Dodaj do ulubionych

lamotrix - swędzenie skóry - miał ktoś tak?

05.10.08, 16:41
Witam wszystkich i proszę o pomoc!

Drugi tydzień tak mam ustawione leki :

rano : 1 x Neurotop 300 / 1 x Lamotrix 100

wieczorem : 1 x Neurotop 600 / 1 x Lamotrix 100

Od kiedy mam niewiele zwiększoną dawkę Lamotrixu, strasznie swędzi
mnie skóra ( tylko na łydkach, wewnętrzna strona ud i ramiona).

Czy może być to spowodowane zwiększeniem dawki?
Wcześniej nic takiego nie miałam.

Co mogę z tym zrobic? Może odstawić Lamotrix?
Wizytę u neurologa mam dopiero za 3 tygodnie.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Justyna
Obserwuj wątek
    • yoga30 Re: lamotrix - swędzenie skóry - miał ktoś tak? 05.10.08, 16:55
      U mnie z tym Lamotrix było podobnie.Tzn. miałam dużo wysypek na
      nogach, nawet pod stopami.
      Ale do tej pory nie wiem czy dobrze zrobiłam, ze zmieniono mi lek.
      Rodzinna chciała mi dać chwilowo maść, potem zrezygnowala patrząc że
      mam zaliczam się do Epi. No i neurolog zmienił lek na Keprrę.
      A ja do tej pory mam pytanie, a może maść by pomogła, bo wysypka nie
      wiadomo od czego.
      Może spróbuj narazie maść. "Dezynfekuj się" jak się da. Pa!
      • justine74 Re: lamotrix - swędzenie skóry - miał ktoś tak? 05.10.08, 17:01
        Dzięki za szybką odp.!
        U mnie to się jeszcze tak beznadziejnie złożyło, że w tym samym
        dniu, gdy zwiększyłam dawkę, umyłam się nowym żelem pod prysznic.
        I na początku myślałam, że to jakieś uczulenie na kosmetyk. Ale
        przez dwa tygodnie? To chyba niemożliwe. Co polecacie na
        ewent. "dezynfekcję"?
        A może odstawić Lamotrix do wizyty u lekarza i zostać tylko przy
        Neurotopie? Może macie większe doświadczenie ode mnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka