oligoepilepsja Dodaj do ulubionych

Witam wszystkich! Po dłuższej nieobecności powracam na forum. Wiele się zmieniło w moim życiu....m.in. sprecyzowano rodzaj mojej padaczki, na oligoepilepsje. Czy spotkaliście się z takim określeniem? Czytałam troszkę na internecie o tym, ale w sumie nie ma aż tak sporo informacji na ten temat.
Ze zmian no coz....odstawialam dalej leki, bralam juz tylko 150mg rano Trileptal i nic wiecej....ponad 10 lat bez atakow....no i.....niestety "cos" sie zdarzylo pewnego ranka. Moze nawet nie byl to "swoisty" atak, cos na jego ksztalt, ale niestety spowodowalo to rozwalenie zupelnie znowu mojego "poukladanego" zycia. Nie stracilam przytomnosci, bylam swiadoma, ale czulam ogromny strach, przerazenie wrecz, trzeslam sie jak galareta itp..nie bede wam tu szczegolow opisywac w kazdym razie poszlam do swojej neurolozki powiedziala zebym darowala sobie na dłuższy czas odstawianie leków i powróciła do dawki 2 x 150mg Trlileptalu. Teraz czekam na EEG, jestem juz cała w nerwach....bo znów powróciły przez to wszystko lęki, boję się że dostane ataku, ciągle źle się czuje....wpadam w jakieś załamanie, ciągle płacze...mi bliscy mnie wspierają, ale cóż...moja mama choruje na nerwicę, więc niechcę jej obciążać dodatkowo swoimi problemami, mój partner bardzo mi pomaga, ale ileż można kogoś pocieszać.... jak ten codziennie ryczy bez powodu....
Cóż znów nadszedł dla mnie ciężki czas....słyszałam też coś o tzw. aurach? pogotowie mnie o to pytało jak przyjechali...ale w sumie ja nawet niewiem co to jest? nigdy tego nie miałam? czym to się objawia? z jednej strony chciałabym wiedzieć, a z drugiej boje się że jak się już dowiem, to w każdym swoim "złym" samopoczuciu będę się doszukiwać właśnie takiej "aury" i wtedy to już chyba zupełnie zwariuje....

A miałam tyle planów....:(( miałam w końcu zdecydować się na dzidziusia.....teraz jestem załamana...wszystko straciło sens....
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • oligoepilepsja -
    zmeczona85 05.03.12, 19:12

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.