Dodaj do ulubionych

CBŚ w Aptekach Ciećko w Przemyślu

IP: *.play-internet.pl 31.08.17, 01:01
Dziś w godzinach popołudniowych W Aptekach Państawa A i D Ciećko zawitało CBŚP z Przemyśla Rzeszowa i Lublina. Zajęto wszystkie komputery, telefony wszelie dane na nośnikach i wiszą katrki na 8 drzwiach w/w Aptek Apteka w dniu dzisiejszym nieczynna! Wyłudzenia VAt, szara strefa handlu lekami a które płacili ludzi czyli My podatnicy. Kilka lat temu cofnięto im funkcje kierownicze więc potworzyli spółki prawa handlowego na dzieci i teściów aby ten proceder kontynuować! Wynik jest taki że w 8 Aptecah wisi kartka nieczynna z powodu awarii koputerów których nie ma! sankcja na 3 miesiące wić firmy padną! Teraz tech farm wezmą w obroty co i jak kazali im ronić aby to dalej działało za wypłacanie im sowitej pensji....
Edytor zaawansowany
  • Gość: Dauniel IP: 185.38.225.* 31.08.17, 13:03
    Wesele w Arłamowie miał mieć synek sku...synek, a tu zonk!
  • Gość: Ziom IP: *.dynamic.chello.pl 01.09.17, 18:51
    ""Wyłudzenia VAt, szara strefa handlu lekami a które płacili ludzi czyli My podatnicy. Kilka lat temu cofnięto im funkcje kierownicze więc potworzyli spółki prawa handlowego na dzieci i teściów aby ten proceder kontynuować""
    Hahaha!!! Jeśli ta wiedza jest tak wiarygodna jak wesele w Arłamowie to ja pie... tak oczerniac ludzi!!!
    Nawet ja wiem gdzie synek bedzie na weselu balować a nie znam osobiście ludzi! I to na pewno nie Arłamów...
  • Gość: dede IP: *.play-internet.pl 01.09.17, 22:04
    pod przeworskiem lub Łańcutem... wesel już nie ma, Tybor go ma w doopie
  • Gość: Gxl IP: 185.18.133.* 01.09.17, 20:08
    No i co?? Zazdrość dupę ściska?? Ale tak to bywa, ty wesele pewnie miałeś w remizie w Ujkowicach albo na jeszcze większym zadupiu :-) nie osądzaj ludzi buraku!!!!
  • Gość: Kazek IP: *.play-internet.pl 06.09.17, 05:36
    Żenada i warcholstwo bijące z tych komentarzy
  • boska_elwira 11.09.17, 00:05
    Jak chcesz nam zrobić wesele w Arlamowie to jestem za :)
  • Gość: ... IP: *.catv.broadband.hu 31.08.17, 23:20
    A ja nie cieszę się z niczyjego nieszczęścia. Czyjaś krzywda Was bawi? Cieszycie się ze komuś się noga podwinęła i upadł? Dlaczego ludzie w Was tyle nienawiści, zazdrości i zawiści? To każdego prywatna sprawa co robił i każdy ma własny rozum i wolna wole. Kazdy dokonuje wyboru jaki chce. Każdy prędzej czy pózniej za swoje czyny odpowie. Ale to Bóg każdego z Nas osadzi w dniu ostatecznym a nie Wam osadzać. Jeżeli nagrzeszył to bedzie musiał odpokutować każdy i być rozliczonym z tych grzechów. Ale to nie Wam oceniać kogoś i tym bardziej nie Wam ludzie kogoś obrażać, oczerniać, zle się o Innych wypowiadać czy zle życzyć. Pamiętajcie ,,karma zawsze wraca,, Ja życzę każdemu jak najlepiej. Niech każdy ma jak najwiecej i niech każdemu się wiedzie. Natomiast nie mi osadzać. Dajcie już spokój z ta nienawiścią, zazdrością, zawiścią i cieszenie się z ludzkiej krzywdy, gdyż nie znacie dnia ani godziny. Osobiście znam obydwu braci. Nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek komukolwiek w tym mieście wyrządzili jakakolwiek krzywdę. Jak nie pomogli to napewno nie zaszkodzili. Jeżeli zgrzeszyli - czego nie wiem bo mnie to nie interesuje i nie mi osadzać - to beda musieli odpokutować i odpowiedzieć za swoje czyny ale nie tedy droga zeby od razu zle życzyć, naśmiewać się, obrażać, przeklinać i zle się o kimś wypowiadać. Ja rozumie ze nastały ciężkie czasy i jest dużo ludzi którzy cieszą się z czyjegoś nieszczęścia i czyjejś krzywdy bo myślenie dzisiejszego obywatela jest takie dlaczego komuś ma być lepiej ode mnie i taka jest natura większości ludzi w dzisiejszych czasach ale jak już pisałem ,,nie czyn drugiemu co Tobie nie miłe,, gdyż to zawsze wraca.
  • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 01.09.17, 08:26
    Masz rację, myślę jednak że jeśli jest wina to sprawiedliwość ma dopaść na tym świecie.Jacyś tam bogowie nie sądzą nie mam nic przeciwko, a jeśli ktoś kradnie to należy mu się kryminał. Tu i teraz.
  • Gość: jaki IP: 185.38.225.* 01.09.17, 13:17
    co ty pieprzysz człowieku, sprzedawali leki na masową skale gdzie z tych leków robione są narkotyki. O wyłudzeniu VAT już nie wspomnę. Kilka lat temu mieli to samo, ale widać nie wyciągnęli z tego wniosków. No cóż, maja to co maja na własne życzenie. Będą się terazcw...ić w pierdlu. 3 miesiące sankcji aby nie mataczyć. Wybawieniem dla nich jest więzienie bo z gówna jakim jest grupa handlująca prochami wyjścia nie ma na żywo.
  • Gość: tuby IP: *.play-internet.pl 01.09.17, 14:13
    Całe miasto o tym trąbi
  • Gość: uczciwość IP: *.toya.net.pl 01.09.17, 15:24
    ech, jak ciężko żyć uczciwie
  • Gość: Pani Dulska IP: *.play-internet.pl 05.09.17, 13:46
    Rozprawiając o krzywdzie to przede wszystkim pamiętać należy o ofiarach narkotyków a nie ich dilerach. Taka to pokręcona moralność autora.
  • Gość: Zewsi IP: *.play-internet.pl 05.09.17, 16:54
    Bardzo dobrze i w starannie dobranych słowach powiedziane. Współczuję im hejtu, tacy niestety jesteśmy przaśne buractwo ,radośnie zacierające ręce I ferujące wyroki za przeproszeniem z doopy wzięte.
  • Gość: R4 BOBO IP: *.play-internet.pl 05.09.17, 23:11
    no to czemu nie są wolni, bo jak na razie siedzą i na 3 mc są zatrzymani kutasie jeden koorwa, ich już nie ma , osierocili 10 letnie dziecko na 10 lat min.
  • Gość: Zewsi IP: *.play-internet.pl 06.09.17, 08:01
    Czy żony też są aresztowanie? I syn, o którym ktoś tu napisał, że miało być wesele w Arłamowie, co jest nieprawdą?
  • Gość: vsdf IP: *.play-internet.pl 06.09.17, 19:25
    w Łańcucie na 180 osób
  • berig123 08.09.17, 10:49
    Przestań pie...ć!!! "ciecikowie zagarnęli prawie cały rynek farmaceutyczny!
  • Gość: tornister IP: *.toya.net.pl 08.10.17, 13:07
    Jaka karma jakie nieszczęście, wpadli na przekrętach i brudnych interesach i to ponoć nie po raz pierwszy tyle ze teraz powazniej, to nic innego jak sprawiedliwość bo ile można siedzieć w brudach i uczciwych uznawać za frajerów.
    Czyli jakby dalej wałki robili ale nie wpadli to byliby uczciwi :) to właśnie taka moralność ale jaja
  • Gość: 37700 IP: 95.155.67.* 20.01.18, 12:23
    Co ty pieprzysz trzy po trzy? Ciężkie czasy? Chyba nie dla nich skoro takie wałki kręcili na skale międzynarodową.
    Dorobili się na cudzym nieszczęściu właśnie, więc skończ ten farmazon.
    Uważasz, że kierowanie grupą przestępczą i wypuszczanie na czarny rynek leków, które trafiały do nieodpowiednich ludzi to jest jakiś sposób na życie. Jaka karma? To właśnie do nich wróciła karma, ludzie zapie...ją w uczciwej pracy, uczą się, mają plany na siebie. Tutaj ktoś jawnie śmieje Ci się w twarz, robiąc grubą kasę, śmiejąc się z reszty społeczeństwa.
  • Gość: gxl IP: *.146.103.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.09.17, 13:42
    Widzę, że zazdrość zżera....... ty jak Ziobro postawiłeś już zarzuty, od razu osądziłeś i wydałeś wyrok. Brawo!!!! Ten jad i nienawiść jak i wiedza na ten temat sugerują, że jesteś osobą z bliskiej rodziny - nieprawdaż łukaszku??
  • Gość: Brzeszczot IP: *.play-internet.pl 01.09.17, 15:51
    Więc jest KRET w tej rodzinie. A kto jest najbliżej sprawy? Na Focha wiedzą na bieżąco.
  • Gość: Kazek IP: *.play-internet.pl 06.09.17, 05:55
    A dlaczego boicie sie użyć nazwiska i pokazać światu kto jest największa przemyską mendą wijącą się z zawiści na widok kogoś komu lepiej jest niż jemu samemu. Przez tą ku...ę juz rodzice nawet zajęte maja mieszkanie bo synalek nie miał zamiaru spłacić kredytu zaciągniętego na gabinet dentystyczny...
  • ouimet 30.09.17, 05:03
    dziwnie widzisz lapanie bandytow handlujacych narkotykami-dopalaczami.Zazdrosc???Nie-to konsekwencja pazernosci i przekretow:)

--
    Rzadzic jest trudno;dlatego madrzy chetnie powierzaja ten obowiazek glupim-dla nich nie ma trudnosci
    /zydowskie/
  • Gość: Nino IP: *.dynamic.chello.pl 01.09.17, 18:36
    Kto na prawde zna dobrze Ciećków, wie że to dobrzy ludzie, nikomu krzywdy nigdy nie zrobili. Mi nie raz pomogli jak byłem w czarnej dupie. A bracia są ok, zabawni i z dystansem do świata a to ludzi wku...a... Dobrze im życze i te hejty świadczą o autorach...
  • Gość: pe IP: *.toya.net.pl 01.09.17, 20:31
    Nie chce przesądzać o niczyjej winie, jednak wydaje mi się, że za niewinność nie zgarniają człowieka w biały dzień rękami kilkunastu policjantów w kominiarkach z bronią. Miasto huczy od plotek i trudno już oddzielić plotki od prawdy. Dopóki nie zostanie skazany pozostanie niewinny - od tego mamy wolne (jeszcze) sądy.
  • Gość: rex IP: 185.18.133.* 01.09.17, 22:53
    Miasto huczało i będzie huczeć zawsze. Takie miasto. Najgorzej jak ktoś zabiera głos kompletnie nie orientując się w temacie. Byle coś napisać...
  • Gość: dede IP: *.play-internet.pl 02.09.17, 02:58
    to by cbs aptek nie trzepało...pudełko po pudełku....są skończeni...Min Ziobro nie odpuści.....
  • Gość: bobo IP: *.play-internet.pl 02.09.17, 01:59
    zwłaszcza jak Ciećko dyma inne żony. Natalia K. prawie Ciećko to wie
  • Gość: df IP: 185.38.225.* 05.09.17, 12:15
    Kto na prawde zna dobrze Ciećków, wie że to dobrzy ludzie, nikomu krzywdy nigdy nie zrobili. Mi nie raz pomogli jak byłem w czarnej dupie. A bracia są ok, zabawni i z dystansem do świata a to ludzi wku...a... Dobrze im życze i te hejty świadczą o autorach...

Więc masz coś z nimi wspólnego. Zajmą się i tobą.
    Ile osób narazili na utratę zdrowia lub życia?
  • berig123 08.09.17, 10:51
    Ale, że robili ludzi w penisy to OK? Prymitywny klan!
  • Gość: R4 BOBO IP: *.play-internet.pl 05.09.17, 23:12
    ty h...a ich znasz qtasie , pijawko
  • darino 05.09.17, 09:34
    Usłyszałem dzisiaj w radio o rozbiciu międzynarodowego gangu (Polska, Ukraina, Słowacja, Czechy), odzyskującego z leków pseudoefedrynę, którą następnie wykorzystywano do produkcji narkotyków ...
    rzeszow.onet.pl/cbsp-rozbilo-miedzynarodowy-gang-narkotykowy/bsb5r0n
  • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 05.09.17, 10:52
    Może to o to chodziło? www.nowiny24.pl/wiadomosci/podkarpacie/g/rzeszowskie-cbsp-rozbilo-gang-narkotykowy,12451682,25431696/
  • Gość: Zewsi IP: *.play-internet.pl 07.09.17, 18:01
    Na forum -nowiny24- ktoś podał informację, że Magda i Dominik wyszli za poręczeniem, wiadomo coś o tym??
  • Gość: Kazek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.17, 18:38
    Wreszcie! Brawo Kazek 2, brawo, ja pier...nie znam aucie ale juz kocham. Nikt nie mógł tego chyba bardziej dosadnie opisać. Brawo
  • Gość: Henryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.17, 18:42
    Gratuluje, w samą dychę. Szach i mat
  • Gość: Remik IP: *.play-internet.pl 07.09.17, 20:46
    To ta kur...a? www.polsatnews.pl/wiadomosc/2015-10-24/bielik-zatruty-padlina-wyzdrowial-i-odlecial/
  • darino 07.09.17, 23:50
    Dilerzy atakują.
  • Gość: Dario IP: 185.38.225.* 08.09.17, 14:04
    Dilerzy dalej atakują.
  • Gość: ken IP: *.oxylion.net.pl 08.09.17, 14:29
    Mam rozumieć, że szarym Kowalskim też się naprzykrza?
  • darino 09.09.17, 01:09
    Ale skąd u ciebie te obawy, i prehistoryczny lęk przed "skarbówką" ? Ja śpię spokojnie.
  • Gość: lolek IP: *.toya.net.pl 09.09.17, 11:28
    W punkt! :D

Brawo darino!
  • alal10 09.09.17, 12:56
    a moze to po prostu postawa obywatelska, dobrze jest interweniowac gdy sie widzi cos zlego. uczciwi spia spokojnie
  • Gość: Kazek IP: *.play-internet.pl 10.09.17, 00:03
    Typowy warchoł, menda i wsza. Podpier...dalacz zawodowy. Pisze nawet na tych których nie zna. Ot tak, moze wceluje. Przez takich jak on Polska gnije od wieków. Typowy przykład zawistnego polaczka - komuś jest lepiej to zamiast go prześcignąć konsekwencja w pracy to łeb mu utnie donosami. Sami zdajcie sobie sprawę jaki był właściwy zamiar utworzenia tego wątku a jaki temat go zdominował. Ja wiem ze utworzył go ktoś kto chciał "bić konia" do publicznego linczu powstałego na skutek jego własnego donosu. Przeliczył sie dziad pier...dolony i teraz pewnie siedzi i komentuje wstawiając pierdoly o swojej niby obywatelskiej postawie. Szmalcownik to przy bim Pan Pikuś, tamci wydawali ludzi za kasę - ten skur...syn dla własnej satysfakcji
  • Gość: Land Rover IP: *.19-1.cable.virginm.net 10.09.17, 00:24
    To dobry kandydat do pracy dla ministra Berii i byle Jakiego. Napisz do Nula, daj namiar Broszce i szajce z Nowogródzkiej - wezmą gościa z pocałowaniem ręki.
  • Gość: kazek IP: *.play-internet.pl 10.09.17, 23:09
    Pierwszą osobą powiadamiającą organy ścigania o tym procederze była jej siostra. Kilka lat temu zadzwoniła do kolegi pełniącego służbę w komisariacie Policji, informując co oni mają w garażach.
    Od tego zaczęła się cała spirala.
  • boska_elwira 11.09.17, 00:06
    I co i co mają? Rowery, zimowe buty i słoiki? Ale czad.
  • Gość: Anita IP: *.podkarpacki.net 11.09.17, 09:19
    Narty!! Narty mają , widziałam!😂
  • boska_elwira 11.09.17, 14:09
    O nie! Teraz to już przesadzili :D
  • pachysandra 12.09.17, 13:14
    Kazek, ja prosta i ze wsi dziewczyna, ale sugerujesz że i brat i siostra donosili na Magdę Ć ?
  • Gość: max IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.17, 19:07
    na co Ci tyle goryczy ? Łukasz to naprawdę spoko koleś wiec nie wiem czemu wszystkie brudy przelewasz na niego
  • Gość: lelek kozodoj IP: *.toya.net.pl 09.09.17, 20:18
    Jeżeli podpie.r.d.a.l.a złodziei i cwaniaków to jestem za
  • Gość: Koleś IP: *.play-internet.pl 11.09.17, 20:03
    Państwo C. Na-wrotek, Pizzeria DG , można o tym pisać tydzień i to będzie mało. Proceder na skalę Polski to za mało. Materiał dowodowy jest tak obszerny, że w pomieszczeniu typu klasa szkolna się nie mieści. Jaskółka, drony SG , samoloty bezzałogowe, od kilku lat ten proceder śledziły.
  • pachysandra 11.09.17, 21:51
    A ja se myślę, co to za czort na moje niebo wlata, a to drona za Ciećkami puścili😱
  • matigrypl 12.09.17, 05:50
    Ty kazek tak się nie podniecaj bo takich łukaszków mamy na pęczki. Całe peło to ten typ! A co najgorsze uważają ze tak należy postępować. Osobiscie nie cierpię kapusi i ubeków a zwłaszcza ubewateli zrzeszonych w peło bo to oni czynią piekło nam spokojnym ludziom chcącym żyć w harmonii z naturą. Z autopsji wiem co to znaczy być zakablowanym dla czystej sadystycznej przyjemności i nie życzę tego nikomu ale taki jest świat i zboki są wszędzie. Jest takie przysłowie; pan bóg nierychliwy ale sprawiedliwy i trzeba trochę wyrozumiałości i cierpliwości by doczekać się happy endu.

Kiedy zniknie ostatni pełowiec to nad światem zapanuje ciemna noc nudy bo swiat bez emocji i adrenaliny to ułuda życia!
  • rurak21 12.09.17, 16:56
    matigrypl - a ty głupi jesteś, przecież teraz jest dopiero raj dla piskapusi, pisubeków, pisprokuratorów - to twój raj....
  • matigrypl 13.09.17, 05:23
    Niedostrzeganie rzeczywistości zawsze zle się kończy. To nie pis deklarował że bedzie kablował nawet kierując pisma kablujące do zagranicy. Znowu wam opadło i niedługo zwiśnie. Jak jesteś taki madry ruro to zgadnij dlaczego. Martwię się ze przestanie być wesoło bo bez perełek intelektualnych wytwarzanych przez pełowców trudno się żyje. Jak wiemy z praktyki pozostało tylko dwa lata gdy peło utonie w bagnie które stworzyło!

A tak na poważnie; pokaż choć jeden wpis który daje choćby minimalne szanse dla peło? Myślę ze ten niedługi czas zostanie przez was intensywnie wykorzystany i złote myśli pełowców zaleją internet bo nigdy nie da się przewidzieć co zrobi frustrat. Jest to pewną pociechą dla mnie że mam gwarancję że będzie wesoło i zgodnie z kulturką pełowską.
  • Gość: Gość IP: 185.38.225.* 13.09.17, 09:13
    Kto o 5.23 rano zajmuje się wpisami? Albo ktoś kto kończy pracę albo ktoś kto na 7 do niej idzie.
    matigrypl 13.09.17, 05:23
  • matigrypl 13.09.17, 15:13
    Albo ktoś kto nie ma spania! Albo ma obowiązek wyprowadzania psa! Albo musi wcześnie wstać by zdążyć na PKS! A moze ktoś kto w ogóle się nie kładł? Powodów moze być tysiąc a ty jako inteligent pełowski dobrze zrobiłeś że zapytałeś.
  • Gość: Gość IP: 185.38.225.* 13.09.17, 15:23
    matigrypl 13.09.17, 05:23 , matigrypl 12.09.17, 05:50 , Kazek IP: *.play-internet.pl 06.09.17, 05:55

TO TA SAMA OSOBA. ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA.
  • rurak21 13.09.17, 15:54
    ty to jednak głupi jesteś, a przez moment myślałem, że Ci za to płacą....
  • Gość: Spokojny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.17, 21:24
    Toc to urok naszego forum.Nie nadaje się jeszcze do szpitala w Jarosławiu gdzie niektórzy są Napoleonami,Stalinami,Hitlerami etc.
    Nasz też ma urojenia tylko jeszcze nie tak wielkie i w zależnosci od pory dnia i aury zewnętrznej jest raz kazkiem ,dede,lukaszem,land rowerem,matrigripolem i wiele wiele innych.
    Te wymienione to tylko w tym wątku.
    A ogólnie to nie dość,ze jest naprawdę chory to jeszcze nienawidzi ludzi a szczególnie innych niż on czyli praktycznie wszystkich.
    Ale kto wie,czy to forum nie jest dla niego terapia tak jak dla innych sanatorium
  • matigrypl 14.09.17, 04:58
    Cześć spokojny! Diagnoza super! Gdzie się o niej dowiedziałeś? Na szkoleniach czy przypadkiem a może sam jesteś takim przypadkiem i jest to opis z autopsji? No to teraz powiedz czyim jesteś wcieleniem? Przypuszczam ze jesteś społecznikiem w rodzaju rudego, kaczora czy innej mendy zatroskanego o stan duchowy społeczeństwa. Wiedz ze nawet przez myśl mi nie przeszło że nie dostrzegasz we własnym oku belki. Już wyobrażam sobie co by się działo gdyby taki typ jak ty dorwał się do władzy?
  • rurak21 14.09.17, 16:38
    spokojny - co racja to racja
  • pachysandra 18.09.17, 12:45
    Czy są jakieś nowiny w sprawie aptekarzy?
  • Gość: Też ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.17, 10:41
    Pełnych informacji moze udzielić CBŚ Rzeszów ale niestety nie chce dzielić się zdobytą wiedzą.
    Jedno jest tylko pewne
    Przemyśl to taki polski kartel z Medellín.
    Ciekawe też jest,kto tak naprawdę rozdaje karty.
    Może się dowiemy albo się nie dowiemy.Stawiam na to drugie
  • Gość: Klucz IP: *.play-internet.pl 22.09.17, 21:25
    Jaki może być powód zablokowania forum dotyczącego "aptekarskiego pseudo gangu" na "nowiny 24"?
  • rurak21 22.09.17, 22:26
    to raczej pytanie do redakcji
  • Gość: pe IP: *.toya.net.pl 23.09.17, 00:24
    Cenzura, dziennikarstwo w krótkich portkach. Przemyskie, podkarpackie media nie podejmują trudnych tematów. Lepiej ograniczyć się do kroniki policyjnej, poradnika zbierania grzybów, rubryk sportowych. Jakikolwiek poważny temat ich przerasta.
  • Gość: pe IP: *.toya.net.pl 23.09.17, 00:26
    Zapomniałem dodać, że przed zamknięciem dyskusja została wyczyszczona.
  • rurak21 23.09.17, 07:18
    no tak zgadza się, nie które posty zostały usunięte, może ktoś interweniował by tak się stało.
  • Gość: GOŚCIU IP: *.play-internet.pl 29.09.17, 23:15
    Synek do mamusi powiedział ,że szwagierka wraz ze szwagrem wcale nie byli zatrzymani, to jest kłamstwo. Są na urlopie. Przecież moja żona ciągle i nadal pracuje! Boże widzisz i nie grzmisz! FAŁSZ I OBŁUDA,ZAKŁAMANIE. PRAWDA PRZEMYSŁAWIE. DO ZOBACZENIA JUŻ NIEBAWEM :)
  • darino 30.09.17, 06:21
    > Jaki może być powód zablokowania forum dotyczącego "aptekarskiego pseudo gangu"
    > na "nowiny 24"?

Jak to na Podkarpaciu bywa, w sprawę zapewne zamieszani są policjant, celnik, sędzia i ksiądz, więc zaczęło się tuszowanie.
  • Gość: uuuuuuuuuu IP: *.ip.oxynet.pl 10.10.17, 01:11
    Chyba pora na załozenie prywatnego forum bo tego nie da się czytaaać !
  • Gość: Kazek2 IP: 185.38.225.* 22.11.17, 08:55
    Witam, co tam słychać? jak sprawa Państwa C.
    Tak cicho, czyżby cisza przed burzą?
  • Gość: darino IP: 213.25.24.* 23.11.17, 13:05
    No cóż , siedzą dalej , kolejne 3 miesiące w dołku.A kurierzy wyśpiewali wszystko i za poręczeniem wyszli.
    I długo jeszcze posiedzą.Za świadomą sprzedaż prekursorów, setki tysięcy sztuk opakowań, myślę że około 12 lat tak lekko.
  • pachysandra 24.12.17, 09:19
    Nic nie wiadomo co z aptekarzami? Nie ma przepustki na święta??
  • Gość: Olcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.18, 19:48
    Siedzą i posiedza. Tatuś z synkiem razem, a mamusia w innym mieście.
  • Gość: przemo IP: *.play-internet.pl 18.01.18, 19:19
    O! wyszli! hura , hura , hura
  • pachysandra 19.01.18, 12:04
    Nie może to być!!😂
  • Gość: lolek IP: 155.133.92.* 08.02.18, 14:10
    Wszyscy wyszli, kiedy?
  • Gość: H IP: *.play-internet.pl 08.02.18, 14:46
    J
  • Gość: blik IP: *.badexample.net 15.02.18, 17:00
    Siedzieli, siedzą i siedziec będą w areszcie śledzczym.
  • Gość: oluś IP: 155.133.92.* 27.02.18, 13:39
    Wyszła Madzia i synek. Reszta siedzi.
  • Gość: Olek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.18, 21:13
    Madzia i Dominik wyszli. Reszta siedzi w Lublinie
  • Gość: Klucze IP: *.play-internet.pl 06.03.18, 18:54
    To dobra wiadomość.
  • Gość: Andrzej IP: 155.133.92.* 21.03.18, 15:13
    Już po dwóch dniach od wyjścia z więzienia Madziunia lansowała się na FB uczestnicząc w maratonie. Parę fotek trzeba było wrzucić, jak świetnie wygląda po 6 miesiącach w więzieniu. Żenada, żadnej skruchy....
  • Gość: Sierpień IP: *.play-internet.pl 21.03.18, 23:00
    Boli Cię to , czy jakoś przeszkadza?
    A może sen spędza z powiek ciekawość czyjegoś życia, skoro masz świeże relacje z FB?

Dlaczego myślisz, że dziewczyna nie ma prawa powrotu do życia, które jeszcze długo nie będzie ani dobre, ani normalne?
  • Gość: maj IP: *.toya.net.pl 22.03.18, 07:06
    Gość portalu: Sierpień napisał(a):

> Dlaczego myślisz, że dziewczyna nie ma prawa powrotu do życia, które jeszcze dł
    > ugo nie będzie ani dobre, ani normalne?

a przedtem było dobre i normalne?
  • Gość: apteka@ wp.pl IP: *.play-internet.pl 22.03.18, 22:50
    cytat " całuj pana " znasz to Madzia prawda...jak Cię złapał za włosy i do stóp głowę ściągnął....piękne nagranie do sprawy która będzie....bo póki co jest sprawa na etapie śledczym , a akt oskarżenia jest w przygotowaniu...
  • Gość: Ciekawy IP: 155.133.92.* 23.03.18, 13:20
    O coś nowego. Może coś więcej?
  • Gość: Bolek IP: 155.133.92.* 23.03.18, 09:57
    No nie wiem czy wypada się tak lansować, jak mąż, szwagier i syn nadal siedzą w więzieniu. Już wróciła do pracy do apteki....
  • Gość: Informator IP: *.184.34.170.ipv4.supernova.orange.pl 23.03.18, 20:24
    Wszyscy już wyszli dzisiaj po południu. Ponoć jutro rano wylatują na Majorkę...
  • Gość: Grzesiu IP: *.play-internet.pl 23.03.18, 22:37
    Zgadza się, i to na narty
  • Gość: bez adwokata sa IP: *.play-internet.pl 24.03.18, 00:08
    wyszli na widzenie z adwokatem ...hmmm widzenie z nikim bo mają zakaz widzen nawet z rodziną...SIEDZA CIAGKE I NADAL
  • Gość: będzie wyrok IP: *.play-internet.pl 24.03.18, 00:19
    hurtownie farmaceutyczne dają około 500 tyś złotych na słupa mgr farmacji aby otworzyć aptekę nawet obok apteki. Omijanie prawa ale.. .Madziu i Adamie ...jest ale...wiesz o czym piszę...
  • Gość: Młody IP: *.76.32.67.ipv4.supernova.orange.pl 24.03.18, 08:23
    Miasto mówi,ze wszyscy zainteresowani i zagrożeni wyrokami już zapoznają się z aktami oskarżenia
  • Gość: Karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.18, 19:42
    Madzia zaraz po wyjściu pełnia życia, lans w internecie, na mieście również, chamska jak zwykle. Za to młody wysprzedaje na olx swoje rzeczy, chyba kaski zabrakło....trzeba zacząć żyć jak inni, nie za kasę starych zarobionych na narkotykach.....
  • Gość: punia18 IP: *.play-internet.pl 09.04.18, 23:36
    czy jagoda z pracowała u daniela ć.. ..czyzby zbieg okoliczności, celnia, znajomości, kontakty?????
  • Gość: Praca IP: *.play-internet.pl 10.04.18, 09:08
    Tak pracowała
  • Gość: . IP: *.play-internet.pl 10.04.18, 17:30
    Piszesz ośle a sam nie wiesz o czym, gdzieś coś usłyszałeś, gdzieś ci coś powiedzieli, międzyczasie ktoś a później sam sobie pare razy przekreciliscie, wiesz ze dzwoni ale nie do końca wiesz w którym kościele i tworzysz historyjki z liścia paproci i drzewa sandałowego. Jedyne co pozostaje to ci głęboko schorowany człowieku, bez zadowolenia i radości w życiu, współczuć. I dziwić się ze coraz więcej ludzi wyjeżdża z tego miasta a druga połowa potrzebuje dobrych specjalistów jak to miasto zamieszkują takie półgłó.ki. Brak słów.
  • Gość: Roma IP: *.play-internet.pl 10.04.18, 19:08
    Ano prawda w rzeczy samej, podpisuję się pod tym " obiema ręcami "
  • Gość: punia18 IP: *.play-internet.pl 10.04.18, 20:49
    nic nie boli tak jak kasa i więzienie do którego wrócą, i jeszcze karno- skarbowy nadchodzi i dyscyplinarka.
  • Gość: Nie IP: *.play-internet.pl 13.04.18, 07:54
    Obyś się zdziwił.
  • Gość: antek IP: 185.38.225.* 02.08.18, 15:04
    Siedzą, siedzą i jeszcze długo posiedzą!
  • Gość: Spinka IP: *.play-internet.pl 13.08.18, 22:52
    Czy Artur dalej jest w przemyskim więzieniu?
  • Gość: Młody IP: *.76.39.23.ipv4.supernova.orange.pl 13.04.18, 08:10
    Musimy sobie jasno powiedzieć,że w naszym mieście zorganizował się rodzinny klan zbrodniarzy.
    Zbrodniarzy najbardziej ohydnych mordujących dzieciaki.
    Tak to klan rodziny Ciecków,którzy mordowali dla kasy.
    Są gorsi nawet od szmalcowników
    Bez żadnych sentymentów i wyrzutów sumienia mordujących dzieci.
    Kto jest w stanie określić ile dzieciaków dzięki temu klanowi straciło życie,ilu życie zostało złamanych na całe życie.Ile to dziecięcych i nie tylko tragedii.
    Dla takich nie powinno być żadnej litości.
    Mam nadzieję,że Sąd to oceni i wymierzy karę stosowną do zbrodni jaką popełnili.
  • Gość: Ziobro IP: 185.38.225.* 13.04.18, 09:16
    Szanowni Państwo, spokojnie, to dopiero się zacznie, do państw C. " KARMA" wróci, i to ze zdwojona siłą.
  • Gość: Olek IP: 155.133.92.* 13.04.18, 14:05
    Zgadzam się, ciekawe co powiedzieliby, gdyby to ich dzieci dotyczyło!!!!!!!!
  • Gość: Sąsiad IP: *.play-internet.pl 13.04.18, 20:27
    To są typowi mordercy bo wiedzieli co i z czego się robi . Na studiach farmaceutycznych tego uczą, więc to robili świadomie za cenę życia tylko dla kasy. Okradali Państwo z podatku VAT oraz podatków PIT. Ukryte dochody.
  • Gość: szwagierka IP: *.play-internet.pl 13.04.18, 21:23
    Ą jak tam boski sponsor Artur z braciszkiem Danielkiem umysłowo chorym ćpunem damskim bokserem gwałcicielem psychopatą? Ponad 7 miesięcy już siedzą . Za nic siedzą.
  • Gość: Kaśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.18, 07:25
    Za nic nie siedzą...... Świadomie wiedzieli co robili,
  • Gość: Dumka IP: *.tktelekom.pl 14.04.18, 08:04
    Artur jest super!!
  • Gość: cba IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.18, 13:23
    CBŚ jest super
  • Gość: wp.wp.pl IP: 185.38.225.* 04.06.18, 12:43
    Cisza w eterze ?!
  • Gość: Grubamania IP: *.play-internet.pl 06.06.18, 08:36
    Wszystkie wyszły , ukrywają się na ogródkach działkowych..
  • Gość: Jurek IP: 185.38.225.* 10.07.18, 12:16
    Oni jeszcze siedzą? ja pierdziele , to muszą mieć mocne dowody skoro tak długo ich trzymają.
  • Gość: prokurator IP: 195.136.177.* 27.08.19, 18:28
    bardzo mocne, powalające z nóg :)))
  • Gość: Basia D. IP: 195.136.177.* 27.08.19, 18:26
    czy można zdobyć listę dzieci które rzekomo zamordowali? I dlaczego są na wolności skoro to tacy mordercy?
  • Gość: Młody IP: *.76.32.133.ipv4.supernova.orange.pl 06.06.18, 10:13
    Każdy, kto czuje w sobie polską krew, przeklina ich– morderców tak tak morderców polskich dzieci i to tylko dla kasy.
    Czy takie coś może być Polakiem czy człowiekiem.Ja wątpię.
  • Gość: Orwell IP: *.play-internet.pl 04.07.18, 14:36
    Już prawie rok minie jak boski Arturo wraz z całym aparatem przestępczym zasiadają w areszcie śledczym. Niebawem ruszy proces przed wymiarem sprawiedliwości pod przewodnictwem Sądów obecnej władzy.
  • Gość: Xxxxx IP: *.centertel.pl 10.07.18, 08:13
    łukaszku uspokój się, już nudne jest Twoje pisanie samego do siebie
  • Gość: Celina IP: 185.200.123.* 14.08.18, 10:51
    Czy ktoś wie dlaczego pozamykane są lokale apteczne Artura C i Daniela C? Mebli nie ma, lokale są wystawione w BIP UM Przemyśl w ogłoszeniach na wynajem.
  • Gość: .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.18, 15:01
    do czego potrzebna jest Ci ta wiedza?
  • pachysandra 08.11.18, 13:17
    Czy coś wiadomo jak idą sprawy braci Ciećko?
  • Gość: straszny prokurato IP: 195.136.177.* 27.08.19, 18:21
    bardzo dobrze, odpoczywają i spokojnie sobie zyją
  • Gość: łukasz Kęnska, bez IP: 195.136.177.* 27.08.19, 18:23
    mamy koniec sierpnia 2019 i to niebawem ojjj, bardzo odległe

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka