Dodaj do ulubionych

Jakie "coś" na niepokój i jak sobie z nim poradzić

30.06.19, 16:15
Co za „COŚ” powinni zrobić panowie Wojciech Rzeszutko, Maciej Kamiński i Daniel Dryniak z klubu PiS, których bardzo niepokoi sytuacja w Przemyślu i uważają, że żle się dzieje ? Jak Państwo myślicie, co powinni zrobić?

„COŚ” to jest zaimek języka polskiego i zależy od tego, którą część mowy on zastępuje. Ma bardzo szerokie pojęcie pomysłów, które można do tego słowa przypisać, więc zależy od tego, którą część mowy on zastępuje. Nie wiadomo jak myślą w/w panowie...

Jako, że panowie: Wojciech Rzeszutko, Maciej Kamiński i Daniel Dryniak są z kubu PiS a na pewno ich bożyszczem i ikoną jest nasz ziomal, pan marszałek M. Kuchciński, powinni się zwrócić niego z petycją a właściwie prośbą o wsparcie w swoich poczynaniach aby wspólnie z nimi „COŚ” zrobił dla Przemyśla, gdyż marszałem M. Kuchciński jako urodzony, wychowany i wykształcony w TRŁ w Przemyślu a zarazem poseł i honorowy obywatel Przemyśla od 3 maja 2018 roku nadanego mu przez prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Choma wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Bogusławem Zaleszczykiem, właściwie nie jest zasłużonym dla miasta Przemyśla ale tylko honorowy obywatel drodzy panowie Rzeszutko, Kamiński i Dryniak!

Marszałek Kuchciński to może weżmie sobie do serca i chcąc zostać zasłużonym dla miasta pomóc może dużo! Więcej niż wam się wydaje w dzisiejszej dobie szastania państwową mamoną to można jak się dobrze pogłówkuje i dług miasta umorzyć względnie anulować bo tylko przez duże zadłużenie żle się dzieje w Przemyślu!!!

Panowie Rzeszutko, Kamiński i Dryniak! Co wg. was dzieje się żle w Przemyślu? Proszę to sprecyzować...--
"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"
Edytor zaawansowany
 • Gość: Abba Jozef IP: *.toya.net.pl 30.06.19, 16:41
  Nie muszą się długo zastanawiać Panie, zawsze jest jakiś wybór
  Ale to spojrzenie na to ,,coś" mówi Ci to że to jest coś
  demotywatory.pl/3760168/To-spojrzenie
 • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 30.06.19, 19:32
  Oni powinni ze wstydu zapaść się pod ziemię.Obrzydzenie bierze, uczestniczyć w doprowadzeniu do takiego gowna miasta i jeszcze pieprzyć farmazony.
 • berig123 06.07.19, 10:03
  Najlepszym "COSIEM" dla miasta byłoby zaprzestanie gwiazdorzenia przez owych geniuszy! Może zaczęliby się zastanawiać CO ze sobą zrobić.
 • lusia_syfonowa 06.07.19, 10:24
  To jest tak z ich pomysłami, jak by chirurg ze starej babci zrobić seksowną małolatę....

  --
  "Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"
 • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 06.07.19, 11:34
  W rzeszowskiej TV regionalnej "Aktualności" był reportaż w sprawie usiłowania zabójstwa 63 latka przez dwóch 30-to parolatków i przy udziale /?/ małolaty która uciekła z domu dziecka. Pokazali ujecie z miejsca przestępstwa tj podwórza kamienicy przy Pl.Na Bramie. Nie wiem jaki nr , lokatorka która opowiadała o sprawie być może ze wstydu nie pokazała twarzy, takie obskurne to było miejsce, obraz nędzy i rozpaczy. I taki obraz Przemyśla poszedł co najmniej w region. Wstyd się będzie gdziekolwiek przyznać do pochodzenia z naszego miasta. Błaznów z różnych opcji występujących w RM zachęcam do zajrzenia na to podwórko i na inne również. Może im się oczy otworzą, może w końcu zrozumieją po co są wybierani i za co odpowiadają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka