Dodaj do ulubionych

Apel do przemyskich parlamentarzystów

IP: *.toya.net.pl 14.05.18, 09:50
Proszę o zajęcie się sprawą która dotyczy mnie osobiście ale równocześnie też kilkaset tysięcy a może i milionów mieszkańców naszego kraju.
Od kilkudziesięciu lat zmuszany idiotycznym przepisem dbałem o chodnik przyległy do mojej posesji. W zimie odśnieżałem, w lecie dbałem aby nie rosły na nim chwasty, zdarzało mi się poprawiać jego nawierzchnie podnosząc zapadnięte płyty. Zaprzestaję z dniem dzisiejszym jakichkolwiek prac z kilku powodów, głownie dlatego że uważam że zmuszanie mnie do pracy i ponoszenia kosztów/ choćby na zakup łopaty do śniegu czy środków chemicznych do oprysku chwastów/ jest niezgodne z polskim i międzynarodowym prawem. W Polsce nawet skazani na odbywanie kary więzienia nie pracują nieodpłatnie o ile nie wyrażają na to zgody i na pewno nikt nie wymusza na nich zakupu na własny koszt materiałów i narzędzi. Proszę o zajęcie się poruszonym tematem. O ile Panowie posłowie uznają za stosowne to mogę podać przepisy prawne mówiące o zakazie zmuszania do pracy nieodpłatnej, choć przypuszczam że dysponują Panowie posłowie odpowiednia wiedzą i mają dostęp do obsługi prawnej w polskim Sejmie. W przypadku gdyby zaszła sytuacja nałożenia na mnie mandatu ze strony SM czy innej formacji informuję że wykorzystam odwoławczą drogę sądową z instytucjami międzynarodowymi włącznie.
Proszę również dziennikarzy o zajęcie się powyższym tematem.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka