Dodaj do ulubionych

Życzenia świąteczne od serca...

24.12.19, 15:35
Są ludzie i ludziska...Nie ważne czy obchodzą Święta Bożego Narodzenia lub też czy chodzą do kościoła, ale większość z nich jakoś obchodzi te świąteczne dwa dni zaczynając maraton świąteczny od kolacji w Wigilię nawet jak są samotni. Jedni się modlą, drudzy tylko obżerają a inni są melancholijnie nastawieni do życia w te świąteczne dni.

Myślę, że wypada mi złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku. Jako, że nie jestem osoba praktykującą odnośnie łażenia i afiszowania się po kościołach, w "coś" tam wierzę obchodząc Święta Bożego Narodzenia.

" Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2020 Roku życzę Wszystkim (bez wyjątku!) Szanownym stałym bywalcom Forum Przemyśl jak i "opiekunowi" naszego przemyskiego Forum dużo zdrowia oraz spełnienia marzeń osobistych jak i zawodowych w 2020 roku!"

Sam po za zdrowiem od kilku lat marzę przed każdym Nowym Rokiem aby po Sylwestrze zacząć żyć w lepszej Polsce i pragnę tego dla Wszystkich mieszkańców Przemyśla!

--
"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości"
Obserwuj wątek
    • x1x Re: Życzenia świąteczne od serca... 01.01.20, 13:12
      Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam wiele radości, da dobre zdrowie, pracę, która będzie dawać wiele satysfakcji i zadowolenia. Na drodze Waszego życia spotykajcie życzliwych, uśmiechniętych i bezinteresownych ludzi. Niech Wasze rodziny żyją w zgodzie, miłości, wzajemnym zrozumieniu. Życzę Wam, by Was omijały troski, pociechy z dzieci, wnucząt, radości w sercu. Niech dobry Bóg prostuje Wasze ścieżki życia i prowadzi Was za rękę. Niech Matka Boska czuwa nad Wami i Waszymi bliskimi. Pozdrawiam i dziękuję za życzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka