Dodaj do ulubionych

W grajdołku to już tylko kościółkowe święta

15.08.19, 19:08
... się obchodzi? Zabrakło flag państwowych na rocznicę pobicia bolszewików i Święto Wojska Polskiego czy może Bakun wespół z doliną ścieków zamierza ogłosić Krym regionem partnerskim Przemyśla i nie wypada mu ich w związku z tym wieszać w mieście?

Kto tę swołocz wybrał, proszę państwa, no kto?
--
panna Klara i panna Rajmunda
Edytor zaawansowany
 • darino 15.08.19, 21:50
  Tak się zapamiętali w rozdawaniu flag, że zabrakło na składzie :).
 • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.08.19, 15:02
  "Zasugerowałem się… no i podjąłem taką decyzję, że… to muszę przeprosić."
  Tak jak ten, który powołał na naczelnika?

  KLIK

  "… miasto wyjątkowe" - myślenie ma tu kolosalną przyszłość, bo nazwa miasta jest tylko dla niepoznaki!
 • rs200 18.08.19, 17:40
  Można powiedzieć że prezydent nie ma wpływu na długi zaciągnięte wcześniej, na wyludnienie miasta, na brak inwestorów, nawet na pogodę. Ale na jedną rzecz ma ogromny wpływ, na funkcjonowanie swojego urzędu. I po 10 miesiącach od wyborów jedno widać wyraźnie: burdel jest większy niż był, urzędnicy nadal mają w nosie mieszkańców, inwestorów. Załatwia się sprawy coraz trudniej, wyszukują coraz to nowe powody żeby czegoś się nie dało załatwić. Dupochron podstawową zasadą każdego rozgarniętego urzędnika, najważniejsze to nie dać się na coś złapać. A że proste sprawy przeciągają się w miesiące, że nie da się nic normalnie załatwić, a kogo to obchodzi. Na pewno nie Wesołego Wojtusia, magisterka na karku, i o lajki na fejsiku trzeba dbać
 • Gość: Cypis IP: 95.41.10.* 18.08.19, 20:10
  rs200 napisał:

  > Można powiedzieć że prezydent nie ma wpływu na długi zaciągnięte wcześniej, na
  > wyludnienie miasta, na brak inwestorów,

  Jak chce zaciągać kolejny kredyt na spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów, to jak nie ma wpływu?

  A jaki poważny inwestor będzie chciał zainwestować w mieście, w którym władza twierdzi, że jak zaciągnie nowy kredyt żeby spłacić stare kredyty, to będą oszczędności?
 • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 19.08.19, 10:39
  Onet przeprasza: „Przeprosiny dla Krystiana Brodackiego od wydawcy portalu Onet.pl.
  Wydawca portalu Onet.pl przeprasza pana Krystiana Brodackiego za naruszenie jego dóbr osobistych poprzez zilustrowanie artykułu opublikowanego dnia 15 marca 2016 r. o związkach Polek z niemieckimi żołnierzami podczas II wojny światowej, (w którym mowa między innymi o „wschodnich małżeństwach niemieckich oficerów, „przyjaciółkach Niemców na terenach okupowanych”, „leżącej kolaboracji” czy „prostytucji bytowej”) – zdjęciem kobiet prowadzonych na egzekucję w Palmirach w czerwcu 1940 r. gdzie również w taki sposób została rozstrzelana matka powoda Krystiana Brodackiego Maria Brodacka – wcześniej aresztowana i torturowana przez Gestapo za ukrywanie Kazimierza Kota - Polaka żydowskiego pochodzenia szefa wydziału bojowego konspiracyjnej organizacji PLAN do której sama należała i która pomimo tortur nie wydała nikogo. Onet.pl przeprasza również za opatrzenie w/w zdjęcia napisem:
  „romans z niemieckim żołnierzem był surowo zakazany, ale w Polsce żyją dzieci będące owocem takich związków„
  Redakcja portalu Onet.pl.
  Czekam z wielką niecierpliwością na repolonizację mediów, mam nadzieję że będzie pierwszym posunięciem PiS-u po wygranych wyborach.
 • rs200 19.08.19, 12:25
  mam nadzieję że Ci PiS płaci za takie komentarze, inaczej wyjdzie na to że jesteś darmowym idiotą, wrzucającym głupawe komentarze bez związku z tematem dyskusji
 • Gość: Cypis IP: 95.40.237.* 19.08.19, 15:21
  Gdzie tam idiota, "wyjątkowo sprytny" antysystemowy gimbus, który słowa lidera zastosował w praktyce - KLIK

  PS Jak ktoś po władzę idzie pod antysytemowym sztandarem i załapie się do władzy, to przestaje być antysystemowy, bo musiałby być przeciw sobie, więc staje się integralna częścią systemu z którym szedł walczyć?

  PS2 Przemyski establiszment czasami publicznie używa określenia "naród przemyski", który przecież ten establiszment wybiera. Jakby tak ktoś chciał wytłumaczyć największemu antysystemowemu gimbusowi jakie to ma przełożenie na jego życie… ale ich móże przekonać tylko jakiś poważny autorytet, bo oni bardzo patriotyczni… bez komendanta ani rusz… no to… KLIK
 • Gość: gość IP: *.toya.net.pl 19.08.19, 15:43
  Twierdzisz @ rs200 że to głupawy tekst? Otwórz onet pl i jest on na czołówce i jest to świadectwo kłamstwa które szerzy onet.pl A jeśli ten temat, co prawda nie dotyczący tego wątku, jest głupawy to kim ty jesteś?Zastanów się nad sobą. Bo ja nad takim bydlakiem zastanawiać się nie będę.
 • Gość: Cypis IP: 95.40.237.* 19.08.19, 15:50
  Kolejny "kozak", którego stać tylko na pisanie pod nickiem "gość"?

  KLIK
 • rs200 19.08.19, 21:02
  To że jesteś idiotą to już ustaliśmy, więc trudno dyskutować z faktami. Innym faktem jest to że wklejasz bezsensownie informacje o procesie Onet.pl przeciwko prywatnej osobie, na forum kontrolowanego przez amerykański kapitał koncernu prasowego, w podforum miasta Przemyśl, w wątku odnoszącym się do gospodarowania mieniem komunalnym. TO już wyższy poziom abstrakcji. Na dodatek okraszasz to mało oryginalną myślą, zaczerpniętą z PISowskiego przekazu dnia, że media należy znacjonalizować czyli przekazać w ręce ludzi związanych z partią PiS. Już widzisz skalę własnej głupoty i bezmyślności?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka