Dodaj do ulubionych

Po co istnieje NSZZ "Solidarność" ?

IP: *.mt.pl 15.10.17, 10:30
Po co istnieje NSZZ "Solidarność" i stojący na czele związku lider to niech przejrzy sobie plan zajęć Piotra Dudy. Wycieranie kolanami kościelnych posadzek, ukłony przed biskupami, przymilanie się do Jarosława Kaczyńskiego mówią same za siebie. Piotr Duda pomylił chyba powołania, zamiast klerykalnym związkowcem powinien zostać księdzem lub jakimś świeckim odpowiednikiem sutannowego.

Panu Dudzie zamarzył się zakaz handlu w niedzielę. Bo niedziela, pieprzy coś Duda, jest dla Boga i dla rodziny. Siląc się na powagę, bo nie da się być poważnym słuchając idiotyzmów szefa "S", zapytałbym pana Piotrusia: a w inne dni nie masz człowieku dla nich czasu, jedynie w niedzielę? Chłopie, marnie zatem z Tobą, marnie z Twoją rodziną! Bogiem dla Dudy jest byle biskup, w tym przypadku Głódź namawiający do zbierania podpisów rodzinę Radia Maryja. Za złamanie zakazu handlu miałaby grozić kara 2 lat pozbawienia wolności. Poza tym wszyscy zdrowi.

WIĘCEJ

Czym jest Solidarność dziś, to wiemy dokładnie od dawna, a wiedząc kim oni są, nie spodziewamy się niczego innego, niż właśnie takich durnych, z solidarnościowej dupy wziętych pomysłów.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka