Dodaj do ulubionych

Praca za granicą

20.07.04, 11:50
Licencjonowane biuro pośrednictwa oferuje pracę za granicą w charakterze au
pair. Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz
doświadczenie w opiece nad dziećmi. Koszt programu 250 zł, zarobki od 200 do
500 euro (30 godzinny tydzień pracy). Informacje pod numerem tel 888-502-067
lub na maila; domi80@poczta.fm
Obserwuj wątek
          • domi801 Re: Praca za granicą 03.08.04, 16:47
            Nie, to jest moja praca baranku. Jestem konsultanktą biura au pair, nie
            wysyłamy dziewczyn do burdeli ani nie wywozimy polaków na obrzeża miast i tam
            ich nie zostawiamy samych sobie, uprzednio pobrawszy od nich pieniądze.
            Oferuję młodym ludziom możliwość pracy za granicą, za to dostają kieszonkowe a
            ja za to dostaję wypłatę która pozwala mi studiować. Z jednej strony wkurzają i
            bolą mnie zarzuty że jestem nieuczciwa a z drugiej rozumiem to-bo jest dużo
            takich nieuczciwych firm.

Czy z dobroci serca? Powiem Ci coś. Czasem piszą do mnie ludzie którzy
            potrzebują pracy ale z różnych względów nie mogą jechać jako au pair. Czasem są
            to ludzie z biednych rodzin, z regionów dotkniętych bezrobociem. I nie piszę im
            że nie mam dla nich nic do zaoferowania. Zawsze staram się coś podpowiedzieć,
            gdzie mogą zwrócić się o pomoc. Za to mi nie płacą...
            • wwwandal1 Re: Praca za granicą 03.08.04, 23:16

--
              Poruszam się ostatnio w temacie "praca za granicą" i nic prócz afer biur
              pośrednictwa i naiwnych,rozczarowanych ludzi -nie widzę.
              Niw dziw się ,że reaguje w taki sposób ale mam uczulenie...
              ...sprzedawanie ofert pracy np. w UK jest nielegalne i uważam,że takie powinno
              być w naszym kraju.
              Szukam pracy za granicą i jestem w stanie zapłacić za załatwienie dobrej
              pracy nawet 2000 pln ale nie wcześniej niż po miesiącu pracy .
              Nawet gdybyś napisała na tym forum,że jesteś chora na raka i pośrednictwo
              pracy pomaga Ci utrzymać się przy życiu -to nie zapłacę za pośrednictwo zanim
              nie stane na stanowisku pracy np. w UK czy Holandii.
              Żerowanie na najbardziej potrzebujących to antykoncepcja Janosikowa i nie
              mieści się w ramach mojego zdrowego rozsądku.
              Pozdrawiam
              www.ganja.com/software/2incrim.html
              • domi801 Re: Praca za granicą 07.08.04, 16:38
                Wspominając o pomocy ludziom z kłopotami finansowymi miałam na myśli coś innego
                niż wciskanie im na siłę swojej oferty. Po prostu jestem dość dobrze obeznana w
                temacie i nic mnie nie kosztuje jeśli komuś pomogę.

Dziś wieczorem będzie gotowa moja strona internetowa, znajdą się tam wszystkie
                informacje dotyczące wyjazdów z naszego biura. Zajrzeć można już teraz, ale
                dopiero wieczorkiem będzie lista państw w naszej ofercie.
                www.au-pair.bestnet.pl/
                Wwwandalu, nie musisz korzystać z usług biura pośrednictwa pracy. Jeśli sam na
                tyle dobrze znasz język obcy poszukaj ofert na stronie
                www.praca.gov.pl/eures/
                Ja też czekam na czasy kiedy w naszym kraju ustabilizuje się sytuacja
                ekonomiczna i spadnie bezrobocie.
                Pozdrawiam
                • walterbertin Oszustwo i prawda o Au Pair 04.01.05, 12:34
                  mowienie o programie czy ideii Au Pair jako pracy za granica to tak jak by
                  mowic ze harcerstwo (scauting) jest organizacja para militarna.
                  czy o ONZ jako organizacji imperialnej - pomylenie pojec.
                  +===================+
                  Program Au Pair ma chyba taka sama tradycje jak scouting czyli harcerstwo
                  Idea Au Pair zostala stworzony dla mlodych ludzi by ci poznali zycie w innym
                  miejscu niz swoje strony ojczyste - w rodzinie goszczacej - przez
                  uczestniczenie w codziennym zyciu tej rodziny w innym kraju czy regionie swiata

Au Pair znaczy "do pary"
                  - dobieranie do pary
                  1. rodzin goszczacych mlodego czlowieka w swoim kraju
                  i
                  2. goscia - mlodego czlowieka z innego kraju czy regionu swiata.

W programie Au Pair sa okreslone minimalne warunki jakie musi spelnic rodzina
                  goszczaca dla goscia w rodzinie - mlodego czlowieka
                  1. dach nad glowa - w dobrych ukladach oddzielny pokoj no ale jezeli nie ma
                  takiej mozliwosci to tak jak dla domownika.
                  2. wikt i opierunek - tak jak dla domownika
                  3. jakis kurs jezykowy dla mlodej osoby goszczonej - niekoniecznie Goethe
                  Institut czy British Councile lub odopowiednik francuscki czy hiszpanski lub
                  wloski z gornej polki
                  4. w miare mozliwosci finansowych rodziny goszczacej wycieczki krajoznawcze
                  dla mlodego czlowieka (takie same jak dla wlasnych dzieci).
                  5. w miare mozliwosci finansowych rodziny goszczacej kieszonkowe dla goscia
                  - naogol na takim samym poziomie jak dla wlasnych dzieci.

W ramach programu czy ideii Au Pair sa rowniez okreslone obowiazki dla mlodego
                  goscia a sa to:
                  1. Uczestniczenie w zyciu codziennym rodzinny goszczacej - a wiec rowniez w
                  praniu gotowaniu sprzataniu zakupach na prawach i obowiazkach domownika
                  2. Chec poznania jezyka i kraju w ktorym sa goscmi

Wszystko to ma tyle wspolnego z praca co nic - dlatego tekst twojej oferty
                  pochnie oszustwem i wlasciwie jest nieporozumienim.

W zalozeniu programu czy ideii Au Pair biura konsulatacyjne jak to ty nazywasz
                  powinny dzialac spolecznie
                  co najwyzej za zwrotem poniesionych kosztow (telefony, internet czy znaczki
                  pocztowe)
                  Dla porownania druh druzynowy tez nie pobiera pieniedzy za swoja spoleczna
                  prace z mlodzieza w druzunie harcerskiej (za moich czasow nie pobieral)
                  bo taka jest idea harcerstwa no i Au Pair.

Walter

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka