Dodaj do ulubionych

Czy ktoś leczył się u dr. Dymitra Kostrica? Wawa

21.08.16, 22:10
Nie moge znaleźć żadnych opinii na temat tego lekarza czy ktoś z was chodził lub chodzi do tego lekarza? Potrzebuje opinii .
Edytor zaawansowany
  • jk-31 10.07.17, 11:34
    tak miałam do czynienia , szarlatan , wyrzucili go z Banacha i ze szpitala Przy Kasprzaka o tym nikt nie pisze
  • lanefretete 21.08.17, 11:32
    Możemy pogadać bardziej na priv??
  • cearoline79 08.05.18, 13:04
    Nie polecam. To sympatyczny człowiek i owszem, ale w tym zawodzie liczą się kompetencje. W marcu 2018, zgłosiłam się z m.in. lekkim niedowładem stopy. Pierwsze podejrzenie- kręgosłup. Zrobiłam rezonans-czysto. Na kolejnej wizycie zgłosiłam ze z noga jest już gorzej, ze zaczynam kuleć. Pan doktor stwierdził, ze to takie wrażenie bo mam napięcia mięśniowe. Zaznaczę ze nie zbadał i nie sprawdził mnie neurologicznie choć już zaczęłam zdejmować buty, by zaprezentować progresję. Lekarz stwierdził ze jestem tez zestresowana i powinnam zrobić rezonans głowy- przysadka mózgowa. Zapytałam czy to pilne, na co usłyszałam ze nic się nie dzieje i badanie może czekać miesiąc, nawet 2. Po 3 tygodniach niedowład się nasilił, wylądowałam w szpitalu. Rezonans wykazał guza! Prawdopodobnie glejak! Straciłam ponad 2 miesiące przez Pana doktora! To zaważy na moich rokowaniach! Panie doktorze, niech Pan traktuje pacjentów poważniej. Przecież wizyty i tak były prywatne a rezonans i tak z mojej kieszeni.
    Karolina
  • ana119 08.05.18, 16:08
    Potwierdzam że nie zaleca badań tylko strzela diagnozy na oko
  • alfala 01.10.17, 20:25
    Ja chodzę do tego lekarza już od dłuższego czasu i szczerze jestem bardzo zadowolona.Choruje na padaczkę od 7 lat i wcale nie było mi łatwo znaleźć dobrego neurologa a przez ten czas spotkałam niestety tylko dwóch. Z czego jeden w Rzeszowie. Obecnie prowadzi moją nie prostą ciąże i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby odmówił mi pilnej konsultacji także w weekend.
  • ana119 11.10.17, 13:08
    Podobno nie ma stosownych dyplomów. Za to m.in został wrzucony z Enel Med

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.