Dodaj do ulubionych

Levetiracetam Teva z Depakiną -

03.03.19, 14:03
Witam serdecznie. Od jakiś dwóch tygodni zacząłem zażywam rano i wieczorem Levetiracetam Teva 1000 mg z Depakiną Chrono 300 mg, i zauważyłem u siebie nietypowe objawy, a mianowicie: częste kołatanie serca, osłabiony apetyt, uczucie przebiegającego prądu po całym ciele, plus takie uczucie jakbym w każdej chwili miał dostać napadu, lecz do niczego nie dochodzi. Od czasu zaczęcia kuracji przestałem także dostawać ataków na tle nerwowym plus przestałem stosować tabletki czy syropy na uspokojenie; jedyny plus...
Wcześniej stosowałem Levetiracetam 2 x 1 plus Frisium [pół tabletki na noc] i nie miałem takich odchyłów, chociaż wtedy miałem częstsze ataki, gdzie musiała przyjeżdżać karetka... Czy to może wina tego, iż Leva niekoniecznie dobrze współgra z Depakiną . Czy ktokolwiek stosuje razem Leve i Depakinę i może mi coś doradzić, czy zwyczajnie potrzeba więcej czasu, by organizm się przyzwyczaił. Bardzo dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • lanefretete 03.03.19, 16:22
    Ja bym poczekała jeszcze z 2 tyg. bo zwykle tyle potrzeba na ustabilizowanie się jeśli po tym czasie objawy nie ustąpią nie jest to lek dla CIebie. Oczywiście uderzaj szybciej jesli objawy się za ostrzą
  • mawu88 03.03.19, 16:41
    lanefretete napisała:

    > Ja bym poczekała jeszcze z 2 tyg. bo zwykle tyle potrzeba na ustabilizowanie si
    > ę jeśli po tym czasie objawy nie ustąpią nie jest to lek dla CIebie. Oczywiście
    > uderzaj szybciej jesli objawy się za ostrzą

    Bardzo ci dziękuję za pomoc. W takim razie pożyjemy zobaczymy... i tak wizytę u neurologa mam dopiero 18 marca. Pozdrawiam.
  • casa1407 04.03.19, 03:54
    Ja biore te dwa leki od bardzo dawna w dawce 2x1000. I na początku z tego co pamiętam też mialem podobne objawy do momentu aż organizm się nie nasycil. Ale u mnie to zupełnie inna rozmowa bo ja mam aktualnie wprowadzany już 5 lek jednocześnie - padaczka lekooporna.
    Aktualnie jestem na Depakinie 2x1000, Levetiracetamie 2x1000, Petinimidzie 2x500 Lamitrinie 2x50 I teraz doszedł Lacosamide Teva i też zaczynam powoli swirowac. Zupełnie nie chce mi się spać, czy widzę zamglenie lub podwójnie. Podobno to normalne ale cóż. Zobaczymy. Ja swojego mam 28 marca. Masakra.
  • ala.siera 28.08.19, 07:50
    Ja stosowałam te leki i nie miałam takich objawów, a na początku brałam 1750 mg Levetiracetamu i 750 mg Depakiny dziennie. Za to wypadały mi włosy :-(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka