Dodaj do ulubionych

Chcę zostać konsultantką ORIFLAME!

07.08.09, 17:25
witam. Chciałabym zostać konsultantką oriflame. Nie mam osoby która by mogła
mnie wprowadzić w świat konsultantek oriflame. Nie znam dokładnie zasad
obowiązujących w tej firmie. Czy muszę wychodzić z domu aby zostać konsultantką?

Pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedzi!
Edytor zaawansowany
  • 01.05.10, 14:57
    witam mam na imię Adam i pochodzę z Jeleniej Góry.
    Jestem Starszym Menedżerem Oriflame od roku czasu więc mogę cię zapisać do mnie.
    Opowiem ci jakie będziesz miała korzyści w Oriflame.
    1 Od poniedziałku opłata wpisowa jest 1 zł
    2 Program witamy jeśli zrobisz przez 3 katalogi zamówienie okolo 220zł do 250 zł
    to masz 20-30-oraz kuferek kosmetyczny za 19,90 zielony ładny kuferek kosmetyczny.
    3 od ponieziałku jest taka promocja że jeżeli zapiszesz sie do Oriflame i zapisz
    oprucz tego 2 osoby i one wejdą na program witamy zrobią 100 punktów otrzymasz
    ładną wode emigne za 1zł.
    4 jeżeli osoba zrobi zamówienie na 100 pp otrzymuje odemnie prezent za 1 swoje
    zamówienie o wartosci 100zł wieć warto naprawdę.
    email mój - ori217@tlen.pl oraz moje gg 12499228 pozdrawiam i życzę powodzenia.
  • 09.08.09, 08:43

--
    ANIA

Mogę Cię wciągnąć do Oriflame pod swoje skrzydła :)

gg-8861243
  • 11.08.09, 11:29
    Ja jestem juz konsultantką. Nie musisz wychodzić z domu, ale w jakiś
    sposób musisz móc skontaktować się ze swoimi klientami żeby zlożyli
    zamówienie :) Można to zrobić przy okazji np. w pracy, szkole, czy
    po prostu kiedy się z tą osobą zobaczysz. Jeżeli chcesz, napisz do
    mnie na gg: 8527319 to odpowiem na każde Twoje pytanie (w miarę
    możliwości) dotyczące Oriflame :)
  • 13.08.09, 00:17
    Witam.
    Jestem konsultantką Oriflame od 7 katalogów :) Też nie miałam
    pojęcia jak się zapisać. Znalazłam stronę Oriflame w internecie i
    zapisałam się sama, tak o :) Trochę ryzykowałam, że moim "sponsorem"
    będzie ktoś z daleka, ale teraz już wiem, że nie było się czego bać.
    Współtpracuję z Anią z drugiego końca Polski i jest świetnie. Nigdy
    się jeszcze nie widziałyśmy, ale często piszemy i dzwonimy. Zamawiam
    od początku przez internet, a wszystkie wątpliwości wyjaśniam z moją
    sponsorką.
    Chętnie służę pomocą, w razie pytań.
    Pozdrawiam,
    Ania :)
    anna.noga@oriflame.biz
  • 24.09.09, 10:09
    Witam, ja ma dla Pani lepszą propozycję jeśli chodzi o sprzedaż przypominającą oriflame, proszę o kontakt marta-donarska@wp.pl
  • 25.09.09, 17:10
    maria_mb napisała:

> witam. Chciałabym zostać konsultantką oriflame. Nie mam osoby która by mogła
    > mnie wprowadzić w świat konsultantek oriflame. Nie znam dokładnie zasad
    > obowiązujących w tej firmie. Czy muszę wychodzić z domu aby zostać konsultantką
    > ?
    >
    > Pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedzi!

Witam!
    Zapraszam Cię do mnie. Moja grupa działa wg nowej metody OriNet. Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy że masz internet. Mamy Vademecum, w którym masz dokładnie wyjaśnione krok po kroku jakie są zasady w Oriflame. Nasza grupa jest jedyna w swoim rodzaju.
    Sponsor sponsorowi nie jest równy a u mnie nie zostajesz sama, zawsze pomagam swoim konsultantkom.Mają ze mną kontakt cały czas.
    Zapraszam na moją stronę. www.ania.mojeori.pl
  • 31.03.10, 16:34
    Poznaj korzyści płynące z posiadania karty Klubu Oriflame :

1. Oszczędzasz na zakupach produktów Oriflame do własnego użytku.
    2. Sprzedajesz kosmetyki i zarabiasz na różnicy pomiędzy cenami
    katalogowymi a cenami handlowymi.
    3. Budujesz swój biznes i zapraszając innych do współpracy. Twoje
    zyski wynikają z obrotów całej Twojej grupy.
    Dodatkowe atuty to :
    - brak minimalnej kwoty zamówienia
    - brak kar za niezłożenie zamówienia
    - odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

Uczestnicząc w Programie Witamy, otrzymujesz fantastyczne prezenty i
    korzystasz z dodatkowych ofert, przygotowanych specjalnie dla
    Ciebie, dzięki którym start w Klubie Oriflame jest jeszcze
    łatwiejszy.
    W Oriflame skorzystasz ze szkoleń kosmetycznych i marketingowych,
    spotkasz nowych ludzi i nawiążesz nowe przyjaźnie! Możesz
    potraktować Oriflame jako sposób na dodatkowy zysk lub
    pełnowymiarową karierę w biznesie.
    Już teraz pomyśl o swoich celach i oczekiwaniach: na co przeznaczysz
    dodatkowe pieniądze 200, 500, 1000 złotych lub więcej?
    W miarę rozwoju osobistego zyskujesz coraz więcej: premie, nagrody,
    zaproszenia na konferencje w egzotycznych miejscach.
    Jestem z Wrocławia - Strzelina, ale chętnie wprowadzę także osoby z
    innych miast :) Naprawdę warto!
    Dołącz do klubu Oriflame, nie musisz mieć doświadczenia zawodowego,
    aby zostać Konsultantem Oriflame.
    Zapewniam fachowe porady dotyczące używania kosmetyków i wszelką
    pomoc we wzajemnej współpracy.

SERDECZNIE PROSZĘ ZAINTERESOWANYCH O KONTAKT E-MAIL LUB
    TELEFONICZNY: szwioleta@wp.pl lub tel. 602 614 039.

• 30.04.10, 10:45
    Bądź niezależna zostań konsultantką Oriflame i zarabiaj duże pieniądze.
    Zamawiaj kosmetyki i stwórz swoją strukturę.
    To jest w zasięgu Twoich możliwości!!!!
    Wejdź i dowiedź się więcej
    www.my.oriflame.pl/kupony

kasiulekj@gmail.com

gg: 8708919
  • 07.07.14, 18:48
    Zapraszam do AVON
    Składając swoje pierwsze zamówienie z katalogu nr 9 na min. 160zł otrzymasz nowość Avon perfumy Instinct Forbidden!!! HIT KATALOGU nr 9
    więcej info:
    monika-adamska22@wp.pl
  • 01.05.10, 14:56
    witam mam na imię Adam i pochodzę z Jeleniej Góry.
    Jestem Starszym Menedżerem Oriflame od roku czasu więc mogę cię zapisać do mnie. Opowiem ci jakie będziesz miała korzyści w Oriflame.
    1 Od poniedziałku opłata wpisowa jest 1 zł
    2 Program witamy jeśli zrobisz przez 3 katalogi zamówienie okolo 220zł do 250 zł to masz 20-30-oraz kuferek kosmetyczny za 19,90 zielony ładny kuferek kosmetyczny.
    3 od ponieziałku jest taka promocja że jeżeli zapiszesz sie do Oriflame i zapisz oprucz tego 2 osoby i one wejdą na program witamy zrobią 100 punktów otrzymasz ładną wode emigne za 1zł.
    4 jeżeli osoba zrobi zamówienie na 100 pp otrzymuje odemnie prezent za 1 swoje zamówienie o wartosci 100zł wieć warto naprawdę.
    email mój - ori217@tlen.pl oraz moje gg 12499228 pozdrawiam i życzę powodzenia
  • 02.05.10, 19:08
    witam mam dla ciebie propozycje!
    Jestem konsultantką. mogłabyś u mnie zamawiać kosmetyki z tą zniżka 15 %, a
    swoim klientką sprzedawać po normalnej cenie. Wtedy obie miałybyśmy z tego zysk.
    Co o tym myślisz. ja zapisać nie moge jeszcze niko ponieważ dopiero drugi
    katalog jestem w Oriflame.... odpisz na mojego prywatnego emaila
  • 28.07.10, 12:30
    odezwij się do mnie. pomogę Ci w tym :)
    GG:5170789
  • 06.11.10, 17:11
    hej. ja też jestem z wrocławia. jestem konsultantką i jeśli nadal chcesz nią być to wszystko ci opowiem co i jak. napisz do mnie. moje gg: 22257080
  • 27.11.10, 18:11
    hej. jestem konsultantką oriflame. jeśli ty też chcesz nią zostać, napisz do mnie. Z chęcią wprowadzę cię do oriflame, odpowiem na pytania i wyjaśnię wszystkie wątpliwości. moje gg 22257080 e-mail lutek0810@onet.pl www.mojswiatoriflame.npx.pl
  • 11.04.11, 12:33
    Zapraszam do współpracy !!!
    Dodatkowe dochody … i nie tylko
    Naturalne produkty (kosmetyki, suplementy diety, galanteria, akcesoria) ... min. 23% taniej niż w katalogu.
    Szczegóły na mojej stronie internetowej
    www.oriflame.vgh.pl
    lub kontakcie mailowym (podaj nr telefonu a oddzwonię i porozmawiamy o szczegółach)
    --
    www.oriflame.vgh.pl
  • 27.07.11, 21:13

Bardzo tanie kosmetyki firmy szwedzkiej ORIFLAME !
    Zapraszam do sklepu internetowego tej firmy : www.mateuszdg.tvtom.pl
    TANIEJ NIŻ W KATALOGU . !!!!
  • 31.07.11, 18:01
    Zapraszam na stronę www,kasienka.mojeori.pl,tam znajdziesz wszystkie informacje o pracy konsultantki oriflame!
  • 31.07.11, 17:58
    Witaj! JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ KONSULTANTKĄ ZAPRASZAM CIĘ NA STRONĘ WWW.KASIENKA.MOJEORI.PL , Z NIEJ POBIEZESZ DARMOWE VADEMECUM,Z KTÓREGO DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO O PRACY KONSULTANTKI ORIFLAME.ZAPRASZAM CIĘ SERDECZNIE!
  • 31.07.11, 18:07
    Nie musisz wychodzić z domu aby zostać konsultantką.Zapraszam na www.kasienka.mojeori.pl tam znajdziesz wszystkie informacje.
  • 01.09.11, 09:33
    Witam,
    jeśli ktoś szuka osoby wprowadzającej i chciałby zostać konsutantem lub chciałby tylko zaopatrywać się w produkty Oriflame, bardzo proszę o kontakt.
    magdzinska8@tlen.pl
  • 16.09.11, 14:18
    Witam,
    pomogę osobom z okolic Będzina, Wojkowic, Siewierza, Psar, Poręby, Łaz, D.G. Ząbkowic, Zawiercia i okolic
    vintagemaniak@gmail.com
    GG 12099853
    --
    <a href="Aukcje Oriflame Ceny MAX Niskie
  • 16.09.11, 21:28
    Witaj! Zapraszam cię po szczegółowe informacje na stronę www.kasienka.mojeori.pl.
    Tam pobierzesz darmowe vademecum ,z którego dowiesz się wszystkiego co powinnaś wiedzieć zanim zostaniesz konsultantką.Pozdrawiam i zapraszam!
  • 19.11.11, 19:11
    Zapraszam osoby z całej Polski chcących nawiązać współpracę do odwiedzenia mojej strony, na której zapoznasz się z możliwościami Oriflame a także możesz zarejestrować się za 0zł. Po rejestracji przesyłam pakiet startowy: 2 katalogi, cennik oraz dokumenty niezbędne do otrzymania 14 dniowego odroczonego terminu płatności.

Pozdrawiam
    Elżbieta
    --
    moja strona:
    www.elzbietapszczola.pl
    blog:
    elzbietapszczola.bloog.pl
  • 11.09.12, 19:21
    Witam, jeżeli ktoś jest zainteresowany zapisaniem się do Oriflame bardzo chętnie pomogę :)

przesyłam Ci formularz do wypełnienia drogą elektroniczną lub pocztą, Ty odsyłasz go do mnie w jaki sposób chcesz, możesz pocztą bądź skan drogą elektroniczną i gotowe :) Jesteś w Oriflame. Po rejestracji wysyłam Ci najnowsze katalogi oraz zestaw startowy!!!

W tym katalogu wpisowe tylko 1zł i jest ono doliczane do Twojego pierwszego zamówienia

Zarejestruj się, aby wziąć udział w Programie Witamy i zdobyć wspaniałe nagrody! Kosmetyki warte ok 260 zł za darmo!!!

Zainteresowanych proszę o kontakt e-mail: sandra-ant@o2.pl
    lub gg: 44593509

mój blog: kosmetyki-oriflame-sania.crazylife.pl/

Z chęcią prześlę materiały informacyjne, które pomogą Ci w podjęciu decyzji :)
  • 21.09.12, 18:28
    zapraszam do mnie na gg 3883931 powiem Ci jak to zrobic. pomoge
  • 22.09.12, 17:54
    Zapraszam cię po szczegółowe informacje na stronę www.kasienka.mojeori.pl.Tam dowiesz się wszystkiego.Pozdrawiam
  • 02.10.12, 18:12
    Oriflame - Dołącz już dziś !
    To naprawdę się opłaca
    Zarabiaj na sprzedaży produktów z katalogu i nie tylko
    Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu, możesz np. robić to co 2 katalog, jak tylko chcesz.
    Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 2 katalogów, nie będziesz składał zamówień
    Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów.
    Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłaca konsultantce.
    Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł
    DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży.
    Tabela prowizji :
    200 - 449 pp - 3%
    450 - 899 pp - 6%
    900 - 1799 pp - 9 %
    1800 - 2999 pp - 12%
    3000 - 4999 pp - 15 %
    5000 - 7499 pp - 18 %
    7500 - X - 21%
    Nie musisz zbierać tych pkt. sam, ponieważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto.
    Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszytsko zależy od ilości osob które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk.
    A to nie wszystko :
    Przez pierwsze 3 katalogi, możesz zdobyć nagrody o wartości ponad 200 zł, za jedyne 3 zł.
    Wystarczy, że w katalogach pierwszych złożysz zamówienie za 80 PP, TO NAPRAWDĘ ŁATWO ZROBIĆ ! Uwierz
    Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia.
    Pozdrawiam, proszę o kontakt i zapraszam.
    monika-adamska22@wp.pl
    516317046- odpowiadam na smsy
    GG-43906783
    pl.oriflame.com/consultants/php/php-show.jhtml?nameInUrl=pl_monika-zapisy&_requestid=997240 - zajrzyj i zapisz się bo naprawdę warto!!!!!!

• 08.01.13, 12:47

Witam!!

Chcesz dobrze wyglądać!! Mieć wspaniały makijaż i pięknie pachnieć. Zachęcam Cię do zakupu wspaniałych kosmetyków Oriflame. Jeszcze ich nie miałeś- łaś zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Jestem konsultantką Oriflame sprzedaje te magiczne kosmetyki, które zrobią z Ciebie gwiazdę. Ale nie tylko bo możesz także kupić na prezent imieniny czy urodziny lub na walentynki dla ukochanej osoby.

Dużo zniżek w sam raz na walentynki!!!

Pokażę katalog, można wejść na stronę i tam zobaczyć katalog. Umawiam się na spotkania, jeśli trzeba doradzę w wyborze kosmetyków czy perfum, udzielę informacji na temat produktów, które pasują do Twojej osoby.

Zamówienia na terenie całej Warszawy i okolic. Zachęcam Cię już dziś do zamówienia kosmetyków.

Skontaktuj się ze mną za pośrednictwem formularza gumtree odpiszę jak najszybciej się tylko da. Na pewno coś dla siebie i Ty znajdziesz w danym katalogu. Dogadamy się nie zwlekaj i zamów kosmetyki Oriflame.

Kosmetyki i perfumy są nowe nie używane.

Zachęcam do złożenia zamówienia już dziś.

Pozdrawiam serdecznie Twoja konsultantka – Marta.
    e-mail: oriflame_marta@wp.pl
  • 05.04.13, 20:30
    Praca w Oriflame- To naprawdę się opłaca
    WPISOWE 1 ZŁ
    Zarabiasz na sprzedaży produktów z katalogu od razu na wstępie 23% i nie tylko.
    Nic nie ryzykujesz, nic nie tracisz, zamawiasz kiedy chcesz, za ile chcesz, za darmo, nie ma limitów składania zamówień, ani wymogu składania zamówienia z każdego katalogu, możesz np. robić to co 2 katalog, jak tylko chcesz.
    Podpisanie umowy, nie jest wiążące, ponieważ jeśli będziesz chciał ją zerwać nie ponosisz żadnych konsekwencji, umowa też sama wygasa jeśli przez okres 2 katalogów, nie będziesz składał zamówień
    Zamówienia można składać poprzez internet bez wychodzenia z domu, sam decydujesz kiedy pracujesz, dostawa do domu przez kuriera po 3 dniach od złożenia zamówienia, za zamówienie, możesz zapłacić aż w ciągu 14 dni od daty otrzymania paczki, więc spokojnie zdążysz zebrać pieniądze od swoich klientów.
    Zarabiasz 23 % na produkcie. Dużo prezentów od Oriflame za składanie zamówień w ciągu roku. Możesz kupować również kosmetyki tylko dla siebie, po co masz przepłacać konsultantce.
    Jak wyliczyć Twój zysk ? Twój klient kupuje kosmetyk za 16,90 zł z katalogu, ty płacisz za niego 13,00 zł, więc Twój zysk to 3,90 zł
    DODATKOWO : Możesz zarobić na prowizji od sprzedaży. Każdy produkt ma przypisaną ilość punktów promocyjnych tzw. PP Produkt za 16, 90 ma przypisaną wartość 4 PP Jeśli uzbierasz zamówienie za 200 PP OTRZYMASZ DODATKOWO 3% od sprzedaży.
    Tabela prowizji :
    200 - 449 pp - 3%
    450 - 899 pp - 6%
    900 - 1799 pp - 9 %
    1800 - 2999 pp - 12%
    3000 - 4999 pp - 15 %
    5000 - 7499 pp - 18 %
    7500 - X - 21%
    Nie musisz zbierać tych pkt. sam, ponieważ jeśli zapiszesz nowe osoby do Oriflame to pkt. zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto.
    Np. TY - 120 pp 1 osoba, którą zapisałeś - 200 pp 2 oosoba - 40 pp 3 osoba 260 pp 4 osoba 110 pp Razem uzbierałeś więc : 610 PP, więc Twoja prowizja wyniesie już 6% Jeśli namówisz osoby, które zapisałaś by te zapisały kolejne osoby itd, to wszystkie pkt zebrane przez te osoby zasilą Twoje konto, więc Twoje zarobki mogą być naprawdę duże, wszystko zależy od ilości osób które zostaną zapisane w Twojej grupie, im więcej tym większy zysk.
    A to nie wszystko :
    Przez pierwsze 3 katalogi, możesz zdobyć nagrody o wartości ponad 300 zł, za jedyne 3 zł.
    W tym:
    - 1 katalog współpracy zamówienie na 80 pkt- perełki
    - 2 katalog- 80pkt- oszałamiający zapach Rose NOWOŚĆ!
    - 3 katalog- 80 pkt- stylowy biała torebka
    Produkty do zebrania widoczne będą na mojej stronie od 8 kwietnia (wtedy chodzi nowy katalog) :
    ZAPRASZAM ZAINTERESOWANE OSOBY:
    pl.oriflame.com/consultants/php/php-show.jhtml?nameInUrl=pl_monika-zapisy&_requestid=122524
    Wystarczy, że w katalogach pierwszych złożysz zamówienie za 80 PP, TO NAPRAWDĘ ŁATWO ZROBIĆ ! Uwierz
    Mała konkurencja, więc stosunkowo łatwo zdobyć zamówienia.
    Pozdrawiam, proszę o kontakt i zapraszam.
    monika-adamska22@wp.pl
    516317046- odpowiadam na smsy
    GG-43906783

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.