Dodaj do ulubionych

Jezu jak się cieszę!

18.08.19, 11:57
Tytuł wpisu jest tytułem piosenki, której wykonawcą był zespół Klaus Mitffoch - "Jezu jak się cieszę" i zamierzam ja jako przebój z tamtych lat codziennie, aż do wyborów słuchać, gdyż wpadam w euforię czytając takie newsy w sieci!

Cytaty z netu:

Były marszałek Sejmu otrzymał pierwsze miejsce na liście wyborczej PiS w okręgu krośnieńskim. Polacy są jednak zdania, że po aferze związanej z wykorzystywaniem rządowych lotów do prywatnych celów, polityk nie zasługuje na kolejną szansę.
Jak wynika z badania przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl, aż 52,7 proc. respondentów uważa, że Kuchciński nie powinien znaleźć się na listach wyborczych PiS. Przeciwnego zdania jest 19,7 proc. badanych. Zdania w tej sprawie nie ma 27,6 proc. ankietowanych.

Żdódło: wp.pl
=======================================================
Sondaż: ponad połowa badanych przeciw obecności Kuchcińskiego na listach PiS

Były już marszałek Sejmu Marek Kuchciński jest "jedynką" na liście wyborczej PiS w okręgu krośnieńskim. Czy polityk, którego dymisja nastąpiła w wyniku kontrowersji wokół lotów rządowymi samolotami, powinien w ogóle znaleźć się na listach wyborczych? Ponad połowa badanych odpowiedziała przecząco - podaje rp.pl.
=======================================================

Wiem, że Kuchciński ma w naszym mieście i w Krośnie swoich moherowo-buraczanych zwolenników ale czytać takie coś jest super!

Boże! Gdyby tak to zacofane jak ciemnogród Podkarpacie, od którego śmierdzi wiochą na całą Polskę było inne, to jak fajno by było w kraju! (Podkarpacie = Bastion PiS)
--
"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka