Dodaj do ulubionych

Wojciech Bakun podsumował pierwsze 100 dni prezyde

02.03.19, 20:52
Wojciech Bakun podsumował pierwsze 100 dni prezydentury - nowiny24.pl
Edytor zaawansowany
 • Gość: Abba Jozef IP: *.toya.net.pl 03.03.19, 08:13
  Chcemy to. chcemy tamto
  a gdzie tu wysiłek (efekt)?

  dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane
 • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.19, 08:30
  Jaki intelekt, takie efekty.
 • a.fischer 03.03.19, 14:45
  Tak Cypis, jakby był inteligentny, to by zotsał dotkorem ekonomii i wszystko o czym mowa już by było zakończone po 100 dniach a miasto by spłynęło dostatkiem ;-)
 • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.19, 16:06
  Rok 2009 - KLIK

  Rok 2019 - KLIK

  A ile trzeba mieć IQ, jakie wykształcenia, żeby mniej niż 100 dni zajęło skojarzenie prostych faktów oraz skierowanie do rady nadzorczej wniosku o odwołanie?
 • Gość: Abba Jozef IP: *.toya.net.pl 03.03.19, 18:29
  jeszcze długo muszą się uczyć by mieć wysoki IQ
  albo wziąć przykład z Leppera

  A. Lepper
  panu Rokicie mówię:
  „Wie pan, czym się różnimy?
  Że pan jest inteligentny, ale pan inteligencji się uczył, a ja inteligentny urodziłem się"
 • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.19, 20:06
  Skoro już doszliśmy do IQ i Leppera - KLIK i KLIK i KLIK i...

  PS A jak gimbaza zmobilizuje się do obejrzenia tego filmu w całości, to kto wie, może się znajdzie wśród niej ktoś, kto zrozumie dlaczego mamy taki wynik wyborów samorządowych w Przemyślu, a nie inny.
 • a.fischer 04.03.19, 11:26
  Tak tak, znam tego gagatka i dobrze pamiętam. Tutaj się zgadzam w 100%, ten koleś powinien mieć zakaz wstępu do jakiegokolwiek urzędu, jego rodzina też ;) Pamiętam też że on albo ktoś z jego rodziny wygrał przetarg na dom ogrodnika (przypadeg?) i doprowadził tę restaurację do upadku w jeden sezon. Takich szkodników trzeba eliminować z urzędu bez zastanowienia.
 • Gość: Ojojoj IP: *.toya.net.pl 03.03.19, 12:32
  Dyrektora POSiRu zwolnił. Sukces !!!
 • a.fischer 03.03.19, 14:42
  Powiedział co wiedział.

  Grubo ponad połowa tego, co tam jest napisane to podjęte działania a nie tylko "chcemy". Jesteś rozczarowany, bo zielony rynek już nie jest gotowy? Bo nowy basen już nie stoi? Bo nie spłacił zadłużenia miasta? Bo nie stoi już fabryka z pracą dla 500 osób? Napisz, jestem bardzo ciekaw Twoich oczekiwań.
 • Gość: Janek IP: *.191.56.229.ipv4.supernova.orange.pl 08.03.19, 20:39
  Kończ Waść wstydu oszczędź
 • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 03.03.19, 10:54
  Tu widać intelekt jego poprzednika jak również radnych będących z poprzednikiem w koalicji/ a byli wszyscy/ nowiny24.pl/z-8-mln-zl-do-ponad-152-mln-zl-zobacz-jak-roslo-zadluzenie-przemysla-w-latach-20022018-lista/ga/13921949/zd/34116735#strefa-biznesu
 • lusia_syfonowa 03.03.19, 11:29
  Na ogól "nowa miotła" dobrze na początku zawsze zamiata...
  Niestety to raczej jako "nowa miotła" mi nie pasuje do tej osoby. Pisane już było i chyba tak będzie:
  wpadliśmy z deszczu pod rynnę...

  --
  "Jeśli chcesz żyć szczęśliwie, nie przejmuj się tym, że uważają Cię za głupca"
 • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.03.19, 12:45
  W koalicji byli wszyscy. Tylko większość dziś zasiadających w radzie, to ludzie, którzy nie pierwsza kadencję tam są. Czy przypadkiem ostatnio na wideoczacie ktoś nie opowiadał jacy to wspaniali ludzie?
  A TAKIE rzeczy kto pisał o "wysokiej radzie"?

  Nie wszystko da się zwalić na poprzedników. Szczególnie jak ktoś idzie pod hasłem poważnych zmian. Weźmy taki przykład. Pod koniec poprzedniej kadencji pojawiła się nowina - KLIK

  Zrobiła na wielu wrażenie. Wachlarz reakcji był spory - od oburzenia po śmiech, a najgorliwsi zwolennicy władzy spuszczali głowę i mieli niewiele do powiedzenia. Ale nic to! Przecież suweren wybrał i przyszło nowe. 100 dni za nami i... Co się zmieniło?

  Używając antysytemowej poetyki... Zamienili "świnie u koryta" na "osły u żłobu", więc jest jak było?

  Problem w tym, że wprowadzanie poważnych zmian, to zajęcie dla dojrzałych męzczyzna, którzy dowiedli co potrafią, a nie dla chłopców, którzy sporo się muszą jeszcze uczyć.
 • darino 03.03.19, 11:53
  I znów Zielony Rynek występuje w roli największej i najważniejszej inwestycji obecnej kadencji :).
 • lusia_syfonowa 04.03.19, 09:48
  Ludzie! Czy Zielony Rynek to tak ważna inwestycja jak niedaleko a właściwie prawie obok znajduję się początek syfu zwanego bazarem, który ciągnie się wzdłuż prawie całej ulicy Sportowej?
  Ciekawe jak będzie ten Zielony Rynek wyglądał po tzw. "przemyskiej renowacji"? Zadajmy sobie lepiej pytanie:
  CZY COŚ KIEDYŚ W PRZEMYŚLU BYŁO UDANE?
  Pasuje to też do wszystkich w tym XXI WIEKU byłych Rad Miasta i jedynego prezydenta łącznie z wszystkimi jego zastępcami, którzy teraz po kilku latach właściwie wspierając prezydenta upadającego miasta są tak samo odpowiedzialni jak on, czyli Robert Choma!

  Ci ludzie maja teraz magistrat w doopsku! Kasy się przez kilka lat nałykali siedząc na wypierdziałych stołkach jak by im doopy butaprenem wysmarowano do siedzenia. Siedzieli, łykali i Chomę wspierali. Prezydent Przemyśla nie miał tych cech, które powinien mieć prawdziwy, z krwi i kości gospodarz miasta. Zawsze żle dobierał i teraz też chyba dobiera niektórych współpracowników a tacy zawsze mają na taką osobę niestety negatywny wpływ.

  Zacznijmy od roku 2005. Pamiętacie zapewne jak przez dziesiatki lat kolejni wlodarze zapowiadali przemyski „cud turystyczny”, aż tu nagle pojawił sie R. Choma i z bożą pomocą oraz wsparciem rady miasta jak i swoimi zausznikami wymyślił stok narciarski. Wymyślił inwestycję 15 milionową nie przynoszącą miastu dochodów, która rozpoczęła intesywność w postępującym z latami zadłużeie masta.
  Właśnie JEDEN z jego "zaufanych" ludzi go wspierał w przeforsowaniu tego pomysłu ze stokiem prze Radę Miasta, która jak zwykle zgodziła się na to.

  Ta zaufana osoba nabierając szlifów w UM przeszła z magistratu do lepszej chyba pracy i obecnie jest szefem jednego z działów w Hotelu Arłamów.
  Zaczął on swoją "misję uzdrawiającą" przemyski sport i rekreację w UM od 1 marca 2005 roku.

  KANCELARIA PREZYDENTA MIASTA opublikowała wtedy:

  Od 1 marca br. strukturze organizacyjnej Urzędu Miejskiego pojawiło się nowe stanowisko: Pełnomocnik d/s Uruchomienia Parku Sportowo – Rekreacyjnego - podlega on bezpośrednio Prezydentowi Miasta Przemyśla. Obok dotychczasowych obowiązków związanych z funkcjonowaniem Parku Miejskiego, do zadań nowego Pełnomocnika będzie należeć m.in. :
  - ścisła współpraca z podmiotami realizującymi inwestycję p.n. „Przemyski Park Sportowo – Rekreacyjny”;
  - udział w odbiorze końcowym budowy wyciągu narciarskiego;
  - podejmowanie działań celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania wyciągu narciarskiego;
  - opracowanie oferty inwestycyjnej uwzględniającej realizację dodatkowych obiektów w Parku celem zapewnienia optymalnych warunków dla uzyskania jego atrakcyjności.

  Znani w mieście zastęcy Chomy też wyszli na swoje na czele z samym Chomą. Były zastępca "Ryszek", kiedyś wiceprezydent miasta z ciekawym życiowym epizodem został prezesem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Przemyślu. Ostatni zastępca Chomy został dyrektorem finansowym Huty Stalowa Wola a sam Choma został nowym prezesem PGE Obrót w Rzeszowie.

  Czyli z tego wynika, że UM w Przemyślu to kużnia prezesów!
  Są teraz czasy, że już nic nie człowieka nie zdziwi, gdy nawet aptekarz zostaje prawie ministrem.
  --
  "Jeśli chcesz żyć szczęśliwie, nie przejmuj się tym, że uważają Cię za głupca"
 • darino 04.03.19, 16:46
  Co do "Zielonego Rynku". Uważam, że ten teren, jakby nie było w centrum miasta, powinien zostać sprzedany pod hotel, apartamentowce czy cokolwiek innego. Zamiast tego, w 5-6 punktach Przemysla powinny powstać małe, "osiedlowe" place handlowe.
 • lusia_syfonowa 04.03.19, 17:49
  O tym można pomarzyć tak jak, że Przemyśl będzie miał halę sportową z prawdziwego zdarzenia. Nawet nie wiadomo czy doczeka się tego po nas nowe pokolenie!
  Darino za przykład weż Rybi Plac z wiekową tradycją kupiecką, który teraz jest ohydnym parkingiem w centrum samej Starówki, którą Rada Dziedzictwa Narodowego uznała z przemyskimi fortami (twierdzą Przemyśl) za Pomnik Historii!

  Czym się sugerowali? Chyba nie Rybim Placem, który jest sercem Starówki i dzięki PRZEMYSKIEJ KONGREGACJI KUPIECKIEJ razem z Chomą jest tym czym jest! Wrzód na dupie Starego Miasta!
  Czy wyobrażasz sobie by inne miasto mając taki plac w sercu Starówki zrobili z niego ohydny parking nie mówiąc juz o plantach na przeciwko, które aż proszą się o jakąś galerię.
  Ale to jest Przemyśl, miasto bez szczęścia do Rad Miasta, którego też chyba Pan Bóg nie kocha.
  Aż łza się w oku kręci ale co począć, jesteśmy skazani na to co będzie, gdy wymyślą to nieudacznicy.

  --
  "Jeśli chcesz żyć szczęśliwie, nie przejmuj się tym, że uważają Cię za głupca"
 • rs200 13.05.19, 07:06
  katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35055,24769447,upadek-slaskiego-miasta-tonie-w-ogromnych-dlugach-a-ludzie.html#s=BoxWyboMT

  zadziwiające, można przejrzeć się w Świętochłowicach jak w lustrze, zamienić kilka szczegółów i wszystko się zgadza
 • Gość: Cypis IP: 95.41.54.* 09.07.19, 22:08
  Urząd Miejski w Przemyślu się kurczy - zycie.pl

  Tylko jak od tego kurczenia nie będzie oszczędności w sprawozdaniu z wykonania budżetu za rok 2019…

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka