Dodaj do ulubionych

Zapomniane miasto

27.10.19, 18:37
Kłócicie się o głupoty, brak flagi, przyleciał samolotem do szkoły syna, będzie budował mur na granicy itp. i tym sposobem w tym mieście nic nie zbudujecie.
Zamiast się kłócić spójrzcie wszyscy w kierunku
- na zachód: W Rzeszowie buduje się coraz to nowe drogi, szerokie, przyszłościowe jeżeli chodzi o ich lokalizację. Do Przemyśla dojazd się zawęża (Orły) aby to miasto zostało odizolowane od reszty świata i wszyscy o nim zapomnieli. Trzeba było zostawić w latach siedemdziesiątych od Jarosławia na wschód gruntówkę zamiast budować czteropasmówkę, którą teraz się zwęża do dwóch pasów ruchu, i narażać na koszty Skarb Państwa. Na trasie A-4 z Krakowa do Korczowej na drogowskazach są Lublin, Nisko, Pruchnik, Lwów i jeszcze jakieś miejscowości i miasta leżące od A-4 w odległości 100 i więcej kilometrów. Przemyśl "ważne" miasto w regionie zostało uhonorowane nazwą zjazdu w Zadąbrowiu i "doklejką autostradową" na drogowskazie przy starej E40 przed Jarosławiem.
- na miasto i na wschód: Jak można na rondzie m.innymi L.Kaczyńskiego w mieście, na czteropasmowej obwodnicy zakazać zawracania. Podobna sytuacja jest na innych rondach w mieście.
Jak można na projektowanym odcinku nowej drogi Przemyśl-Medyka, "czteropasmowej dwujezdniowej", już przewidywać malowane przewężenia, zamiast wybudować drogę na miarę czasów w których żyjemy.
Tu trzeba skierować swoją uwagę na podniesienia rangi miasta w regionie i podjąć wspólne działania zmierzające do likwidacji między innymi podobnych jak ww. DEBILIZMÓW, do realizowania inwestycji poprawiających funkcjonowanie miasta i okolic, a nie zaspakajać swoje próżne ambicje polityczne głośnym krzykiem o nic.

Od wytykania błędów przy jednoczesnym podstawiania nogi nie przybędzie lepszych warunków życia.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka