Dodaj do ulubionych

Kto wam sie podoba?

08.02.11, 09:38
Drodzy puszyści, zastanawia mnie pytanie. Czy samemu będąc osobami z co najmniej nadwagą, podobają się wam fizycznie inne osoby z tym samym problemem?
Edytor zaawansowany
  • fallen86 14.02.11, 04:48
    W/g mnie chodzi o twarz a nie o zbędne czy też niezbędne kilogramy ;)

--
    Przez to ze żył "we własnym świecie" nie miał nikogo oprócz swojego świta...
    Świat się "zawalił" a on umarł...
  • sanszajn84 14.02.11, 20:21
    Ogólnie tak, ale nie zawsze. Dla mnie facet musi mieć to coś w sobie, a jeśli już to ma, to może być brzydki, wychudzony i ogólnie ble, ale i tak dla mnie będzie najpiękniejszy :P
    --
    Tak Cię kocham, tak Cię lubię, że za Tobą papcie gubie !!
  • 2.big 15.02.11, 10:58
    Cha mieć to coś....rzadka cecha. Jakoś się obawiam że nie mam przyjemności posiadać :-)
  • zawsze-basia 23.02.11, 10:46
    Z ladnej miski nie zawsze sie czlowiek naje.
    JA wole osoby, z ktorymi oprocz patrzenia na nie jest jeszcze o czym z nimi pogadac.
    Przegadana noc daje wiecej pozytywow niz patrzenie na piekna twarz caly dzien.
  • justyna-64 08.04.11, 15:41
    Ogólnie ludzie, ktorzy są interesujący, nie lubię typów "macho", bo w pewnych sytuacjach przekłada się to na brutalnosć w stosunku do bliskich.
  • sanszajn84 15.04.11, 14:37
    Każdy ma to coś w sobie, tylko nie każdy potrafi to dostrzec w drugim człowieku.

• wiercipietek158 13.04.11, 12:23
    Najpierw witam czytających (jestem tutaj nowy). A mnie podoba się ten kto mi się podoba,to tak jak z muzyką ładna ta którą przyjemnie się słucha.To coś Istnieje !!! kiedyś po 2 dniach uciekłem od bardzo brzydkiej dziewczyny, wiedziałem... jak zostanę to się zakocham. Ale wtedy byłem baaardzo młody a teraz wiem że i głupi TO COŚ to taka żadkość jak Wielbłąd w lesie. Spotkaliście kiedyś wielbłąda w lesie ?
  • justyna-64 14.06.11, 12:43
    Wielbląda w lesie nie spotkałam ale mam kilka sąsiadek które jak wracają z zakupów to są tak obładowane podobnie do wielbłądow :)
  • wiercipietek158 14.06.11, 18:58
    I właśnie jest to jeden z elementów -tego coś- kobiety robią latami coś co facet nie robił by nawet przez tydzień.
  • mumba83 19.06.11, 22:18
    oj, bo czasami z tą chemia bywa tak, ze: ani nie jest przystojny, ani zagadać nie umie, a jak już się odezwie, to katastrofa gramatyczna, kompletnie inny, niż ten wymarzony, ale cos tak do niego ciagnie, jak neodymowy magnes przyciąga licznik ;) i wytłumaczyc się racjonalnie tego nie da....
    a tak wogole, to uwielbiam puszystych facetow
  • streter 28.06.11, 16:30
    Witam,

Mi się podobają bardzo puszyste dziewczyny, w sumie to raczej można by nazwać sexy plus size. Duże rozmiary to jest to co mi się naprawdę bardzo podoba. O na przykład: www.mylady.pl/suknie-i-sukienki/236-rena-collection-sukienka-apulia-bialo-czarny.html
  • justyna-64 14.07.11, 10:51
    a mi sie wydaje że spamujesz?
    --
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba :)
  • mzapatko 05.02.13, 17:30
    Pominę cechy charakteru też bardzo ważne. Najbardziej lubię dziewczyny z lekką nadwagą, o proporcjonalnych kształtach, wprost - równo otłuszczone. Odpowiednich rozmiarów biust, okrągły, trzęsący się brzuch mogą być wałki ,pulchne boczki, odpowiednio tłuste pośladki i uda (żeby nimi tarła jak chodzi ;D ) Cellulit toleruję. Buzia może mieć okrągłe policzki i podwójny podbródek. Fajnie jak ramiona są okrągłe, trochę obrośnięte tłuszczem miękkie.
  • fanspp 22.05.14, 22:29
    Temat forum związane jest z tematem plus size dlatego też zapraszam na pierwsze polskie targi size +

informacje o wydarzeniu znajdziecie na FB

www.facebook.com/events/230467927148511/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka