Dodaj do ulubionych

Kurs kosmetyczny dofinansowany z UE dla kobiet

29.01.19, 14:14
Zapraszamy kobiety zamieszkujące na Podkarpaciu na kurs kosmetyczny 240 godzin zakończony egzaminem czeladniczym w Izbie Rzemieślniczej finansowany z Unii Europejskiej w 90%. Program szkolenia obejmuje pielęgnację twarzy, pielęgnację ciała, manicure ze zdobnictwem i hybrydy, pedicure, makijaże dzienne, wieczorowe, ślubne, do zdjęcia oraz obsługę nowoczesnych aparatów jak do liftingu, mikrodermabrazji itp.
Zapewniamy wszystkie kosmetyki do ćwiczeń praktycznych, zestaw przyborów i narzędzi na własność dla każdej uczestniczki oraz zwrot kosztów dojazdu osobom spoza Rzeszowa.
Zajęcia w weekendy od lutego do maja 2019 r. w Rzeszowie blisko dworca PKP.
Jedynym warunkiem jest posiadanie wykształcenia średniego (nie wyższego!) oraz wkład własny 500 zł.
Rezerwacje i szczegółowe informacje pod nr tel. 17 85 341 50 w godz. od 8.00 do 17.00.
S.P. "Oświata" w Rzeszowie

Edytor zaawansowany
 • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.01.19, 21:49
  I znowu wielu chłopców wyjedzie z naszego miasta. Choć mogli tu zostać dzięki zdobyciu perspektywicznego, dobrze płatnego zawodu - kosmetyczny czeladnik.

  Ale nie mogą. Bo są jawnie dyskryminowani ze względu na płeć i wykształcenie. Taki los im zgotowały feministki i "dżenderowcy".
  Co na to rzecznik praw obywatelskich?
  Co na to Strasburg?
 • a.fischer 30.01.19, 19:19
  Myślę, że z kobietami, to tylko założenie. Jeżeli chcesz to aplikuj. Organizator pisze, że jedyny wymóg to wykształcenie średnie (nie wyższe!). Ja się nie łapię, bo jestem wykształciuchem :(
 • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.01.19, 20:18
  Ale przecież zapraszają kobiety. Na dodatek mam poważną lukę w wykształceniu. Nie uczęszczałem do gimnazjum, to i nie jestem jego absolwentem. I tego braku nie nadrobię, bo "dobra zmiana" gimnazja zlikwidowała.

  Poza tym ja nie dla siebie, ale dla dobrostanu w mieście. Bo jak tak patrzę co to nowe w samorządzie robi.., to nie zdziwię się jak któregoś dnia w glorii i chwale niezastąpionego Choma do magistratu wróci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka