Naturalne powiększanie biustu

MAŁY BIUST

założyciel: sloneczkko12

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam czy macie może jakieś skuteczne sposoby na naturalne
    powiększanie biustu??? Ja mam miseczkę B ale chciałabym mieć większe
    a nie mam pieniędzy na operację plastyczną. Z góry dziękuję i
    pozdrawiam wszystkich którzy zechcą mi pomóc.
    • 28.08.07, 14:27 Odpowiedz
      beauty-kotek19 napisała:
      > witam czy macie może jakieś skuteczne sposoby na naturalne
      > powiększanie biustu???

Najbardziej naturalna jest ciąża, która powiększa biust u większości pań. Ale
      chyba chęć posiadania większych piersi nie jest wystarczającym powodem do
      poczęcia dziecka.
      --
      Magdalaena
      • 06.09.07, 11:40 Odpowiedz
        Podstawa to dobranie sobie stanika w odpowiednim rozmiarze. Ja
        nosiłam przez długi czas 70A/B. Okazało się, że powinnam nosić
        60C/D. Jak zaczęłam nosić odpowiednio dobrany stanik zauważyłam, że
        moje piersi się "wypełniły" i wydają się być większe. Oczywiście nie
        jest to jakaś powalająca różnica, ale zawsze coś, a kosztuje tyle co
        nowy stanik. :) Problem mam tylko taki, że w Polsce się raczej nie
        produkuje biustonoszy o rozmiarze 60 w obwodzie....przynajmniej ja
        takich nie widziałam.
      • 09.10.07, 21:54 Odpowiedz
        hmmm, niestety w moim przypadku po karmieniu piersią biust zmalał...
      • 18.10.07, 11:59 Odpowiedz
        Jest to naturalna metoda, ale piersi rosną z całkiem innej
        przyczyny. Niestety po ciąży i po karmieniu piersią, biust wraca do
        swoich rozmiarów sprzed ciąży, albo stają się jeszcze mniejsze... A
        na dodatek tracą swoją jędrność. No może są wyjątki. Ja osobiście
        nie znam...
        Możesz spróbować masaży albo ziółek... Ale to na własną
        odpowiedzialność... Trzeba określić swój typ hormonalny i takie tam
        inne rzeczy. Podobno są efekty...
        Pozdrawiam
      • 24.04.11, 14:25 Odpowiedz
        Polecę mniej radykalny sposób a mianowicie tabletki Bustello.:) Działaja ujędrniająco, optycznie biust się powiększa. Skład mają całkowicie naturalny, same zioła i zboża. Początkowo trzeba codziennie brać, później tylko co kilka dni dla podtrzymania efektu. Są sprawdzone i działaja.
      • 19.02.12, 20:31 Odpowiedz
        Metoda skuteczna na czas ciąży i czasem również po urodzeniu, ale wiele kobiet obserwuje że biust się zmniejsza do wcześniejszych rozmiarów a czasem nawet spada o rozmiar lub dwa w stosunku do wielkości biustu przed ciążą.
        --
        bogatymbyc.blogspot.com
        ...bo każdy może być bogaty
    • 03.10.08, 13:25 Odpowiedz
      Teraz pojawiły się tabletki ziołowe o nazwie BustUp - podobno rewelacja, szczególnie dla kobiet po urodzeniu dziecka.
    • 03.05.09, 20:37 Odpowiedz
      według mnie ciąża nie jest rewelacyjnym sposobem na powiekszenie
      biustu.Poniewaz pozniej one znacznie maleja, wzłaszcza gdy karmimy
      dziecko pirsią. Osobiście proponuje cos znacznie wartosciowego. Mam
      na mysli preparatu roślinne w postaci tabletek, lub kremy czy żele
      firmy Fabulous Breasts. Polecam kuracje 3miesieczna, sama tez ja
      stosuje. I efekty mam rewelacyjne. U mnie pojawiły sie po miesiacy
      stosowania. Poza tym używał regularnie żelu który wmasowuje w piersi
      raz dzinnnie, wychodzac z domu.
      Dla mnie rewelacja!
      W koncu czuje sie pełnowartosciowa kobieta, nie mam kopleksu :)
      sprobujsie same:

intymnosc.pl/aff/kruszyna/" title="Intymnosc - Twoje intymne
      zakupy!">Intymnosc - Twoje intymne zakupy!</a>
    • 27.06.09, 14:26 Odpowiedz
      Ja używałam tego systemu vesco firmy VesVacuum. Gwarantują 2 rozmiary ja
      uzyskałam jeden - ale fakt nie stosowałam tego regularnie ale i tak jestem
      zadowolona - wydałam 300 zł TYLKO . Więc jak chcesz to spróbuj.
      piersi.naturalne-powiekszanie.pl/
      • 18.04.10, 13:33 Odpowiedz
        Też zawsze myślałam, że jak kobieta urodzi dziecko to jej piersi są większe, ale
        jak widać i jak same piszecie zdarza się, że biust po okresie karmienia nie tyle
        wraca do wcześniejszego rozmiaru, ale jeszcze się zmniejsza.
        Ciekawe jest to co napisałyście tabletki, kremy i inne urządzenia, żeby sobie
        piersi powiększyć w naturalny sposób. Tylko ja wam powiem szczerze jakoś nie
        bardzo wierzę w ich skuteczność. Jakoś jest mi ciężko uwierzyć, że tabletki mogą
        sprawić, że piersi będą większe. A tak w ogóle, czy tego typu specyfiki są
        bezpieczne dla naszego organizmu??
        • 19.04.10, 01:08 Odpowiedz
          Niestety ale muszę Was rozczarować. Nie ma żadnej cud metody, która w naturalny
          sposób powiększyłaby nasz biust. Ciąża, owszem, powiększy ale chwilowo, na czas
          jej trwania. Później biust wraca do normalnych rozmiarów, bądź czasem maleje.
          Nie dajcie się omamić reklamom i zapewnieniom o istnieniu cudownych specyfików
          na powiększenie biustu. Dobrą metodą jest po prostu operacja plastyczna. Można
          albo wszczepić implanty, albo wstrzyknąć preparat Macrolane z kwasem
          hialuronowym, który ładnie wypełnia i powiększa nasz biust. Niestety zabieg taki
          nie jest trwały, bo jest on na ok. 2 lata i również troszkę kosztuje, ale jak
          się chce mieć większe piersi.. coś za coś.
    • 05.07.10, 20:43 Odpowiedz
      Ja sprobowalam Fabulous Breasts. Kazdy ma rozne opinie na temat
      powiekszania piersi przez tableki, ja natomiast jestem bardzo
      zadowolona z efektow, piersi sa okraglejsze, jedrniejsze i
      powiekszyly sie o jeden rozmiar. Stosuje je od 3 miesiecy, zadnych
      skutkow ubocznych. Nie neguje innych ktorzy stosuja cos innego
      poniewaz kazdy ma prawo stosowac co mu sie zywnie podoba, wazne jest
      zadowolenie :)
      www.intymnosc.pl/aff/8505/powiekszani e-piersi/fabulous-
      breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

• 19.08.10, 11:16 Odpowiedz
      Ja powiekszylam sobie piersi o 1,5 rozmiaru w przeciagu 3 miesiacy.
      Efekt sie utrzymal.Pierwszy efekt jednak zauwazylam po ok
      miesiacu.Jak na razie jestem zadowolona. Mysle, ze powtorze jednak
      kuracje przed sylwestrem czyli za jakies 4 miesiace. Stosowalam
      tabletki, zauwazylam takze, ze moja skora byla jedrniejsza i nabrala
      ladniejszego koloru. Ogolnie jak dla mnie rewelacja. Teraz tabletki
      bierze moja przyjaciolka, tabletki stosuje 2 tygodnie i mowi, ze
      czuje roznice. I faktycznie ma bardziej twarde piersi, jednak mi sie
      wydaje, ze na widoczne efekty musi poczekac jeszcze 1 miesiac. ale
      skoro jest juz zadowolona po 2 tygodniach to tez chyba dobrze :)
      Tabletki kupilam tutaj
      www.intymnosc.pl/aff/7733/product_info.php?cPath=71&products_id=769
      • 19.08.10, 15:03 Odpowiedz
        pokazywarka.pl/a9pemq/
        na tym zdjęciu są różne biusty.
        Na zdjęciach po biust jest porządnie wygarnięty do miseczek, stanik
        jest za mały na pewno wypełniony wkładką, biust wypływa bokami i
        tylko wydaje się większy. Staniki leżą tragicznie są za małe. Nawet
        pieprzyk jest zrobiony w photoshopie Nie dajcie się zwieść.
        Ale mi rewelacja.
        Nie trzeba tabletek za kilkaset złotych wystarczy dobry rozmiar
        stanika. Zapraszam na

