Dodaj do ulubionych

zatrzymano byłego kierownika

IP: *.centertel.pl 21.07.16, 09:27
Pelikan odpalony.
Edytor zaawansowany
 • Gość: .... IP: *.play-internet.pl 21.07.16, 09:52
  Gruby, Kulawy, Małpka - pakować szczoteczki
 • ub773 21.07.16, 11:24
  Ciekawe w czyim domu odbywa się teraz burza mózgów.
 • lp2580 24.04.17, 17:55
  kulawy jeszcze pracuje ?
 • Gość: kawa IP: *.centertel.pl 21.07.16, 15:49
  rzeszow-news.pl/korupcja-na-granicy-czterech-celnikow-zatrzymanych/
  rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34975,20432691,celnicy-z-medyki-zatrzymani-za-korupcje.html
  Grześ to teraz ty i Marek.
 • Gość: abc IP: *.play-internet.pl 21.07.16, 22:17
  Grześ musi zabrać ze sobą chusteczki do nosa bo zawsze chodzi osmarkany i jedenastki mu z nosa wiszą, Marek duzo jedzenia i pampersy bo sie osra ze strachu, a Gonia słowniczek do Niemieckiego żeby sobie przypomnieć słówka bo bedzie musiała wrócić do poprzedniego zawodu.
 • Gość: Wyrok IP: *.centertel.pl 22.07.16, 06:42
  Działali w grupie więc za PIS-u zawiasów nie dostaną. Trzeba prosić i argumentować Pana Ziobrę, żeby urzędnicy z prawomocnymi wyrokami za korupcję dostawali obligatoryjnie wyroki na twardo. Oni tyle nakradli, że dadzą sobie radę bez cła, boja się tylko odsiadki i konfiskaty mienia.
 • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 22.07.16, 14:53
  A co wy myśleliście ze steryd bedzie za was wszystkich siedział??? Siedział pół roku i mordę trzymał zamknięta i gdzie wy wszyscy wtedy byliście??? W dupie go mieliście i odwrociliscie sie od niego. Minęło pewnie ze 2 lata jak został zatrzymany i czy ktoś z was zastukał do jego drzwi i zapytał czy cos mu nie trzeba??? A teraz nagle sie dziwicie??? Macie na co zasłużyliście. Postawcie sie w odwrotnej sytuacji ze z kimś zarabiacie pieniądze, idziecie siedzieć a wszyscy z kim ratowaliście maja was w dupie. Napewno tygodnia byście nie siedzieli a nie mówiąc pół roku i czekać aż ktoś przyjdzie do rodziny i zapyta co u ciebie i czekać na pomoc któregokolwiek z grupy??? Poza tym każdy jest dorosły i każdy wiedział co robi , nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Brać było fajnie a jak bida to każdego to niedotyczących i co jeden pozostawiony na polu bitwy ma za wszystkich odpowiadać??? Steryd wyrównuje teraz rachunki z tymi którzy z nim i dla niego rabowali a pózniej h.j na niego położyli. Kiedy został drugi raz zatrzymany i dostał nowe zarzuty za robotę wasza z która nie miał nic wspólnego a został oszukany i usłyszał zostając sam w sprawie ze grozi mu 6 lat odsiadki postanowił odwdzięczyć sie tym co z nim rabowali a o nim zapomnieli. Nie dziwie sie chłopakowi. Bardzo dobrze. Zrób z nimi wszystkimi wreszcie porządek. Nie będziesz za wszystkich odpowiadał.
 • Gość: Bolo IP: 185.38.224.* 23.07.16, 12:09
  To sterydy znowu zawineli?
 • Gość: zzz IP: 185.18.135.* 28.07.16, 20:40
  Steryd wyżej srał jak miał ,życie pokazało że nic nie odłożył ale dobrze się wżenił . Wali z ucha i nic go nie usprawiedliwi , wielki kozak hi hi . Oddał BMWW i teraz wozi się mało lanserską toyotką . KARMA PS. A kto CHINCZYKOWI TOWAR ZAŁATWIA
 • Gość: zzzz IP: *.play-internet.pl 28.07.16, 22:00
  I dobrze robi. Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie. W dupie ma wszystkich i wszystko dookoła. Do szczęścia nie potrzebuje juz samochodów i pieniedzy oraz dóbr materialnych. W calosci oddał sie rodzinie i jest najszczęśliwszy na swiecie.
 • Gość: B IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.16, 08:19
  Znowu piszesz o sobie w trzeciej osobie. Nieładnie. Chyba że to mama pisze
 • Gość: Z IP: *.146.7.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.07.16, 14:25
  Wiesz jaka jest różnica pomiędzy sterydem a toba. Taka ze steryd juz nie musi nigdy i nigdzie pracowac a ty do emerytury masz jak stad do nieba. Steryd wreszcie mądrze robi i poszedl po rozum do glowy i sie nie pokazuje zeby takie gnidy jak ty serce nie bolało. A to ze sprzedaje to ma racje. Musiałby byc idiota zeby za wszystkich odpowiadać zwlaszcza ze wszyscy nie niego ... położyli.
 • Gość: Przestępcy IP: *.centertel.pl 01.08.16, 07:25
  Art. 258. Udział w zorganizowanej grupie lub związku przestępczym

  Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
  § 1. Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  Z kolei grupa oznacza również zespół co najmniej 3 osób, który tworzy swoje struktury organizacyjne by popełniać przestępstwa. Nie muszą być one mocno rozbudowane, gdyż art. 65 k.k. nie stawia w tym zakresie żadnych wymogów. Wymaga się jednak zachowania podstawowego podziału organizacyjnego - a więc przywódcy i osób podległych.

  Ja znam co najmniej kilkunastu celników, którzy nosili Pelikanowi. Kilkudziesięciu, którzy nosili Bracie, itd. W grupie działali prawie wszyscy z oddziału, grupa miała hierarchie, żołnierz- celnik, który brał łapówki, przekazywał kierownikowi zmiany, ten kierownikowi oddziału lub jego zastępcy, ci nosili wyżej do Jerzego K.
  Najlepiej zorganizowaną grupą była grupa Cara w Korczowej, tam było wiadomo, że co miesiąc Carowi każda zmiana a są cztery ma odpalić 10 tysięcy a jak się zaczął budować to 15tys. Car przytulał od 40 do 60 tysięcy miesięcznie.
  Grupa Atoma w Korczowej była już bardziej zakamuflowana, dwóch kolegów Andrzeja ustalało kto może kraść a kto nie. Atom na tych, którzy nie nosili bądź nie mieli pozwolenia od Kulawego i Świniaka, robił wyniki, dyscyplinarki, powtórki. Tam rozwinął skrzydła Pelikan jako KZ, tam zaczął dużo zarabiać .
  Jednak grupa Bracie to rekordziści, pomysły Szramy i przygotowana odpowiednio granica przez Mańka szefa czarnych, np. zakaz do powtórek na wywozie, doprowadziły, że na tym oddziale wyłudzono 110 milionów, które są udowodnione, było dużo więcej ale te 110 milionów to i tak rekord w skali kraju. Oni wszyscy działali w grupie i oni wszyscy jak wpadną za PIS-u w łapy sprawiedliwości pójdą siedzieć. Nie pójdą tylko ci, którzy pójdą na współpracę.
 • Gość: gość IP: *.tktelekom.pl 01.08.16, 08:43
  Jak masz taką wiedzę to szybciutko biegnij do prokuratury , o ile jeszcze tam traktują Cię poważnie.
  W Urzędzie za to krąży dokument z którego kolego K. wynika ,że zapadły już przed sądem prawomocne wyroki i komornik siedzi Tobie i twojej kobiecie na majątku za bezpodstawne pomówienia o korupcję.
 • Gość: Pelikan IP: *.centertel.pl 23.07.16, 10:43
  Jak bym mógł to bym wkleił notatki Pelikana na Steryda. Jak tylko sterydem zaczęli się interesować to pelikan w sprincie pisał o skorumpowanym Sebastianie.
 • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 23.07.16, 11:04
  Steryd o tych notatkach wie bo jeden z Naczelników którego miał w kieszeni pokazał mu je. Pelikan sam sobie strzelił w kolano. Najpierw brał od niego kasę przez pare lat a pózniej pod nim dołki kopał. Poza tym prywatnie sie kolegowali. Steryd bywał bywalcem u niego w domu i na odwrót oraz bywali na wspólnych imprezach.
 • Gość: 123 IP: *.play-internet.pl 23.07.16, 12:17
  Sebastianem interesowali sie od zawsze ale nigdy nie mogli go na niczym złapać bo sam nic nie robił. Miał od tego rzesze ludzi. Ale nie o to chodzi. Nie tylko na bierząco wiedział o wszystkich notatkach i anonimach które na niego wpływały bo miał zjednanych sobie ludzi uładzonych na stołkach ale rownież miał ludzi którzy na bierząco sprawdzali mu wszystko w systemie i na tej podstawie wiedział o tym ze funkcjonariusze którzy robili dla niego pomijali go w pracy i rozliczeniach gdyz sami dogadywali sie z jego Ukraińcami i robili poza nim. W późniejszym okresie czasu otrzymywał za te przemyty zarzuty a nie miał z nich ani pieniędzy ani z nimi nic wspólnego. Wszyscy którym dawał zarabiać wypieli sie na niego. Sam musiał odpowiadać za wszystkich a swoje juz odsiedział i wtedy sie w.urwil.
 • ub773 23.07.16, 14:00
  W pewnym sensie żal mi go jako człowieka.Przyjechał tu jako w miarę normalny funkcjonariusz.Lubaczów dał mu odrobine władzy,a on się nią zachłysnął stał się butny i arogancki.Ludzi zaczął traktować tak jak u nas na podkarpaciu ma to się w zwyczaju.Zwykli funkcjonariusze stali się dla niego śmieciami.Jedni smieciami użytecznymi ,a drudzy nieużytecznymi.On z kolei wysługiwał się wyższym od niego i tak to się toczy od lat i końca nie widać.Bystry to on nie był,jego mózg zastępował pewien kulawy przystojniak z dwoma gilami u nosa który teraz siedzi w mysiej dziurze i czeka na swoją kolejną szansę.
 • Gość: greg IP: *.play-internet.pl 23.07.16, 16:41
  kulawy ostatnio w knajpie glosno sie wychwala jaki to dobry ukad ma teraz wyrobil w wierchuszce , chlopina ma ambicje jak stad do ksiezyca,
 • Gość: Cbs IP: *.play-internet.pl 23.07.16, 19:44
  Kulawy jest chory. Bidna chłopina ze schizofrenią. Całe zycie głupoty gadał i wymyślał bzdury żeby zaistnieć w tłumie. Dziwie sie ludziom ze go słuchają. Ma jakiś tam swój świat w którym żyje i w niego sam wierzy. A najlepszy to wogle jest w sianiu plotek, robieniu afer i skłócaniu ludzi. Zakompleksiony osmarkany brudas. On niech sie szykuje na wakacje a nie stołki mu w głowie. Jak tam trafi to i tak jak go zbadają to wywiozą go na psychiatryk bo zobaczą ze to upośledzona bida.
 • Gość: kkkk IP: *.centertel.pl 24.07.16, 17:53
  Kawy nie złamiecie, on nie pije już wiele lat, jest trzeźwo myślącym. Ma tylko jedna słabość - OLA.
  Marek powie wam wszystko w ciągu kilkunastu godzin od zatrzymania.

  www.youtube.com/watch?v=gC872Hnh8Q0
 • Gość: Coffe IP: *.play-internet.pl 24.07.16, 19:35
  Nie musi nic mowić. Nikt go nawet nie bedzie do tego zmuszał ani namawiał. Materiał jest na tyle twardy i ewidentny ze wystarczy żeby mu zabrać mundur a na końcu sprawy wyrok na twardo usłyszy.
 • Gość: lucjan IP: *.play-internet.pl 29.07.16, 12:25
  Dlaczego Steryd sypie?
  Bo byłby głupi jakby wziął wszystko na siebie. zarabiali na nim od kierowników zmian po naczelników a na pewno jednego z zastępców. Sterydowi , Pelikanowi i innym grozi odsiadka na twardo za grupę. Chyba że, W jakich sytuacjach sąd musi, a kiedy może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary?

  Sąd obligatoryjnie stosuje nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet może warunkowo zawiesić jej wykonanie w stosunku do sprawcy współdziałającego z innymi osobami w popełnieniu przestępstwa, jeżeli ujawni on wobec organu powołanego do ścigania przestępstw informacje dotyczące osób uczestniczących w popełnieniu przestępstwa oraz istotne okoliczności jego popełnienia. Jest to instytucja tak zwanego małego świadka koronnego. Korzystają z niej skruszeni przestępcy, którzy chcą zmniejszyć sobie wymiar kary, przekazując organom ścigania istotne informacje na temat popełnienia przestępstwa. Okoliczności istotne to takie, które umożliwiają postawienie zarzutów konkretnym osobom i mogą się przyczynić do pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej.
 • Gość: złodzeje IP: *.centertel.pl 01.08.16, 11:04
  A słyszałeś w Urzędzie , że pójdzie was 40?
 • ub773 01.08.16, 12:56
  Oby tylko nie dręczyli zwykłych zastraszanych celników jak to drzewiej bywało.
 • Gość: kaczor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.16, 16:53
  a co slychac u franka?
 • Gość: Pijana Agatka IP: *.play-internet.pl 02.08.16, 08:38
  Anonimowy telefon w sprawie pijanej kier.zm. w Medyce ,, Czarnozebnej ,, został wykonany do NUC ,, Napoleona ,, . I to był błąd. Dlaczego? Otóż dlatego ze mąż ,, Czarnozebnej ,, wykonywał remonty w domu ,, Napoleona ,, i ten zamiast zareagować na telefon w sposób odpowiedni, zalatwic sprawe jak należy i wyciągnąć konsekwencje służbowe w stosunku do pijanej kier. zm. to postanowił zalatwic ta sprawe tak by została zamieciona pod dywan. A mianowicie. Ściągnął natychmiast z domu na przejście w Medyce z-ce kier. OC ,, Pelikana ,, ktory dmuchał w alkomat za nia. W zamian miał sie dobrze na tym stanowisku nadal i zyskał punkty u NUC ,, Napoleona ,, . Jeden z funkcjonariuszy pełniący służbę na zielonych pasach nawet słyszał jak ,, Pelikan ,, chodząc po przejsciu z pijana ,, Czarnozebna ,, zeby wytrzeźwiała mówił do niej aby oddychała głęboko ustami. Dodajmy ze ,, Czarnozebna ,, Piła wtedy z magazynierem na magazynie. Wiec ,, Pelikan ,, teraz opowie śledczym jak to na polecenie ,, Napoleona ,, dmuchał za pijana kier.zm zeby zyskać punkty u niego. I ,, Napoleon ,, bedzie pociągnięty do odpowiedzialności za ten numer.
 • ub773 02.08.16, 10:28
  Historia prawdziwa i szeroko znana,ale szczerze wątpie aby za to odpowiedzieli bohaterowie tej historii.Na szczęście ten układ towarzyski ma poważniejsze problemy.
 • Gość: Cegła IP: *.centertel.pl 02.08.16, 15:51
  www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/byly-komornik-skazany-za-bezwzgledne-
  wiezienie,665446.html

  Kary za niedopełnienie obowiązków służbowych dla urzędników państwowych Sąd skazuje na twardo. Bracie i jego kolesie od cegły mogą już być pewni wczasów za kratkami.
 • ub773 02.08.16, 17:13
  Dwa miesiące temu kolega z Lubaczowa powiedział mi cytuję/przewalone nie ma do kogo jechać z walizką/ja się cieszę,że już nie macie do kogo jechać.
 • Gość: zaj IP: 185.18.135.* 02.08.16, 23:17
  Steryd wyżej srał jak miał ,życie pokazało że nic nie odłożył ale dobrze się wżenił . Wali z ucha i nic go nie usprawiedliwi , wielki kozak hi hi . Oddał BMWW i teraz wozi się mało lanserską toyotką . KARMA PS. A kto CHINCZYKOWI TOWAR ZAŁATWIA
 • Gość: Kierownicy-Medyka IP: *.centertel.pl 10.08.16, 08:06
  Nie kompromitujcie się i opowiadajcie w Przemyślu, że korupcja była tylko w zmianie Pelikana. Braliście bez opamiętanie. W sprawie Steryda w najbliższym czasie zatrzymają jeszcze co najmniej dwoje kierowników.
 • berig123 19.08.16, 11:28
  Słuchajcie niedocenieni i krzywdzeni pracownicy uczciwi do cna, a pracujący na granicy jako służba celna: Przestańcie w końcu pierd......ć i zgłoście te wszystkie występki do prokuratury, taki wasz zafajdany obowiązek!!! Jeśli tego nie uczynicie to wiedzcie, że też popełniacie przestępstwo! Paniali wsio? Chyba, że wam też nic nie brakuje.
 • Gość: Kolego IP: *.centertel.pl 22.08.16, 07:32
  Do której prokuratury miałby iść celnik, który wie o korupcji wśród przełożonych? Do przemyskiej czy jarosławskiej? Jedna i druga przez ostatnie 8 lat nie była zainteresowana korupcją wśród celników a w szczególności wśród kadry kierowniczej. Na tym forum każdy wpis jest prawdą, która dopiero teraz w czasach PIS-u kogoś zainteresuje. Nikt nie piszę tutaj kłamstw, tylko wiedzę ogólnie znaną w przemyskim urzędzie. Jak wygrała konkurs na dyrektora obecna Pani Dyrektor to miażdżąca większość funkcjonariuszy była niezadowolona. Nikt jednak nie pisze o nowej dyrektorce, że jest skorumpowana i że, bierze. Takie rzeczy nie miały miejsca i nikt tego nie napisze. Ludzie są niezadowoleni, bo czekali na kogoś z zewnątrz, kto zrobi porządek ze skorumpowaną kadrą w przemyskim cle. Obecna pani Dyrektor to niewątpliwie fachowiec i mogłaby rządzić ale posprzątanym przemyskim urzędem, nie teraz. Ludzie liczyli, że w końcu ich przełożonymi będą ludzie uczciwi, wiarygodni, merytoryczni, tacy którzy mogliby być wzorem godnym do naśladowania, budzili by respekt i szacunek. Urząd liczy kilkaset funkcjonariuszy a na forum opisywanych jest kilku, więc to nie jest atak na przemyskie cło tylko na bezkarną od lat wąską grupę celników, którzy ciągle są na stanowiskach. Ludzie nie chcą Menagera, który brał działki od swoich podwładnych jak był kierownikiem oddziału. Nie chcą Sosny, który w Medyce dostawał od podwładnych część łapówek. Nie chcą szefa Korczowej, który działał w grupie Cara. Nie chcą jego zastępczyni, która ustawiała za różne gratyfikacje Sterydowi grafiki w Medyce(chociaż akurat ją niedługo zatrzymają). Nie chcą również szefa czarnych z Korczowej, który też działał w grupie cara. Wstyd celnikom w Budomierzu, że mają takiego KZ jak ADHD, który działał i w grupie Cara i Bracie. Nie chcą Panka, który darł od podwładnych kasę i nie chcą również zastępczyni z Medyki, która jeździła na zabranym Ukraińcom paliwie do pracy, nie chcą też jej męża, który w Korczowej również był częścią zorganizowanej grupy przestępczej. To tylko kilka osób w skali urzędu. Tylko teraz tymi osobami ktoś się zainteresuje i zastanowi. Jak to możliwe, że skorumpowani celnicy zaszli tak wysoko na stołki.
 • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 22.08.16, 07:47
  potwierdzam, wszystko prawda ale oddolnie nie da sie tego bagienka osuszyc chcialabym miec szefa ktory bedzie budzil moj respekt a nie kogos bez wiedzy z garbem wstyd mi za moich przelozonych i normalnie po ludzku gardze nimi co oczywiscie ma tez przelozenie na prace bo po co sie starac skoro awanse i nagrody sa tylko dla swoich
 • Gość: funek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.16, 10:49
  Na Pelikanie ciążą poważne zarzuty. Kiedy p. dyrektor IC zwolni go dla dobra SC z pracy ? Szkoda trzymać pelikana przez rok z połową jego zarobków. Tak ciężko to zrozumieć? A jak było z byłym szefem Henrykiem W., też trzymaliście go dla dobra SC? KAS nadchodzi, HIPOKRYCI Z IC !!!
 • berig123 30.08.16, 10:03
  Hej ty młokosie, przestań!!! Donieś do prokuratury o tych nieprawidłowościach! No chyba, że sam ...... Powiedz kumplom niech przestaną pie...ć, podać nazwiska, napisać o tym przełożonym! A tak wygląda to na szukanie sobie kwadratowych jaj!
 • solist 30.08.16, 15:00
  Do przemyskiej prokuratury, która wraz z przemyską policją i celnikami oraz pogranicznikami i sędziami wódkę piją? Głupi jesteś czy naiwny?
 • Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.16, 12:13
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: aneta IP: *.centertel.pl 01.09.16, 07:35
  Steryd nie mówi całej prawdy śledczym. Zapomniał o Anecie, która mu ustawiała grafiki, żeby mógł pracować z Pelikanem, Gilem, czy Grzywką. Aneta dostawała za to kasę lub inne gratyfikacje, imprezy, wyjazdy, prezenty. Byłoby to bardzo niesprawiedliwe jakby Sebastian ustalał kto ma za aferę odpowiedzieć a kto nie. To sygnatura tej sprawy AP V Ds 10/14, wystarczy napisać do Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie nawet anonim i podać sygnaturę. Tu nie chodzi o donosy tylko chodzi o to, żeby w końcu kadra odpowiedziała za swój udział w przekrętach. Kadra wykorzystuje celników do rabowania a potem ewentualnie traci stanowisku lub nie ponosi żadnych konsekwencji.
 • Gość: JarosławK IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.16, 03:14
  Choć Steryd mądrością nie grzeszy to nie jest on aż tak głupi żeby wszystkich wysypać. Zresztą nie musi. Wiedza kto robi i robił wały na granicy jest bardzo obszerna. Problem tylko (w niektórych przypadkach) z przełożeniem jej na twardy materiał dowodowy przed sądem. Wszystkich ukarać się nie uda. Część się wsadzi a pozostałych wymiecie KASa. Listy z którymi celnikami nie należy podpisywać nowej umowy o pracę od dawna są przygotowane. Także czasy prosperity na granicy odchodzą w przeszłość.
 • Gość: Kator IP: *.play-internet.pl 04.09.16, 15:43
  Widze ze ktoś tu nie ma spania. Sumienie Cie meczy. Słuchaj same zeznania nic nie dają jeżeli nie sa podparte zebranym materiałem operacyjnym. Jeżeli sie potwierdza to masz poważny problem.
 • Gość: JarosławK IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.16, 02:59
  Czystki nadchodzą. Po to też powstaje KASa. Czasy "świetności" Służby Celnej to już przeszłość.
 • Gość: Grześ IP: *.centertel.pl 04.09.16, 13:51
  Pelikan miał przyjaciela , który w dziesięciu zdaniach , na dziewięć Boga, Kościół i nauki Chrystusa jak wzór dawał. To on mu nie powiedział?, Że Branie łapówek to grzech!!
  PS.
  GRZEGORZ!!!!!!
  Chciałeś się ze mną równać? Do oczu mi skakać. Mówiłem Ci, jesteś za krótki .Kończę całe twoje środowisko, na końcu będziesz TY. Chce żebyś się bał.
 • Gość: Grześ 2 IP: *.play-internet.pl 04.09.16, 16:21
  Wiesz co sobie mozesz kończyć? Swoją babę w domu w dupę walic
 • Gość: Kawa IP: *.centertel.pl 05.09.16, 09:43
  Kawa czy jak mówią inni kulawy to niewątpliwe przestępca. Kiedy Korczową rządził Atom był kluczową postacią grupy przestępczej, zbierał kasę od celników po służbie , nosił pelikanowi a Atomowi zawoził z Grubym do domu. To on wskazywał Pelikanowi kto ma gdzie pracować, to on przy pomocy intryg pozbywał się nie wygodnych z oddziału. Kiedy Korczową zaczął rządzić obecny zastępca dyrektora, to spotkali się na piwie(kawa nie pije ale wiem jakie piwo pił dyrektor) i tam zapadły decyzje np. ws. szramy, który został po spotkaniu przeniesiony( to akurat dobrze, szrama to arcyzłodziej ). Tak właśnie załatwia się sprawy w przemyskim urzędzie. Jednak mimo dobrych znajomości z zastępcą dyrektora i zastępcą naczelniczki nie wygrał konkursu na KZ w Medyce. On sam już wie, że przygoda z cłem się kończy. Nie można zapomnieć o tym ciętym z metra cwaniaczku, który wielu ludziom zrobił problem. Trzeba dołożyć wszelkich starań, żeby Szef Służby Celnej, Dyrektorka, Prokuratura, wiedzieli, że to zwykły przestępca.
 • Gość: Kawka IP: *.play-internet.pl 05.09.16, 11:43
  Miejmy nadzieje ze Steryd w swoich wyjasnieniach nie zapomniał o Kawie i odwdzięczył mu sie za te wszystkie lata kiedy to ten intrygant kopał pod Sterydem dołki zazdroszcząc mu każdego zarobionego grosza i siał o nim plotki gdzie tylko mogl, a przecież razem przez wiele lat sie przyjaźnili i tez razem robili interesy.
 • Gość: Donald IP: *.play-internet.pl 05.09.16, 20:32
  Kaczorze Donaldzie nie wiem jak to miedzy Tobą a Kawa ta znajomość wygladała ze teraz Kawa chodzi i sie śmieje z Ciebie ze byles taki głupi ze co chciał zalatwic to wystarczy ze Ci bzdur nagadał a Ty jak przysłowiowy ,,pelikan,, lykales i zaraz pisałeś o tym. Poza tym głośno sie chwali ze byles na każde jego skinienie palcem. Czyżby miał Cie za idiotę i sługusa?
 • Gość: marzenia IP: *.centertel.pl 07.09.16, 06:30
  Marzenia Kawy legły w gruzach. Pelikan miał być kierownikiem Medyki, Kawa kierownikiem zmiany a Gruby miał dymać na pasach. Mieli stworzyć bardzo wąska grupę, która miała wziąć pod uwagę błędy grupy lubaczowskiej i grupy Atoma, żeby jej działalność trwała długo, bez przeszkód a przede wszystkim zakres działania miał być trudy do wykrycia. Kawa nawet pod ten plan zrobił licencjat. To co mówi Kawa nie interesuje już nikogo. Trudno mieć jakiekolwiek kontakty z osobą, która angażuje się w bezwzględną walkę z Lubaczowem mimo, że robiła to samo co oni, trudno mieć zaufanie do kogoś, kto mówi ciągle o Bogu i naukach Chrystusa a ciągle grzeszy. Nie można wierzyć człowiekowi, który w towarzystwie smutnych panów brzydzi się korupcją i namawia ich do zamykania celników a w głowie ma plan opanowania Medyki, żeby się cyt,, na stare lata dorobić, żeby spokojnie żyć,, Dlatego Kawa nie ma kolegów, bo Gruby to duże dziecko, które on prowadzi za rękę i nim manipuluje. To tyle. Więcej nic do niego nie mam.
 • ub773 07.09.16, 10:34
  Chodzi i się chwali po Przemyślu.Czy pochwalił się,że wykradł poufny raport z kontroli wywozu czosnku w Korczowej i nam go dał.Powiedział jaki zastępca naczelnika to jego człowiek-mówi o tym myślę,że nie.Najbardziej spodobała mi się opowieść jak zadzwonił do smutnych panów i powiedział,że w autokarze wracającym z Ua będzie przemyt.Autokarem wracali celnicy z opery we Lwowie./w tym jego przełożeni.Oczywiście w autokarze była kontrabanda i wybuchła panika co teraz z tym gównem zrobić.Opowiadając to nam zaśmiewał się do rozpuku,prawda,że śmieszne.
 • Gość: Kawa IP: *.play-internet.pl 07.09.16, 13:55
  1. W sprawie autokaru wycieczkowego z celnikami i ich rodzinami wracającego ze Lwowa z opery to sytuacja wygladała tak. Kawy lub Kulawego jak kto chce, zona miała jechać z ta wycieczka bo ją wpisał zeby sobie zarobiła na przemycie fajki. Po czym w dzien przed wyjazdem skreślił ją z listy wycieczki i w dniu kiedy to autokar jechał zadzwonił do GRZPM (do czarnych na infolinie) i doniósł ze jedzie autokar z celnikami wracającymi z opery i w nim jest fajka. Ta menda donosicielska i aferzysta oraz najwiekszy intrygant w IC, a mowa o Kawie (osmarkanym z metra ciętym alkoholiku juz nie pijącym) całe zycie w ten sposób działał. Zawsze brał udział w pierwszym razie przemytu zeby dowiedzieć sie o szczegółach a potem sie wycofywał i donosił, lub tez obiecywał ze weźmie udział po czym sie wycofywał i donosił - to w kwestii przemytow. A co do ludzi których chciał wykończyć lub którym zazdrościł - bo Kawa to zakompleksiony chorujący na schizofrenie i do szpiku kości zazdroszczący ludziom wszystkiego s.urwysyn - to siał na nich plotki i robił afery. Sam zreszta twierdził całe zycie ze jak chcesz kogoś skończyć to idź w wolny od pracy dzien do 3 pokoi w Izbie i Urzędzie, puść na kogoś plotkę i nagadaj bzdur i jest po kimś. Tak ta wsza i gnida donosicielska całe zycie działała. Przemyty donosiła zeby mieć parasol wyrazie w padki a ludzi donosił bo im zazdrościł. TO CAŁA PRAWDA O TYM OSMARKANYM Z METRA CIĘTYM SMIERDZIUCHU. Nawet na grubego po Przemyslu gadał ze swinia kradnie na osobowce na Korczowej bez opamiętania i bierze od każdego auta po 50-100 pln. A wiecie czego tak gadał? Bo grubas co służbę zarobił pare stówek wiecej i ta k.rwe krew zalewała. Wozili Atomowi po każdej zmianie razem do domu kasę i Ścierce. Osobiście o tym wielokrotnie słuchałem. I tak nic nie pobije sytuacji kiedy to dwukrotnie Steryd wciągnął Kawe w biznes i dał mu zarobić a wiecie co ta menda zrobiła? Po pierwszym strzale gdzie dostał kasę na tacy i nic go nie obchodziło, Kawa dał (po.jebal) służbom Steryda opisując dokładnie cały proceder papierosowy oraz osoby w nim biorące udział i wycofał sie bez powodu z biznesu, po czym biznes padł, zostało wszystko wykryte i ujawnione a Steryd musiał chodzić sie tłumaczyć bo dostawał wezwanie za wezwaniem. A zaznaczmy tu ze przyjaźnili sie i za rączkę prowadzili jak bracia. Drugi raz Kawa zaproponował biznes fajkowy Sterydowi gdzie ten odebrał od niego, a dokładnie od wujka Kawy bardzo liczna ilośc falki a na następny dzien sie okazało ze jama na która Steryd oddał ta fajkę miała najazd przez policje i SG. Tak Kawa drugi raz wysadził w kosmos przyjaciela. Taki przypadków jeszcze było kilka kiedy to Steryd stracił potworna kasę i miał problemy przez Kawe.
 • Gość: Kawa a obłuda IP: *.play-internet.pl 07.09.16, 21:09
  Twierdzicie ze Kawa ciagle za przykład dawał Boga i nauki Chrystusa, tak? To dlaczego nie żył zgodnie z dziesięcioma przykazaniami Bożymi? To dlaczego nie dawał innym siebie jako przykład osoby żyjącej zgodnie z dziesięcioma przykazaniami Bożymi? 6...Nie cudzołóż. & 9...Nie pożądaj zony bliźniego swego. - Kawa całe zycie zdradzał swą zonę. Pamiętamy jego wieloletni romans w pracy z Renata M. Ta kobieta miała wtedy męża oraz dzieci. Pozniej romansowal i zdradzal swą zonę z Małpka czy tez Ukrainka Halinka która jeździła na niego srebrnym passatem z cygarami lub tez załatwiał jej zeby puszczali ją inni gdy go nie było na pasie. W zamian ona świadczyła mu usługi sexualne w hotelu medard i nie tylko. Dodajmy do tego ze przyjaźnił sie z mężem Halinki. Bywał wielokrotnie u nich w domu na Ukrainie, oni bywali wielokrotnie u niego w domu. Wiec gdzie wiara i przykład Boga oraz nauk Chrystusa??? 7...Nie kradnij - przykazanie to mowi nam o tym by nie przywłaszczać sobie czyjegoś dobra ani mienia oraz czyiś rzeczy. Ile razy Kawa przyjmował od innych korzyści i dobra oraz je sobie przywlaszczał? Pewnie brakło by lat by to zliczyć. Wiec gdzie wiara i przykład Boga oraz nauk Chrystusa??? 8...Nie mow fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.- tu to Kawa jest mistrzem świata w łamaniu tego przykazania. Nie znam drugiej osoby która by tak często i z taka nienawiścią oraz zakłamaniem, kłamliwie i fałszywie wypowiadała sie o innych. Bez opamiętania oczernia ludzi, obmawia, wystawia o nich fałszywe świadectwo, siejąc przez to zamęt i afery, nie zwracając uwagi na to ze moze komuś zrobic tym krzywdę lub byc powodem czyiś problemów, płaczu itp. Wiec gdzie tu mamy przykład wiary, Boga i nauki Chrystusa??? Kawa to nie mi przyjdzie Cie oceniać i osadzać. To Bog Cie oceni za te wszystkie krzywdy ludziom wyrządzone przez te wszystkie lata i te problemy które ludzie mieli przez ciebie.
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.16, 22:10
  ale przestrzegał przykazania - miłuj bliżniego swego aż koszula spadnie z niego
 • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 07.09.16, 23:15
  Czasami sie zastanawiam skąd w ludziach tyle zawiści, nienawiści i zazdrości ...???
 • Gość: Gość 2 IP: *.play-internet.pl 08.09.16, 13:03
  Mysle ze bardziej odpowiednie dla niego bedzie - modli sie pod figura a diabła ma za skóra.
 • Gość: Grupa lubaczowska IP: *.centertel.pl 20.09.16, 07:49
  Januszku co było dla was przyjemniejsze? Branie łapówek czy wielogodzinne przesłuchania.
 • Gość: Dżola IP: *.static.vip-net.pl 21.09.16, 12:09
  Hahahahahahahaha. Jolanto proponuje dobrego specjalistę albo zmień dilera bo ten Ci jakis trefny towar sprzedaje.
 • Gość: Ścierwo IP: *.static.vip-net.pl 21.09.16, 12:22
  Robert to ty sam piszesz takie głupoty czy komuś dałeś zeby to pisał. A moze bidaku zaswirowales z tych problemów i masz halucynacje?
 • Gość: ADHD IP: *.centertel.pl 27.09.16, 08:16
  ADHD w czwartek ma wielki dzień. Musi wiarygodnie kłamać , że nie miał nic wspólnego z cegła.


  Wojtek wszyscy wiemy jak wygląda karton papierosów, wiemy również jak wygląda cegła ale tylko ty i twoi koledzy z grupy wiedzą jak karton papierosów zamienić w cegłę.
 • Gość: scierwo IP: *.centertel.pl 27.09.16, 19:21
  Najpierw więzienie. Potem praca .
 • Gość: Znowu miliony IP: *.centertel.pl 08.10.16, 07:23
  Szpileczka a tobie nie zginęło czasem 1.5 miliona?
 • Gość: 3D IP: *.play-internet.pl 08.10.16, 17:31
  Sprecyzuj
 • Gość: vvvvvvv IP: *.centertel.pl 09.10.16, 07:02
  Jeszcze nie mogę, ale będzie się działo.
 • berig123 09.10.16, 07:36
  Nie straszę was, ostrzegam, że w końcu ktoś się wam dobierze do dupy za pomówienia! Wiele tego jak czytam jest, ale ku... dowody, dowody!!! Przedstaw jeden z drugim na forum choć fragmencik z datami, nazwiskami(!), kwotą itd. "Kłamstwem można niekiedy zajść daleko, ale nie można wrócić"! T.Kotarbiński Zrozumieliście?
 • Gość: Lisek IP: *.centertel.pl 13.10.16, 15:51
  Patryk wrócił? Zrobił to samo w Budomierzu co Szybki w Korczowej i wrócił. Szybki już zapomniał, że był celnikiem. Sprawiedliwość po podkarpacku. Patryk to chyba miał w rodzinie prokuratora?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka