Dodaj do ulubionych

Pytania na koniec pierwszego roku

18.09.19, 12:04
"… kierujemy się przede wszystkim dobrem miasta i jego mieszkańców…" - KLIK

I jakie są tego owoce po 10 miesiącach?
Za słowami jakie kryją się czyny?
Trzy najważniejsze dokonania wybranych z listy Kukiz'15 ktoś potrafi wymienić?
Obserwuj wątek
    • Gość: Cypis Re: Pytania na koniec pierwszego roku IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.10.19, 14:57
      I patrz Pan jakie zbiegi okoliczności - KLIK

Lokalnie bezrobocie dwa razy większe niż w kraju, w Urzędzie Pracy 60 tys. miasta ponad 6 tys. zarejestrowanych bezrobotnych, a tu jak kierownicza posada, to się zgłoszą, ale nie przyjdą na rozmowę kwalifikacyjną. A jak szeregowe stanowisko, to nikt się nie zgłasza. Nie "… miasto wyjątkowe"?

Niestety, problem nie w tym. Jak się idzie po władzę pod sztandarem ugrupowania, którego jednym z haseł jest walka z kolesiostwem… przecież przy nim nie było gwiazdki, a gdzieś tam na końcu:

"* - nie dotyczy zatrudniania koleżanek i kolegów w drodze konkursu".

No i jeszcze… KLIK

Kto takimi "argumentami" wojuje… Po prostu jak się nie zatrudnia koleżanek i kolegów, to się nie trzeba tłumaczyć z kolesiostwa.

Ale jest w tym wszystkim coś zabawnego. Ponad rok temu pojawiło się takie coś - KLIK

No i tak poprowadził drużynę, że jego podstawowi zawodnicy strzelają gol samobójczy za golem samobójczym, a trener nie widzi w tym nic złego i pokrzykuje do kibiców: "- Nic się nie stało, kibice nic się nie stało!". - KLIK

Chociaż z drugiej strony… jednak w Przemyślu jak w Legii. - KLIK
    • Gość: Cypis Re: Pytania na koniec pierwszego roku IP: 95.41.25.* 09.11.19, 10:55
      Po spektakularnym sukcesie cotygodniowych "lajwczatów na fejsbukach" w pierwszym roku "prezydentowania" czas na coś nowego w drugim roku - "cykliczne (codwutygodniowe) konferencje prasowe" - KLIK

Tylko po co mieszkańcy wybierają wójta, burmistrza albo prezydenta?

Żaby rozwiązywał problemy, czy żeby im regularnie opowiadał przez kogo lub przez co znowu mu się nie udało rozwiązać kolejnych problemów?

I tak co dwa tygodnie o kłodach rzucanych pod nogi przez: poprzedników… rząd… przepisy… deszcz… opozycję… wojewodę… prawo… upały… koalicję… marszałka… ustawy… wiatr… sejm… rozporządzenia… starostę… śnieg… ???

Ale… KLIK

PS W poprzednich kadencjach gdy ktoś narzekał na wladzę, to jej zwolennicy mówili na niego nieudacznik i malkontent?
      • lusia_syfonowa Re: Pytania na koniec pierwszego roku 09.11.19, 18:41
        Dziwi mnie jak w tym temacie można na "coś" odpowiedzieć. Przeczytałem od początku do końca całą treść tego tematu i dalej nie mogę zrozumieć (a zależy mi na tym), czyim zwolennikiem są ci dwaj w jednej osobie:
        cypis.offline i Gość: Cypis?

Czyżby to : cypis.offline . który przeistacza się w niektórych porach doby w Gość: Cypis, jak doktor Jekyll i pan Hyde!?

Chyba tak, ale czy różnią się poglądami politycznymi oraz sympatia do Bakuna? Wg. mnie to wyrażnie czuć!

Jak można pisać takie "coś", co ja np. odbieram jako obstawanie za złym gospodarzeniem w Przemyślu, i to nie tylko Bakuna ale i jego poprzedników!

Panie cypis.offline vel. Gość: Cypis, jako znawca KLIKÓW szukaj teraz "coś" na Radę Miasta, bo to temat szeroki jak ocean a na koniec dodaj co o tym myślisz:

"Kukiz nie kończy jak mężczyzna"

--
        "Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"
        • Gość: Cypis Re: Pytania na koniec pierwszego roku IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.11.19, 08:27
          Widzisz demon… vel lusia… vel… Tobie się po prostu wydaje, że jak coś masz i coś robisz, to mają i robią to również inni. Przykłady?

KLIK i KLIK i KLIK i…

W odróżnieniu od Ciebie piszę jako zalogowany użytkownik tylko wtedy, kiedy muszę, bo np. użytkownik-gość utworzyć nowego wątku nie może. Ale jak tak prostej rzeczy zrozumieć nie potrafisz i na dodatek nie zauważyłeś, że aktualnie w pierwszej dziesiątce wątków na głównej stronie forum są dwa dotyczące "wysokiej rady" i ja je założyłem…

Wiesz co jest najzabawniejsze? Patrzenie przez lata jak swoją aktywnością na forum robiłeś dobrze poprzedniej władzy i jak robisz teraz dobrze aktualnej. I nie ma najmniejszego znaczenia czy robisz to bezwiednie czy celowo.

O Kukizie jakiś czas temu pisałem i zdania nie zmieniłem, więc jak poszukasz w archiwum, to znajdziesz.
          • lusia_syfonowa Re: Pytania na koniec pierwszego roku 11.11.19, 13:11
            Szanowny Cipisie, nie wiem kto jesteś i nie potrzebne mi to. Ale...

Podobni jak Ty w wolnych chwilach przesiadują na forum gazeta.pl i piszą głupoty krytykując ludzi, których osobiście chyba znają, do których nie mają śmiałości podejść lub napisać maila i powiedzieć po prostu, że jesteś taki siaki i owaki i nie chce Cię znać.

Taki typ to zwykły tchórz żyjący w swoim wyimaginowanym świecie; świecie pychy, próżności, skrajnego debilizmu oraz niespełnionych nadziei i ambicji oraz KLIKÓW. Chore ambicje zawsze prowadziły i prowadzą takich ludzi do stanu skrajnej frustracji, która u każdego objawia się w inny, ale zarazem w dramatyczny sposób.

P.S

Co do odpowiedzi pisanych przez użytkownika - gościa uważam, że piszą je cykory, którzy boją się z jakiś względów osobistych zarejestrować na tym Forum.
            To, że ktoś pisze jako gość a jest zarejestrowany na Forum nie uwłacza jego osobie.

Teraz bynajmniej wiem, że: Gość: Cypis i cypis.offline to ten sam user, więc nie będę Ci już dokuczał ale powiem szczerze, że masz obsesję na punkcie KLIKÓW!

Na koniec, tego małego spięcia (jeśli Cię obraziłem w postach to sorki :)) dodam, czy "lusia_syfonowa" nie może mieć w sobie demona?

Jeżeli jesteś w podobnym wieku co ja, powinieneś wiedzieć kto to był śp. już Lusia Syfonowa...

--
            "Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"
    • fishbeen Re: Pytania na koniec pierwszego roku 20.11.19, 09:18
      cypis.offline napisał:

> Trzy najważniejsze dokonania wybranych z listy Kukiz'15 ktoś potrafi wymienić?

Największym dokonaniem wybranych z listy K'15 (na czele z Bakunem) jest to, że udowodnili mieszkańcom, którzy twierdzili, że gorzej niż za Chomy być już nie może o tym jak bardzo się mylą. Pan Bakun sprawił m.in., że nie tak jak dawniej z Rzeszowem dzisiaj Przemyśl porównuje się z Żurawicą. I w tym porównaniu wypadamy jako miasto równie blado co w zestawieniu z Rzeszowem. Brawo Panie Bakun!
      • rs200 Re: Pytania na koniec pierwszego roku 20.11.19, 10:19
        ha ha ha, pełna zgoda. Dodatkowo udowodnili że do rządzenia miastem nie potrzebne jest żadne wykształcenie, czy broń Boże kompetencje. Za Chomy bywały niemądre decyzje, niektóre całkiem głupie, ale przynajmniej jak ktoś z jego ekipy otworzył usta to można było się z nim nie zgadzać ale prezentował jakiś minimalny poziom dla swojego stanowiska. Teraz nie matura a chęć szczera, kolesiostwo jak był tak jest, tylko wymagania zmalały. Nawet komunikaty rzecznik prasowej zeszły do poziomu Wiadomości TVP1, smutne to.
    • Gość: Cypis Re: Pytania na koniec pierwszego roku IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.11.19, 12:48
      KLIK

Od kilku lat (czyli jeszcze za Chomy) strona z ofertą dla inwestorów była dostępma pod adresem invest.przemysl.pl? - KLIK

Też można było na niej "kliknąć" w miejsce na mapie i pojawiały się szczegółowe informacje, kontakt do urzędników?

Hasło "Oferta inwestycyjna miasta Przemyśla", to choćby drukowane w 2014 roku przez magistrat materiały promocyjne? - KLIK

Szanowny Magistracie!
      Kiedy ogłosisz, że wymyśliłeś koło?

PS Bardzo się cieszę, ze przed nami (teoretycznie) jeszcze cztery lata, bo kadencja teraz pięcioletnia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka