Dodaj do ulubionych

Turowo koło szczecinka

08.11.10, 17:28
Hurtownia PIEST to oszuści.Zapłaciłam za towar po miesiącu bezskutecznego oczekiwania sprawa trafiła na policje,wtedy dopiero pan Radosław P.raczył mi wysłać towar ale zamiast zamówionego creamu same śmieci dostałam.OSZUŚCI...strata pieniędzy...RADZE UWAŻAC!!!!
Obserwuj wątek
    • alinka1959 Re: Turowo koło szczecinka 10.11.10, 16:21
      real-viola napisała:

> Hurtownia PIEST to oszuści.Zapłaciłam za towar po miesiącu bezskutecznego oczek
      > iwania sprawa trafiła na policje,wtedy dopiero pan Radosław P.raczył mi wysłać
      > towar ale zamiast zamówionego creamu same śmieci dostałam.OSZUŚCI...strata pien
      > iędzy...RADZE UWAŻAC!!!!

WITAM
      Ja mam wręcz inne spostrzeżenia, znam tych państwa osobiście co tydzień się u nich zaopatruję,
      pofatygowałam się na początku kontaktu do nich osobiście. Bardzo miło mnie przyjęli do dziś dnia z Panem Radosławem mam bardzo dobry kontakt. Na jakość towaru nie narzekam, a po kilku zamówieniach przeszliśmy na wysyłkę pobraniową. Co chcę to mam
      Mam jeszcze jedną sugestie czytając te posty tutaj że to jest konkurencja która specjalnie te posty wystawia bo po kontaktach z tą firmą jakoś mi trudno w to uwierzyć.
      NAPRAWDĘ POLECAM!!!
      • real-viola Re: Turowo koło szczecinka 10.11.10, 23:29
        nie jestem konkurencją,prowadze sklep z odzieżą używaną i zostałam oszukana a pani tak ich broni że aż miło.Czyżby to sam pan Radosław lub p.Marzena na swój temat same pozytywy wypisują???
        • alinka1959 Re: Turowo koło szczecinka 11.11.10, 07:41
          Nie ani nie jestem p.Radosławem ani p.Marzeną ale widzę co Pani tu wyczynia i jakie głupoty wypisuje ZNAM LUDZI NIGDY BY CZEGOŚ TAKIEGO NIE ZROBILI.
          A dlaczego pani do tej pory nie poszła do sądu?
          Przecież jak Pani mówi ma pani fakture i te ciuchy
          Przecież jak Pani pisze o tym wszystkim to wygra Pani sprawę na 100%
          Czemu Pani tego niezrobi...?
          Bo dobrze Pani wie że nie ma Pani racji a te wszystkie Pani wpisy z dwóch pANI kont mają tylko zaszkodzić WIZERUNKOWI FIRMY

Ale ma Pani pecha jest nas po prostu więcej "zadowolonych"

• real-viola Re: Turowo koło szczecinka 11.11.10, 13:12
            POWIEDZ MI KOBIETO DLACZEGO CHCIAŁABYM ZASZKODZIĆ WIZERUNKOWI FIRMY SKORO BYLIBY TACY KRYSZTAŁOWI JAK MÓWISZ??????? DO SĄDU NIE IDE BO SZKODA CZASU I NERWÓW ZA 370 ZŁ,ALE OSTRZEC INNYCH TO MÓJ OBOWIĄZEK.A JAK WYPŁYNIE JAKAŚ SPRAWA SĄDOWA CHĘTNIE POŚWIADCZE CO TO ZA LUDZIE.A TAK WOGÓLE TO JEST PANI JAKBY JEDYNĄ OSOBĄ KTÓRA TWIERDZI ŻE ONI SĄ W PORZĄDKU.JEŚLI BYLI BY TACY UCZCIWI POSYPAŁO BY SIĘ MNÓSTWO ODPOWIEDZI....
          • real-viola Re: Turowo koło szczecinka 11.11.10, 14:33
            a zastanowiła się pani nad tym dlaczego oszukał mnie a nie panią?ponieważ ja mieszkam ok.220 km od nich i nie pojade z awanturą.A pani jest na miejscu i jak coś będzie nie tak sama do nich pojedzie wyjaśnić.PROSZE POMYŚLEĆ ZANIM PANI SKOMENTUJE!!ja nie mam w tym żadnego interesu aby ich oczerniać,nie znam tych ludzi,na oczy ich nie widziałam.jedyne to rozmowa tel.z p.R,a potem cisza....i szmaty zamiast creamu.A oni się śmieją że następną naiwną okantowali.Mają po 21 lat i chcą się szybko dorobić,ale to nie na tym polega!!!RADZE SIĘ ZASTANOWIĆ!!!
            • alinka1959 Re: Turowo koło szczecinka 11.11.10, 17:58
              Ja mieszkam w okolicy Poznania i mam do nich ok 200 km tylko że na początku się pofatygowałam poznałam ich osobiście i nie żałuję paczki wysyłają mi co tydzień kurierem za pobraniem. Ja w sumie dzwonie raz w tygodniu do nich mówię co chcę i zawsze to dostaje a jak czegoś niema to od razu mówią co i jak. PO PROSTU NIE MAM KŁOPOTÓW Z TĄ HURTOWNIĄ
              • real-viola Re: Turowo koło szczecinka 11.11.10, 19:59
                cieszę się że jest pani zadowolona,naprawde!!! bardzo trudno jest znaleźć dobrą hurtownie a pani się to udało.Gratuluje.Niestety nie mogę powiedzieć tego samego....a chciałabym być tak samo zadowolona jak pani...niestety .Co do pana R to wcześniej handlował kołdrami i też nie miał zbyt pochlebnych opinii.Można łatwo znalęźć kilka na forach.
                Mam nadzieję że po tym jak wspaniale pani ich broni nie zawiedzie się pani...Z całego serca tego pani życzę...
    • piest12 Re: Turowo koło szczecinka 12.11.10, 07:21
      real-viola napisała:

> Hurtownia PIEST to oszuści.Zapłaciłam za towar po miesiącu bezskutecznego oczek
      > iwania sprawa trafiła na policje,wtedy dopiero pan Radosław P.raczył mi wysłać
      > towar ale zamiast zamówionego creamu same śmieci dostałam.OSZUŚCI...strata pien
      > iędzy...RADZE UWAŻAC!!!!

JA NAPRAWDĘ NIE UDOWODNIĘ SWOJEJ NIEWINNOŚCI JEDYNE CO MOGĘ ZROBIĆ TO ZAPROSIĆ DO KONTAKTU WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NAJLEPIEJ ABY PRZYJECHAĆ NA MIEJSCE GDYŻ MY NAPRAWDĘ NIE MAMY NIC DO UKRYCIA. NASZA FIRMA DZIAŁA NA NORMALNYCH ZASADACH PODDAWANA JEST KONTROLOM KTÓRE NIE STWIERDZAJĄ UCHYBIEŃ W PROWADZENIU DZIAŁALNOŚCI. MOŻEMY PRZEDSTAWIĆ ŹRÓDŁO POCHODZENIA ODZIEŻY GDYŻ NA NASZ TOWAR SPORZĄDZANA JEST CAŁA DOKUMENTACJA I WIADOMO NAWET Z JAKICH DZIELNIC I MIAST TA ODZIEŻ POCHODZI. TAKŻE WSZYSTKO JEST ROBIONE LEGALNIE A NAJLEPIEJ PRZYJECHAĆ I SAMEMU SIĘ PRZEKONAĆ.
    • alinka1959 Re: Turowo koło szczecinka 16.11.10, 08:14
      A ta Pani cały czas swoje przecież nikt nie chce już tego czytać już od dwóch miesięcy pisze Pani cały czas to samo zaraz będzie grudzień a Pani robi wszystko żeby dalej oczerniać tą firmę. O CO PANI W OGÓLE CHODZI !!! Ma Pani jakąś chorobę psychiczną czy co
      • real-viola Re: Turowo koło szczecinka 16.11.10, 12:52
        ha,ha zaczyna mnie pan bawić...na serio....pisać na forach o własnej firmie pozytywne komentarze to śmieszne....NAWET JEDNA OSOBA O PANU POZTYTWNIE SIĘ NIE WYPOWIEDZIAŁA PRÓCZ PANA SAMEGO TO DOPIERO MUSI BYĆ DLA PANA PORAŻKA...
    • piest12 Re: Turowo koło szczecinka 16.11.10, 17:22
      Wszędzie mogę panią znaleść ale Pani to ma zdrowie wszędzie Pani te głupoty wypisuje możemy dalej się tak bawić mi mojej firmie to nie szkodzi wręcz przeciwnie od kiedy zaczeliśmy ze sobą pisać na forach zainteresowanie moją hurtownią jak i dochody wzrosły. Nie pozostało mi nic innego jak powiedzieć DZIĘKUJE :) TAKIEJ REKLAMY TRZEBA MI BYŁO!!!
      Ludzie dzwonią żeby się dopytać o co chodzi w tym wszystkim, wtedy ich informuję że jest Pani niespełna rozumu, przy czym podaję porządne argumenty
    • asia2100 Re: Turowo koło szczecinka 17.11.10, 08:09
      Jaka wypowiedź jaka odwaga. Przeglądałam fora z ostatnich dwóch miesięcy prócz Pani nie ma nikogo kto by ten temat poruszał. No chyba przez dwa miesiące kogoś by Pani w końcu znalazła skoro taka zła firma
      • real-viola Re: Turowo koło szczecinka 17.11.10, 10:23
        i znów pan nick zmianił,zupełnie niepotrzebnie i tak wiemy kto to napisał. po pierwsze to pierwszy mój wpis jest z początku października,a to chyba jeszcze nie są 2 mies.po drugie opinie o hurtowni są swietnie usuwane-oto przykład :

www.kuptanio.pl/sklep/piest-pl/
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka