Dodaj do ulubionych

Ranking Przemyskich Radych

14.09.19, 16:38

Patrząc z perspektywy czasu (od wyborów samorządowych 2018r.) na to czego dokonali jako nasi radni swoją "ciężką" pracą na rzecz miasta Przemyśla, trudno ich ozdobić laurowymi wieńcami, po za małą garstką radnych! Czy po to zostali wybrani?

Dobrze, że jak przed rokiem Portal "Przemyskie Klimaty" uruchomił aktualny na 2019 "Ranking Przemyskich Radnych"!
Z tego co widać,nie mają fotografii radnych, gdyż radnym poprostu nie chce się ich udostępnić webmasterowi obsługującemu stronę Urzędu Miasta: www.przemysl.pl, po za panią Ewą Sawicką - przewodniczącą Rady Miasta.

Takich hec ze zdjęciami radychna stronie UM nie ma nigdzie w Posce, chyba, że na zadupiu...

Oceń radnego!---------->KLIK

--
"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"
Edytor zaawansowany
  • Gość: 4x100 IP: *.toya.net.pl 17.09.19, 18:16
    nowiny24.pl/przemyskie-obiekty-sportowe-to-obraz-nedzy-i-rozpaczy-daje-o-sobie-znac-wiele-lat-zaniedban-zdjecia/ga/c2-14427347/zd/38718589
  • Gość: Abba Jozef IP: *.toya.net.pl 17.09.19, 18:45
    zamiast bawić się w fotoamatorów i tylko narzekać
    jak mawiał św p. Leonardo da Vinci
    NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE
    zakasać rękawy i do roboty

można, a nawet trza
    echodnia.eu/swietokrzyskie/wachock-radni-burmistrz-i-wolontariusze-maluja-lawki-nad-zalewem/ar/c1-14198151
    ale nasi radni to same ,,enteligenty''
  • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.09.19, 19:12
    Gość portalu: Abba Jozef napisał(a):

> jak mawiał św p. Leonardo da Vinci
    > NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE
    [...]
    > ale nasi radni to same ,,enteligenty''

KLIK

Jacy mieszkańcy, tacy ich wybrańcy!

• Gość: załamany gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.19, 19:16
    nowiny24.pl/zanurkowal-w-sanie-w-przemyslu-znalazl-mnostwo-butelek-po-piwie-zdjecia/ar/c11-14427293

Ręce opadają.
  • Gość: Abba Jozef IP: *.toya.net.pl 17.09.19, 19:30
    Cypis ma rację
    błędnie podałem autora cytatu NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE
    dziękuję za podpowiedz

pl.wikiquote.org/wiki/Cz%C5%82owiekiem_jestem;_nic_co_ludzkie_nie_jest_mi_obce
    Prawdopodobnie było powtórzone przez Terencjusza za zaginioną komedią Menandra pod tym samym tytułem. W starożytności zacytowane m.in. przez Senekę Młodszego w Listach moralnych do Lucyliusza. Przez Terencjusza użyte w sensie ironicznym. Szeroko spopularyzowane w dobie renesansu, stało się dewizą humanistów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka