Dodaj do ulubionych

Pan Adam wieszczy Majdan w Polsce:)

IP: *.dynamic.chello.pl 11.05.18, 20:37
Taką laudację wystawiła Aadamowi Michnikowi redakcja gazety "Wysoki Zamek", którą był zaszczycił wywiadem:))
"– Jeden z twórców Solidarności, towarzysz i przyjaciel Lecha Wałęsy, Jacka Kuronia i innych legendarnych postaci polskiego ruchu oporu wobec komunistycznej dyktatury, 72-letni Adam Michnik znów jest w opozycji. Jego dziecko “Gazeta Wyborcza” pozostaje sztandarowym przykładem wolności prasy w kraju, który stopniowo niszczy swą tradycję demokratyczną i mnoży sobie wrogów wśród wczorajszych sojuszników. Michnika nie trzeba uczyć walki, ale postrzega dziś świat tak jak przystoi filozofowi, czyli takim, jakim jest – czytamy we wstępie do wywiadu z Adamem Michnikiem."

Po takiej wspaniałej laudacji pan Adam roni krokodyle łzy nad stanem polskiej demokracji, która za rządów PIS, jego zdaniem, zeszła na psy a rządy PIS porównuje do Stalina.:)
Na koniec pada pytanie, co mają zrobić Polacy. Były opozycjonista mówi wprost – Trzeba tamtych pozbawić władzy. Na pytanie, w jaki sposób, odpowiedział, że przez demokratyczne wybory, ale… dopuszcza też inną możliwość. – W tej chwili w Polsce wszystko jest możliwe. Nawet Majdan … – zaznacza. Martwi się jednak, że w przypadku Majdanu władze użyją siły i będą strzelać.
wrealu24.pl/michnik-opluwa-polske-w-ukrainskiej-prasie-w-polsce-wszystko-jest-mozliwe-nawet-majdan/
Niestety, pana Adama już mało kto w Polsce słucha i poważa. Próbuje więc zaistnieć na Ukrainie i mącić w głowach Ukraińcom opowiadając im głodne kawałki....:)

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka