każdemu broń tak jak się marzy Korwinowi i mamy dziki zachód. W takiej sytuacji nie ma mowy o budowaniu nowoczesnego, obywatelskiego państwa.
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 12.07.14, 16:43
    Honor to rzecz ważna ale nie dla polityków. Oni wiedzą że policzek nie boli fizycznie ale często jest torturą moralną i dlatego tak gorąco walczą by te wspaniałe gesty zanikły! Dawniej człowiek który chciał uchodzić za honorowego i czystego moralnie nigdy sobie nie pozwolił na rozluźnienie obyczajów czy łamanie słowa. System z dawaniem w ryło zdawał całkowicie egzamin. Dzisiaj ten minister ze szczurzą mordą jest dumny i zadowolony że swoich świństewek! Gdyby coś takiego przydarzyło się pułkownikowi który ma honor i dumę to strzelił by sobie w łeb.

Tak na marginesie; powoływanie się na weryfikację że ktoś nie był kapusiem jest śmieszne i świadczy o naiwności lub egoistycznym podejściu! Zanim ktokolwiek dostał do podpisu cyrograf o kapowaniu, musiał napisać raport ze swojej działalności a w nim... Natomiast lojalka miała niewiele wspólnego z kapowaniem. Delikwent oświadczał że zaprzestanie działalności a w razie wpadki dostanie surowszy wyrok. Nie miało to wielkiego znaczenia bo usłużni sędziowie i tak ferowali kary na ful!

Jeszcze dodam że to nie były przestępcze podsłuchy lecz zwykły monitoring. Przesłuchując taśmy widzimy że to mafia i to najgorszego rodzaju bo to zwykłe lumpy trudniące się działalnością czysto przestępczą!!!
  • lowest 12.07.14, 16:56
    Kandydat na prezydenta miasta z ramienia Kongresu Nowej Prawicy powinien więc pójść w ślady wodza i spoliczkować TW "Krzysztofa" ;)
  • lechowski51 12.07.14, 17:52
    cypis pisze;
    Jeżeli podpisujesz i zobowiązujesz się do czegokolwiek, a następnie się z tego nie wywiązujesz, to jakie ma znaczenie co podpisałeś?

Czy Ty kontrolujesz to co piszesz?.Napisanie SB-ekowi,w czasach komuny,ze nie będzie sie działac na szkode Polski i narodu polskiego,było zobowiązaniem do czego?.Czy Ty nie wiesz,że za komuny nie istniało nawet takie pojęcie jak Naród?.Mało tego!.Juz po 1989r wielu tzw opozycjonistom jak Gremek,Kuroń czy Modzelewski,dalej przez gardło nie przechodziło,ze są członkami narodu polskiego i dalej bredzili o polskim społeczeństwie.
    Protestowałeś tutaj jak cham Niesiołowski,popychał red.Stankiewicz?.Tutaj przynajmniej plaskacza dostał mężczyzna a nie kobieta.
    --
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 18:55
    @ znawcy rejestracji TW

"Zgodnie z procedurami SB podpisanie zobowiązania nie było warunkiem nawiązania współpracy. Tuż po wojnie istotnie starano się uzyskiwać pisemną deklarację współpracy, ale już u schyłku lat 40. podchodzono do tego bardziej elastycznie. Umożliwiano zatem funkcjonariuszom samodzielną decyzję, czy w danym przypadku można dążyć do uzyskania pisemnego zobowiązania, czy poprzestać na zgodzie ustnej.

Gdy uznawano, że próba wyegzekwowania dokumentu zniechęci lub wystraszy konfidenta, pozostawano zwykle przy deklaracji ustnej. Uznawano, że formalizacja współpracy następuje przez wykonywanie zlecanych zadań i przekazywanie informacji.

Mitem jest przekonanie, że konfidenci sporządzali donosy własnoręcznie. W latach 70. i 80. większość współpracowników przekazywała bezpiece informacje ustnie. W takim wypadku proponowano nagrywanie rozmowy. Jeśli donosiciel nie wyraził na to zgody, a zarazem nie było możliwości dokonania tajnego nagrania, funkcjonariusz spisywał treść donosu. Mógł on, jeśli współpracownik się na to godził, sporządzać tzw. notatkę-dyktat, tzn. notować uzyskiwane wiadomości w czasie spotkania. Mógł też spisywać je po spotkaniu. "
    Filip Musiał, Podręcznik bezpieki, IPN, Kraków 2008 - rodaknet.com

@lechowski51
    Wiem, że Ty chciałbyś uchodzić na forum za największego członka narodu polskiego i tropiciela donosicieli. Jest tylko jeden problem i nie w jednym wpisie - klik.

> Protestowałeś tutaj jak cham Niesiołowski,popychał red.Stankiewicz?.Tutaj przy
    > najmniej plaskacza dostał mężczyzna a nie kobieta.

Wklej odnośnik do posta i wszyscy będą mieli jasność w jaki sposób taki cham jak ja protestował.

• lechowski51 12.07.14, 20:17
    Posługując sie plugastwami z jakiegoś forum,stajesz sie taką samą kanalią,jak ten,który te kłamstwa upowszechnia,nie znając nawet mojego imienia.Jak napiszę,że jestes nieślubnym dzieckiem,to też uznasz to za fakft?!
    Oczywiście,że Ub-ecy a pożniej SB-ecy stosowali współpracę z kapusiami,bez pisemnego zobowiązania ale było to cos wyjątkowego.Tutaj akurat kapuś Boni takie zobowiązanie podpisał i obrał sobie pseudonim kapusia a potem jak to upublicznił Macierewicz,to opluwał Korwina idąc w zaparte jak Bolek Wałęsa.
    href="www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1" target="_blank">www.facebook.com/NarodowaRewolucjaPolski/photos/a.403976416316234.79562.403970606316815/665506830163190/?type=1</a>
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 21:32
    Ktoś musi być chamem, kanalią, żebyś Ty mógł mieć dobre samopoczucie. Nic nowego.

Przecież jesteś zarejestrowanym użytkownikiem. Dlaczego nie zwróciłeś się do moderatorów z prośbą o usunięcie tego co nazywasz kłamstwami na swój temat?
    Chcesz strzec "prawdy" o innych, ale nieprawda o Tobie niech tam sobie będzie?

Myślałem, że dasz linka do postu, w którym protestuję w sprawie Stankiewicz/Niesiołowski. Nie martw się. Pomogę Ci. TU, TU, TU i TU.

Pokaż mi wątek w którym protestowałem "jak cham Niesiołowski,popychał red.Stankiewicz".

Jak nie ma to co? Walić autora insynuacji z liścia?
  • Gość: tak jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 10:03
    Cypis, czy nie zauważasz, że żadnymi, konkretnymi argumentami popartymi dowodami nie przekonasz fanów idola czy idoli. Twoja chęć uczynienia tego jest imponująca ale głową muru nie przebijesz. Może oczekuj przeprosin i ewentualnie egzekwuj ich brak w uznawany przez iluś sposób.Widocznie zdziczenie obyczajów staje się normą akceptowaną przez.. no właśnie przez kogo?
  • Gość: Cypis IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.14, 16:46
    Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, ani przebijać głową muru. Ktoś przedstawia swój punkt widzenia, ja swój i można wyciągać wnioski. Jakie kto chce, jak kto umie.

Przeprosin za co?
    Za to, że ktoś wypisuje głupoty, nie potrafi zapanować nad emocjami i dusi się nienawiścią?

• Gość: taka prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 21:08
    Cypis, no niestety moje aluzje zostały niewłaściwie odczytane, a moja pozytywna ocena Twojej walki o prawdę dość obcesowo skwitowana. Trzeba, jak słusznie zauważasz, panować nad emocjami, nawet pozytywnymi, którymi podyktowany był ten post.
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 13.07.14, 05:02
    pysio piszesz o braku osobistego poszanowania siebie przez politykow.to nie nowosc i tak jest obecnie we wszystkich krajach na swiecie.jak juz gdzies pisalem,jest to CHARAKTERYSTYCZNE
    dla czasow konca LASKI BOZEJ[nie mylic z Armagedonem].a potem jeszcze nad danym politykiem pracuje ogromny sztab ludzki,by nie on[polityk]zle wygladal,ale ci ktorzy mu cokolwiek zarzucaja.sprytne i daje dobre wyniki,nawet jezeli negatyw jest az nadto widoczny wszystkim.
    a wszystko pod katem kariery,kasy i planowanej polityki.cele uswiecaja wszelkie srodki.a ludziska i tak na nich glosuja[bo w wielu wypadkach z nimi[politykami]sie utozstamniaja.i boja sie zmiany,
    wola sluchac tego co uszy swierzbi.i tak wszedzie,to sie na razie[puki Cialo Chrystusa jest jeszcze na ziemi i czas KAZDEMU na uwierzenie ewangelii Pawlowej-1 Kor.15:1-4]nie zmieni !!!
  • Gość: wesoło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.14, 23:02

wiadomosci.onet.pl/kraj/piekarska-korwin-mikke-podszedl-do-mnie-i-dal-mi-klapsa/dbjlr
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 13.07.14, 06:35
    Ten cały cypis to jakieś ziółko platformerskie=ubeckie. Kłamie w żywe oczy! Np.; podpisanie współpracy nie było wymagane jedynie od członka partii! Wczoraj był w tvp3 wywiad z bonim i każdy mógł się przekonać jaka to oślizła menda. Ja jestem pewny że ma haki na rudego i bula! Przyjęli go do rządu, ba, stworzyli mu specjalnie ministerstwo. Ciekawostką też jest to, że pomimo tylu artykułów o przekrętach w cyfryzacji nikt nie ma odwagi powiedzieć że ministerstwo boniego za to odpowiada. A to że jest europosłem jest wynikiem działań mających na celu ochronić go od odpowiedzialności za działalność. Pon bucek nierychliwy ale sprawiedliwy - powiadają górale. Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy dla doraźnego celu narażają na przykrości swoje potomstwo. A dla przypomnienia to córka rudego ma już ochronę. A co się stanie gdy tatuś wyląduje na śmietniku historii?
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 13.07.14, 08:36
    marucha.wordpress.com/2014/07/12/boni-dostal-w-zeby-korwin-mikke-policzkuje-europosla/
    Pod tym linkiem można poczytać co myślą o tym zarówno propagandyści peło jak i normalni Polacy.
  • Gość: obiektywny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 09:48
    bardzo obiektywny blog, bardzo obiektywny....podziwiać i podawać za wzór do kształtowania opinii
  • lechowski51 13.07.14, 10:11
    cypis pisze;
    Ktoś musi być chamem, kanalią, żebyś Ty mógł mieć dobre samopoczucie. Nic nowego.

Przecież jesteś zarejestrowanym użytkownikiem. Dlaczego nie zwróciłeś się do moderatorów z prośbą o usunięcie tego co nazywasz kłamstwami na swój temat?
    Chcesz strzec "prawdy" o innych, ale nieprawda o Tobie niech tam sobie będzie?

Myślałem, że dasz linka do postu, w którym protestuję w sprawie Stankiewicz/Niesiołowski. Nie martw się. Pomogę Ci. TU, TU, TU i TU.

Pokaż mi wątek w którym protestowałem "jak cham Niesiołowski,popychał red.Stankiewicz".

Jak nie ma to co? Walić autora insynuacji z liścia?

Co miałem postulować o usunięcie?.Przeciez ja nie występuję tutaj pod swoim nazwiskiem i żadna łajza,taka choćby jak Ty,po za moimi poglądami,nic nie wiem o moim życiu,rodzinieitd oprócz tego =,co oczywiście napiszę.Lechowski istnieje tylko w sferze wirtualnej,w chorej głowie fanki i w Twoich knajackich pomówieniach.
    A z linkowanych postów nic nie wynika.Cham i damski bokser Niesiołowski,jest dla Ciebie autorytetem naukowym i moralnym,bo tak mówią w WSI-24 i takim mianował go Salon.
    --
  • lechowski51 13.07.14, 10:26
    Tu masz przykład chorego tuskolandu.Historyka zwalniają z IPN bo ujawnia w swoich pracach,zyciorysy miejscowych kapusiów a policjanci jak za komuny spisują protestujacych
    telewizjarepublika.pl/protest-w-obronie-historyka-wyrzuconego-z-ipn,9159.html
    --
  • Gość: pewnie prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 10:41
    Niestety, jak to mówi Janusz KM, w Polsce i ogólnie na świecie większość stanowią idioci i debile - i tej dewizy życiowej JKM się trzymajmy. To jest zauważalne.
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 17:27
    lechowski51 napisał:

>
    > Co miałem postulować o usunięcie?.Przeciez ja nie występuję tutaj pod swoim naz
    > wiskiem i żadna łajza,taka choćby jak Ty,po za moimi poglądami,nic nie wiem o m
    > oim życiu,rodzinieitd oprócz tego =,co oczywiście napiszę.Lechowski istnieje ty
    > lko w sferze wirtualnej,w chorej głowie fanki i w Twoich knajackich pomówieniac
    > h.
    > A z linkowanych postów nic nie wynika.Cham i damski bokser Niesiołowski,jest d
    > la Ciebie autorytetem naukowym i moralnym,bo tak mówią w WSI-24 i takim mianowa
    > ł go Salon.

Chcesz uchodzić za obrońcę prawdy, ale jak widzisz nieprawdę, to nie reagujesz na jej widok?
    Nawet taką, która dotyczy Twojego wirtualnego życia?
    Po co w wirtualnym świecie bronisz jakiejkolwiek prawdy, skoro z nieprawdą o swoim wirtualnym życiu nie walczysz?

Nie wiem czy zauważyłeś, ale prawie każdy kto tu pisze istnieje tylko w sferze wirtualnej. Można być wiarygodnym albo niewiarygodnym nie tylko w świecie realnym. Jak ktoś nie potrafi zapanować nad sobą, to tworzy wirtual do kwadratu, albo do sześcianu. Szczególnie gdy pomiesza mu się w głowie i przypisuje innym coś czego nie zrobili. Z linkowanych postów wynika, że nie ma tego, co sugerowałeś. Człowiek honoru, rycerz broniący prawdy gdy się pomyli podobno potrafi przeprosić. Nie przejmuj się! Jeśli ktoś takiego zachowanie się spodziewa, to na pewno nie ja i nie od Ciebie.

Znalazłeś post, z którego wynika, że Niesiołowski jest dla mnie autorytetem?
    Może jakiś przykład moich "knajackich pomówień"?

Jak nie znajdziesz, to co będzie?
    Kto będzie łajzą?
    Komu coś się dzieje w chorej głowie?
  • Gość: Cypis IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.14, 16:48
    Mleczko
  • Gość: sport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 10:45
    Dariusz Szpakowski: "Jest normalna krytyka i są internauci – świat hejterów. Jesteśmy dziwnym narodem. Koniecznie chcemy być lepsi od wszystkich dookoła, pozjadać wszystkie rozumy".
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 13.07.14, 12:11
    W całym tym zamieszaniu chodzi o to że oficjalna hagiografia polityków bierze w łeb! Ich nie boli wymierzony policzek ale to że przypomina się z jakimi mendami mamy do czynienia. Spotwarzenie to jedyny sposób aby przypomnieć za co i z kim mamy do czynienia. A to jest zgrzyt na świetlanym obliczu władzy! Dlatego też wymyślono sposób by delikwent miał możliwość udawania niewiniątka powołując do życia instytucje skarżące za niego. On w tym czasie może drzeć mordę o wybaczaniu??? Każdy polityk z reguły to świnia i obłudnik a takie fakty z przeszłości są dla niego zabójcze dlatego mamy tak gremialne poparcie z ich strony dla potępiania tego starego i bardzo pięknego zwyczaju. Gdybym miał wpływ na tworzenie prawa to bym powołał instytucję do walenia w ryj z rana polityków - jakąś instytucję! Bo ich trzeba walić i to codziennie a oni już sami będą wiedzieli za co.
  • Gość: bez wyjątku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 12:45
    pysio:" Każdy polityk ....." ".. a takie fakty z przeszłości...", no właśnie, no właśnie, mam nadzieję, że bez wyjątków :)
  • lechowski51 13.07.14, 18:16
    cypis pisze;
    Chcesz uchodzić za obrońcę prawdy, ale jak widzisz nieprawdę, to nie reagujesz na jej widok?
    Nawet taką, która dotyczy Twojego wirtualnego życia?
    Po co w wirtualnym świecie bronisz jakiejkolwiek prawdy, skoro z nieprawdą o swoim wirtualnym życiu nie walczysz?

Nie wiem czy zauważyłeś, ale prawie każdy kto tu pisze istnieje tylko w sferze wirtualnej. Można być wiarygodnym albo niewiarygodnym nie tylko w świecie realnym. Jak ktoś nie potrafi zapanować nad sobą, to tworzy wirtual do kwadratu, albo do sześcianu. Szczególnie gdy pomiesza mu się w głowie i przypisuje innym coś czego nie zrobili. Z linkowanych postów wynika, że nie ma tego, co sugerowałeś. Człowiek honoru, rycerz broniący prawdy gdy się pomyli podobno potrafi przeprosić. Nie przejmuj się! Jeśli ktoś takiego zachowanie się spodziewa, to na pewno nie ja i nie od Ciebie.

Znalazłeś post, z którego wynika, że Niesiołowski jest dla mnie autorytetem?
    Może jakiś przykład moich "knajackich pomówień"?

Jak nie znajdziesz, to co będzie?
    Kto będzie łajzą?
    Komu coś się dzieje w chorej głowie?

Nie twierdziłem,że cham i damski bokser Niesiołowski jest Twoim autorytetem a pytałem- czy też tak jak w przypadku Korwina,oburzałeś sie,jak ten łajdak z peło,popychał i łajał dziennikarkę?
    I powtarzam jeszcze raz!.Tysiąc razy możesz sobie napisać,że lechowski był kapusiem SB i mnie nie dotkniesz,bo ja,moi przyjaciele z opozycji,moja rodzina doskonale wie,że to kłamstwo.Gdybyś użył tego pomówienia,do mnie w realnym życiu,to dostałbyś plaskacza,tak jak kapus Boni.A tak jesteś tylko żałosny,bo z braku argumentów,babrasz sie w szambie.
    Z drugiej strony,sbecja jak chciała kogoś rzeczywiście załatwić,to posługiwała sie takimi plugawymi metodami.I puszczała na mieście plotki,że x czy y jest ich agentem a w rzeczywistości,nie dał sie złamać i zastraszyć jak kapuś Boni.
    .
    --
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.14, 18:38
    lechowski51 napisał:
    > Nie twierdziłem,że cham i damski bokser Niesiołowski jest Twoim autorytetem a p
    > ytałem- czy też tak jak w przypadku Korwina,oburzałeś sie,jak ten łajdak z peło
    > ,popychał i łajał dziennikarkę?

"Cham i damski bokser Niesiołowski,jest dla Ciebie autorytetem naukowym i moralnym,bo tak mówią w WSI-24 i takim mianował go Salon. " Sprawdź kto to napisał - klik

Na Wikipedii znajdziesz co to pamięć krótkotrwała i gdzie się mieści pamięć ludzka.

> I powtarzam jeszcze raz!.Tysiąc razy możesz sobie napisać,że lechowski był kapu
    > siem SB i mnie nie dotkniesz...

Gdzie tak napisałem?

> A tak jesteś tylko żałosny,bo z braku a
    > rgumentów,babrasz sie w szambie.

Tak to już jest, jak się nie pamięta tego co się napisało, ale pamięta się to, czego ktoś nie napisał.
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 13.07.14, 18:39
    pysio,a wyborcy bez winy? gdzie ich intuicja i obserwacja tego co politycy mowia i soba reprezentuja? i to winno byc dokonywane jeszcze przed urna.i potem swiadome glosow oddanie
    z mysla o ogolnym dobru narodu,a nie, bo pod tym rzadem sam sie rozwine[w taki czy inny sposob].sam widzisz jaka jest mentalnosc.z historii rzadu widac wyraznie jaki jest i jakimi sa,ale i tak nadal to sie popiera.obok niemoralnosci[obojetnie jaka jest]nie przechodzi sie mimo.ona ma byc wstrentem w umysle i sercu kogos,kto uwaza sie za czystego,inaczej czlowiek taki niczym sie nie rozni od tych co w niemoralnosci sa zanurzeni[obojetnie jaka by byla].to odnosi sie i do polityki i do religii i do gospodarki i do sportu i do rozrywki i do codziennego zycia kazdego.
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 13.07.14, 19:15
    Nie wiem dokładnie co masz na myśli kaziu, pisząc o wyborcach? Ordynacja jest tak skonstruowana że można wybierać tylko między dżumą a cholerą. Dlatego każdy o przeciętnej inteligencji nie bierze w tej szopce udziału! Na wybory chodzą tylko bezpośrednio zainteresowani a komisje podnoszą frekwencje wrzucając do urn fałszywe kartki do głosowania. Jest też pewien odsetek takich co uważają to za patriotyczny obowiązek ale ci z reguły nie głosują lecz wrzucają kartki do urn. Z tego powodu właśnie jest tak ważne pierwsze miejsce na listach!
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 14.07.14, 02:16
    ale po wyborach[nie od razu]zaczyna sie rwetes wyborcow[jak to nie rzadzi sie po ich mysli].a wszystko dlatego[ten rwetes],ze ludzie praktycznie nie interesuja sie tym co dookola nich sie dzieje[a jest to nawet do ludzi prosba samego Jezusa].pysio,ludzie i to prawie wszyscy trzezwo myslacy powinni laczyc klocki w calosc,by potem rozumiec o co chodzi i dlaczego.ale komu to sie chce? np.Ukraina.tyle jest wokolo bajzlu i nienawisci do pana Putina,a nikomu nie chce sie zauwazyc,ze ten pan Putin jest czescia planu i zachowuje sie tak jak tego od niego sie wymaga.i
    jest w tym bardzo posluszny.malo tego,bawi sie w najlepsze z tymi,co niby sa przeciw niemu.
    pisalem wczesniej,ze glownym celem jest zawarcie pokoju[i to nawet bedzie wygladac jak cud],Izraela ze swiatem arabskim[notabene wywodza sie z tego samego korzenia,tylko
    poroznila ich prawdziwa wiara juz tysiace lat temu].nim do tego jednak dojdzie bedziemy swiadkami jeszcze nie milych wydarzen.a potem,to rola pana Putina[moze juz bedzie inny pan Putin].a wszystko przez chec posiadania kontroli nad ropa.tak to wyglada z punktu widzenia
    ludzi na swiecie,ale prawie nikt z tych ludzi nie bierze pod uwage roli i Boga i roli Szatana.a sa to bardzo wazne role[chyba najwazniejsze].dla ludzi sluchajac czy czytajac o tym,jest zupelnie tak samo jak dla Grekow w Atenach majacych stycznosc z ap.Pawlem swego czasu.a powracajac do niezadowolonych wyborcow,to skupic sie w jednosc i bez samolobstwa
    powystawiac swych kandydatow[kiedys tak robil juz KK za PRL-u]i wygrac i pokazac co sie da zrobic[chociaz watpie,poniewaz zostanie taki delikwent zawolany do Berlina i juz tam dadza mu do zrozumienia co tak naprawde w trawie piszczy].i jeki przeciw wladzy dalej nie ustana.ze wzgledu na czasy w ktorych zyjemy.sa to czasy koncowe Kosciola[nie mylic z KK],a
    zcharakteryzowane sa w 2 do Tym.3:1-9.czym innym beda sie charakteryzowaly koncowe czasy dla systemu swiatowego jaki znamy juz od Adama i az po Armagedon.pysio,nie jestes
    ciemnym czlekiem.przejrzyj i uslysz a potem zrozum.to jest nawet fajna rozrywka.
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 14.07.14, 15:36
    Nie wiem czy zauważyłeś pewną prawidłowość kaziu? Ten rwetes powyborczy, jak go nazywasz, podnoszą tylko ci co są u władzy i chcą usprawiedliwić swoje świństwa! Zawsze da się słyszeć że trzeba było głosować na kogo innego nie biorąc pod uwagę że ordynacja jest tak skonstruowana że wybór kogoś "innego" to w rzeczywistości ten sam wybór!

A tak na marginesie kaziu to ci powiem że tłumaczenie świata prawami nadnaturalnymi jest do kitu. świat jest jest całkowicie uzależniony od mentalności i namiętności czysto ludzkiej. A ona też podlega fluktuacjom i cholernie wolno zmienia się na lepsze. Za kilkaset lat będziemy dzisiejszych leaderów uważać za zboków i prymitywów i straszyć nimi dzieci!
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 14.07.14, 18:46
    ja z wpisow raczej rozumiem,ze to ci co wybierali i ci co nie dotkneli urn,najwiekszy rwetes
    robia swymi wpisami i komentarzami[w ktorych wogole sie nie buerze pod uwage milosci do blizniego,obojetnie kim by byl i jakim jest] przeciw tym co aktualnie u wladzy.i jeszcze raz powtorze,ze masa wyborcow [chociaz maja przez siebie rzad wybrany]maja ten rzad w czterech literach,ale go chca,poniewaz jest im on osobiscie na reke w ich pojmowaniu zycia codziennego,
    a co za tym idzie,przedewszystkim dobrego sie ustawienia tak na dzis jak i na jutro.
    pysio,moglbys jasniej sie wyrazic,jezeli chodzi o to tlumaczenie swiata "prawami nadnaturalnymi"?
    to,ze swiat caly kroczy i rozwija sie na podstawie ludzkiej osobistosci,to wiem i rozumiem.
    zmiany ida czasem wolniej a czasem szybciej[ale wiedz,ze zgodnie co do sekundy z planem,
    albo z wszystko wiedzacym i widzacym Stworca].
    zas co do opatrzania w przyszlosci i straszenia dzieci politykami,to tez nie badzmy tego za pewni,poniewaz historia pokazuje,ze roznie po wiekach poglada sie slawnych[albo i nie]
    ludzi z przeszlosci.nawet Hitler zdobywa w niektorych srodowiskach i krajach inne spojrzenie,
    niz to co bylo norma od konca II wojny.tak tak,ludzka osobowosc jest niezbadana,a szczegolnie kiedy kladzie i depcze swymi stopami Biblie i Jej autora.nie na darmo Jezus lat
    temu 2000 powiedzial: kiedy powroci ponownie,czy zastanie wogole jeszcze wiare na ziemi?.
    z historii,tym razem biblijnej,jednak sie dowiadujemy,ze Bog ZAWSZE na koniec mial posrod
    ludzi RESZTKE wierzacych[tak identycznie bylo tez posrod Jego narodu wybranego].nic sie nie
    zmienilo i czy to dotyczy Zyda czy poganina.zycze milych rozwazan i dociekan.
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 14.07.14, 19:36
    JKM stwierdził że się pomylił policzkując Boniego literat.ug.edu.pl/honor/0002.htm ,
    kapuś nie spełnia warunków .
  • Gość: armagedon IP: *.play-internet.pl 14.07.14, 22:40
    lider Bałżej W. jest też zmienny jak pacjent z Żurawicy. Kreuje się na Prawicę Taką,solidarną,sprawiedliwą,narodową itd. to Korwin-Mikke faktycznie powinien tego pacjenta się zapytać komu sprzyja.NAJWAŻNIESZA,SOLIDARNA POLSKA,RAZEM GO-WIN. Poczuł wiatr odnowy i szansę na zaistnienie.
  • Gość: mówi się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 17:25
    wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rosyjscy-separatysci-jak-zolnierze-wykleci-bosak-to-niesprawiedliwe/e4tnd
  • Gość: Cypis IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.14, 19:58
    "F.: – Wszyscy myśleli, że to kolejny Pana happening...

J.K-M.: – Jaki happening? Jak coś obiecuję, to tego dotrzymuję.

F.: – Tak? Obiecał Pan, że zrobi burdel w Brukseli. I co, będzie?

J.K-M.: – To był dowcip...

F.: – Trudno się w tym połapać, co jest dowcipem, a co groźbą.

J.K-M.: – Polacy są mało inteligentni."
    Korwin-Mikke: Polacy są mało inteligentni! - fakt.pl

Egocentryzm - cecha charakterystyczna dla człowieka zrównoważonego?
  • lechowski51 15.07.14, 22:08
    Lewactwo nigdy nie przyjmie do wiadomości,że ludzie mogą mieć inne standardy estetyczne,inny system wartości i pogląd na świat.Więc wszyscy co myślą inaczej są;
    -oszołomami
    -moherami
    -antykomunistami z nożem w zębach
    -lustratorami
    -sektą smoleńską
    Tutaj-niezrównoważeni.
    Niestety.Polactwo przestało myśleć telewizorem i efekty są straszne...
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16324869.html
    --
  • Gość: KNP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 22:25
    Czytając ten wątek oraz wcześniejszy widzę tylko "podobno, mówi się na mieście, słyszałem/słyszałam itd." Po pierwsze można zaczynać dyskusje na temat wyborów prezydenckich wtedy jak będzie jasno określona lista kandydatów. Po drugie proszę nie pisać tutaj takich bzdur jak " Korwin wystawia Kowalskiego, KNP wystawia Nowaka". Każdy ma prawo do startu z list wybranej przez niego partii, a na pewno nikt nie kieruje się poglądami jej prezesa. Urząd Prezydenta rządzi się specyficznymi prawami dlatego proszę sie nie ośmieszać pisząc, iż Kowalski startuje z Nowej Prawicy bo jest Korwinowcem i nie lubi UE, ponieważ taka opinia to idea fix. Przed komentowaniem, gdybaniem itd radzę zagłębić się w historię KNP i program a także prawo cd. startu w wyborach samorządowych, gminnych czy powiatowych.

PS: Radzę zacząć od konferencji prasowej z Januszem Korwinem Mikke w Przemyślu www.youtube.com/watch?v=HWPcj0XD8vo ;)
    A co do wyborów prezydenckich to i tak wygra je W.Cz Robert Choma
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 22:40
    Gość portalu: KNP napisał(a):
    > A co do wyborów prezydenckich to i tak wygra je W.Cz Robert Choma

Dlaczego?
    Skąd ta pewność?
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 22:43
    Przeczytaj sobie jeszcze raz TO
  • Gość: KNP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 22:51
    A co ma "TO" do mojego wcześniejszego wpisu bo nie rozumiem ? Stąd pewność, że wszyscy sracie po gaciach kto z jakiej partii. Może i W.Cz Robert Choma popełnił parę błędów, ale moim zdaniem ( i jakieś 60 % mieszkańców Przemyśla również ) jest on najlepszym kandydatem na to stanowisko.
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 23:12
    Jeżeli ktoś uważnie popatrzy na drzewko postów, to może zobaczyć, że "TO" jest odpowiedzią na post Lechowskiego.

Może jakiś przykład w którym "sram po gaciach kto z jakiej partii"?
    Z jakiego powodu mam "sr... po gaciach kto z jakiej partii"?
    Te "60 %", to na podstawie jakichś badań, czy własnych przemyśleń?
  • Gość: KNP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.14, 23:27
    Szanowny Panie Cypis, z tego co widzę to nie jest Pan na tym forum sam i nie tylko figurują tutaj Pana posty, ale przypuszczam, że ma Pan syndrom 18 latka którego zdanie jest najważniejsze i jedyne. W.Cz Robert Choma w 2010r. miał 53 % teraz będzie miał około 59 +/- 4 %
    Pozdrawiam i zostawiam z innymi osobami w tej dyskusji, może akurat ktoś z Panem wymieni parę zdań, albo zrobi "kopiuj wklej" wypowiedzi innych.

Co się liczy ??! 100 % Nowej Prawicy
  • Gość: Cypis IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.14, 23:41
    A"a... Bardzo dziękuję za wyczerpującą i merytoryczną odpowiedź na moje pytania!
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 16.07.14, 00:35
    wy tu o bzdurach[kandydaci Przemysla],a pani Aniela i tak klockami obstawia jak chce i to zauwazcie.sa wazniejsze sprawy na glowach,energetyka,pan Putin uwielbiajacy i uwielbiany,
    nowe twarze w Unii[Tusk???],nie istniejaca Ukraina,nadchodzaca nowa UEA,odsuwanie
    polskiej polityki od waznych decyzji w Europie.a po za tym[pomimo roznic w gadaniu i zachowywaniu]wszyscy europejscy politycy[takze spoza Europy],polscy tez,ida w parze z
    wytycznymi Brukseli,Berlina i Vatykanu,dazac do tego samego celu,tylko skolowaciaja zwykly lud,by nie dal rady niczego zrozumiec i do konca byl posluszny,by cele nadrzedne byly osiagniete bez jakiejkolwiek rewolucji i jeszcze z koncowym poparciem spoleczenstw.i to im sie uda,bo ma.
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 17.07.14, 09:10
    Jakoś bez echa przeszło wystąpienie JKM w europarlamencie wiadomosci.onet.pl/swiat/korwin-mikke-w-pe-mamy-20-mln-mlodych-ktorzy-sa-murzynami-europy/r8v1q Też uważacie że jest rasistą? Nie mówił prawdy?
  • Gość: gienek IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.14, 09:50
    Kiedy Asteriksa poprze Nowa Prawica?
  • a.fischer 17.07.14, 10:49
    Przeszło bez echa bo każdy, kto ma choć odrobinę rozumu nie odmówi mu racji w tej kwestii. Oczywiście przesiąknięte zgnilizną marksistowskiej poprawności politycznej media skupiły się jedynie na użytych słowach, odwracając uwagę od istoty wypowiedzi.

• Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 17.07.14, 11:28
    Media w Polsce szybko zaczęły wyjaśniać słowa Sikorskiego, "murzyńskość" nie była rasistowska ,w wydaniu JKM jest jak najbardziej. Szkoda że te "20 mln białych murzynow" nie potrafi się zjednoczyć. A wystarczyłoby aby w stolicach 20 największych państw unii wyszło na ulice po 1 mln .
  • Gość: gość IP: *.static.ip.netia.com.pl 17.07.14, 12:17
    Nie chodzi o żadną "zgniłą poprawność", chodzi o elementarną kulturę. Słowo "nigger" jest bardzo obraźliwe, również dla czarnoskórych Polaków i europejczyków. I JKM jest skończonym chamem używając go na forum publicznym, tym bardziej że było to skalkulowane na wywołanie skandalu. Ciekawe jaki odbiór byłby gdyby niemiecki europoseł wyszedł na mównicę i wypowiadał się o "polaczkach" , choć to mniej negatywnie nacechowane słowo.
    Podobnie poseł w Polsce, nawet najmądrzejsze słowa z mównicy sejmowej, okraszane k... i h... jako przecinkami wywołałyby wyłącznie komentarze o formie a nie o treści.
    Jest tak jak zapowiedziano, będzie miesiąc ubawu i 4 lata obciachu.
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 17.07.14, 12:49
    I o to chodzi! Nie może być normalnie to niech będzie śmieszniej!!!
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 17.07.14, 13:25
    Nie rozumiesz albo udajesz że JKM użyl to słowo w zupełnie innym kontekście.Napewno daleki był od zamiaru obrażania ludzi o czarnym kolorze skory. Musiałby być rdzennym Anglikiem aby przekazać słownie niuanse , kontekst tej wypowiedzi. Na jakiej podstawie piszesz że było to skalkulowane na wywołanie skandalu? Bo tak Tobie się widzi? Poruszony przez JKM temat płacy minimalnej, terroru związkowcow jak i bezrobocia wśród młodych jest na tyle niewygodny że najlepiej go nie poruszać a JKM nazwać " skończonym chamem" Ot rozumowanie.
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 17.07.14, 19:26
    zawsze jest wyjscie i uzycie takich sformulowan,ktore oddadza to co chce czlowiek przekazac.ale jak mawial prof.Willimberg,prostak,cham i ordynus tego nie moze pojac i tylko samemu w bagno sie laduje.a wszystko z powodu wewnetrznego buntu[bo wie i czuje co nadchodzi.nie chce tego
    uznac,a wie,ze i tak temu nie przeciwstawi sie],dlatego uzywa to co mu w danym momencie slina na jezyk poda[a w wiekszosci za wszystkim stoi Szatan,wiedzac az naddto,jak czlekow
    ujazmiac pod swa kontrole].a nadchodzi ogolnoswiatowy system socjalistyczny i bunty przeciw temu,podobne do JKM uwidaczniaja sie wszedzie,po calym swiecie.ale nic to nie da ani pomoze,poniewaz,jeszcze raz powtarzam,ze jezeli w Biblii jest mowa,ze cos bedzie to bedzie,nawet jezeli to zostalo wypowiedziane z 3000 lat temu.Jezus swego czasu nawolywal
    Zydow,by szukali Krolestwa Bozego i sprawiedliwosci jego,obecnie obowiazuje inne nawolywanie: 1 Kor.15:1-4.ale jak Zydzi swego czasu zignorowali Jezusa,swego Mesjasza,tak i dzis mamy to samo identycznie,ignorancja powyzszych wersetow biblijnych,na swa zgube,i to
    dotyczy tak samo ludzi pokroku JKM,jak i tych co go popieraja jak i sa przeciw niemu.
    pamietajmy,kazdy swoj los niesie i bedzie z tego zdawal sprawe.obudzic sie,puki jeszcze czas !
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 17.07.14, 21:17
    oj kazik , napisałeś : "dotyczy tak samo ludzi pokroju JKM, jak i tych co go popierają i są przeciw niemu" - Ty jakiś kaznodzieja jesteś?
    A tak nawiasem nigdy i nigdzie nie spotkałem się z wypowiedzią JKM w której atakowałby k.k. czy religię. Będąc na spotkaniu z JKM zauważyłem jego reakcję na słowa byłego samorządowca wojewódzkiego o rządach kleru w Przemyślu . Mimika twarzy i gwałtowne podniesienie brwi było bardzo wymowne,choć mało kto to dostrzegł.
    Tusk zamiast odnieść się do słów o polskich białych murzynach pracujących za najniższe pieniądze w większości krajów starej unii odpowiedział że JKM ubliża kobietom ,gejom i niepełnosprawnym, nie dość że nie na temat to jeszcze skłamał.fakty.interia.pl/polska/news-tusk-o-zachowaniu-korwin-mikkego-niepokojace-i-przykre,nId,1470311#iwa_item=9&iwa_img=0&iwa_hash=33544&iwa_block=facts
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 21:07
    Korwin nie musiał kaleczyć angielskiego. Nikt go do tego nie zmuszał - klik. Chciał się popisać i się popisał. Gdy na posiedzeniu PE padnie ""Polacke", to też staniesz w obronie tego kto go użył?
  • Gość: gonzales IP: *.przemysl.hypnet.pl 17.07.14, 21:21
    Cypis , Ty też nie rozumiesz tego że JKM w żaden sposób nie ubliżał murzynom?
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 21:49
    Gdyby ktoś w PE powiedział coś o "Polaczkach", ale nie żeby im ubliżyć, to też stanąłbyś w jego obronie?

JKM przecież się chwali, że wie co trzeba mówić żeby być popularnym - klik
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 17.07.14, 22:14
    JKM nie ublizal prawdziwym naturalnym czarnoskorym ludziom,tylko uzyl jezyka,ktory jeszcze w
    bylym RWPG jest 100 lat za ksiezycem.jak juz wspomnialem,bunt wewnetrzny przed
    nadchodzacymi zmianami na calym swiecie,sprawia,ze ludzie o pokroku JKM[i to np.w USA tez],
    tych nadchodzacych zmian nie chca i w rozny[nie przebierajac]sposob to okazuja.chociaz w
    przypadku JKM,to chodzi wiecej o to,by porozniac ludzi i otumaniac,poniewaz i on jest w tym samym klubie co panowie Tusk,Kaczynski,prymas i biskupi.oni dobrze wszystko wiedza co w trawie piszczy i kto jakie ma zadanie do wykonania w dazeniu do celu,ktory juz nie dlugo pokaze
    swe znamiona i kazdego miejsce w szeregu.czy wy myslicie,ze stracenie malezyjskiego samolotu to jakis przypadek,ze o tej akcji nie wiedziano juz wczesniej i zostala dozwolona?
    w oczach tych,dazacych do celu i na wschodzie i na zachodzie,ludzkie zycie nie ma zadnej wartosci[w oczach Vatykanu tez,owieczki w wilczych skorach].i nie postepujcie jezykiem Piotra,
    ktorego tak w przeszlosci atakowaliscie,nim nie jestescie ale kto wie,czy duch ten sam.oraz,
    odrzuccie swe regionalne nacjonalizmy,a spojrzcie trzezwiej na to co wokolo was ma miejsce.
  • Gość: wnikliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.14, 22:40
    Oj "gonzales", "gonzales" czy Ty nie rozumiesz, że JKM......
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 18.07.14, 07:11
    Nie będę zgadywał co miał na myśli JKM bo nie jestem członkiem żadnej partii. Znam etymologię słowa murzyn i wiem że nie ma nawet śladu pejoratywnego zabarwienia! Dla nas murzyn to po prostu niewolnik wykorzystywany na wszystkie możliwe sposoby a gdy już się nie nadaje do wykorzystania to zwyczajnie zostaje kopnięty w doopsko przy akompaniamencie wzniosłych słów o humanitaryźmie!!! Oni to wiedzą ale drą mordy bo wiedzą że praktyka i teoria to przeciwstawne bieguny a dyskusja może obnażyć mendowatość i obłudę "obrońców poprawności".
  • lechowski51 18.07.14, 08:52
    Jak Lennon śpiewał ze kobieta jest Murzynem świata,to lewactwo takie jak cypis nie robiło rabanu i nie wyło z oburzenia.
    --
  • Gość: taki sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 09:59
    Określenie " lewactwo" (lechowski51)jest oczywiście kulturalne i powinno budzić wyłącznie tolerancję(skierowane ponadto do konkretnego forumowicza), zapewne pisane z pozycji miłości bliźniego jak nakazuje religia katolicka i nie tylko. Jednym słowem kulturalna wymiana myśli.
  • lechowski51 18.07.14, 11:13
    A co w lewactwie widzisz pejoratywnego?.Kiedyś w w Polsce była i działała lewica/PPS/.Teraz niestety mamy oszalałych z nienawiści do polskiej tradycji ,religii i patriotyzmu lewakow.Murzyn jak pisze pysio w polskim mysleniu,to ta sam człowiek jak my,tylko o innym kolorze skory. To lewacy a nie Polacy zrobili z tego określenia problem polityczny.Niedawno temu wrocilem z Ameryki. Tam również lewactwo zamiast jak dotąd "black people",wymyślili "african American people".To,że nawet Murzyni się z tego idiotyzmu śmieją nikogo nie obchodzi. Jewropejskie lewactwo jest również bardzo "twórcze" wwymyslaniu językowych i prawnych dziwolagow. I tak-narod to społeczeństwo, władza, to władza ludu pracującego, małżeństwo, to tez związek dwóch pedałów itd itp

--
  • Gość: gość IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.07.14, 12:18
    fajnie być takim prostym lechowskim, białe jest białe a czarne czarne, i wszystko na swoim miejscu. Póki mu się córka z Murzynem nie puści :)
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 18.07.14, 20:29
    w rozmowie Jezusa z kaplanstwem Zydowskim,Jezus im podpowiedzial,ze bardzo dobrze orientuja sie w rozpoznawaniu pogody.ale juz[pomimo tego,ze od wiekow mieli PISMA i je "znali"
    nie potrafili rozpoznac czasu swego nawiedzenia.IDENTYCZNIE jest teraz,nie z kaplanstwem Zydowskim,ale z pysiem,lechowskim51 i im podobnymi.dokladnie nie rozpoznaja czasu nawiedzenia,mimo,ze napewno trafnie okreslic znaki pogody.ja wiem,ze komus na tym bardzo zalezy[by chodzili i mysleli o macku].ale poki to z ich serc i umyslow samo nie wyplynie[ich
    nastawienie],to nic i nikt ich nie zmieni ani im nie pomoze[wlaczajac w to samego Boga].
    a lechowski51 po powrocie z Ameryki,tym bardziej winien miec nie zanizony,ale raczej szerszy
    horyzont pogladania i zrozumienia czasow i do czego te czasy zmierzaja,przez kogo i dla kogo.
  • Gość: nowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.14, 18:49
    polska.newsweek.pl/janusz-korwin-mikke-wspolpraca-z-pis-i-kaczynskim-newsweek-pl,artykuly,344534,1.html
  • Gość: atlantyda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.14, 09:50
    Korlin do władzy-raj w Polsce! Każdy sam będzie musiał sobie znaleźć pracę, sam znaleźć Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które umożliwi mu leczenie, sam opłacić szkolę dla dzieci i dla siebie(wszystko prywatne). Likwidacja ZUS, więc sam musi zadbać o emeryturę, likwidacja wszelkich zasiłków-więc "pobierający zasiłki, nieudacznicy, debile do samounicestwienia", jak ktoś nie umie sobie poradzić, to musi zginąć. Tak więc populacja jeszcze zmaleje, pozostaną, mądrzy, zaradni, silni. Korlin jest zaradny, zawalczył o dietę unijną-dostaje, pisze książki przedstawiając swoją wizję szczęśiwości, wielu kupuje, nie czyta, ale popiera na bank. O taką Polskę walczymy, taka się nam podoba. Korlin do władzy.
  • Gość: gość IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.07.14, 10:50
    do pysia: murzyn to właśnie negro, w Polsce są trochę inne standardy poprawności i "murzyn" nie jest słowem które wywołuje aż tak pejoratywne skojarzenia, jest używany w odniesieniu do kogoś kto wykonuje, nomen omen "czarną" robotę. Stąd robić za murzyna, murzyńskość i tak dalej. Obcokrajowca to może zniesmaczyć, Polaka raczej nie.
    Natomiast "nigger" to już gruby kaliber, użycie tego słowa na forum publicznym automatycznie wskazuje na nie skrywany rasizm mówcy. Jeśli JKM zna odrobinę angielski, i nie jest kompletnym debilem, to doskonale zdawał sobie sprawę jaka będzie reakcja. Dlatego twierdzę że to była wypowiedź obliczona tylko i wyłącznie na wywołanie skandalu. Wcześniej zrobił to na obradach grupy eurosceptycznych posłów, gdzie przy wyborach na skarbnika zawołał: Wybierzmy Żyda! Skutek jest taki że nie wzieli go do tej grupy bo się przestraszyli antysemity.
    Takie grube żarty śmieszą na imieninach u cioci, po 3 flaszce, o ile towarzystwo jest odpowiednie, ale nie w europarlamencie. JKM udaje że robi politykę, ale tak naprawde on sobie jaja robi. Wie że na poważnie zginie w tłumie podobnych "nudnych" polityków, więc postanowił się wyróżnić, "rozwalić" to towarzystwo. Tylko że to jest metoda na kabaret, a nie na skuteczną politykę. Teraz już nikt nie mówi o tym co on chciał powiedzieć, tylko jak to zrobił, i to jest w 100% jego taktyka i metoda.
    Dlatego po początkowych uśmiechach jakie wywołuje takie zachowanie (muszę się przyznać że uśmiałem się jak norka kiedy wyobraziłem sobie tych wszystkich ultraprawicowców i wśród nich Korwina wołąjącego "Weźmy Żyda!" i te ich miny) ta nowość minei, i pozostanie sam obciach.
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 18.07.14, 12:21
    Obciach ale tylko po stronie tych co wymyślili tzw. poprawność polityczną. Oni za wszelką cenę chcą się jakoś wyróżnić na tle normalnych społeczeństw i posługują się etykietą na wzór etykiety dworskiej obowiązującej w dawnych czasach. Mają swoje kanony i obyczaje i jeśli ktoś się wychyli to zaraz zostaję przycięty do poziomu! Jeśli patrzę nieraz na ten dwór unijno europejski to jakoś dziwnie mam skojarzenia z Bizancjum. Ten sam przepych a treści w tym nie można się za żadne skarby dopatrzeć!
  • Gość: gość IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.07.14, 14:18
    oprócz poprawności politycznej, istnieje co takiego jak staroświecka kultura.
    Wchodząc do czyjegoś domu z wizytą, nie krzyczysz do gospodarza "jak się masz stary f*ucie, twoja żona dalej się k*rwi?" nawet jeśli gospodarz jest wrednym typem a małżonka niewierna.
    I nie ma nic wspólnego z poprawnością polityczną to że do swojego sąsiada czarnoskórego mówisz rano Dziań dobry a nie Jak się masz czarnuchu.
    Tak trudno przyznać że JKM to w duchu prostak, i pod tą muszką siedzi kawał chama? Nieważne czy prawicowego czy lewicowego
  • lechowski51 18.07.14, 14:55
    Na szczeście problem Murzyna jako sąsiada,jest u nas na razie iluzoryczny.
    --
  • lechowski51 18.07.14, 15:11
    Tytułem uzupełnienia...
    narodowcy.net/europa-i-swiat/10068-nie-przyjeto-jej-na-studia-z-powodu-bialego-koloru-skory
    --
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 15:30
    W "prawackich" umysłach się nie mieści "negro" jako coś obraźliwego. Ich nie obraża, to nie może już nikogo. Ale jakby ktoś porównał kogoś do"polaczków Europy", to by białej gorączki dostali. Wyjątkowość nadwrażliwość, na własnym punkcie.

Czy Polacke ze strony Austriaków to obelga? - sport.wp.pl
    Polacke to sympatyczne określenie. Nie! - sport.wp.pl
  • Gość: hehehe IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.14, 16:38
    Wszyscy sympatycy JKM, śmiejemy się razem:
    www.jokes4us.com/miscellaneousjokes/worldjokes/polandjokes.html
    Q: Why wasn't Christ born in Poland?
    A: Because they couldn't find three wisemen and a virgin.

• Gość: gość IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.07.14, 15:31
    To samo dotyczy Azjaty, geja, Roma, lesbijki, każdej grupy, większości czy mniejszości. Można to samo powiedzieć w sposób który krzywdzi kogoś i obraża, i taki który jest neutralny. Można powiedzieć "bardzo nie lubię gejów" i nienawidzę pedałów", znaczenie z grubsza to samo (cokolwiek ono o wypowiadającym mówi) ale forma jakby inna.
    I teraz wracając do JKM, ktoś kto nie potrafi zrozumieć że na forum bardzo publicznym nie można wypowiadać się w formie która nie uchodzi jest nieskuteczny. Jego przekaz został zagłuszony przez formę. To znaczy że jako polityk jest nieskuteczny. Nic nie osiągnie. Oprócz obciachu.
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 18.07.14, 18:54
    Był taki gość który twierdził że prawda was wyzwoli i nawoływał do mówienia tego co się czuje i myśli. A teraz się dowiadujemy że to musiał być głupek i pieprzył trzy po trzy? Do niewątpliwych zalet należy owijanie wszystkiego w bawełnę, stosowanie eufemizmów i wyszukany sposób dopie...nia ale w białych rękawiczkach. A ja uważam że sposób przedstawiania sprawy wyraźnie świadczy z jakim typem człowieka mamy do czynienia. Nie każdy kto wali prosto z mostu jest akurat w porządku i tak samo dzieje się na drugim biegunie! Akurat w polityce jest to powszechnie wykorzystywana technika w zależności od potrzeb. Łamanie przysłowia; jeśli wliziesz między wrony... dla jednych to fo-pa a dla innych cywilny akt odwagi. A to święte oburzenie skisłych akolitów unijnych jest jeszcze śmieszniejsze niż sam akt wygłoszenia kilku słów prawdy.
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.14, 21:11
    Ten "gość" przypadkiem nie nawoływał też do "miłowania bliźniego"?
    Może zanim się zacznie dochodzić do "prawdy" o innych, warto się zastanowić nad "prawdą" o sobie?

Klik i klik
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 19.07.14, 07:27
    Ten człowiek nawoływał też do miłowania banderowców, zdrajców i wyświęcał zbrodniarzy na świętych! Nawoływał w zależności od potrzeba do wszystkiego. Zachowywał się jak typowy polityk. Stał na czele krucjaty a nie tak jak chcą politycy na czele polityki miłości bliźniego.

I kto tu ucieka przed prawdą i minimum samokrytycznego myślenia? Propagandowe bzdury tak naprawdę to mnie tylko śmieszą!
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 19.07.14, 07:30
    Cenzura? Czyżbyś to cypis był cenzorem? Gratuluję!!!
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.14, 10:34
    Ja sobie smacznie śpię, a Ty już snujesz domysły na mój temat..
    Dam Ci tylko jeden przykład - klik

Przez te cztery lata u mnie niewiele się zmieniło. A u Ciebie?
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 19.07.14, 13:16
    To już tyle lat a ja nadal nienawidzę cenzorów i cenzury?
    Co ty, cypis. Założyłeś mi kartotekę?
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 19.07.14, 13:18
    No tak! Ja mam dobrą pamięć, tylko krótką! Zapomniałem do cenzorów dodać propagandystów.
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.14, 16:01
    Forum to specyficzna kartoteka. Zbiór autodonosów na stan własnego umysłu. Pamięcią się nie martw, O niej trochę już było w tym wątku.
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 19.07.14, 17:28
    Zgadzam się całkowicie z auto donosami. Tylko nie wierzę w fenomenalną pamięć!!!
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.14, 17:58
    W pewne rzeczy nie trzeba wierzyć. Można sprawdzić.

Jeżeli komukolwiek chce się jeszcze czytać ten wątek, to zapraszam do zabawy. (Jedyną nagrodą jest satysfakcja, że się wie, bo się pamięta.)
    Kto śpiewa tę piosenkę? - Klik
  • Gość: pysio IP: 185.18.135.* 19.07.14, 18:39
    Już kiedyś /ach ta pamięć i brak kartoteki/ zamieściłeś tą piosenkę Drozdy.

www.youtube.com/watch?v=384rWbWlw88
    www.youtube.com/watch?v=MdNL97rwSFM
    www.youtube.com/watch?v=Ee2yk-hzfxg
    Linki gwoli rozrywki i samokształcenia. Mają luźny związek z tematem!
  • Gość: dobry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.14, 21:32
    supernowosci24.pl/musimy-wyjsc-z-tego-systemu/
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.14, 22:03
    Przyjmijmy, że składka ZUS nie będzie obowiązkowa i mało kto ją będzie płacił. Kilkaset złotych zostanie w portfelu, ale trzeba będzie z własnej kieszeni zafundować emeryturę rodzicom, dziadkom, dołożyć się do schorowanego wujka, cioci. Coś wysupłać dla sąsiadki/ sąsiada, który nie ma nikogo, bo głupio tak siedzieć w domu i cieszyć się z pieniędzy jakie mamy dzięki niepłaceniu ZUS-u, gdy ktoś za ścianą dogorywa, bo nie dostał emerytury czy renty.
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 19.08.14, 00:16
    a wiec bedzie wspaniala okazja okazywania milosci blizniego,i to tak przez ateistow jak i rozancowych.nauczy tez taki delikwent siebie samego,jak pozbyc sie pychy i samolobstwa.ludzie sami sie powychowuja ja dobrych i porzadnych obywateli.a i skapcy w koncu zmiekna na zlosc zywym,szczegolnie kiedy tymi zywymi beda najblizsi.a myslec tez jeszcze bedzie trzeba o
    wlasnych mijajacych latkach i o tym,czy kiedys ktos okaze milosc.zaczynac nalezy od siebie i to od zaraz.
  • Gość: ciekawa IP: *.toya.net.pl 19.08.14, 09:02
    Przejrzałam z bólem cały wątek ( same pseudopolityczne bzdety i osobiste wycieczki) ale nie dowiedziałam się czy NP ma w końcu swojego kandydata na prezydenta Przemyśla ? Będzie jeden zorientowany i logiczny aby wypowiedzieć się zgodnie z tematem ???
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.14, 12:53
    Po co się było męczyć? Trzeba było zapytać u źródła - klik

Może zamiast z bólem, trzeba było ze zrozumieniem przeczytać choćby ten jeden post - klik

Po co "ultra-pragmatyczna" partia ma wystawiać kandydata na prezydenta, skoro ma świadomość, że nie ma w wyborczym wyścigu najmniejszych szans?

Było na temat i logicznie?
  • Gość: przyszłość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.14, 22:14
    Oczywiście trzeba zapłacić za prywatne leczenie, prywatną szkołę. odłożyć sobie na swoją emeryturę, pomóc rodzinie ....zadbać o dobrze płatną pracę, a co w przypadku utraty zdrowia, renty będą ?Jeżeli zdarzy się komuś nie znaleźć pracy, nie mieć źródła utrzymania, to nastąpi samoeliminacja, słabi muszą być unicestwieni...sorry
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.14, 23:45
    Jest kraj, w którym przetestowano takie pomysły na obywatelach. Oto efekty - klik
  • Gość: kazik IP: *.bois.qwest.net 20.08.14, 01:19
    tak to wyglada na teraz,ale sie zmieni i to na calym swiecie.na dzis niewiarygodne.ale sie zmieni,
    po dojsciu nowej krwii do wladzy w UE[ale juz bez Polski i kilku innych].ale w Polsce tez beda zadowoleni[bo te zmiany obejma swiat caly].w jaki sposob? sami do tego dojccie,nie trudno,ale
    wezmie czasu troche oraz uzycia sensu,logiki a nawet wiary.ale sie bedzie oplacalo to poznac!!!!
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.14, 08:54
    Po Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej, przyjdzie nowa - Wielka Rewolucja Nowo-Prawicowa, która tak zmieni świat, jak ta pierwsza. Korwin zgolił brodę, żeby nie było innych podobieństw?
  • Gość: aport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.14, 10:27
    Ty prorok z Koziej Wólki, przestań pieprzyć farmazony. Siedzisz w tej hAmeryce to się przyglądaj swemu preziowi i systemowi amerykańskiemu zamiast pisać bzdury. No chyba że piszesz w ramach jakiegoś programu zdrowotnego w szpitalu dla obłąkanych.
  • Gość: Cypis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.14, 11:19
    A wystarczyło pooglądać dalsze części tego filmu. Na końcu jasno wynika.Jaki typ systemu opieki zdrowotnej jest lepszy wg autorów tego materiału. Dla równowagi warto też zobaczyć "Chorować w USA" Moore'a. Gdybyś to zrobił, to byś nie przelewał swoich frustracji na mnie.

W sumie wolę żeby mnie uważano za obłąkanego, skoro tacy jak Ty chcą uchodzić za normalnych.
  • Gość: raj na ziemi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.14, 15:51
    KJM do władzy-raj w Polsce! Każdy sam będzie musiał sobie znaleźć pracę, sam znaleźć Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które umożliwi mu leczenie, sam opłacić szkolę dla dzieci i dla siebie(wszystko prywatne). Likwidacja ZUS, więc sam musi zadbać o emeryturę, likwidacja wszelkich zasiłków-więc "pobierający zasiłki, nieudacznicy, debile do samounicestwienia", jak ktoś nie umie sobie poradzić, to musi zginąć. Tak więc populacja jeszcze zmaleje, pozostaną, mądrzy, zaradni, silni. Korlin jest zaradny, zawalczył o dietę unijną-dostaje, pisze książki przedstawiając swoją wizję szczęśiiwości, wielu kupuje, nie czyta, ale popiera na bank. O taką Polskę walczymy, taka się nam podoba. Korlin do władzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka