Dodaj do ulubionych

dobre przedszkole w przemyślu

IP: 195.117.172.* 12.02.08, 14:38
zapraszam do dyskusji na temat przedszkoli w przemyslu. od wrzesnia
chce zapisac moja coreczke do 3 latków ale nie wiem na które
przedszkole się zdecydować. myślałam o przeszkolu nr 20 na
Słowackiego ( wojskowe) i o nr 2 na dworskiego. ale sama nie wiem.
piszcie o swoich doświadczeniach z przedszkolami.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Alfredo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.08, 14:40
    to Twoje pierwsze dziecko?
  • Gość: lidula IP: 195.117.172.* 12.02.08, 14:45
    a co to ma do rzeczy ? pytam o opinie na temat przedszkoli. ale tak
    to moje pierwsze dziecko
  • Gość: Alfredo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.08, 14:54
    Ma do żeczy i to dużo bo jak chcesz moge ci udostepnic super
    materialy na temat przedszkola pewnego ale to wymaga osobistego
    spotkania a nie chciałbym z jakas stara mamusia a ty jestes akurta w
    porzo to daj znac a wprowadze cie w rkana przedszkoli i ...
  • mynia0 13.02.08, 11:11
    słownik sobie kup dzieciaku...

a w temacie - moja córka chodzi do miejskiej siódemki , jestem
    zadowolona, chociaz warunki lokalowe sa takie sobie / 2 mieszkania w
    bloku/. koleżanki chwalą przedszkole felicjanek, na temat
    przedszkola na Barskiej sa skrajnie różne opinie - od zachwytów po
    absolutną negację. fatalną opinię ma przedszkole na Borelowskiego i
    na Kmieciach. na temat tych przedszkoli, które wymieniłaś nie wiem
    nic, bo mieszkam na Zasaniu ;)
    --
    miłego dnia :)))
  • Gość: lidula IP: 195.117.172.* 13.02.08, 13:21
    dzięki , to się nazywa konkretna wypowiedź.
  • Gość: obserwator ulic IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.06.13, 08:44
    Tak zapytam, czy miejsce zamieszkania ma wpływ na wiedzę o funkcjonowaniu przedszkoli? Ciekawy temat na rozprawę semestralną.
  • Gość: obserwator ulic IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.06.13, 08:42
    Ty fredo al spadaj bo piszesz nie do ŻECZY!!!!!!
  • Gość: babcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.08, 10:27
    teraz ta mlodzież wstydu nie ma, matka to powinna dzieckiem sama sie
    opiekowac a nie do przedszkola oddac i swiety spokoj miec, na ploty
    latac czy po szmateksach caly dzien albo w biurze kawka i papieros a
    dzieciak na poniewierce, dawniej tego nie bylo i dzieci zdrowe byly
  • Gość: zaciura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.13, 12:05
    odświeżam temat - co myślicie o przedszkolu na Drużbackiej (chyba promyk), ewentualnie na 22 stycznia ? Może coś na Słowackiego (podobno są dwa, które jest lepsze?).
  • solaris31 09.04.13, 12:27
    na Drużbackiej jest przedszkole prywatne, więc na pewno droższe - niewiele wiem na jego temat.

do przedszkola na 22 stycznia /miejskie nr 7 / chodzi moje drugie dziecko, jestem zadowolona. jest mało miejsca, ale panie są fajne, jedzenie super, dziecko chodzi chętnie, a starsze lubi odwiedzać, mimo, że od dawna jest w szkole.
  • Gość: obserwator ulic IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.06.13, 08:47
    Na Słowackiego często na obiad podają dzieciom ZACIERKĘ na mleku.
  • Gość: mama1 IP: *.centertel.pl 26.04.16, 08:58
    Przykro mi ale nie mogę wyrazić dobrej opinii o przedszkolu. Przede wszystkim jest to wyraźnie placówką integracyjną do czego dyrekcja nie chce się przyznać. Brakuje im kadry a opiekunowie udają ze obrażenia na ciele dziecka sa wynikiem zabawy. Dziecko już zabrałam i nikomu nie polecam!
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.13, 14:02
    przedszkole Omnibusek w budynku Domatora przy ul. Zana ,działa od kilku lat ,są duże nowe sale,dobry dojazd i dobra kadra nauczycielska.
  • Gość: samaja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.13, 10:54
    Przedszkole nr 2 bedę chwalić zawsze i wszędzie. Myślałam, że mój syn miał po prostu szczęscie do Pań, ale córka również trafiła na super wychowawczynie. Wykwalifikowana kadra, panie zaangazowane w swoja pracę, lubiane przez dzieci. Jeżeli o mnie chodzi nie mam zastrzeżeń. Syn otrzymał przede wszystkim solidne podstawy jeżeli chodzi o przygotowanie szkolne. Polecam.
  • Gość: obserwator ulic IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.06.13, 08:49
    Jak już tak chwalisz to przedszkole to podaj przynajmniej imiona tych wspaniałych pań. Sądzę, że warto napisać o dobrych wychowawczyniach.
  • Gość: samaja IP: *.107.117.22.mediahost.pl 18.03.14, 12:37
    Prosze bardzo - Pani Ania (jedna i druga ;), Pani Magda. Z tymi Paniami miałam kontakt i wszystkie cenię za super podejscie do dzieci i zaangazowanie. Dzieci są przez nie bardzo dobrze przygotowane do szkoły (i jest to też opinia Pań z podstawówki) a z kolei w/w Panie są przez dzieci bardzo lubiane. Nie chcę tu pisać elaboratów. Autor wątku prosił o opinie - wyraziłam więc swoją ;)
  • Gość: klula IP: *.tktelekom.pl 26.06.13, 08:20
    osobiście nie polecam moje dziecko tam chodziło masakra brak przygotowania do szkoly w trakcie uczeszczania dziecka byłam nawet zadwolona ale dopiero po zmianie przedszkola okazało sie jakie moje dziecko ma braki we wczesnej edukacji bylam wkurzona na maxsa tyle kasy tam sie płaci a tu totalna olewka zaczepiłam kiedys panią z zapytaniem dlaczego tak sie dzieje natomiast pani mi powiedziała ze pani dyrektor oszczedza na kosztach i dlatego dzieci miały ograniczone szlaczki bo szkoda kartek i kredek jak i tak nie wyjdzie im dowiedzialam sie od pani która była w kuchni ze bylismy oszukiwani nawet na posilkach szkoda mówic załuje ze nie widze teraz pani dyrektor porozmawiałabym z nią na ten temat rozmawiałam z mama dziewczynki która też tam chodziła ta natomiast opowiedziała ze pozniej dowiedziała sie o tym jaki to z jej córki był bachor wredny i to nie od pan tylko od jakiegoś rodzica ze tak sie wypowiadły jak zdecydowala sie ja przeniesc żenada totalna

• Gość: obserwator ulic IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.06.13, 08:52
    Się nazywa ta dyrektorka? Pisz konkretnie, a nie jakieś tam"żenady". Sądzę, że potrafisz, a jak nie to spróbuj przynajmniej.
  • Gość: gość IP: *.ip.oxynet.pl 14.11.14, 23:25
    ta pani dyrektor to elżbieta stós a przedszkole omnibusek
  • Gość: Xenka IP: *.ip.netia.com.pl 29.01.14, 15:12
    Warunki lokalowe dobre, ale nie ma gdzie wyjść z dziećmi na spacer, w dodatku trzeba przejść przez bardzo ruchliwą ulicę. To duży minus. No i niestety chyba jedno z najdroższych w Przemyślu - nawet wśród prywatnych.
  • m_finka 10.04.13, 11:49
    Moja córka jako 3-latka została zapisana do "dwójki", ale okazało się,że to porażka. Przeniosłam ją do przedszkola Montessori i szczerze polecam. Zwłaszcza, że teraz warunki lokalowe są super. Wcześniej przedszkole mieściło się w wieżowcu na 10 piętrze, co trochę mi się nie podobało, ale domowa atmosfera i panie przedszkolanki wynagrodziły z nawiązką wszystkie lokalowe niedobory.
  • Gość: obserwator ulic IP: *.przemysl.hypnet.pl 26.06.13, 08:56
    Gdyby ktoś chciał cokolwiek wiedzieć na temat przedszkola MONTESSORI to poniżej. Wiem, że "m-finka" kojarzy. Tak tylko dla przypomnienia:
    Maria Montessori (ur. 31 sierpnia 1870 w Chiaravalle, zm. 6 maja 1952 w Noordwijk aan Zee w Holandii) – włoska lekarka, twórczyni systemu wychowania dzieci zw. metodą Montessori.

Metoda ta kładzie nacisk na swobodny rozwój dzieci. Przeciwstawia się systemowi szkolnemu, tłumiącemu aktywność dzieci, którego symbolem była dla Marii Montessori „szkolna ławka”. Montessori uważała, że głównym zadaniem pedagogiki jest wspieranie spontaniczności i twórczości dzieci, umożliwianie im wszechstronnego rozwoju fizycznego, duchowego, kulturowego i społecznego
  • Gość: ewcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.13, 13:42
    Wniosek: System szkolny tłumi aktywność dzieci. Może dodaj "obserwatorze ulic", że metoda Montessori jest również uwzględniana w szkołach(chyba wiesz?) a w przedszkolach tez chyba można tłumić aktywność dzieci (jeżeli wychowawczyni zapragnie. MONTESSORI w nazwie przedszkola niczego jeszcze nie załatwi, jakkolwiek na temat tego konkretnego przedszkola nie mam akurat żadnej wiedzy.Wszystko i wszędzie zależy od człowieka(w uproszczeniu)
  • Gość: rodzic IP: *.toya.net.pl 31.01.14, 06:12
    Szczerze polecam prywatne przedszkole Akademia Malucha przy Placu Czackiego. Przedszkole jak na prywatne nie jest szczegolnie drogie za to bardzo przyjazne dzieciom i rodzicom. Maja wlasny plac zabaw ale często gdy jest pogoda spacerują do parku.
    Panie Magda i Kasia oraz pomoce kochaja "swoje" dzieci miłościa mądra :)
    Wlasnie jesteśmy po Jaselkach zorganizawanych na Zamku Kazimierzowskim przez grupy dzieci od 2,5 do 5 lat. Bylo cudnia.
    Zapraszam na fb Akademia Malucha Przemysl
  • Gość: Etna IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.14, 19:35
    Co do Pani Kasi miałabym duże zastrzeżenia.Uważam ,że sama jest autorem tego wpisu, bo nioe uważam tej pani na cudo....... wręcz przeciwnie.
  • Gość: malyksiaze IP: *.toya.net.pl 18.02.14, 19:54
    Chyba nie miałaś dziecka w grupie Pani Kasi skoro takie głupoty piszesz. Rzadko można spotkać przedszkolankę z takim sercem dla dzieci i taką masą pomysłów, zaangażowaną całą sobą. A oszczerstwa zostaw dla siebie.
  • dorcia225 21.02.14, 15:56
    Polecam - Felicjanki, mam tam 2 dzieci, fajnie edukacyjnie, dzieci w ciagu roku przygotowuja 2-3 wystepny ( nawet 3 latki, gdzie w innych przedszkolach 3 latki jeszcze nic nie robia, bo za małe...), 2 fajne place zabaw, fajne panie.
    Co do Ominibuska - koleżanka miała dziecko, przeniosła, cena nie idzie w parze z jakościa.
  • Gość: rodzic IP: *.toya.net.pl 18.03.14, 00:09
    Twoja wypowiedz świadczy jedynie o tym ze w ogole nie znasz Pani Kasi.
    Uważam ze Akademia Malucha jest super, Panie kochane a dzieci dobrze sie w nim czuja.
  • Gość: Mlodamama IP: *.play-internet.pl 23.09.16, 07:05
    A jak cenowo w akademia malucha ??
  • leon64 14.03.14, 12:02
    niestety odradzam omnibuska, dyrektorka to zwykła oszustka, porcje obiadowe są takie że nawet razem z dokładką dzieci nie są w stanie się najeść, jak dziecko wraca do domu, to jest takie głodne że zjada wszystko co się nawinie, na spotkaniach z rodzicami nauczycielki proszą żeby przynosić papier ksero, kancelaryjny itp. bo dyrektorka na wszystkim oszczędza! a z tego co wiem, jest to najdroższe przedszkole w Przemyślu, a nawet placu zabaw nie mają! dyrektorka tylko sprawia wrażenie miłej, ale tak naprawdę jest okropnie pazerna na kasę, tylko to się dla niej liczy, o podwieczorkach to już nawet nie wspomnę, totalny syf, najgorsze chemiczne słodycze!!
  • Gość: mysia IP: *.ip.oxynet.pl 14.11.14, 23:34
    zgadzam sie w zupełności z tym wpisem w dodatku wiesniara chytra robi z siebie straszną dame a opowiada takie bzdury szkoda mówic ,mało tego okrada dzieci na każdym kroku z porcji które zostają po prostu zabiera je do domu .jak móze uczyc nasze dzieci funkcjonowania w społeczeństwie jeżeli ona sama nie szanuje swoich pracowników buraczanka wielka
  • Gość: zaniepokojeni rodz IP: *.146.81.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.06.15, 11:04
    Niestety ale nie wiem co się dzieje z przedszkolem nr 12 w Przemyślu. Dyrekcja tego przedszkola przyjmuje dzieci, które ewidentnie powinny uczęszczać do specjalnego przedszkola, ponieważ uniemozliwiają rozwój i naukę normalnym zdrowym dzieciom. Nikt nie bierze pod uwagę dobra i spokoju, dzieci przyjmowane są na ilość. Obecnie taka sytuacja występuje w grupie dzieci 5 latków jak i w grupie 3 latków.
  • Gość: takie czasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.15, 18:55
    teraz większość dzieci powinna uczęszczać do specjalnego przedszkola a później do szkół specjalnych, ale chodzą do normalnych i rodzice generalnie narzekają, że mają one za słabe wyniki i że to wina szkoły oczywiście. Ciekawe czasy.
  • Gość: etna IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.15, 21:11
    Wiem, że jest przedszkole nr 11, które prowadzi oddziały integracyjne. Uczęszczają tam dzieci zdrowe jak i z orzeczeniami PPP. Przedszkole jest wspaniałe, kadra wykształcona pod kątem dzieci niepełnosprawnych, miłe pani z obsługi. Super przedszkole polecam................
  • Gość: też mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.14, 13:54
    A ja polecam "Jak u mamy" na Kopernika, bardzo fajne, wprawdzie "młode", ale przyjazne dziecku i rodzicom.
  • Gość: emilka IP: *.adsl.inetia.pl 26.04.14, 10:57
    Ja również miałam doczynienia z Omnibuskiem i nie polecam. Dziecko zle się tam czuło... Zabraliśmy z mężem po 3 miesiącach z czego ostatni miesiąc nie daliśmy dziecka ani razu a musieliśmy zapłacić pełną kwotę... z której połowę mieliśmy mieć zwróconą na konto w kolejnym miesiącu (z racji absenscji dziecka) i do dzisiaj nie wpłynęła. Lokalizacja niebezpieczna - przy bardzo wąskiej i ruchliwej ulicy pełnej tirów, brak placu zabaw, podwórka. Pomimo wysokich opłat ciągle trzeba było coś przynosić, kupować... Teraz przenieśliśmy dziecko do innego prywatnego przedszkola i jesteśmy bardzo zadowoleni a i maluch czuje się tam świetnie.
  • Gość: Mama IP: *.147.143.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.05.14, 08:56
    A w jakim teraz jest przedszkolu?
  • Gość: wit IP: *.adsl.inetia.pl 23.05.14, 15:50
    Otwierają nowe przedszkole w parku w domku ogrodnika. Bajeczna sprawa
  • Gość: xsererx IP: *.adsl.alicedsl.de 15.09.14, 13:33
    Ja polecam omnibuska, nie wiem skąd taka negatywna opinia. Dyrektorka to miła kobieta, przedszkole jest zadbane, ładnie urządzone :)
  • Gość: kolen IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.14, 21:47
    moje dziecko jest w omnibusku od 2miesiecy i jestem bradzo zadowolona. cena jest w porządku, atmosfera super, dzieci mają ubaw
  • Gość: glucia IP: *.ip.oxynet.pl 14.11.14, 23:42
    bo jej nie znasz kobieto ona jest miła w oczy bron boże cos jej opowiedziec obgaduje ile wlezie tragiczna baba dała by sobie wyciąc co nieco dla kasy była taka dziewczynka z domu dziecka sandra o ile pamietam to było jeszcze na początku ,miała jakiegoś guza mózgu przy ludziach mówiła do niej milutko sandrunia koteczku a jak nikt nie patrzył to szarpała darła sie na nią wyzywała a nawet strzeliła po rędach jak dziecko sięgneło po pieroga wigilijnego
  • Gość: Xoco IP: *.play-internet.pl 18.11.14, 21:08
    Skoro tak bylo to przemoc wobec dzieci nie zglasza sie na forum tylko to innych instytucji.
  • Gość: jarek IP: *.centertel.pl 26.04.16, 08:54
    Niestety nie polecam promyczka. Córka zgłasza mi dantejskie sceny z udziałem kilkorga dzieci z deficytami. Opiekunowie sobie nie radzą i jak na moje oko jest ich za mało. Kiedy pytałem o organizację w przedszkolu byłem zbywany i nijak odpowiedzi się miały do rzeczywistości. Dziecko przychodzi poszczypane, podrapane i z silnikami. Zero współpracy dyrekcji i wychowawców! Podobno część rodziców aktywnie uczestniczy w rozwiązaniu problemu. Ja w każdym bądź razie wolę zapłacić za dodatkowe lekcje języka poza przedszkolem i zapewne zdecydujemy z żoną zabrać córkę.
  • Gość: sztuczna kwoka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.16, 22:59
    Uff! Znów się zaczynają kwalifikacje talentów do Oxfordu(żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa.....), a przed żłobkiem....
  • Gość: Janko Muzykant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.16, 21:43
    No i co zabraliście......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.