www.malobiusciaste.prv.pl

• 19.11.10, 12:53 Odpowiedz
      ja stosowalam przez 3 miesace kuracje z kremem . zamowilam je po namowie kolezanki w internecie.
      www.intymnosc.pl/aff/7733/product_info.php?cPath=71&products_id=769
      szczerze moge polecic, mi urosly o ponad 1,5 rozmiaru a do tego sa bardzo jedrne. Skora sie wygladzila to chyba dzieki naturalnym skladnikom. Mojej kolezance poschodzily wypryski a kiedys miala duze problemy z cera. Nie ma moze idealnej cery teraz ale duzo ladniejsza. Piersi tez jej urosly jednak mi efekty bylo widac po ok 3 tygodniach a ona mowi, ze jej zaczely rosnac po ok 1,5 msc. Widocznie kazdy jest inny. Najwazniejsze jednak, ze to dziala. oim zdaniem jest to swietna alternatywa dla drogich opearcji. Sama kiedys bylam tak zdesperowana, ze myslalam o operacji. Jednak cena i strach przed bolem nie pozwolil mi sie zdecydowac. Dobrze , ze znalazlam tabletki. Teraz jest zadowolona i szczesliwa, tego lata pierwszy raz mialam wypelniona miseczke i z duma chodzilam po plazy :)))))
    • 08.04.11, 11:34 Odpowiedz
      Ekspert w sumie ze mnie żaden,ale na pewno nie ma możliwości , by w naturalny sposób powiększyć biust! Lepiej to sobie uświadomić niż potem być zawiedzionym,że nic nie działa:) Akceptacja jest w tym wypadku najlepsza metodą , naprawdę. Małe też jest fajne:)
    • 21.04.11, 11:17 Odpowiedz
      Jeśli mówiąc "naturalne", masz na myśli metody nieinwazyjne, to raczej takich nie ma - balsamy i tabletki dostępne na rynku poprawiają jędrność piersi, ale nie ich rozmiar, również pigułki antykoncepcyjne nie zawsze mają takie działanie. Najmniej z inwazyjnych metod z zakresu chirurgii plastycznej jest wypełnianie piersi własnym tłuszczem - możesz wtedy powiększyć biust o ok. rozmiar. Zawsze możesz skonsultować to ze specjalistą, wiem, że tego typu zabiegi przeprowadza dr Piotr Osuch z Warszawy - a to się nie zdarza często, bo większość chirurgów plastycznych woli zajmować się implantami i tylko to doradzają swoim pacjentkom.
    • 24.05.11, 16:08 Odpowiedz
      Z tego co ja się orientuję, to ani tabletki ani tym bardziej kremy nie działają powiększająco na biust. Z tego co wiem, to alternatywą dla operacji plastycznych są na przykład zastrzyki z własnego tłuszczu. ZObaczcie co o tym mówią lekarze: www.youtube.com/user/drplastyk#p/a/u/2/tIvgLDMmMYY
      • 08.06.11, 20:35 Odpowiedz
        Słyszałam o Serum Phytonia, które jako jedyny dostępny na rynku produkt ma aż 30% wysoko skondensowanego Fito-Estrogenu. Ponoć przy odpowiednio dobranej kuracji, potrafi zdziałać cuda. Znam dziewczynę, której biust naprawdę urósł. Po 10-tym zamierzam kupić to serum. Więcej możecie poczytać tutaj
        www.phytoniabellclinic.com/pages/pbfs-dzialanie-i-efekty
        • 18.07.11, 23:55 Odpowiedz
          Pisałam już chyba w innym wątku, że mnie z pomocą przyszło Bustello.
          Zawsze miałam kompleks małych piersi, niby nic strasznego, ale kupowanie bielizny tudzież kostiumów kąpielowych nigdy przyjemnością nie było. To dla mnie te wszystkie cud produkty - magiczne kremy i dziwaczne tabletki, które mają sprawić że nagle będę z dumą prostować plecy:)
          No i trafiłam wreszcie na sensowny produkt. Nie chciałabym faszerować się niczym podejrzanym a tu skład jest full natural. Nie wiem, który ze składników może powodować powiększenie piersi i szczerze mówiąc chyba nie ma to znaczenia, ważne jest to że DZIAŁA! Bez spektakularnych efektów, do Słonecznego Patrolu jeszcze mnie nie wezmą ale naprawdę jest lepiej! Piersi pełniejsze, bardziej okrągłe i bardziej podniesione dzięki lepiej napiętej skórze. Naprawdę miło patrzyć w lustro. Zastanawia mnie na ile efekt jest trwały - zużyłam jedno opakowanie i producent sugeruje kurację podtrzymującą. Jako że jestem jeszcze przed urlopem to chyba się skuszę, choć cena Bustello nie jest niska... ale czego się nie robi dla lepszego samopoczucia i piękniejszych piersi:) W bonusie ładniejsza cera i mocniejsze paznokcie! Serio polecam!
        • 01.05.12, 21:45 Odpowiedz
          Zafundowałam sobie 6-cio miesięczną kurację Serum Phytonia, efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Mój biust z małego A urósł do konkretnego C :-)) jestem zachwycona efektem piersi są pełne, jędrne, skóra niezwykle gładka i ani jednego roztępu. Serum odstawiłam parę miesięcy temu a efekt utrzymuje się do dzisiaj. Przetestowałam kilka różnych preparatów, tabletek, kremów ale wszystko to było pic na wodę, to serum działa na pewno i jest warte tych pieniędzy. Nie wyrzucajcie pieniędzy w błoto dając się naciągnąć na jakieś "cuda" które i tak nie przynoszą efektów. Lepiej zainwestować w coś co naprawdę jest skuteczne, a to serum z pewnością jest, wiem to z niejednego źródła :-)
    • 27.10.11, 13:26 Odpowiedz
      Mówi się o jakiś tabletkach na 'powiększenie biustu' ale ja jakoś szczególnie szczerze mówiąc. Ćwiczenia jak najbardziej według mnie mogą pomóc (takie spejcalne na biust), no i oczywiście dieta. Dr Kratochwil jest świetnym specjalistą jeśli chodzi o operacje piersi, jeśli kogoś interesuje to może zasięgnąc nawet porady co robić aby biust bezoperacyjnie się powiększył lub jesli ktoras z Was mysli o operacji to skonsultować sytuacje.
      • 14.02.12, 09:37 Odpowiedz
        Nie stosowałam BUSTELLO ze względu na niezbyt dobra opinię wśród moich koleżanek. Na mnie najlepiej zadziałał holenderski BUST UP. Trochę to trwało a że jestem osobą bardzo niecierpliwą to już po dwóch tygodniach chciałam to rzucić w diabły i próbować czegoś innego ale przetrzymałam jakoś do obiecanych na opakowaniu 6 tygodni i kurcze jest  z miseczki A zrobiło się pełniutkie, okrąglutkie B a kolejne opakowania kupuje już mąż  Polecam gorąco ale uważajcie na podróbki – takie białe pudełko z pomieszanymi kompletnie nazwami firm- tu białe, ze środka wypada inne – masakra jakaś. Oryginalny jest tu www.joyusa.eu

• 01.06.12, 15:46 Odpowiedz
          Ja co prawda nigdy nie narzekałam na swój biust, ale uważam że naturalne metody są najlepsze/. Słyszałam, że działają <a href="http://tabletkinapowiekszeniebiustu.com.pl/>tabletki na powiększenie biustu</a>, które mogą pomoc. Co prawda nie dadzą takich efektów, ale zawsze to coś. Poza tym duże piersi nie są zdrowe... Też o tym rtrzeba pamiętać. Dlatego jestem na nie, jesli chodzi o jakiekolwiek inwazyjne metody :D
        • 01.06.12, 15:46 Odpowiedz
          Ja co prawda nigdy nie narzekałam na swój biust, ale uważam że naturalne metody są najlepsze/. Słyszałam, że działają tabletki na powiększenie biustu, które mogą pomoc. Co prawda nie dadzą takich efektów, ale zawsze to coś. Poza tym duże piersi nie są zdrowe... Też o tym rtrzeba pamiętać. Dlatego jestem na nie, jesli chodzi o jakiekolwiek inwazyjne metody :D
          • 19.09.12, 12:45 Odpowiedz
            Moja żona stosuje kurację Bust Up już od jakiegoś czasu. Są to właśnie tabletki, które codziennie przyjmuje, żeby poprawić wygląd swojego biustu. Ja ją akceptuję taką jaka jest, ale jeśli dzięki temu czuje się pewniej to będę ją wspierał w każdej decyzji.
            Wiem, że kupuje zawsze ze strony joyusa.eu i nigdy na nich nie narzekała.
    • 25.10.12, 07:08 Odpowiedz
      A co sądzicie o tabletkach breastfast? Działają coś? Jak coś tutaj: snapja.com/tabletki-na-powiekszanie-piersi-jakie-wybrac można o nich poczytac
    • 30.10.12, 09:19 Odpowiedz
      Proponowałem te tabletki żonie, jednak kategorycznie odmówiła. Jej koleżanka je brała i dostała strasznych bóli żołądka, podobno oddała resztę tabletek swojej siostrze i tamta miała ten sam problem. Dlatego zdecydowała się na holenderski Bust Up, po nim czuje się dobrze, więc nie będziemy ryzykować.
    • 06.11.12, 09:22 Odpowiedz
      Moja żona bierze z tego rankingu Bust Up, ale ten oryginalny holenderski, bo ten new look to chyba jakaś przeróbka oryginału (tak wygląda oryginał www.bust-up.com.pl).
      Jest bardzo zadowolona i szczerze to ja też zaczynam już widzieć zmiany w kształcie jej piersi.
    • 30.12.12, 13:50 Odpowiedz
      moim zdaniem najlepiej działa połączenie ćwiczeń i ziół powiększających biust (no i trzeba pamiętać o biustonoszu, który ładnie go wymodeluje), takie zioła są w tabletkach takkich jak te z rankingu powiekszeniepiersinaturalnie.com.pl/ - ja stosowałam breast actives i piersi powiekszyły się summa sumarum o rozmiar, ale może inne są równie skuteczne, szczerze mówiąc nie wiem - w każdym razie warto zwracać uwagę na skład tabletek, bo nie wszystkei zawierają odpowiednie zioła
    • 25.04.13, 13:30 Odpowiedz
      hej, ja też mam z natury mały biust - małe B, zdecydowanie za małe by było widoczne i bym była z niego zadowolona. Powiększyłam do C pijąc zioła, a potem używając breast actives (o tego breastactives.pl). Same ziółka też pomagały ale przygotowywanie mieszanek ba! zdobywanie potrzebnych ziół zajmowało mi za dużo czasu, uznałam że skoro BA ma w składzie te same zioła to mogę go użyć. I faktycznie, zadziałało nawet intensywniej. Polecam właśnie ten preparat. Trzymiesięczna kuracja wystarczy - w każdym razie mnie wystarczyła.
    • 22.09.13, 11:02 Odpowiedz
      bardzo dobre na powiększenie piersi tabletki Breastfem sama sprawdziłam.
    • 16.10.13, 13:08 Odpowiedz
      na powiększenie biustu coś jest tu www.sklep-intymny.pl/pol_m_Libido-dla-kobiet-254.html warto po czytać sobie
    • 18.10.13, 15:04 Odpowiedz
    • 30.10.13, 16:45 Odpowiedz
      Polecam stronę Intymniej.pl. W ofercie nie tylko skuteczne suplementy na powiększenie piersi ;)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.