Dodaj do ulubionych

PiS sprzedaje Polaków emigrantów.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.16, 10:45
W II RP rząd cichaczem sprzedawał polskie dziewczyny do burdeli w obu Amerykach.

A obecnie jemu podobni sprzedają Polaków emigrantów w Anglii i to za co za magazyny sprzętu wojskowego w Polsce.
Kłopot w tym,ze Anglicy i bez handlu żywym towarem taki sprzęt chcą umiejscowić w Polsce.
Trzeba tylko przekonać Niemców i Amerykanów.
Wystarczy tylko poczytać brytyjską prasę lub posłuchać brytyjskich mediów.

Obecni emigranci wyjechali z kraju by lepiej żyć.
Nikt się nie spodziewał,że będą żywym towarem mającym wartość handlową.

Wszystkiego się mogłem spodziewać ale sami poczytajcie

wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Szef-MSZ-Polska-chce-wsparcia-Wielkiej-Brytanii-ws-NATO,wid,18080777,wiadomosc.html?ticaid=1163d2
Edytor zaawansowany
  • Gość: astor IP: *.centertel.pl 04.01.16, 11:00
    Pisdzielstwo zaczyna pokazywać prawdziwą twarz.
  • 04.01.16, 11:46
    To już nie jest bredzenie w amoku powyborczym po oderwaniu ryja od koryta to majaki pacjentów domu bez klamek!!!
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 04.01.16, 12:24
    Wypuścimy cię pysiu ! Z naszej strony drzwi jest klamka.Oby tylko na zewnątrz ,jakiś banderowiec znowu nie wyczyścił ci komina !
  • 04.01.16, 12:51
    Może tą klamką zamieszaj sobie glinkę? Humor banderowski to najwyższy poziom z serii głupawych! Jest to też oznaką niemocy intelektualnej jaką charakteryzują się tryzuby. Jeśli ty się szykujesz na to czyszczenie komina to byś spełnił moje marzenie o dorwaniu w moje łapska aktywnego upowca.
  • Gość: gosc IP: *.toya.net.pl 04.01.16, 13:16
    Tusk was wypie...ł to teraz miejcie pretensje do niego
    spadać na drzewo i obgryzać korę zmywaki a jak nie to emigrować do Afryki
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 04.01.16, 13:18
    Banderowców poszukaj u siebie w rodzinie . Zażyj koniecznie leki. Uspokój się.
  • Gość: toto IP: *.toya.net.pl 05.01.16, 20:07
    hmhm widzę że fajna rozmowa. po przemysku tzn. nie brak w niej Tuska, banderowców etc. a sensu brak, ŻENADA chłopaki, nie dziwię się że brak inwestorów w naszym mieście, walka ideologiczna i nic poza tym!!!!!
  • Gość: Turysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.16, 08:44
    Klamka zapadła na targu niewolników do Anglii nowa dostawa Polaków po zaniżonej cenie.
    Nie że są mniej wartościowi lecz handlarz niewolników potrzebuje uznania wśród ludzi wolnych a za takiego chce się uważać.
    Kolejny przykład za co ma NASZ rząd.
    Jesteśmy tylko towarem.
    Żywym towarem.
    wiadomosci.onet.pl/kraj/premier-beata-szydlo-dla-the-times-propozycje-reformy-ue-niewystarczajaco-dobre/d0n9b9
  • Gość: toto IP: *.toya.net.pl 05.02.16, 22:16
    GORSZY SORT!!!
  • Gość: Czytacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.16, 09:30
    www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/udajmy-ze-istniejemy-gdzie-indziej-
  • Gość: toto IP: *.toya.net.pl 06.02.16, 18:31
    dobra zmiana!?!?
  • Gość: Karol IP: *.toya.net.pl 06.02.16, 18:51
    wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Ks-Tadeusz-Isakowicz-Zaleski-nie-glosowalem-na-PiS-tylko-Pawla-Kukiza,wid,18147932,wiadomosc.html?ticaid=1166f3&_ticrsn=5
  • Gość: Land Rover IP: *.19-1.cable.virginm.net 06.02.16, 20:39
    1/ Rząd Broszki, za pełną akceptacją naczelnika państwa Jarosława Rajmundowicza zgodził się na to, aby Brytyjczycy zaoszczędzili kilkadziesiąt milionów funtów na tych polskich imigrantach (wielu z nich to będą de facto uchodźcy), którzy w najbliższych 4 latach podejmą pracę w UK (może chodzić o 200-300 tys. ludzi).
    2/ Broszka oświadczyła, że w razie wielkiego "dymu" i społecznych protestów zasiłki dla tej grupy (pracującej i mieszkającej w obcym kraju!) wypłaci rząd PiSlamu.

3/ W zamian Brytyjczycy, nie ryzykując ani funtem, obiecali wesprzeć polskie starania o rozmieszczenie sił NATO na terenie Pislandii.

4/ NATO zamierza (i o to chodzi marszałkowi Antonimu vel Izaac Singer) założyć na terytorium Pislamu 2-3 składy sprzętu wojskowego, wystarczającego w razie potrzeby na wyposażenie 2 batalionów (800-900 żołnierzy) wojska - gotowych do walki w ciągu 72 godzin.

5/ W odpowiedzi na powyższe plany Rosja zatwierdziła plan utworzenia i rozmieszczenia w obwodzie kaliningradzkim 4 nowych dywizji. 32 tys. ludzi, 300 czołgów, 800 BWP, 120 dział itd. itd.- gotowych do użycia w czasie 6-8 godzin.

DOBRA ZMIANA!
  • Gość: toto IP: *.toya.net.pl 10.02.16, 22:11
    DAMY RADĘ
  • Gość: Land Rover IP: *.19-1.cable.virginm.net 10.02.16, 23:38
    R.O.Z.P.i.E.R.D.O.L.I.Ć. to wszystko tak, aby przez najbliższych 20 lat nikt tego do kupy poskładać nie mógł. Wałęsie marzyła się druga Japonia, my doprowadzimy do drugiej Grecji. W 2 lata! Damy radę przed terminem!
  • 11.02.16, 05:52
    Dasz radę wskazać realne przyczyny twojej przepowiedni? Czy to tylko takie propagandowe pieprzenie kotka za pomocą młotka? Mam pytanko; czy mógłbyś zdradzić nam, ciemniakom jakim warsztatem wróżbiarskim się posługujesz? Twoja pewność siebie w ogłaszaniu następstw jest tak oszołamiająca że może pochodzić tylko od pacjenta wiadomego zakładu bez klamek, fanatyka i oszołoma albo normalnie przepisujesz teksty z esemesa nie wnikając w ich treść. Na koniec ci powiem żebyś nigdy nie zaprzestał swojej działalności bo to jest olbrzymi wkład w bliższe poznanie psychiki nawiedzonych. A przy okazji jest wesoło choć to nieładnie śmiać się z chorych.
  • 11.02.16, 05:57
    Zapomniałem dodać ze jakoś dziwnie zaczynają ci się wydłużać terminy podawane w twoich wróżbach? Czyzby to oznaka zdrowienia i wychodzenie z szoku wyborczego?
  • Gość: toto IP: *.toya.net.pl 11.02.16, 19:38
    DRUGI SORT DA RADĘ
  • Gość: janek IP: 91.188.125.* 11.02.16, 22:44
    ja tam sie ciesze, ze przykreca srube kombinatorom i byc moze wreszcie sie polepszy jak balwany sie dowiedza, ze do uk nie ma po co jechac bo masz bana na swiadczenia. sam znam takich psuedo rodzicow gdzie jedno z dzieckiem w polsce a drugie tu bierze benefity tu a drugie w polsce. Pewnie w koncu podniosa minimalna. Ja tam jestem za.;)
  • Gość: toto IP: *.toya.net.pl 28.02.16, 16:40
    dobra wymiana
  • Gość: toto IP: *.toya.net.pl 22.02.16, 21:05
    Idzie dobra zmiana
  • Gość: ? IP: *.toya.net.pl 20.03.16, 10:51
    ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.