• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Topamax a chudnięcie Dodaj do ulubionych

• 06.06.12, 12:46
    Dużo spadliście z wagi na topamaxie?
    Ja nigdy nie reagowałam na leki wahaniami wagi (np. nic nie przytyłam na depakinie), a teraz waga mi leci w dół i zastanawiam się, czy się zatrzyma i kiedy.
    Zwłaszcza, że ciągle zwiększam topamax i nie dojechałam jeszcze do założonej dawki. Neurolog chce, żebym jednak doszła do dawki 100-0-100 (biorę teraz 50-0-75 z depakiną 500-0-500, lamitrin 150-0-150, z napadami poprawa).
    Czy Wy w końcu przestaliście tracić na wadze?

--
    There's no point in living if you can't feel alive...
    Zaawansowany formularz
    • 06.06.12, 22:56
      ja po topamaxie bardzo schudlam-cos ok 6 kg w niecale 2 m-ce. jak lekarz mnie zobaczyla, to szybko go odstawila:). bo ja z natury jestem bardzo szczupla, to po tym leku wygladalam juz jak kosciotrup.
    • 07.06.12, 20:02
      No ja od ok. 8 maja zwiększam i straciłam już prawie 4 kg. :-(
      A też nie miałam za bardzo z czego tracić.
      Z drugiej strony ten topamax dołożony działa, bo z napadami mi się uspokoiło...
      Tylko ta waga leci strasznie...
      --
    • 09.03.13, 07:03
      widze że ten topamax działa na każdego na wagę - ja ważyłem +/- 80 to po jakimś czasie zrobiło sie jakieś 72 kilo to znajomi mówili że mnie w domu nie karmią policzka mi się zapadli po prostu tragedia ale po tych już paru latach brania go waga mi się poprawiła ale na twarzy nie wyglądam jak kiedyś
      • 27.01.14, 14:20
        ale dlaczego tak się chudnie, czy dlatego, że się ma jadłowstręt i się nie jje czy normalnie sie odżywia ale ten lek powoduje chudnięcie?
        ja to biorę od 2 tygodni, początkowo przez tydzień 25 na noc teraz 2 tydzień 25 na noc i 25 na rano. Od 3 dni totalny jadłowstręt dosłownie nie moge wejść do kuchni, jest mi niedobrze, czy to minie?

--
        Życie człowieka jest twarde i ciężkie: jest bojowaniem na tej ziemi, dlatego trzeba się do niego przysposobić, hartowną pracą, aby zbytnio nie przygniatało, ani nie raniło.
        • 28.01.14, 14:56
          Nie mam pojęcia. Ja miałam jadłowstręt to raz, ale jakoś tak chyba coś w tej substancji jest. Neurolog mi mówiła, że Topamax w drugim obiegu krąży nielegalnie jako środek odchudzający. Ja spadłam z wagi do 45 kg, po odstawieniu już dobijam do 55.
          Ale nie na każdego tak działa, niektórym bardzo pomaga.

--
          • 08.04.15, 14:17
            no troche mnie odchudził :D
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.