Dodaj do ulubionych

oświadczenia majątkowe radnych

09.01.19, 14:07
www.portalprzemyski.pl/oswiadczenia-majatkowe-przemyskich-radnych/?fbclid=IwAR2Zhu0AR3VTZjPuXuRK28-zdPPU6lC9lNWVClUIE-j03SNttK2ys9uTl_g
i nie chce tutaj wchodzić w tani populizm, ale widać ciekawą rzecz, radni dotychczasowej opozycji, i nowi radni w przeważającej części maj całkiem biedne, co najwyżej "normalne" dla Przemyśla dochody. Za to radni PiS, no tu jest bogato, zazwyczaj bogato na państwowych stołeczkach.

Radny Robert Bal:
Zatrudnienie: Krajowa Szkoła Skarbowości – kierownik Filii w Przemyślu
Dochód: umowa o pracę 84 162,97 zł, działalność wykonywana osobiście 6 130,80 zł, dieta radnego 21 318,66 zł, praca sądowego kuratora społecznego 3 132,34 zł, rada nadzorcza Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 5 248,50 zł
a pan radny zdaje się z wykształcenia nauczyciel w-f, czy coś pomyliłem?

Daniel Dryniak

Zatrudnienie: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie – zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP.

Dochody: połączone z dochodami żony łącznie 170 900,40 zł
Pan radny wykonuje trudny i wymagający zawód strażaka, i mam nadzieję że stąd tak wysokie dochody, a nie z jakichś nadzorczych czy innych fruktów władzy

Maciej Kamiński

Zatrudnienie: Wojewódzki Szpital w Przemyślu – kierownik
Oszczędności: 141 029,17 zł
Dochody: umowa o pracę w Wojewódzkim Szpitalu w Żurawicy i Wojewódzkim Szpitalu w Przemyślu 89 460,82 zł, rada programowa Polskiego Radia Rzeszów 3 380 zł, rada nadzorcza PSM 11 435,25 zł, dieta radnego 16 675,12 zł

Dla mnie absolutny zwycięzca ostatniej kadencji, 2 szpitale, 2 rady nadzorcze i jeszcze dieta radnego, absolutnie dobra zmiana w rozkwicie. A z wykształcenia pan radny jest?
Czy ktoś mógłby te oświadczenia porównać z tymi sprzed 4 lat?
Edytor zaawansowany
  • rysik47 11.01.19, 20:53
    P.Prezydencie,P.Bakun,co Pan na to?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.19, 12:37
    Nie wolno powiedzieć prawdy ?, nareszcie sprawiedliwość działa - supernowosci24.pl/radny-urazony-ale-prokurator-przestepstwa-sie-nie-dopatrzyl/
  • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.02.19, 22:27
    I patrz Pan jaki Eden - KLIK

Ja bym tak ludzi nie drażnił. Jeszcze ktoś sprawdzi pierwsze oświadczenia majątkowe złożone przed laty, porówna z ostatnio złożonymi... a siostry i bracia zgromadzeni w internetach będą dyskutować o tym komu na Podkarpaciu jakość życia wzrosła i o ile.

Wyjątkowo mało komfortowa sytuacja. Szczególnie przed wyborami. I przekonaj Pan teraz ludzi, że poszedłeś Pan do polityki nie dla pieniędzy. Głupio tak powiedzieć:

Ale teraz wybieram się do parlamentu (Europejskiego?),żeby pieniędzy mieć mniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka