Dodaj do ulubionych

Plus-Size-Fashion odzież damska w dużych rozmiarac

17.10.11, 22:10
Gorąco polecamy nowy sklep, w którym oferowana jest odzież damska w dużych rozmiarach
Wyjątkowa moda plus size dostępna jest w przystępnych cenach.
W sklepie znaleźć można mnóstwo wyrobów zarówno dla dojrzałych Pań, ale również dostępna jest młodzieżowa odzież duże rozmiary.
Sklep ten jest o tyle wyjątkowy, że tempo realizacji zamówień jest ekspresowe !!!
Edytor zaawansowany
  • streter 06.11.11, 21:33
    a ja ostatnio trafiłam do rewelacyjnego sklepu z modnymi ciuchami dla puszystych kobiet

www.mylady.pl
    świetne ciuszki i gatunek rewelacyjny
    --
    moda dla puszystych, duże rozmiary www.mylady.pl
  • szafasizeplus 18.08.13, 00:23
    Jeżeli to jeszcze aktualne to ja zapraszam na ciekawego bloga, który jest tylko o ciuchach 42+. Cały przekrój, polskie i zagraniczne marki czyli moda na krągłości - wszystko w jednym miejscu. Często aktualizowany. Okazuje się, że tych marek jest mimo wszystko więcej niż można się spodziewać. szafasizeplus.blogspot.com/
  • visantpl 24.08.13, 20:17
    To ja również skorzystam z okazji i zaproszę Panie do mojego sklepu na www.visant.pl
    Wszelkie sugestie oraz pytania mile widziane!
    Zapraszam i pozdrawiam,
    Jagoda.
  • szukajacmilosci2 17.03.19, 23:56
    Rewelacyjny sklep internetowy plus size to XELKA . Właśnie zaczęły się dodatkowe wyprzedaże <3 Bluzka na wiosnę za 29,00zł lub apodnie rybaczki za 29,90zł. Łap linka xelka.sklep.pl/wyprzedaze Wysyłka w ciagu 24h!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka