Dodaj do ulubionych

rapapo - daj na wstrzymanie

IP: *.lond-th.dynamic.dial.as9105.com 28.05.07, 11:34
Rafal nie wycinaj watkow.To tak jak z wlosami (u niektorych)- im wiecej
tniesz tym lepiej rosna.
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafał P Re: rapapo - daj na wstrzymanie IP: *.mcon.pl 28.05.07, 11:41
      Niestety muszę Wszystkich rozczarować, jeśli sądzicie, że ja jestem
      administratorem tego forum to jesteście w ogromnym błędzie.

Posądzany już niejednokrotnie o zarządzanie tym śmietnikiem postanowiłem
      oświadczyć wszystkim, iż dedukcje na temat mojego nicku, jak to rzekomo kiedyś
      ktoś określił od imienia i nazwiska (rapapo) są jak najbardziej błędne!!!. Jeśli
      miałeś już odwagę napisać tyle zastanawiam się dlaczego nie napisałeś więcej,
      czyżbyś nie był pewien. Możesz sprawdzić w Agorze kto jest administratorem
      forum. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony możesz zgłosić to do właściciela forum.

Pozdrawiam wszystkim w błąd wprowadzonych.

Rafał Porada
      • Gość: starski Re: rapapo - daj na wstrzymanie IP: *.lond-th.dynamic.dial.as9105.com 28.05.07, 12:27
        Tresc pozostaje ta sama; nie wycinac watkow!!! Rapapo daj na wstrzymanie-
        kimkolwiek jestes. Rafale P. - to nie jest "smietnik" tylko niezalezne
        (przynajmniej takie mialo byc- ale rapapo dziala) formum wymiany mysli, ideii,
        pomyslow itp. Prywatnie mozesz myslec co chesz, ale z racji wykonywanego
        zawodu, powinienes powaznie traktowac takie publiczne fora. Byc moze
        rzeczywiscie nie jestes "rapapo" ale myslicie podobnie-rapapo takze traktuje to
        forum jak "smietnik" i wyrzuca z niego to co w jego mniemaniu smierdzi- majac
        przy tym regulamin w "w glebokim powazaniu". Rozumiem, ze mogles sie oburzyc,
        gdy ktos Cie wzial za admina - jesli sie pomylilem to sorki - bo to nic
        pochlebnego.
        • Gość: Rafał P Re: rapapo - daj na wstrzymanie IP: *.mcon.pl 28.05.07, 12:43
          Nie gniewam się - napisałem odpowiednie oświadczenie, być może przesadziłem
          pisząc o śmietniku, ale to chyba rzecz gustu. Nie miałem zamiaru nikogo tym
          urazić czy obrazić no może administratora, która usunie mój wpis. uważam, że
          powinno być niezależne i służyć wolnemu wyrażaniu własnego zdania. Czas cenzury
          już minął.

Pozdrawiam
          Rafał Porada
    • Gość: I A.W.P Re: rapapo - daj na wstrzymanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.07, 12:59
      Administrator jest po to żeby strzec regulaminu forum. Obserwuję wasze
      uzewnętrznienia i widzę, że tutaj prawie nikt nie zna regulaminu. Jeżeli chodzi
      o wątki skasowane to mówicie, że chodzi o komercyjne. W regulaminie jest
      naposane wyraźnie, że ich nie może być. Niebardzo mnie intersuje admin czy
      ktokolwiek inny na tym forum, ale to tak jest jak sie chce porządek
      zaprowadzić, zaraz banda niedouczonych nieudaczników dostaje furii. Szkoda
      tylko, że ludzie tacy jak Rychu się dają w to wplątać. Znam rycha_z_przemyśla
      osobiście od kilku lat i miałem go za mądrego faceta, miałem! Wystąpiłeś Rychu
      w roli Judasza, najpierw ciągniesz wątek o miodziku, a potem piszesz, że go nie
      powinno być! Widać, że tak w tej rodzinie bywa.
          • Gość: Imac Re: rapapo - daj na wstrzymanie IP: *.chello.pl 28.05.07, 18:49
            Zdaje się, że osoba pod jakże znanym tutaj i powszechnie występującym nickiem
            I.A.W.P. sądzi, że Rychu jest osobą wyjątkowo łasą na komplementy.
            Zarzuca też nieznajomość regulaminu, podczas gdy problem polega na tym, że nasz
            ukochany admin też go nie zna (albo celowo się do niego nie stosuje) a jest do
            tego bardziej zobowiązany niż przeciętny użytkownik. Ale to nic. Każdy, kto ma
            trochę oleju w głowie wie, że problemem wcale nie były posty reklamowe, tylko
            szczególna ochrona jaką daje Ukochany Administrator pewnym tematom, nie
            zapewniając tej samej ochrony innym.
            Administrator, który nie działa na tym forum, nie zabiera na nim głosu, a
            zajmuje się cichą cenzurą - usuwając posty bez śladu według tylko sobie znanego
            klucza - jest wyjątkowo nędznym i marnym administratorem. Jest nikim więcej, jak
            kiepskim stróżem od spraw polityczno-towarzyskich.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka