Dodaj do ulubionych

Śmiech na sali - Członek - honorowy obywatel?

09.08.19, 15:08

Nadszedł wreszcie upragniony czas aby Kuchcińskiego, którego na siłę wciągnięto na listę honorowych obywateli Przemyśla usunąć na zawsze z tej listy!
Ten człowiek nigdy nie miał honoru a kto go zna z ławek w Rynku, gdy miał ksywki: Członek i Penelopa wie jaki miał rozum, który mu do dzisiejszych dni pozostał. Niestety psychotropy robią spustoszenie w mózgu a to zostaje na całe życie.

Rado Miasta do dzieła! Mieszkańcy liczą na Was!

--
"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"
Edytor zaawansowany
 • Gość: Stanisław Kiślak IP: *.toya.net.pl 10.08.19, 15:30
  Nabyjajci siem Luska z Pam Kucinskigo nabyjajci!
  Ta hodź du kuścioła si wody śzwiencunej napyć rzeby kac jurz ni menczył .Ty bandytu jedyn,
  ty bandytu bandycki ty cu na kościum zremsko - pratylitycki gadasz rzreby czi
  renka uskła co jom na pręzęta PPplskiego pudnosisz ty bandytu rzeby czi w morde banbdycke naplul rzy tysiem tak wypuwiadasz na Pan Kuciskego co ty twoji morde het ruzbiła ty bandytu ty!!!
 • staszek_pisielak_blogg 10.08.19, 20:33
  Dobrzy Pan napisał bu Prawdy Pan napisał. Bu Ryjubrawe zazadraszcza Panu Marżałku Członku Kupścińsku ży take stanuwisku ma! A un ni. A trza si byłu uczyć Pan Marżałyk bynajmiej stodiował na Uksfordzie z Panym Dyzmom i Pan Dyzma moży puświatczyć jak byłu.
  Jady ja furom ud naszy wjoski du Gruszczyny du skljepu pu ćmagy i widzy ży moja baba z moimi dzieciami małemi z Wanessom i Brajankiem a ścieli do babki iść co w Gruszczyni mieszka kułu stawu cu Bjelak sy wykopał. I cu bendum na pjechty śli?! Ni pudwiezy jak fura pusta i mjejscy je?! Bandytu francuwaty! Ta pewni ży pudwieze czegu ni. Jak by ja miał samulota i bez rolnete zubaczył moje babe z dziciami ży i do domu sce to co ni wezmy? Myśl trochu dybilu liewacki dżynderzy yligibyty tynczowy frnacuwaty! Masz musk? Pan Marżałyk bynajmij jakiś skwerek wybudował i można udpocznić i wina si kurtularni napić a ni w brami. Tak mu dupomuż Buk i idź si pomud du Kuścioła i przyproś ży markutyki brał a to byli pigułki jak gu zomb bolał. A wieli dla mnjasta Przymyśla zrobił bandytu jedyn z drugim to mału?!
 • fishbeen 16.08.19, 09:50
  "Śmiech na sali" to jest to co się teraz w Przemyślu wyrabia. Ułóżcie jeszcze stos i dokonajcie symbolicznego spalenia kukły Marszałka Kuchcińskiego na przemyskim Rynku. Najlepiej niech się tym zajmą te czerwone oszołomy - Podkarpackie Rebelianty. Potem proponuję rytualną kąpiel w pianie. :)

  A teraz na poważnie... Czy to się komuś podoba czy nie Kuchciński zrobił dla regionu (w tym Przemyśla) więcej niż wszyscy inni posłowie razem wzięci. O tym wypada pamiętać. Jakim był i jakim jest człowiekiem to już inna kwestia - nie mi ją oceniać bo go nie znam. Czy zasługuje sobie na honorowe obywatelstwo? Nie wiem. Wiem, że nie zasługuje sobie na to, żeby mu je odbierać w takiej atmosferze i przez taką (bez)Radę Przemyśla.
 • Gość: Abba Jozef IP: *.toya.net.pl 16.08.19, 16:36
  supernowosci24.pl/wp-content/uploads/2019/08/petycja.jpg
  czy czosnek jest obrzezany czy dopiero planuje się obrzezać?
  a właściwie kogo ten gościu reprezentuje?
  supernowosci24.pl/czy-byly-marszalek-straci-honorowy-tytul/
 • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.08.19, 17:38
  Po prostu są takie stworzenia Boże, które bardzo się ożywiają tuż przed wyborami.
 • rs200 19.08.19, 11:21
  Zgoda, powinni to zrobić od razu po wyborach. Ale może przybliżysz nam cóż takiego p. Kuchciński "zrobił" dla miasta Przemyśla, bo jakoś mi to umknęło? Zorganizował parę 3 rzędnych konferencji, kilka razy przeciął wstęgę i co jeszcze?

  Za to bardzo skromnie Marszałek mówi o innych swoich zasługach dla regionu: wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/202777,bieszczadzkie-laki-szefa-klubu-parlamentarnego-pis.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka