Dodaj do ulubionych

Modna odzież w rozmiarze XL

27.05.11, 16:02
Właśnie wprowadzamy modną odzież w szerokiej gamie rozmiarów w naszym sklepie. Zainteresowane Panie zapraszam allegro.pl/listing.php/user?us_id=20083093

Odzież w rozmiarze 40-52 oznaczona jest różową ikona XL.
Edytor zaawansowany
  • streter 27.07.11, 22:25
    a ja ostatnio trafiłam na sklep internetowy dla puszystych www.mylady.pl duże rozmiary, moda plus size, JOQA Fashion plus Size, sukienki dla puszystych, bluzki xxl, bielizna xxl. Bardzo szybka wysyłka i przystępne ceny. Szczerze polecam!!!
  • taniomoda 31.07.11, 15:12
    Zapraszamy do sklepu:
    www.monmar.istore.pl
    Tania odzież markowa nowa i używana już od kilku zł

Rozmiary od 34 do 50
  • karenxl 28.12.11, 11:25
    a może warto zajrzeć tutaj? ;o)
    www.puszystystyl.pl
  • kos-ko 31.01.12, 11:43
    Moja mama kupiła sobie sukienkę tutaj: donnevere.pl/sukienka-alessia-id-2.html Wyglądała w niej bardzo elegancko i kobieco. Nie spodziewałam się, że dobrze skrojona sukienka może odjąć jej tyle kilogramów. A tu prosze..
  • www.vesto24.pl 17.07.13, 18:37
    www.vesto24.pl najlepszy moim zdaniem sklep dla puszystych, fajne sukienki, t-shirty i jeansy XXL
  • visantpl 24.08.13, 20:22
    I o to właśnie chodzi, aby ubrania ukazywały nasz blask, a tuszowały mankamenty!
    Staramy się, aby nasze ubrania spełniały te wymagania.
    Sprawdźcie same: visant.pl/
    Pozdrawiam! <3
  • salonmodyxxl 07.09.12, 10:19
    W sieci znajduje się mnóstwo sklepów internetowych z odzieżą dla puszystych. Jednym z godnych polecenia jest www.salonmodyxxl.pl, w którym ciekawe i modne ubrania dla puszystych znajdą dla siebie Panie starsze, ale również młode dziewczyny.
    Sklep www.salonmodyxxl.pl posiada w swojej ofercie również bieliznę dla puszystych, stroje kąpielowe duże rozmiary, a także zmysłową bieliznę xxxl
  • twojexxl 10.11.12, 16:52
    W naszym sklepie i na aukcjach Allegro znajdziesz seksowną bieliznę dla Pań noszących duże rozmiary. Oferta od rozmiaru 42 do 56 ( XL - XXL - XXXL- XXXXL - XXXXXL )

twojexxl.pl/
    twojexxl.na.allegro.pl/
    www.facebook.com/twojeXXL
  • daniela67 17.12.12, 16:11
    Witam! Mam do sprzedania kilka rzeczy w wiekszych rozmiarach, w tym sukienki wieczorowe, zapraszam do przegladania!
    allegro.pl/listing/user.php?us_id=5087136
  • olguch 07.03.13, 23:10
    witam, duńska odzież do 58+ na mit.na.allegro.pl, ponad tysiąc ofer i codziennie nowe dostawy! zapraszamy serdecznie :)
  • riwiera_turecka 13.06.13, 19:31
    najdeal.pl/oferta/443
  • yooca 25.06.13, 13:16
    A my gorąco polecamy sklep: yooca-outlet.pl/ - trwa tam właśnie promocja odzieży damskiej dla puszystych! Wybrane egzemplarze markowej odzieży letniej 30% taniej!
  • szafasizeplus 18.08.13, 00:09
    A ja Was serdecznie zapraszam na ciekawego bloga, który jest tylko o ciuchach 42+. Cały przekrój, polskie i zagraniczne marki czyli moda na krągłości - wszystko w jednym miejscu. Często aktualizowany. Okazuje się, że tych marek jest mimo wszystko więcej niż można się spodziewać. szafasizeplus.blogspot.com/
  • monikabercia 27.09.13, 14:46
    Jak mówimy moda dla puszystych, to powinniśmy chyba pomyśleć o stronach gdzie poruszane są takie tematy. Odzież dla puszystych, bielizna dla puszystych, zdrowie puszystych, odchudzanie puszystych, uroda puszystych. Takie oraz inne artykuły tylko zawiera portal dla puszystych, czyli PortalPuszystych.pl
  • domiina 09.10.13, 14:10
    o tym można znaleźć więcej modafon.pl/996-moda-dla-puszystych.html
  • riwiera_turecka 06.11.13, 16:12
    W Warszawie od 4.11.2013 działa sklep stacjonarny TWOJE XXL, do tej pory był tylko dostępny w sieci www.twojeXXL.pl i www.twojeXXL.na.allegro.pl. Fajne ciuszki i sexi bielizna - w sklepie stacjonarnym dodatkowo duży wybór biżuterii. Rozmiary - nawet do 60.
    Sklep Warszawa, Jana Pawła II 43a, pawilon 36B, podziemie
  • www.vesto24.pl 06.11.13, 21:49
    ja tam jednak wole przez internet, w stacjonarnym sklepie zawsze lustrują czy aby taki rozmiar a może powinna większy... nie lubię .. a przez internet nikt mnie nie widzi nikt mnie nie ocenia... polecam wszystkim www.vesto24.pl
  • puszystaona30 21.01.14, 13:59
    Polecam nowy sklep dla puszystych www.bylola.pl. Kupiłam tam kilka fajnych rzeczy w przystępnych cenach. Mają aktualne kolekcje Zizzi/ZAY/VETO/STUDIO/CARMAKOMA i inne w rozmiarach chyba od 44 do 60. Ceny niższe nawet o 70 % od cen na metce. Można tam znaleźć sukienki dla puszystych, bluzki XXL, spodnie i dużo innej odzieży w dużych rozmiarach. Widziałam, że sprzedają też na allegro.

Ahhaa i odnośnie portalu dla krągłych Pań bez względu na wiek i rozmiar polecam pierwszy w Polsce serwis o tej tematyce www.xl-pozytywnie.pl. Jest tam wiele ciekawych artykułów i forum użytkowników.
  • ellmode 04.02.14, 11:25
    zapraszam: ellmode.pl/
    Strona skierowana jest nie tylko dla osób noszących większy rozmiar, ale dla każdej z nas, która chce przestać siebie oceniać i zacząć doceniać siebie. Ellmode to projekt kreowania wizerunku, dla każdej z nas, która ma z tym trudności, na co dzień, a w szczególności, gdy nosisz większy rozmiar. Oprócz porad stylistycznych znajdziesz tu artykuły o urodzie, wizażu, modzie, psychice, żywieniu. Jednym słowem, wszystko, to, co każdej kobiecie towarzyszy w życiu codziennym.
    Każda z nas zasługuje na to, by codziennie czuć się wyjątkowo.
  • fanspp 22.05.14, 21:49
    w czasie targów też będą fajne kolekcje ubrań www.facebook.com/events/230467927148511/
  • fanspp 22.05.14, 22:29
    Temat forum związane jest z tematem plus size dlatego też zapraszam na pierwsze polskie targi size +

informacje o wydarzeniu znajdziecie na FB

www.facebook.com/events/230467927148511/
  • mago-sha 09.06.14, 08:17
    Mam pytanie do znających się bardziej na modzie niż ja:)upatrzyłam sobie spodnice na www.gaba-fashion.pl/ moje pytanie brzmi, jaki krój spodnicy, odpowiada nam.. kobietom plus size najbardziej? Zastanawiałam się nad taką długością przed kolano, ale czy to jest dobre wyjscie?
  • markowaplus 28.11.15, 13:53
    W zasadzie jest tak, że nie ma reguły jaka długość spódnicy jest najlepsza. Zależy to wielu czynników. Przede wszystkim od budowy nóg. Jeśli nogi są posągowe i raczej grubsze spódnice należy wybierać o długości w kolano. Wtedy je równy podziała sylwetki i proporcje pięknie są zachowane. jeśli nogi są szczupłe polecam spódnice przed kolano. Inaczej sytuacja ma się dla dziewczyn młodych im w zasadzie pasuje każda długość spódnicy ( oprócz do łydki). Należy pamiętać, że 90% uprzedzeń istnieje tylko w naszych głowach, ludzie patrząc na nasz zewnątrz nie zauważają naszych kompleksów tylko w naszej głowie są one widoczne.
    Tak więc , jeśli jesteś młoda , to zasuwaj po tą spódnicę i nie oglądaj się na nic.
    www.markowaplus.pl
  • hebe_83 18.08.14, 17:09
    Wyprzedaż lata w butiku Kiecki.pl z piękną odzieżą damską plus size.
    Duży wybór, super ceny już od 30 zł!!!

Zapraszam po więcej info na www.facebook.com/kieckipl
    Sklep stacjonarny mieści się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 107.

Zapraszam serdecznie!
    Kiecki.pl Boutique
  • matylda.rojek 09.03.15, 13:22
    ja też lubię ta markę,w całej Polsce jest około 60 salonów, to sporo, w tym jak pisze koleżanka nawet w outletowych cenach, dzięki czemu można więcej sobie kupić niż w regularnej sprzedaży
  • domi_nika81 09.03.15, 15:17
    w outlet center jest 50% na drugi item jak ktoś jest zainteresowany
  • matylda.rojek 09.03.15, 13:52
    to duży plus, na niektórych sklepach na wejściu powinno wisieć jakieś oznaczenie, ze rozmiary maja od XXS do M, a nie chodzisz, oglądasz i stwierdzasz że ani jednej rzeczy nie ma dla Ciebie
  • klaudia4508 06.09.15, 23:19
    Wejdz na allegro na nick malgo_rzata_1, masz rozmiarowke polską do 52 i polskie sukienki, eleganckie, kupilam dwie wiem co mowie, nosze 48/ 50 i to jest to.
  • kasia9121 20.11.15, 09:56
    Kilka razy zrobiłam duże zakupy w sklepie online. Jednak z mojej ostatnie przesyłki nie jestem zadowolona pomimo dokładnego pobrania miary spodnie okazały się za duże. Uprzejmie prosiłam o możliwość wymiany jednak prośba nie została zrealizowana. Mieszkam zagranicą lubię Polskie marki . Szczerze nie polecam. Pierwsza kwestia zawyżone rozmiary , druga obsługa. Na rynku jest wiele dobrych polskich marek.
    Proszę przemyśleć zakup.

Pozdrawiam.
  • bigusia1 27.11.15, 12:16
    Dzień dobry ja poszukuję fajnych ciuchów dla mojego męża który niestety zachorował kilka lat temu i niestety przybrał powaznie na wadze. Nie szukam brzydkich, zwykłych worków, tylko jakiś fajnych meskich ciuchów, w rozmiarze 5XL. Mimo ze napisalam ten komentarz rowniez poszukuje w internecie, zeby nie bylo ze nie szukam i zaraz ktos na mnie naskoczy. Napisalam bo moze ktos ma cos nowego i ciekawego dziekuje i pozdrawiam
  • chinczyk_japan 30.11.15, 14:29
    Witam Cie Bigusia ja jestem dosc obszernych gabarytow i kupuje tylko przez internet bo naprawde jest problem jesli chodzi o sklepy stacjonarne ... dlatego polecam Tobie taki sklep internetowy z ktorego ja biore ciuchy i zapewniam Cie ze nie sa to worki , wiadomo ze nie ma co sie spodziewac super pieknych ubrac bo one same w sobie przez swa wielkosc nie beda niestety zbyt piekne bmc-zone.pl/ to jest ten sklep tylko dla facetow i mozna kupic ladne ubrania , przesylka tez jest bezproblemowa
  • bigusia1 01.12.15, 11:15
    Dziękuję tobie bardzo za zrozumienie, o coś takiego właśnie mi chodziło, ciuchy ladnie wyglądające, ale cena też adekwatnie niewysoka. Jest mi bardzo ciężko z tym, że tak bardzo ludzie o trochę większych gabarytyach są tak dyskryminowani, jeśli chodzi o ciuchy... A jak tam jest z przesyłką, trzeba czekać tydzien na bluzkę?
  • chinczyk_japan 01.12.15, 14:21
    Witam nie tutaj akurat jest dość szybko bo kurierem jeden dzień, a darmowa opcja to 48 godzin od przesylki z tego co sie orientuje. Pozdrowienia
  • markowaplus 30.11.15, 14:32
    www.markowaplus.pl
    wyższa pólka, ale odzież z klasą
  • halina_kreatywna 14.12.15, 19:48
    polski producent odzieży w regularnej rozmiarówce i dla puszystych: www.facebook.com/sandmacodziez
  • walpio78 18.12.15, 13:28
    jeśli chodzi o odzież męską w większych rozmiarach to zdecydowanie polecam sklep www.2xldo8xl.pl , ceny moze i wyzsze ale jakosciowo super. Z mężem zamawiamy już ładnych kilka lat. Dostawa ekspresowa, ze zwrotami też nie ma problemów.
  • malgosiaxl 21.10.16, 17:45
    Ciężko jest ja mam rozmiar 50 i powiem ze jak jest jakaś okazja i potrzebuje cos fajnego kupić to wychodzę z płaczem z prawie każdej galerii znalazłam prze facebook nowy sklepu z modnymi ubraniami polskich marek dla kobiet poszytych od rozmiaru XL . karko.pl
  • yoursclothing 05.10.17, 13:45
    Hej, Sprawdźcie tą strone, jest naprawdę świetna, modne ciuchy i super ceny, polecam: www.yoursclothing.pl
  • zakupyumarysi.pl 06.03.19, 13:06
    Rewelacyjny sklep internetowy z odzieżą plus size to xelka.sklep.pl Mają duże rozmiary od 40 do 60. Kupowałam tam już kilka razy i za każdym razem ciuszki trafione idealnie z rozmiarem. Ceny sa na każdą kieszeń. Ostatnio na wyprzedaży upolowałam sweter za 39,00zł i bluzeczki z krótkim rękawem po 29,00zł. Jednak największy dział to eleganckie sukienki dla młodych jak i dojrzałych Pań. Razem z mamą kupowałyśmy tak sukienkie na wesele. Mama ma zawsze problem by kupić sukienkę a w tym sklepie super jest to, że większość eleganckich kiecek można skorygować pod wymiar gratis! Wysyłka bardzo szybka no i przesympatyczna i bardzo pomocna Pani z obsługi klienta, któa pomogła z doborem rozmiaru.
  • zakupyumarysi.pl 08.05.19, 17:43
    Bardzo duży wybór fajnej odzieży dla puszystych jest w sklepie internetowym xelka.sklep.pl/
    Mega duży wybór eleganckich sukienek w rozmiarach od 40 do 60 oraz szycie na wymiar. Są też bluzki na wiosnę w promocji teraz po 29zł (!!), spodnie, tuniki itd. Warto sprawdzić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka