Dodaj do ulubionych

Znani epileptycy

22.10.10, 03:28
Czy znacie jakichś słynnych epileptyków. Oczywiście nie osobiście tylko czy słyszeliście o znanych epi -przypadkach? Ja jestem trochę niedokształcona w tej kwestii bo wiem tylko o Eltonie Johnie...A i jeszcze o młodszym synku Davida Beckhama, ale to żadna "sława"
Edytor zaawansowany
 • celinaes 22.10.10, 08:20
  Juliusz Cezar, Sokrates, Napoleon Bonaparte, Iwan V Romanow, Papież Pius IX, Włodzimierz Lenin, Fiodor Dostojewski, Aleksander Wielki, Joanna d’Arc, Karol Wielki, Moliere, Alfred Nobel i Vincent van Gogh.
 • very.martini 22.10.10, 11:20
  Pewnie znowu dostanę po nosie, jak to ja, ale - wybaczcie pytanie - lepiej Wam takie dociekania robią na ego czy co? Elton John ma padaczkę, Robbie Williams nie ma, co dziwne, biorąc pod uwagę tryb życia, jaki prowadził - no i co z tego? Gdybyście cierpieli na alkoholizm, to zrobilibyście listę sław chorych na to samo? Na pewno byłoby łatwiej, bo ta choroba jakoś zatacza szersze kręgi...
  Chyba nie ma co wyliczać i szukać, tylko znaleźć dobre miejsce dla własnego ego

  16%VOL
  22%VAT
 • celinaes 23.10.10, 23:12
  Wybacz martini...
  Moje ego mi sugeruje, że kiedy Florencja zadaje pytanie, to mogę grzecznie na nie odpowiedzieć i nie powinnam jej oceniać, ani dopatrywać się niczego niestosownego.
  Poczułam w tym poście zachętę do aktywności, rodzaj optymistycznego przesłania, że padaczka nie zamyka wcale drzwi, nie przeszkadza w rozwoju i osiąganiu sukcesów w różnych dziedzinach.
  Alkoholicy też mają sławnych przedstawicieli i też mi to nie przeszkadza.
 • limah 24.10.10, 18:32
  A ty zła martini idź do kąta-już dostałaś,
  Czy Twoje ego już jest zadowolone?
  Nie porównuj epi do alkocholizmu, ponieważ epi to nie kwesti odstawienia kieliszka tylko coś o wiele wiecej....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka