Dodaj do ulubionych

Dziórawy kocioł

06.07.16, 12:10
Słyszeliście o krakowskiej knajpie urządzonej w klimacie HP?
Byliście tam już? Widziałam na razie tylko na zdjęciach: www.gosiarella.pl/2016/03/dziorawy-kociol.html
Edytor zaawansowany
  • 10.08.17, 13:35
    Byłam, wrażenia bardzo mieszane. Odniesienia do HP czasem świetne (każdy stolik ma "patrona", jak Harry, Voldemort, Alastor, McGonagall itd.), czasem ohydne (dementor dyndający na łańcuchu u sufitu jak wisielec), menu ciekawie zredagowane, dużo małych i fajnych smaczków ze świata HP. I właściwie na tym koniec. "Eliksir", który zamówiłam (jakaś mikstura orzechowa) był po prostu niedobry, wypiłam pół i dziękuję. Lody zdaje się nie były złe (dziecko jadło), ale przypominały deser lodowy, jaki można dostać wszędzie, nie trzeba było do tego Floriana Fortescue. Ogólnie - więcej tam nie pójdę, mam w Krakowie własny Dziurawy Kocioł ze sto razy bardziej magiczną choć nie potterowską atmosferą, gdzie wszystko, co przyrządzi barman nadaje się do picia.

--
    Nawet na północy Grenlandii słońce kiedyś wschodzi. I należy to koniecznie wziąć pod uwagę.
  • 23.08.17, 15:34
    Byłam i mnie aż tak mocno to miejsce nie zachwyciło. Fajny wystrój, ale moim zdaniem dałoby rade jeszcze lepiej to zrobić. Prawda jest taka, że ta kawiarnia ma na tyle świetną lokalizację, gdzie co dziennie przetaczają się setki turystów, ze i tak wyjda na swoje.
  • 11.09.17, 19:04
    no i tak to jest, jak ktoś chce się wybić na czyimś dorobku a mu samemu brakuje inicjatywy. Osoby odwiedzające sklep Harrego Pottera w Stanach też były średnio zadowolone z tego, co tam się znajdowało. Czekoladowe żaby były po prostu czekoladowe, wybuchające cukierki to zwykłe zozole itd. Nic magicznego... Cóż, życie to nie bajka jak mówią a pzykłady można mnożyć www.kopiprojekt.pl/seo-copywriting/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.