Dodaj do ulubionych

Co z Rossmannem na Sportowej

06.10.19, 18:36
Czy wie ktoś co się dzieje ze sklepem Rossmann na Sportowej bo gdzieś go przenoszą ale nigdzie nie mogę dowiedzieć się gdzie .
Edytor zaawansowany
  • anna7788 06.10.19, 18:40
    Bo mam nadzieje że nie zamykają bo to jest jedyny Rossmann w Przemyślu w którym można zrobić normalnie zakupy a nie że zawsze coś brakuje .
  • Gość: Abba Jozef IP: *.toya.net.pl 06.10.19, 20:13
    Drugi jest w galerii serdeńko
  • anna7788 07.10.19, 01:35
    Ale niestety Rossmann Rosmannowi nie równy.
  • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.10.19, 20:28
    Jak nigdzie nie możesz się dowiedzieć gdzie go przenoszą, to skąd wiesz, że go przenoszą?
    KLIK

PS Jesteś blondynką?
  • anna7788 07.10.19, 01:34
    Tak wywnioskowałam z kartki która wisi na drzwiach . Jeśli nie znasz odpowiedzi na moje pytanie to proszę nie odpowiadaj .
  • anna7788 07.10.19, 01:38
    A poza tym tam był za duży ruch żeby go zamknąć .
  • Gość: Cypis IP: 95.40.210.* 07.10.19, 15:17
    "Wywnioskowałam"… czyli kobieca intuicja. Niektórzy mężczyźni też mają taki "dar". Przykład? KLIK

I na tej kartce, która wisiała na drzwiach ktoś napisał, że przenoszą, ale nie napisał gdzie przenoszą?

Jeżeli się kliknie w ten "KLIK" w mojej odpowiedzi (wcześniejszy post, zwany tez wpisem), to pojawia się mapka z której można "wywnioskować" gdzie przenieśli?

PS Możesz mnie prosić, możesz mnie błagać, ale to i tak już nic nie zmieni!

PS2 KLIK
  • anna7788 07.10.19, 17:27
    Trollu jeden widzę że masz bardzo nudne życie skoro aż tyle czasu i energii poświęcasz na głupie komentarze . A skąd to wiem.... niech ci będzie że intuicja.
  • Gość: Cypis IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.10.19, 19:00
    Trollu?
    Głupie komentarze?
    Cała przyjemność po mojej stronie!

Uwierz mi. Nie każdy w życiu ma tak jak Ty! Po prostu moje życie nie jest aż tak atrakcyjne jak Twoje. Z bardzo prostych powodów.

1. Jakbym się chciał dowiedzieć przez internet co z tym sklepem, to nie traciłbym czasu na pytanie o to na lokalnym forum ogólnotematycznym tylko skorzystałbym np. z KLIK

2. Napisanie kilku zdań to dla mnie żadna atrakcja, bo nie zajmuje mi to zbyt wiele czasu i energii. Robię to na forum dla relaksu, a nie z nudy.

3. W przeciwieństwie do Ciebie jestem oszczędny - nie odpisuję na własne posty, nie tworzę dwóch wpisów pod rząd, bo kilka zdań potrafię umieścić w jednym wpisie.

Napisz coś jeszcze. Tyle radości na forum dawno nikt mi nie dostarczył!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka